mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 43
Dołączył(a): 25.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 gru 2001, 12:08 
Cytuj  
Powiedzcie - czy mi się wydaje czy na CL ogólnie dosyć trudno (wzgl. serverów innych) buduje się i rozwija postać - statsy , umiejętności etc.???? I tak wogóle jeśli macie jakieś spostrzeżenia co do wyjątkowości tego serv'a - podzielcie się.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 gru 2001, 13:12 
Cytuj  
Cytuj:
2001-12-05 12:08, Geralt napisał:
Powiedzcie - czy mi się wydaje czy na CL ogólnie dosyć trudno (wzgl. serverów innych) buduje się i rozwija postać - statsy , umiejętności etc.???? I tak wogóle jeśli macie jakieś spostrzeżenia co do wyjątkowości tego serv'a - podzielcie się.


Nie gralem na CL ale z pilnej lektury tego forum wylapalem specyficzne cechy tego serwera:

1. Jesli nie mozesz stworzyc konta (czekasz juz 4ty tydzien) - widac tak musialo byc i zamknij ryj :smile:

2. Serwer pada i tak ma byc - celem niekontrolowanych padow serwera jest to, zeby gracze UO-CL mieli czas wyprowadzic psy na spacer lub spotkac sie z dziewczyna (tak na marginesie... jak mozna o tych 2 rzeczach pisac w jednej linijce!)
Pady serwera sa wiec gleboko sluszne i sprawiedliwe (tzn ze pada wszystkim wiec jest ok)

3. Na CL obowiazuje dyscypina antybugowa. Tzn. musisz sie non stop pilnowac czy bron boze nie wykonujesz wlasnie jakiegos buga.
Dotyczy to zwlaszcza handlu - banable jest sprzedanie czegos na czym zarobiasz wiecej niz 15% (warto miec zawsze pod reka stos notatek, kalkulator i kase fiskalna)

4. Grajac na CL nie uzywaj zwyklego jezyka. Powiedzenie "Jezu..." moze spowodowac wyladowanie w celi na 24 godz lub wiecej (choc GMowie CL nie sa satanistami.... oni tylko tak wygladaja :smile:

5. Na CL nie ma PlayerKillerow

6. Ale jest chaos :smile:

7. Jesli cos sie w grze spieprzylo... hmm... jesli TY COS W GRZE SPIEPRZYLES to wzywasz GM. Nie nalezy sie denerwowac ze GM nie przychodzi juz 3cia godzine - on sie zjawia zawsze po 1 min od wezwania ale potem Cie "obserwuje".
Jest to spowodowane tym ze wiekszosc zlych, podlych i wogole graczy wzywa GM a zaraz potem stosuje najrozniejsze bugi - i wtedy najlatwiej takiego drania zlapac.

8. CL jest lepsze niz OSI. Tak mowia GM i wszyscy gracze.

9. Choc nie ma z OSI nic wspolnego (to tez mowia GM i wszyscy gracze i na dowod przytaczaja kwestie "nigdy na OSI nie gralem")

10. Na CL spada stamina bardzo szybko. Wszyscy na to narzekaja ale jednoczesnie sie z tego bardzo ciesza bo dzieki temu gra sie im lepiej niz na OSI.

11. Na OSI musisz placic za gre 10 usd.

12. Na CL placisz wlasnym zdrowiem :smile:


DISCLAIMER
Powyzsze teksty zostaly wyjete z postow graczy CL bez ich zgody a nawet przy zdecydowanym sprzeciwie. Autor opracowania nie ponosi odpowiedzialnosci za nic :smile:


<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Karol66 dnia 2001-12-05 13:19 ]</font>

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Karol66 dnia 2001-12-05 13:19 ]</font>

***

Posty: 855
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 gru 2001, 13:59 
Cytuj  
Obrazek

*

Posty: 123
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 gru 2001, 14:41 
Cytuj  
I kto tu kogo prowokuje:P


_________________
Sir-Torpeda
Obrazek

***

Posty: 855
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 gru 2001, 15:06 
Cytuj  
Cytuj:
2001-12-05 14:41, Sir-Torpeda napisał:
I kto tu kogo prowokuje:P


Traktujesz Wasze wlasne wypowiedzi jak prowokacje? Hmmm interesting...


_________________
... Create your own World, before it creates You ...


Posty: 43
Dołączył(a): 25.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 gru 2001, 15:13 
Cytuj  
Widze ogólnie że wszyscy macie nieźle nasrane :sad: Poczytajcie sobie całe to forum - tu ma się rzekomo DYSKUTOWAĆ na temat gry , w którą wszyscy gramy , a nie KŁUCIC się o to , który jest lepszy i gdzie jest lepiej. Nie można się nawet dowiedzieć niczego bo albo:
1) jakies buraki zaczną się kłucić
2) ktos powie ci ze jestes idiotą bo o "to" czy "tamto" nie wolno pytac

:sad: :sad: :sad:

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 gru 2001, 15:24 
Cytuj  
no oczywiscie dyskusja dyskusja ale w miedzyczasie poklOcic sie czy zwyzywac kogos od idiotow tez milo :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 gru 2001, 15:51 
Cytuj  
Nice post Konrador :razz: :razz: Gr8 :grin:

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 gru 2001, 16:04 
Cytuj  
czyli standardowo

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 gru 2001, 16:15 
Cytuj  
a co do CL members, jest starte dobre powiedzenie :grin:
"Prawda w oczy kole" :razz:


Posty: 49
Dołączył(a): 26.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 gru 2001, 16:18 
Cytuj  
Ale chociasz placic nie karza :grin:


_________________
Amico amicus sum, inimico inimicus


Posty: 43
Dołączył(a): 25.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 gru 2001, 16:21 
Cytuj  
No patrz kurde, .. nie dogadasz sie :smile:

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 gru 2001, 16:43 
Cytuj  
Przepraszam za zamieszanie ale to byl JOKE.
Jesli ktos to wzial powaznie... widac w kazdym zarcie jest odrobina prawdy :smile:

***

Posty: 623
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 gru 2001, 17:57 
Cytuj  
Karol- Skoro żart- to w porządku (choc go nie zrozumiałem- moze był bardziej abstrakcyjny niż Monty Python...). Już myslałem ze to zlośliwe wyjęcie zdań graczy Cl z kontekstu. Uff, na szczęście- nie!

Co do Cl:
1. Częste pady- wszystkio jest względne- wzgledem OSI sphere równac się nie może, jednak w porównaniu z serwerami darmowymi- CL jest BARDZO stabilny- mówie to z pełna odpowiedzilanością! Zdarzają się dłuższe pady, jak ten w weekend, ale CL nie wiesza się co 15 minut regularnie jak wiele innych. Poza tym po restarcie często coś w Sosarii zmienia się na lepsze.
Ja przekonałem się co do stabilności wczoraj- na moment zawiesiła się gra (nie połączenie, a gra u mnie na kompie)- po powrocie stałem dokładnie w tym samym miejscu- nic nie zniknęło z plecaka, umiejętności nie zmalały itd. I jak tu narzekać? Zwłaszcza, że ten serwer jest darmowy!
2. Bugi. Gram już trochę- nigdy nie zdarzyło mi się paśc ofiarą buga i wzywać Valarów. Więc o zapluskwieniu CL mam zdanie troche inne. Zaś raz (tylko raz!) spotkałem gracza, którego jakaś usterka zaklinowała- prosta komenad .fix zadziałała i nie musiał wzywac Valarów. O wszelkich bugach CL zgłaszam na forum. Poza tym ile powstawały serwery OSI- np. SiegPeril- długa faza betatestów itd. Nie zapominajmy o tym, że CL jest obecnie wciąż testowany- zmiany dochodzą co kilka dni- więc spodziewam się, że juz niedługo ilość bugów zmniejszy się drastycznie.
3. Statsy- trudno pakować statystyki na CL- i bardzo dobrze. Mi i wielu ludziom, którzu tu grają to własnie się podoba- zaś wątpliwości co do tego rozwiązania mają głównie ci, co sami na CL nie grają...
4. PK a chaos. Zarówno PKs jak i chaso istnieją na CL, o czym nie raz i nie dwa przekonałem się na własnej skórze!

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 gru 2001, 18:21 
Cytuj  
Poza tym ile powstawały serwery OSI- np. SiegPeril- długa faza betatestów itd. Nie zapominajmy o tym, że CL jest obecnie wciąż testowany- zmiany dochodzą co kilka dni- więc spodziewam się, że juz niedługo ilość bugów zmniejszy się drastycznie.

wiesz co mastyl nie osmieszaj sie.. udawac ze znasz osi sobie mozesz ale takie rzeczy tlumaczyc czlowiekowi ktory gra w to od poczatku? :<

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 gru 2001, 20:51 
Cytuj  
a jak fajnie plecie w punkcie pierwszym :smile:
fajne, ale to chyba powinno trafic do Pogawedki/Teksty zabawne.

***

Posty: 623
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 gru 2001, 21:21 
Cytuj  
Ehh, co za ludzie... pisze o CL bo na nim gram- wy nie, i wiecie lepiej... poza tym nie macie własnego forum o swoim OSI? Nikt tam nie postuje, to się przenosicie tutaj? O co wam chodzi? Ja nie pisałem o OSI- może nie skończyliscie podstawówki, nie wiem, ale przeczytanie krotkiego tekstu ze zrozumieniem jego tresci jest chyba wymagane na maturze.
Postujcie u siebie- tu nikt was nie prosił!

***

Posty: 623
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 gru 2001, 21:25 
Cytuj  
No i ładnie- wyladowalismy na flamesach, wobec czego połowa mojego poprzedniego postu jest nieaktualna. Tutaj możecie sobie psioczyć na CL ile chcecie. Ja i tak tego czytać nie zamierzam. Wracam na swoje forum...

*

Posty: 167
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 gru 2001, 21:39 
Cytuj  
Cytuj:
Nie gralem na CL ale z pilnej lektury tego forum wylapalem specyficzne cechy tego serwera:

Nie grasz - to szkoda / dobrze (wybierz ta odpowiedz ktora bardziej Tobie pasuje :grin:.

Cytuj:
1. Jesli nie mozesz stworzyc konta (czekasz juz 4ty tydzien) - widac tak musialo byc i zamknij ryj :smile:

Jesli nie zaplacisz na OSI przez jakis czas i skasuja konto - widac tez tak musialo byc (obojetnie czy grales miesiac czy x lat :razz:).

Cytuj:
2. Serwer pada i tak ma byc - celem niekontrolowanych padow serwera jest to, zeby gracze UO-CL mieli czas wyprowadzic psy na spacer lub spotkac sie z dziewczyna (tak na marginesie... jak mozna o tych 2 rzeczach pisac w jednej linijce!)
Pady serwera sa wiec gleboko sluszne i sprawiedliwe (tzn ze pada wszystkim wiec jest ok)

Zapomniales dodac o "mozliwosci wykazania sie" na boardzie i zwiekszaniu sie ilosci postow, z ktorych moglbys "cos" wyciagnac :grin:.

Cytuj:
3. Na CL obowiazuje dyscypina antybugowa. Tzn. musisz sie non stop pilnowac czy bron boze nie wykonujesz wlasnie jakiegos buga.
Dotyczy to zwlaszcza handlu - banable jest sprzedanie czegos na czym zarobiasz wiecej niz 15% (warto miec zawsze pod reka stos notatek, kalkulator i kase fiskalna)
4. Grajac na CL nie uzywaj zwyklego jezyka. Powiedzenie "Jezu..." moze spowodowac wyladowanie w celi na 24 godz lub wiecej (choc GMowie CL nie sa satanistami.... oni tylko tak wygladaja :smile:
5 .. 10

ROTFL

Cytuj:
11. Na OSI musisz placic za gre 10 usd.

Oj to naprawde naruszy moje fundusze miesieczne :grin:.

Cytuj:
12. Na CL placisz wlasnym zdrowiem :smile:

Widac ludzie tryskaja nim (moze niektorzy troche sie "postresowac" zamiast placic 10USD miesiecznie :razz:, przynajmniej maja to samo co na codzien w zyciu :razz:).

Cytuj:
DISCLAIMER
Powyzsze teksty zostaly wyjete z postow graczy CL bez ich zgody a nawet przy zdecydowanym sprzeciwie. Autor opracowania nie ponosi odpowiedzialnosci za nic :smile:

Powyciagaj cosik jeszcze :grin:. Widze, ze masz duzo czasu - poprosze o wieksza "dawke" tego typu tekstow - lubie poczytac o tym, co ludzie sadza o CL, lub co im "udaje sie" przelac na ten board. (niestety nie posiadam tyle czasu, zeby wnikac w kazdy tekst - bede naprawde wdzieczny :grin:).
Czasem milo sobie poczytac takie "rzeczy" :razz:.

Pozdrowienia dla tych PRO i babrajacych sie w piaskownicy CL'ki :razz:.

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 gru 2001, 00:15 
Cytuj  
no i znowu Dzi4du wykazal sie niezrozumieniem textu...
i po raz kolejny nabil sobie gwiazdki...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.