mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 487  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 21 lis 2008, 20:53 
Cytuj  
Thread o najfajniejszej z konsol - Purejstejszan Furii

macie PS3? to świetnie, dopiszcie do listy swój PSN ID, możnaby coś pograć w mmorpgplowym gronie

mmorpg.pl crew
---
redruM / blackmamba707
Yog-Sothoth / Y-o-g-S
Nestor / GMNestor
Mark24 / szakalaka24
Motopompa / hexo21


jak ktoś chce pograć w LBP, BFBC, FIFA/PES albo WipeoutHD to wbijajcie wieczorami, gram każualowo dam wam fory :lol: (yeah right)

Być może spotkamy się w HOME dzisiaj Sony Europe rozsyła 100k invitów do bety, jest szansa na obadanie tego czadu wut wut, kampujcie emaile

------



Dobra co ja chciałem. Aha rozumiem że są (nieliczne) osoby powątpiewające w power tejże konsoli, prawdopodobnie nie widziały Uncharted, Heavenly Sword, GT5P, Motorstorm PR, Metal Gear Solid 4, LittleBigPlanet, WipeoutHD a już na pewno nie widziały prezentacji gry która wręcz wymusza siłą kupno PS3 - HEAVY RAIN Dawno nie widziałem tak morderczo zajebistej gry, sceny z filmiku nie będzie w grze nawet, nie chcą spoilowac storyline, hmm.

Obrazek

---> 30minutowy pokaz Heavy Rain <---

Wygląda to na interaktywny film (stylistyka ala Se7en, tropienie serial killera w thrillerowatej konwencji) robiony przez developera odpowiedzialnego za Fahrenheita (tyle że Sony dopompowało kase w ten projekt) , ale Quantic Dream zapewnia że całość to realtime gemplej (szczęka w dół) .

To że grafika jest przefachowa (Madison spada ze schodów -> paskudnie obita twarz) to wiadomo (btw robili mo-cap psu! sick bastards), ale jaki to ma gameplay! Milion opcji i dróg do wyboru, nieliniowość totalna - każda akcja ma swoją konekwencje
(urwiesz klapke od skrzynki na listy - morderca będzie wiedział że coś jest nie tak - thrill wch) , będąc w domu z serial killerem w środku możesz uciekać, próbować dzwonić na policję, uciekać przez okno na piętrze, przez garaż , możesz się schować...możesz też mieć wyprute flaki przez murderera ]:->

I tutaj fajny patent - mając sytuację stresową co chwila wyświetla się ciąg buttonów który trzeba nonstop wklepywać - to nie jest zdupy QTE tylko string jak dobre combo w Tekkenie, coś typu L1 [] /\ /\ /\ R1 R2 ćwierćkołko R3 - jak zepsujesz typiara się potknie albo będzie się trzęsła w panice...ale wtedy pewnie ktoś cię usłyszy i potnie tasakiem do miesa :oops:

Jeśli Madison zginie...gra toczy się dalej innym torem (obstawiałbym dochodzenie w sprawie morderstwa Madison:>) Gameplayowy nextgen, ot co. Jeden minus - premiera to jesień 2009 :[ Zbierajcie kapuste bo to jest gra typu 'musiszwemniezagrać'. HR to będzie the sh1t.
---

PS3 pwnz!1


_________________
you are already dead


Ostatnio edytowano 8 sty 2009, 00:34 przez redruM, łącznie edytowano 8 razy
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 21 lis 2008, 21:12 
Cytuj  
Hehe :]

Yog-Sothoth / YogS5

Te invite'y rozsylaja po prostu na maile zarejestrowane w PSN, czy cos wiecej trzeba zrobic?


_________________
.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 21 lis 2008, 21:43 
Cytuj  
redruM napisał(a):
I tutaj fajny patent - mając sytuację stresową co chwila wyświetla się ciąg buttonów który trzeba nonstop wklepywać - to nie jest zdupy QTE tylko string jak dobre combo w Tekkenie :) coś typu L1 [] /\ /\ /\ R1 R2 ćwierćkołko R3 - jak zepsujesz typiara się potknie albo będzie się trzęsła w panice...ale wtedy pewnie ktoś cię usłyszy i potnie tasakiem do miesa :oops:



niesamowity patent... sega powinna sciagac za to pieniadze ;)

edit: dla ignorantow
http://uk.youtube.com/watch?v=h0Izd2f6k2I&fmt=18
http://uk.youtube.com/watch?v=QxNHqCNT44I&fmt=18


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(


Ostatnio edytowano 21 lis 2008, 22:08 przez Ashton, łącznie edytowano 1 raz
****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 21 lis 2008, 22:04 
Cytuj  
Yog-Sothoth napisał(a):
Hehe :]
Te invite'y rozsylaja po prostu na maile zarejestrowane w PSN, czy coś wiecej trzeba zrobic?


tak jak mówisz na mail , 100.000 inv dla random eu peeps, jest duża szansa bo każdy oddział Sony dostaje swoją pulę także to bedzie mail z Sony Poland, 2x juz się załapałem na takie kluczyki (było demo Motorstorma2 i beta Resistance2 rozsyłane w ten sam sposób)

http://community.eu.playstation.com/pla ... d.id=11559
30+ stron nt home 1.0 już nabili

Ashton napisał(a):
niesamowity patent... sega powinna sciagac za to pieniadze ;)


jasne Shenmue było pierwsze, ale Shenmue is no more :< tutaj dostaniesz QTE do potęgi x ...i nie tylko to 8)


_________________
you are already dead

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 21 lis 2008, 22:11 
Cytuj  
shenmue bylo, jest i bedzie... zawsze >_<


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 21 lis 2008, 22:14 
Cytuj  
hmm to może kupie Dreamcasta na allegro, kosztuje mniej niż gra na PS3 roro

a kupowanie mleka w sklepie w Shenmue zawsze mnie podniecało, taki freeroaming to ja rozumiem :>>


_________________
you are already dead

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 21 lis 2008, 22:19 
Cytuj  
redruM napisał(a):
Milion opcji i dróg do wyboru, nieliniowość totalna - każda akcja ma swoją konekwencje
(urwiesz klapke od skrzynki na listy - morderca będzie wiedział że coś jest nie tak - thrill wch) , będąc w domu z serial killerem w środku możesz uciekać, próbować dzwonić na policję, uciekać przez okno na piętrze, przez garaż , możesz się schować...możesz też mieć wyprute flaki przez murderera ]:->


ale niemozesz potluc mordercy uzywajac swoich mad jiu-jitsu skillz


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 21 lis 2008, 22:21 
Cytuj  
Ja sie zarejestrowalem na PS US :< Tansze gry, szybsze premiery, etc..


_________________
.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 21 lis 2008, 22:52 
Cytuj  
Ashton napisał(a):
ale niemozesz potluc mordercy uzywajac swoich mad jiu-jitsu skillz


a może można? licze ze ta gra to będzie takie Milczenie Owiec spotyka Siedem, a czy to bedzie film interaktywny czy gra to już obojętne w sumie

Yog-Sothoth napisał(a):
Ja sie zarejestrowalem na PS US :< Tansze gry, szybsze premiery, etc..


no przydaje się mieć, chociaż dolar jest niefajny teraz, ale WipeoutHD za 50zł? GET ITTT, a 25.11 będzie remake Street Fighter II (SSF2HD remix) - miodzio.

jap store też puści czasem coś fajnego (Echochrome demo jest leet), hong kong też ma tanio, ale dużo opóźnień, ogólnie to mam 3 konta PL/US/JAP i sobie chwale :>


_________________
you are already dead

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2008, 23:33 
Cytuj  
Przecież Heavy Rain to Fahrenheit 2.0. Devsi ci sami, nowa platforma, pewnie trochę nowych usprawnień i nowa fabułą, ale główna mechanika pozostanie niezmieniona. Nie twierdze że to będzie zła gra (fahrenheit był świetny) ale takie pianie z zachwytu sprawia że wyglądasz trochę naiwnie :wink:

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 21 lis 2008, 23:53 
Cytuj  
Not rly, poszedł nius ostatnio że robią Fahrenheit2 też na boku. Zresztą jakby wyszedłby im tylko 'nowy lepszy FH' to specjalnie bym nie plakał - no, chyba że końcówka gry będzie równie lamerska jak w FH (supernatural gówno)

Co do zachwytów - :lol: po prostu uderzyli w mój słaby pkt tzn robią grę dla dorosłych z fajnym mrocznym tematem w tle, pachnie Fincherem wch ; to jest totalny mus mieć ta grę - na pewno będzie pro śledztwo zwyrodnialca który stuffuje lalki swoimi ofiarami (brrr) Czekałem na taką grę od dawna, a teraz całe to zuo i mrok będzie też miało odpowiednią oprawę, przez co immersion będzie zapewne wch.

Oby nie skończyło się na obietnicach, bo taki Fable failował właśnie przez to co się nie pojawiło w grze (starzejące się drzewa - dobra bajka na dobranoc)

Jedna fajna ciekawostka - Quantic chciał wsadzić Leo di Caprio do roli w grze (zresztą chcieli już do Fahrenheita ale im odmówił bo nie mógłby pokazac swojego warsztatu - shitty gfx i animacja) . w HR miałby pole do popisu tbfh.


_________________
you are already dead

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 22 lis 2008, 00:27 
Cytuj  
ja jestem od lat ogromnym fanem francuskiej szkoly robienia gier , zazwyczaj sie nie zawiodlem na zadnej pozycji czy to LBA adeline czy Fahrenheit lub Omikron QD . Francuzi staja sie coraz lepsi i zycze im by przescigneli japonczykow i amerykanow , Heavy rain to piekny pokaz kunsztu ludzi nad Loara :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 lis 2008, 00:31 
Cytuj  
Hmmm Omikron... pogralbym jeszcze :<

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 lis 2008, 00:48 
Cytuj  
deleted by t3h user


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.


Ostatnio edytowano 22 lis 2008, 20:10 przez Enhu, łącznie edytowano 1 raz
****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 22 lis 2008, 01:14 
Cytuj  
..dlatego musiałeś przyjsc i nabrudzic

die in fire.


_________________
you are already dead

****

Posty: 1877
Dołączył(a): 22.11.2007
Offline
PostNapisane: 22 lis 2008, 09:21 
Cytuj  
Generalnie to wygląda super, no i ta mechanika gry. Ale jak to im wyjdzie naprawdę, to zobaczymy za rok (a pewnie i dłużej...).


_________________
...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 lis 2008, 10:39 
Cytuj  
Mechanika ma byc oparta na quick eventach o ile pamietam. Osobiscie ich nie trawie :/ Swoja droga po pierwszych zachwytach niektore serwisy, ktore mialy szanse obejrzec HR w akcji juz ostrozniej podchodza do tej gry. Ladnie moze i bedzie, ale czy bedzie to grywalne? Takie tytuly czesto padaja pod wlasnym ciezarem. Chca zrobic cos zbyt ambitengo i wychodzi im niegrywalne gowno.

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 22 lis 2008, 11:06 
Cytuj  
Enhu jak juz narzucasz obecnosc swojego siusiora w tym topicu to przynajmniej zadbaj o to, zeby nie pokazywac tych wstretnych krost ; p
A co do tematu .Mialem ps3 zaraz po premierze, sprzedalem bo nie bardzo chcialo mi sie czekac kilka miesiecy na jakis konkretne tytuly.W tym czasie godny uwagi byl bodajze Ninja Gaiden, ale to za malo.
Wkurzala mnie takze emulacja gier z poprzedniej generacji, beznadziejnie gralo sie w starsze ff, a niektore gry w ogole nie dzialaly.Jak teraz to wyglada?


_________________
Obrazek

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 lis 2008, 11:14 
Cytuj  
Cytuj:
Enhu jak juz narzucasz obecnosc swojego siusiora w tym topicu to przynajmniej zadbaj o to, zeby nie pokazywac tych wstretnych krost ; p


Pff założe się że to nie jego, tak to tylko ja potrafie ;p


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 22 lis 2008, 12:34 
Cytuj  
lba, omikron... fakt dobre gry ale ogolnie wiekszosc gier francuzow konczy jako crap i niewypal.... zawsze maja dobra grafike ale nic wiecej...


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 487  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.