mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 89
Dołączył(a): 18.08.2007
Offline
PostNapisane: 10 lis 2008, 00:22 
Cytuj  
Jako, że Kamil zroganizował Salvage w polskim gronie a i Zjawcia ma podobne plany to kilka osób potrzebuje punktów Assaultów. Plan zorganizowania jakiegoś statica już był przeze mnie, Therru i Tokimu rozpatrywany od jakiegoś czasu a to jest dobra okazja żeby plan ten wprowadzić w życie.

Wstępne ustalenia to runy we wtorek i piątek godzina 20:00. Jak na razie to chętni są:
1. Dionizos
2. Therru
3. Tilandil
4. Tokimu
5.
6.

Z tego co się orientowałem Pandorax i Chubisubi to pozostała 2ka choć jeszcze nie mają 75lvlu - napiszcie czy rzeczywiście jesteście chętni. Therru, Toki, Dioni - napiszcie czy pasowałyby wam na razie assaulty na cap, dopuki wszyscy nie będą mieć 75.

Docelowo chcielibyśmy robić również Nyzule choć na początek proponowałbym kilka zwykłych runów żeby punkty nazbierać (choćby do momentu aż wszyscy będą mieć 75lvl). Ogólnie to szczegóły będą jeszcze do ustalenia ale chcielibyśmy zacząć już w przyszły wtorek (nawet niekoniecznie pełnym składem - trzeba zacząć zbierać punkty)

Na wszelki wypadek daję link do wiki jakby ktoś chciał doczytać o co w tej zabawie chodzi:
http://wiki.ffxiclopedia.org/wiki/Category:Assault

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 lis 2008, 19:36 
Cytuj  
Dlaczego nie piszesz jakie joby maja te osoby ???


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

*

Posty: 89
Dołączył(a): 18.08.2007
Offline
PostNapisane: 11 lis 2008, 19:53 
Cytuj  
Bo każdy z nas wie jakie kto ma joby :P Ale jeśli ktoś chce koniecznie wiedzieć to tak:

1. Chubisubi - DRK
2. Dionizos - MNK
3. Pandorax - PLD
4. Therru - WHM
5. Tilandil - DRG
6. Tokimu - BLU

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 lis 2008, 15:18 
Cytuj  
Tilandil napisał(a):
Bo każdy z nas wie jakie kto ma joby :P Ale jeśli ktoś chce koniecznie wiedzieć to tak:

1. Chubisubi - DRK
2. Dionizos - MNK
3. Pandorax - PLD
4. Therru - WHM
5. Tilandil - DRG
6. Tokimu - BLU

Jak pisałeś na liście były 4 osoby, gdybym chciał się podłączyć pod tą grupę to nie wiedziałem czy będzie miało to sens ze wzgledu na profesję, więc jesli piszesz coś do ogółu współuzależnionych to pisz tak żeby ogół rozumiał, chyba że topic jest raczej prywatny, wtey tez to napisz w tresci posta.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

*

Posty: 96
Dołączył(a): 8.07.2008
Offline
PostNapisane: 12 lis 2008, 15:25 
Cytuj  
I nadal sa 4 , jesli ktos sie znadzjdzie kto ma 75 (Chubi i Pand nie maja) to wole osoby z 75 lvl niz robic assaulty na cap i z nerfowanym equipem.


_________________
Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota. Co do tej pierwszej są jednak pewne wątpliwości.....

Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 lis 2008, 15:25 
Cytuj  
Scorpio napisał(a):
gdybym chciał się podłączyć

To Ty jeszcze żyjesz? oO


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*

Posty: 89
Dołączył(a): 18.08.2007
Offline
PostNapisane: 12 lis 2008, 19:47 
Cytuj  
Toki prawda jest taka, że w piątek robimy assaulty z Padnoraxem i Chubim. Było to już z nimi uzgadniane więc bez sensu im teraz odmawiać. Jeśli się nie sprawdzą/nie spodoba im się to możemy szukać kogoś innego. Na razie możemy robić assaulty na cap.

Poza tym kilka dodatkowych informacji dla zainteresowanych - zróbcie wszystkie Staging pointy, bo wczoraj było z tym trochę zamieszania. Druga sprawa to weźcie taga na assaulty najpóźniej do jutra do 20tej żebyśmy mogli w piątek zrobić 4.

Scorpio napisał(a):
Jak pisałeś na liście były 4 osoby, gdybym chciał się podłączyć pod tą grupę to nie wiedziałem czy będzie miało to sens ze wzgledu na profesję, więc jesli piszesz coś do ogółu współuzależnionych to pisz tak żeby ogół rozumiał, chyba że topic jest raczej prywatny, wtey tez to napisz w tresci posta.


Napisałem w pierwszym poście:
Cytuj:
Z tego co się orientowałem Pandorax i Chubisubi to pozostała 2ka

Sorki za zamieszanie :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 lis 2008, 20:03 
Cytuj  
Tilandil napisał(a):
Toki prawda jest taka, że w piątek robimy assaulty z Padnoraxem i Chubim. Było to już z nimi uzgadniane więc bez sensu im teraz odmawiać. Jeśli się nie sprawdzą/nie spodoba im się to możemy szukać kogoś innego. Na razie możemy robić assaulty na cap.

PSC i PFC możecie spokojnie robić bez capa. Nawet 6/6 nie jest niezbędne...
Z drugiej strony zastanawia mnie cóż za zajebisty equip 70+ ma tokimu, że tak cap mu przeszkadza :lol:


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*

Posty: 96
Dołączył(a): 8.07.2008
Offline
PostNapisane: 12 lis 2008, 20:31 
Cytuj  
Kam powodzenie w zdobyciu dobrego equipu dla BLU bez dostepu do sea i HNMLSa. I skoro wg. Ciebie SAM na 66 lvl jest lepszy od BLU na 75 to Til jak chcesz za mnie mozecie sobie wziasc Mariana ,a co do tego , ze jestem taki slaby to zastanawia mnie skąd to wiesz skoro NIGDY ze mna nawet w pt nie byles. :roll:


_________________
Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota. Co do tej pierwszej są jednak pewne wątpliwości.....

Obrazek

*

Posty: 89
Dołączył(a): 18.08.2007
Offline
PostNapisane: 12 lis 2008, 20:48 
Cytuj  
To co kto uważa to mnie mało interesuje. Tak samo jak ty byś wolał job na 75, tak samo Kamil wolałby SAM od BLU. Mnie to akurat wali. Liczy się fu. Static mamy taki a nie inny i też na pewno niejedno zrobimy (czego najlepszym przykładem jest CoP, który w końcu nam ruszył do przodu :P ) więc nie ma sensu się unosić.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 lis 2008, 21:50 
Cytuj  
Tokimu napisał(a):
Kam powodzenie w zdobyciu dobrego equipu dla BLU bez dostepu do sea i HNMLSa.

Więc po co się wzburzasz niczym woda w kiblu potraktowana domestosem o to, że Chubi i Pandorax nie mają jeszcze 75. I tak nie robi to różnicy.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*

Posty: 96
Dołączył(a): 8.07.2008
Offline
PostNapisane: 12 lis 2008, 21:58 
Cytuj  
Bo jak bys wiedzial to BLU ma tez czary i dobre czary sa od 60lvl.


_________________
Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota. Co do tej pierwszej są jednak pewne wątpliwości.....

Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 12 lis 2008, 22:08 
Cytuj  
W wielu assaultach liczy się skill > job > level. Przykładowo: mój brd 70 był 100 razy bardziej przydatniejszy przy Profesorze niż war Liorry, który jest naprawdę dobrze wyekwipowany. W przypadku Lebros Supplies, jakikolwiek nin na levelu 60 z af butami i tak pobije joby, które nie mają flee (bądź equipu dającego ci duży boost speed). Po prostu napisz, że to blu jest bezużyteczny na cap levelach, a nie że dwie osoby nie mają level 75...

Tak naprawdę, gdyby się uprzeć, to do Corporal a może nawet Sergeant, level 75 nie jest wymagany na uncapped assaultach.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 lis 2008, 22:13 
Cytuj  
Tokimu napisał(a):
Bo jak bys wiedzial to BLU ma tez czary i dobre czary sa od 60lvl.

Oni mają lvl 66 tak? To lecicie na capped 70 i uncapped bez najmniejszego kłopotu...
Na lesbos suplies to powder boots i sprinter's shoes dają teraz takiego boosta, że to się da zrobić z piwem w ręku, oglądając film na drugim komputerze...
Toki - nigdzie nie napisałem, że grasz źle, ale wczoraj witki mi opadły jak zacząłeś na chłopaków najeżdżać z pretensjami, że nie mają 75... Szczególnie, że nie masz póki co żadnego equipu, który rzeczywiście traciłby mocno swoje możliwości wskutek lvl cap.

Galakar: śmiem twierdzić, że aż do SL, a nawet FL spokojnie można jechać na lvl70. Może jakieś by trzeba pominąć, ale sporo nie wymaga nawet walki - kwestia szybkiego reagowania, komunikacji. Tylko Nyzule i FL wymagają przyłożenia się do szybkiego zabijania.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*

Posty: 96
Dołączył(a): 8.07.2008
Offline
PostNapisane: 12 lis 2008, 22:25 
Cytuj  
Moze zle sie okresliem wczoraj co do tego ich 75 ale co do tego ze gram zle to "Tokimu Ty jestes cienki bolo" chyba nie wskazywalo nic dobrego.


_________________
Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota. Co do tej pierwszej są jednak pewne wątpliwości.....

Obrazek

*

Posty: 89
Dołączył(a): 18.08.2007
Offline
PostNapisane: 14 lis 2008, 21:54 
Cytuj  
OK, kolejny dzień zaliczony. Zrobiliśmy 2 assaulty, bo Pandoraxowi brakło czasu.

Od wtorku zaczynamy o 19:30 (mam nadzieję, że wszystkim pasuje). Robimy te 4 assaulty:

Leujaoam Cleansing
Imperial Agent Rescue
Seagull Grounded
Golden Salvage

Weźcie taga żeby mieć 4 i niedobitki niech zrobią resztę Staging Pointów :)

Therru, Tokimu - jako, że jesteście jedynymi osobami z rozsądną ilością MP to na Golden Salvage proponuję wam wziąć /smn i to dla nas zrobić :P
Wiem, że nie macie ich wylevelowanych ale wydaje się to być najrozsądniejszą strategią. Poczytajcie więc co i jak tutaj.


Posty: 16
Dołączył(a): 10.11.2008
Offline
PostNapisane: 14 lis 2008, 22:06 
Cytuj  
Witam, moj pierwszy assault run za mna ^^ Dzięki i do zobaczenia we wtorek o 19:30 :)


_________________
Chubisubi {Dark Knight} 75 {Tarutaru}

Taru can do anything d(^..^)b

*

Posty: 96
Dołączył(a): 8.07.2008
Offline
PostNapisane: 15 lis 2008, 18:37 
Cytuj  
Hmmm no nie wiem czy z moim /SMN14 lvl dam rade :) i kto bedzie prowadzil npc'a ? :P


_________________
Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota. Co do tej pierwszej są jednak pewne wątpliwości.....

Obrazek

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 15 lis 2008, 18:56 
Cytuj  
jedna uwaga, na golden salvage trzeba smn nie /smn


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

*

Posty: 89
Dołączył(a): 18.08.2007
Offline
PostNapisane: 15 lis 2008, 19:02 
Cytuj  
Wiem, że lepiej by było SMN ale jak to robiliśmy z Pudzianem i Szarlejem (albo Szajbą, nie pamiętam już który miał /SMN :P) to oni sobie radzili. A jako, że jest to jedyne co mamy to w taki sposób chcemy spróbować. :)

Toki: NPCa najlepiej by było jak by prowadził Chubi, jako że ma najniższy lvl i do eliminowania zagrożeń się najmniej nadaje, ale jeśli będzie trzeba to mogę go prowadzić ja :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.