mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 32
Dołączył(a): 17.06.2008
Offline
PostNapisane: 29 gru 2008, 23:32 
Cytuj  
gralem w dosc duzo tytulow, wiele wspomniam milo jednak w kazdym czegos brakowalo. Daltego zakladam ten topic bo chce sie dowiedziec czy ktos zna MMO ktore:
-jest w swiecie fantasy, mrocznym bez rozowych i mangowych stworkow
-ma choc przyzwoita grafike
-system w ktorym najlepsza bron do pvp zdobywa sie z bossow a nie farmienia killi, honor pointow etc.
-ma przyzwoite pvp
-najlepiej brak soulbounda choc niekoniecznie (odwoluje sie tu do wowa, gdzie po zalozeniu przedmiotu nie mozna bylo go przekazac komus innemu ani sprzedac)
-jest co robic na max lvlu (tylko sensownego a nie tępa farma czegos)

nie mowcie ze takie rzeczy tylko w erze, jak nie znacie trudno, jednak jesli znacie prosze o info.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 gru 2008, 00:10 
Cytuj  
xurmae napisał(a):
-system w ktorym najlepsza bron do pvp zdobywa sie z bossow a nie farmienia killi, honor pointow etc.
-ma przyzwoite pvp


Ze co? rofl.

Nie, nie ma takiej gry na szczescie.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 gru 2008, 00:15 
Cytuj  
Jemu chyba chodzi o to zeby nie bylo takiego systemu farmy jaki jest w WoWie......... czyli zbierania jakis zasranych, abstrakcyjnych tokenow czy innych chujow. :-)


Posty: 32
Dołączył(a): 17.06.2008
Offline
PostNapisane: 30 gru 2008, 00:16 
Cytuj  
czego nie rozumiesz?
przykladowo w uo i l2 najlepszy sprzet byl z bossow

edit: niestety l2 jest mangowe a w uo pvp kuleje z uwagi na niekonczaca pogon jednej postaci za drugom ;)

***

Posty: 578
Dołączył(a): 7.10.2005
Offline
PostNapisane: 30 gru 2008, 00:40 
Cytuj  
no wlasnie - czego nie rozumiesz - nie ma takiej gry.... :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 gru 2008, 00:52 
Cytuj  
Malo gralem w to gowniane UO gdzies "sprzet byl z bossow".

W UO PVP kuleje bo trzeba za kims biegac? kkbye

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 gru 2008, 11:24 
Cytuj  
IMVU + lubricant + zestaw husteczek.

Masz co szukales. :roll:

**

Posty: 316
Dołączył(a): 10.05.2008
Offline
PostNapisane: 30 gru 2008, 12:11 
Cytuj  
Knight Online?

Gra była kiedyś b. fajna, są wojny(orki vs. ludzie), siege, najlepszy sprzęt właśnie z bossów, które respią się bodajże co 6h. Tzn. tak było 2-3 lata temu, potem napłynęła fala hacków, botów i wiele ludzi zrezygnowało. No i grafa też najnowsza nie jest, ale sprawdzić można.


Posty: 32
Dołączył(a): 17.06.2008
Offline
PostNapisane: 30 gru 2008, 12:40 
Cytuj  
wlasnie czytam ze tam masa cheaterow gra, podziekuje...


Posty: 32
Dołączył(a): 17.06.2008
Offline
PostNapisane: 30 gru 2008, 13:17 
Cytuj  
a jak sie ma guild wars do moich wymagan? z tego co slyszalem tam jest porzadne pvp tylko ponoc wszystko jest w instancjach, jak to tam jest? skad sie bierze best bronie itp.?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 30 gru 2008, 13:25 
Cytuj  
xurmae napisał(a):
a jak sie ma guild wars do moich wymagan?


Nie spełnia ich ponieważ nie jest MMO.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 30 gru 2008, 13:33 
Cytuj  
Aktualnie to co wymieniles nie idzie w parze ze soba, zreszta nawet dla rozsadnie myslacego gracza mmo jest to nie do pomyslenia i jest najglupsze co moze byc w grach.
Farma itemow w pve by zamiatac w pvp to blad, podstawa dobrego systemu pvp jest tylko produkcja/crafting, itemy z spadajace z nieba to tylko dodatek.

Z tego co widze to ty bys chcesz miec mix darkfalla z wow-em czyli ciagnac dwie sroki za ogon.

Proponuje ci pograc w rozne gry i poznac co oferuja, mozesz sobie zobaczyc vanguard jesli ktos w to jeszcze gra.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."


Posty: 32
Dołączył(a): 17.06.2008
Offline
PostNapisane: 30 gru 2008, 13:37 
Cytuj  
gralem w rozne gry i wlasnie to bylo piekne ze mialem w uo i l2 motywacje do gry pve, naprawde chcialo mi sie na raidy chodzic gdy wiedzialem ze to pomoze w pvp, teraz juz nei ma takich produkcji?


Ostatnio edytowano 30 gru 2008, 14:52 przez xurmae, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 gru 2008, 13:41 
Cytuj  
Cytuj:
chcialo mi sie na raidy chodzic gdy wiedzialem ze to pomoze w pve,


To wreszcie chcesz żeby itemki z raidów pomagały ci w pve czy pvp ?


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.


Posty: 32
Dołączył(a): 17.06.2008
Offline
PostNapisane: 30 gru 2008, 14:52 
Cytuj  
tam mailo byc pvp ;) editnalem juz

*

Posty: 116
Dołączył(a): 28.02.2007
Offline
PostNapisane: 9 sty 2009, 11:46 
Cytuj  
Też grałem w różne gry i czytałem o tych co nie miałem okazji pograć i wniosek jest jeden. Nie ma takiej gry co szukasz.

Są natomiast różne gry co spełniają część lub nawet większość Twoich oczekiwań.
Lineage 2 spełnia wiele z nich (wiem, bo grałem 2,5 roku).

Ale po 3 miesiącach w WAR był bym skłonny powiedzieć, że właśnie Warhammer Online: Age of Reckoning jest najbardziej zbliżony do Twoich oczekiwań z gier MMORPG obecnych na rynku:
- świat jest mroczny ogarnięty wiecznym konfliktem (co tworzy wg. mnie niesłychaną atmosferę)
- grafika jak na mnie OK
- wiele unique itemów leci tylko z Bossów, a nie questów
- PvP jest naprawdę przyzwoite, miodzio :D I do tego na wielu płaszczyznach: random PvP, RvR, scenaria, CTF, zdobywanie twierdz i stolicy, dla każdego coś miłego
- no niestety masa wartościowych itemów jest "bound to player on equip" więc rozbudowany rynek i ekonomia znana choćby z Lineage 2 tu nie występuje, a szkoda :(
- na max lvl jest co robić i nie jest to tylko farma bossów w instancjach znana z WoW'a (choć w WAR też tak można), jest PvP, RvR i jeszcze raz PvP


_________________
Obrazek


Posty: 32
Dołączył(a): 17.06.2008
Offline
PostNapisane: 14 sty 2009, 17:51 
Cytuj  
gralem i w l2 i w wara.

l2 porzucilem z powodu tego mangowego klimatu ktorego juz nie moglem strawic i slabego, wg mnie, endgame.

war hm... strasznie irytujace bylo dluuuugie oczekiwanie na scenariosy ktore niestety byly jedyna rzecza ktora byla do roboty kiedy ja gralem

teraz testuje aoc i poki co bardzo mi przypadl do gustu, szkoda ze w polsce najprawdopodobniej nie bedzie serva pvp

*

Posty: 116
Dołączył(a): 28.02.2007
Offline
PostNapisane: 15 sty 2009, 11:12 
Cytuj  
xurmae napisał(a):
L2 porzucilem z powodu tego mangowego klimatu ktorego juz nie moglem strawic i slabego, wg mnie, endgame.
No L2 ma wg mnie ciekawy endgame (siege, mass PvP, epic bossy, olimpiada), ale jest to inne rozwiązanie niż np. w WoW, czy WAR. Nie każdemu musi pasować.
xurmae napisał(a):
WAR hm... strasznie irytujace bylo dluuuugie oczekiwanie na scenariosy ktore niestety byly jedyna rzecza ktora byla do roboty kiedy ja gralem.
Ojejku, to na jakim serwerze Ty grałeś? Pewno na jakimś wyludnionym. Ja na Karak-Azgal na scenaria czekam max kilka minut (w godz. 18:00-1:30), w strefie RvR (już w Tier 2) praktycznie stale biegają pełne warbandy po obu stronach. Tak więc zawsze jest co robić. Aż czasem trochę żal mi, że zaniedbuję questy i PQ, zajęty walkami RvR i PvP, bo w WAR w przeciwieństwie do Lineage 2 questy są ciekawe i dają dużo lepsze nagrody i więcej EXPa. Po prostu wychodzi nam wtedy fajna gra RPG, a nie głupi grinding.

No i WAR nie ma tylko scenario. Gracz sam decyduje o tym co chce robić. Może przejść grę solo, albo z klanem, może grindować moby, albo robić questy, może też zdobywać EXP tylko na PvP, może robić tylko same scenaria, albo nie wychodzić ze strefy RvR i stale tam siedzieć.
I każda z tych dróg pozwala osiągnąć max lvl dając przy tym wiele frajdy, bo każdy robi to na co ma akurat ochotę.

Przykro mi xurmae, że ciebie rajcowało tylko i wyłącznie granie na scenariach, bo WAR ma o wiele szersze możliwości. To tak jak byś się na początku zafascynował tylko 10-cioma% contentu gry. A po jakimś czasie doszedł do wniosku, że to za mało, aby zachęcić Cię do dalszej gry, bo ileż można tylko "trzepać" scenaria i czekać na kolejne :-?
Trzeba było odkryć w WAR walki w strafach RvR, porobić questy, PQ, itp. itd. Tylko, że do tego aby było naprawdę ciekawe to potrzeba ludzi i/lub klanu aby był niezły fun. Może miałeś pecha, że byłeś na wyludnionym serwerze?


_________________
Obrazek

***

Posty: 772
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 15 sty 2009, 11:29 
Cytuj  
WAR jest nudny jak instancje raidowe w wowie i jest jego nieudanym klonem w konwencji PvP z drewnianym i niedopracowanym gameplayem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 15 sty 2009, 12:40 
Cytuj  
QFC napisał(a):
WAR jest nudny jak instancje raidowe w wowie i jest jego nieudanym klonem w konwencji PvP z drewnianym i niedopracowanym gameplayem.


Czy ty jestes z zawodu stolarzem? Uwielbiasz slowo drewniany.

WAR ma malo wspolnego z WoWem - szczegolnie po ostatnich zmianach, po ktorych PvE juz praktycznie nikt nie dotyka w grze.
WAR to gra tak naprawde ukierunkowana tylko na jedno - oRvR ze scenario jako rzadkim przerywnikiem (podejrzewam ze z 90% graczy tak teraz gra). Dla jednych to nuda, dla innych fun, ktory sie praktycznie nie nudzi.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.