mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 73 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 51
Dołączył(a): 22.10.2008
Offline
PostNapisane: 3 gru 2008, 10:10 
Cytuj  
Za flame nie przepadam ale poziom co poniektorych Panów jest na poniżej 0. O wiekszosc rodakow których znam złego słowa nie powiem ale niestety niektórych przydałoby sie wysłać z powrotem do podstawówki.

Pozdro,
Foto

Obrazek


_________________
Obrazek
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 3 gru 2008, 10:40 
Cytuj  
ruski hero chat yay.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*

Posty: 163
Dołączył(a): 18.02.2006
Offline
PostNapisane: 3 gru 2008, 12:32 
Cytuj  
Niezłe jaja po takim czasie zobaczyć jego wypociny ... Pellegri to niejaki Fuma - w 2005 roku garlismy prawie rok na tym samym serverze - prywatnym greckim severze Lineage x5 "Bits and Bytes". Mógłbym wiele tu napisać o jego zachowaniu tylko nie lubię babrać się w gównie. Powiem tylko tyle, że grał później już w greckim klanie bez polaków a na forum niestety nie miał przyjaciół i nie raz tak wyglądały nasze przepychanki słowne z Nim. Nie dziwi mnie to co widzę, może to dobry chłopaczyna ale zatracił... granicę miedzy grą a RL. Olej to nabierz dystansu i tyle...
Pozdrawiam

*

Posty: 195
Dołączył(a): 25.01.2007
Offline
PostNapisane: 3 gru 2008, 15:04 
Cytuj  
LOL... to ja chyba szybko skasuje pare screenow jakie zrobilem z jego wypocinami na Hero Shout (akurat mialem wlaczony).
Bo to co widac tutaj, to kaszka z mleczkiem.

*

Posty: 183
Dołączył(a): 6.04.2007
Offline
PostNapisane: 3 gru 2008, 15:57 
Cytuj  
nom staraszne, zabil cie w grze :<
jego gra i jego tzw "playstyle" ><


_________________
TEON dgd gangsta!
Ridah - 78+ SAGI / 7x Destro

*

Posty: 51
Dołączył(a): 22.10.2008
Offline
PostNapisane: 3 gru 2008, 16:26 
Cytuj  
Ridah napisał(a):
nom staraszne, zabil cie w grze :<
jego gra i jego tzw "playstyle" ><


lol Ridah czytaj dokladnie, nie robie flama o to , ze mnie zabil bo to pvp gra, ale forma wypowiedzi jest powalajaca, zreszta Twoja odpowiedz tez byla pelna "optymizmu". Jezeli uwazasz zabijanie low lvl krasnali robiacych sub questa za "playstyle" to GG ;) dla mnie to jest powiekszanie swojego e-penisa :P Ja w takiej sytuacji na Baiumie zrobilem afere i pvp z clan mate bo zabil Koty mimo ze wyszedl z klanu z 1 stronna wojna tak jak go prosilem. Ale to juz inna historia...


_________________
Obrazek
Obrazek

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 3 gru 2008, 16:31 
Cytuj  
pff.

Wrzuc troche na luz, skoro takie rzeczy Cie bulwersuja i na dodatek piszesz o tym publicznie...


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

*

Posty: 51
Dołączył(a): 22.10.2008
Offline
PostNapisane: 3 gru 2008, 16:46 
Cytuj  
pooma napisał(a):
pff.

Wrzuc troche na luz, skoro takie rzeczy Cie bulwersuja i na dodatek piszesz o tym publicznie...


A co twoj "playstyle" jest taki sam? Ja tylko glosno sie zastanawiam nad zachowaniem co poniektorych, goscia kompletnie nie znam, nie mialem z nim zadnych priv zatargow a pisze do mnie delikatnie mowiac "brzydko"
no i potwierdza mit "polakow trzymajacych sie razem" w mmorpg. Przyznam szczeze troche mnie to wkurzylo zwlaszcza po paru godzinach kampienia, mogl odrazu powiedziec "spierdalaj bo cie zabije" przynajmniej bym sobie film obejrzal ;)


_________________
Obrazek
Obrazek

*

Posty: 163
Dołączył(a): 18.02.2006
Offline
PostNapisane: 3 gru 2008, 16:54 
Cytuj  
FoToMoTo powiedział co myśli na temat e-kutury Fumy, ja go akurat rozumiem, zresztą Szaman też podłapał o co chodzi... nie chodziło o pk low lv... zreszta nvm bo zacznie sie bezsensowa dyskusja :) choć z drugiej strony cisza na forum to można popisać. :)

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 3 gru 2008, 17:01 
Cytuj  
Widziałem tak samo zachowujacych się Norwegów, Amerykanów, Chińczyków i inne nacje. Widziałem też ludzi zachowujących się gorzej i widziałem ludzi zachowujących się lepiej, bez względu na nację (w tym Polaków). Widziałem Chińczyków w niechińskich klanach, Polaków w niepolskich klanach, Amerykanów w nieamerykańskich klanach.
Motyw mitu "polakow trzymajacych sie razem" wygląda identycznie jak mit (tu wstaw ulubioną ustereotypowioną nację) trzymających się razem.

Dostałeś w czapę za cresta w grze pvp. Czy to mój playstyle? Tak, jak najbardziej - szczególnie w grze, gdzie death penalty jest relatywnie spory. Nikt nie każe Ci być miłym dla kogoś z wrogiego klanu, a skoro pk jest elementem gry to czemu z niego nie korzystać? Wyobraź sobie że masz wojnę z drugim klanem, widzisz jego członka, podejdziesz do niego i powiesz "spierdalaj bo cie zabije"? Nie sądzę. Ten przypadek bardzo nie odbiega od wara.

Mogłeś też zapytać czy tak wyglądają moje wypowiedzi w grze - nie, raczej nie przeklinam.

A tak poza tym powiem znowu "pff." - robisz dramę na forum bo cię peknięto hahahahaha :D


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

*

Posty: 51
Dołączył(a): 22.10.2008
Offline
PostNapisane: 3 gru 2008, 18:20 
Cytuj  
W zasadzie masz racje z tym, ze tu male sprostowanie wszystko sie zgadza oprocz wrogiego klanu. Jest to jeden z pierwszych polskich klanow gdzies z c2 obecnie 6 traderow moich znajomych i moj crafter wiec tlumaczenie typu pvp z wrogim klanem jest lekko przesadzone :) raczej bardziej pasuje do "playstyle" ;)


_________________
Obrazek
Obrazek


Posty: 33
Dołączył(a): 7.11.2007
Offline
PostNapisane: 4 gru 2008, 11:03 
Cytuj  
A tam, sie czepiacie :)

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 4 gru 2008, 11:55 
Cytuj  
FoToMoTo napisał(a):
W zasadzie masz racje z tym, ze tu male sprostowanie wszystko sie zgadza oprocz wrogiego klanu. Jest to jeden z pierwszych polskich klanow gdzies z c2 obecnie 6 traderow moich znajomych i moj crafter wiec tlumaczenie typu pvp z wrogim klanem jest lekko przesadzone :) raczej bardziej pasuje do "playstyle" ;)

Z całym szacunkiem, ale to już płacz. Po pierwsze od kiedy potrzeba się tłumaczyć gdy zabija się postać z "nielubianego klanu" (abstrakując od syt. politycznej)? Dla mnie użycie określenia "wrogiego" pasuje jak ulał - nie ważne czy jest czy też brak war tag'a.

Dwa, nie widzę powodu do bulwersacji. Gość nawet wiązanki nie puścił - co uwierz mi jest standardem. IMO normalna odpowiedź - sorry ale też się nie wdaje w dyskusje z memberami wrogich klanów. Bo niby w jakim celu? Mam pisać "Przepraszam szanownego Pana, za bezpodstawne PK. Jednakże, z przyczyn jak mniemam od Pana niezależnych mam na pieńku z pana współklanowiczami".
Bez jaj, jest coś takiego jak common sense.

Człowiek, bez emocji PKnał Ci postać i tyle. A jak się sam przekonasz mogło się to skończyć o wiele "ciekawiej" via !shout offense.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*

Posty: 183
Dołączył(a): 6.04.2007
Offline
PostNapisane: 4 gru 2008, 12:26 
Cytuj  
aha gwoli scislosci to bylo na baiumie i foto zapewne z tego powodu nie skonczyl questa dlatego zapewne tak sie pogniewal ze az na forum przylecial sie pochwalic ><


_________________
TEON dgd gangsta!
Ridah - 78+ SAGI / 7x Destro

*

Posty: 195
Dołączył(a): 25.01.2007
Offline
PostNapisane: 4 gru 2008, 12:28 
Cytuj  
FoToMoTo napisał(a):
Jest to jeden z pierwszych polskich klanow gdzies z c2 obecnie 6 traderow moich znajomych i moj crafter wiec tlumaczenie typu pvp z wrogim klanem jest lekko przesadzone :) raczej bardziej pasuje do "playstyle" ;)


HUSARIA??? <lolzzzzz>
To moze ja GOLa reaktywuje? :lol:

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 4 gru 2008, 20:04 
Cytuj  
Szaman napisał(a):
FoToMoTo napisał(a):
Jest to jeden z pierwszych polskich klanow gdzies z c2 obecnie 6 traderow moich znajomych i moj crafter wiec tlumaczenie typu pvp z wrogim klanem jest lekko przesadzone :) raczej bardziej pasuje do "playstyle" ;)


HUSARIA??? <lolzzzzz>
To moze ja GOLa reaktywuje? :lol:


Izunia wciaz w Gol, dawaj jej lidera :) i zaczynamy wojne totalna :)


_________________
Bishop - Teon

*

Posty: 96
Dołączył(a): 7.09.2006
Offline
PostNapisane: 4 gru 2008, 20:20 
Cytuj  
Trzebaby do Artheco napisac :) ale on niestety zatracil passy i nic chyba z tego nie bedzie :D

*

Posty: 51
Dołączył(a): 22.10.2008
Offline
PostNapisane: 5 gru 2008, 10:48 
Cytuj  
@Sylvian Przeczytaj dokladnie z naciskiem na "forma wypowiedzi" :) jezeli ten styl to "normalka" dla Ciebie... PK jest PK i jest, tak, czescia tej gry. Klan jest 2 lata nieaktywny wiec bez przesady z tym "wrogim klanem", grzecznie zapytalem w czym problem i przyjalem do wiadomosci, ze panu P. nazwa Husaria zle sie kojarzy i to ok, wiec pls to nie jest flame o PK tylko o poziomie wypowiedzi co poniektorych kolegow i ich wirtualnego swiata ;) nie zmieniajac faktu, ze ze spora czescia sie znamy, jetesmy w przeciwnych klanach, i nie latamy pkowac sie na wzajem gdy ktos expi untaged albo wiem, ze to czyjs alt :) ale oczywiscie to juz kwestia osobistego podejscia do gry "playstyle" sie to podobno nazywa :)

@Macek - Macius jak mnie pmniesz to cie przyjme do Husari :) dla Zoji i Ridaha tez sie miejsce znajdzie :P ahh gdzie te czasy pvp lvl 55 pod Dion :P Moze Kajnes TheAncients odpali to sobie duza wojne zrobimy :P


_________________
Obrazek
Obrazek

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 5 gru 2008, 13:26 
Cytuj  
FoToMoTo napisał(a):
@Sylvian Przeczytaj dokladnie z naciskiem na "forma wypowiedzi" :) jezeli ten styl to "normalka" dla Ciebie... PK jest PK i jest, tak, czescia tej gry. Klan jest 2 lata nieaktywny wiec bez przesady z tym "wrogim klanem", grzecznie zapytalem w czym problem i przyjalem do wiadomosci, ze panu P. nazwa Husaria zle sie kojarzy i to ok, wiec pls to nie jest flame o PK tylko o poziomie wypowiedzi co poniektorych kolegow i ich wirtualnego swiata ;) nie zmieniajac faktu, ze ze spora czescia sie znamy, jetesmy w przeciwnych klanach, i nie latamy pkowac sie na wzajem gdy ktos expi untaged albo wiem, ze to czyjs alt :) ale oczywiscie to juz kwestia osobistego podejscia do gry "playstyle" sie to podobno nazywa :)

@Macek - Macius jak mnie pmniesz to cie przyjme do Husari :) dla Zoji i Ridaha tez sie miejsce znajdzie :P ahh gdzie te czasy pvp lvl 55 pod Dion :P Moze Kajnes TheAncients odpali to sobie duza wojne zrobimy :P

Ja widzę, że chyba się nie rozumiemy. Spytam inaczej - co masz zamiar osiągnąć tym topikiem?

Jeśli ta "forma wypowiedzi" Cie tak bardzo bulwersuje, to chyba lepiej abyś dla własnego zdrowia psychicznego zapreształ grania w cokolwiek online. I please bez przenoszenia na mnie jakiś swoich wydumanych domysłów, ku którym raczej nie masz podstaw.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*

Posty: 51
Dołączył(a): 22.10.2008
Offline
PostNapisane: 5 gru 2008, 14:40 
Cytuj  
Ja mam wrodzone uczulenie na chamstwo i nie rozumiem skad taka banda matołów sie bierze. Nie mam zamiaru nic osiagnac tym topikiem. Moglbym powiedziec, ze to proba uzmyslowienia zaiteresowanym jaki przedstawiaja poziom ale "dla własnego zdrowia psychicznego" tego nie zrobie.

Moze jednak nie wydumanych skoro sam mnie oceniasz do czego raczej nie masz podstaw...


_________________
Obrazek
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 73 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.