mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2231 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 112  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 6 maja 2009, 10:27 
Cytuj  
NA wstepie pragne powiedziec ze informacje zawarte w temacie a dotyczace C9 oraz Lokiego Haderacha sa nieprawdziwe i powstaly w opraciu o niekompletne info ktore dostalem. Serdecznie go zatem przepraszam i pozwolilem sobie skasowac je.


WATEK BEDZIE NA BIERZACO AKTUALIZOWANY


Ostatnio edytowano 11 gru 2009, 09:47 przez Zerg, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 368
Dołączył(a): 13.05.2008
Offline
PostNapisane: 6 maja 2009, 10:59 
Cytuj  
A ja dodam jeszcze od siebie, ze wczoraj siedzac tylko w Tortudze, bo lewelek niziutki, mialem taki ubaw z tekstow na globalu, ze glowa mala. Liczba osob w wieku szkolnym (szkola podstawowa i gimnazjum, z porywami do liceum) jest MIAZDZACA. Podobnie jak ich znajomosc polskiego, angielskiego i rosyjskiego. Serwer bedzie (co ja mowie, juz jest) z cala pewnoscia niezlym bagienkiem. Oczywiscie, druga strona reprezentuje podobny poziom, moze nawet, jesli w ogole to mozliwe, nieco nizszy. Polacy w miare ograniczaja przeklenstwa, natomiast u Rosjan chuje kurwy pizdy i podobne sa w co drugim zdaniu. Ciekawe, jak nazywaja w Rosji osoby, ktore u nas sa okreslane mianem dzieci Neo...
A post powyzej, okreslajacy "sytuacje polityczna", tez daje pojecie o wieku, rozsadku i podobnych przymiotach wiekszosci graczy:) Serdecznie zachecam, lepsze od sledzenia watkow flejmowych na forum:)
A.


_________________
www.miniwojna.blogspot.com

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 6 maja 2009, 11:31 
Cytuj  
To klimat w sumie poodbny do burning legion w wow:P

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 6 maja 2009, 11:34 
Cytuj  
Deja Vu od 2 dni tez ma keepa t1.

*

Posty: 193
Dołączył(a): 22.10.2007
Offline
PostNapisane: 6 maja 2009, 13:19 
Cytuj  
[OFF]
Dlatego wybranie server eng daje minimalna gwarancje ze sie nie bedzie potem gralo z roslinami straczkowymi lecz z graczami na jakims poziomie ... lol
[/OFF]

Ez.

**

Posty: 368
Dołączył(a): 13.05.2008
Offline
PostNapisane: 6 maja 2009, 13:34 
Cytuj  
Nie daje zadnej gwarancji, wszedzie mozna trafic na burasow, tyle ze ZMNIEJSZA szanse na ich znaczne nagromadzenie na jednym serwie:) A porownanie z bl przyszlo mi do glowy w momencie pisania postu, ale nie chcialem byc zbyt brutalny;)
A.


_________________
www.miniwojna.blogspot.com

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 6 maja 2009, 13:41 
Cytuj  
Widze fani lolAoC pozazdroscili topicu DFO. :D

Kurwa co to za wydarzenie "polityczne" w ktorym banda dzieciakow przeszla z jednej gildii do drugiej. Gdyby ruscy potraktowali ten serwer powaznie to byscie srali ze strachu jeszcze przed zalogowaniem.

To jak rozwiazali keepy w AoC to jedne z moich wiekszych rozczarowan w tej grze... Jednak keep ktory atakujesz i ktory widzisz juz daleka jest super (WAR jest ok pod tym wzgledem, a DFO sadzac po filmikach jeszcze lepszy).

**

Posty: 345
Dołączył(a): 28.08.2008
Offline
PostNapisane: 6 maja 2009, 14:23 
Cytuj  
Ja tam się wybieram ruskich tłuc.

**

Posty: 368
Dołączył(a): 13.05.2008
Offline
PostNapisane: 6 maja 2009, 14:28 
Cytuj  
Ja wbrew pozorom goraco zapraszam :)
A.


_________________
www.miniwojna.blogspot.com

****

Posty: 1061
Dołączył(a): 26.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 maja 2009, 14:35 
Cytuj  
ja chyba tez dam druga szanse aoc , teraz instaluje gre a jutro sobie oplace na 3m ,zobaczymy czy cos sie zmienilo ;)

**

Posty: 345
Dołączył(a): 28.08.2008
Offline
PostNapisane: 6 maja 2009, 14:37 
Cytuj  
Ja koncze patchowac ale najpierw sobie chyba triala wklepie.

Da rade grac na trialu na PL serwach?

**

Posty: 368
Dołączył(a): 13.05.2008
Offline
PostNapisane: 6 maja 2009, 15:21 
Cytuj  
Ponoc sie nie da.

A.


_________________
www.miniwojna.blogspot.com

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 6 maja 2009, 15:54 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Widze fani lolAoC pozazdroscili topicu DFO. :D

Kurwa co to za wydarzenie "polityczne" w ktorym banda dzieciakow przeszla z jednej gildii do drugiej. Gdyby ruscy potraktowali ten serwer powaznie to byscie srali ze strachu jeszcze przed zalogowaniem.

To jak rozwiazali keepy w AoC to jedne z moich wiekszych rozczarowan w tej grze... Jednak keep ktory atakujesz i ktory widzisz juz daleka jest super (WAR jest ok pod tym wzgledem, a DFO sadzac po filmikach jeszcze lepszy).


Ja tam prosze o dalsze relacje z takich dram bardzo chetnie poczytam:D

**

Posty: 345
Dołączył(a): 28.08.2008
Offline
PostNapisane: 6 maja 2009, 16:01 
Cytuj  
Ja również.

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 6 maja 2009, 18:28 
Cytuj  
Vercin, ale moze to nie jest jakas wielka polityka bo tu nie ma rzeszy ukladow jak w EVE czy tak duzego swiata jak w DFO, niemniej event i tak jest ciekawy.
Graczy nie brakuje, poziom globala niczym nie odbiega od innych gier, poza pytaniami noobow sa jeki i placze wolanie o pomoc, grozby za kille itp.
Gralem w DFO i bylo to samo, wiele razy zdarzylo sie ze grozili mi ze jak nnie podniose to mnie beda gankowali ze jestem na czarnej liscie etc.

To nie dzieci neo graja w gry mmo tylko niektorzy podkreslam niektorzy dorosli udaja ze maja po 13 lat.




INFORMACJE z DNIA 6 MAJA




Podczas narady gildie :

POLANIE

oraz

WARCRY, QPO, ustalily co nastepuje:


POLANIE w zamian za co tygodniowe wynagrodzenie i pomoc w rozbudowie Keepa WarCry usyskali gwarancje NAP oraz cenna ochrone.



Jednoczesnie uzgodniono ze gracze nie utrzymujacy standardow opuszcza gildie Polanie w trybie natychmiastowym.
Oficerowie WarCry QPO zdecydowani sa w pomocy w organizacji POLAN.

Gildia QPO zaoferowala dostep do swojego ventrilo na 500 osob, tak aby nawiazac lacznosc ze wszystkimi sojusznikami.



Szpiedzy na Keszacie zaobserowali boostujacych sie Rosjan, liczba 80tek po ich stronie mogla dzis wzrosnac nawet do 15.


Wszystkich zainteresowanych zapraszam do uzupelniania watku.


Ostatnio edytowano 7 maja 2009, 09:23 przez Zerg, łącznie edytowano 2 razy
*

Posty: 156
Dołączył(a): 16.09.2008
Offline
PostNapisane: 7 maja 2009, 09:08 
Cytuj  
@UP -> masz błąd w poście, My nazywamy się Ictus Mortis :)

Inna sprawa jest taka że sojusze które my mamy są z dwoma gidiami : QPO i Warcry. Polan biliśmy, bijemy i zawsze będziemy bić bo Oni robią to samo.
Staramy się nie ruszać również Plemienia Błękitniej Stali i Grey Knights, ale nie zawsze się to Nam udaje :P

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 7 maja 2009, 09:24 
Cytuj  
Poprawione

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 7 maja 2009, 12:28 
Cytuj  
Dawac dawac lubie takie topiki


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me


Posty: 29
Dołączył(a): 5.05.2009
Offline
PostNapisane: 7 maja 2009, 14:09 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Gdyby ruscy potraktowali ten serwer powaznie to byscie srali ze strachu jeszcze przed zalogowaniem.


Gdyby babcia miała wąsy to by była dziadkiem. Gdybyś miał coś do powiedzenia nie pisałbys pierdół. Nie rozumiem dlaczego miałbym sie bać ruskich ? Do domu przyjdą w nocy wyrżnąć moją rodzinę? Czy co? Zauważyłeś, że to gra?

*

Posty: 193
Dołączył(a): 22.10.2007
Offline
PostNapisane: 7 maja 2009, 14:33 
Cytuj  
Furias napisał(a):
mrynar napisał(a):
Gdyby ruscy potraktowali ten serwer powaznie to byscie srali ze strachu jeszcze przed zalogowaniem.


Gdyby babcia miała wąsy to by była dziadkiem. Gdybyś miał coś do powiedzenia nie pisałbys pierdół. Nie rozumiem dlaczego miałbym sie bać ruskich ? Do domu przyjdą w nocy wyrżnąć moją rodzinę? Czy co? Zauważyłeś, że to gra?


chodzilo mu chyba o to ze ruscy jak sie zepna to bardzo zgrana ekipa i raczej pro-gamerzy a nie dzieci neo ...

Ez.


Ostatnio edytowano 8 maja 2009, 22:11 przez Ezrael, łącznie edytowano 1 raz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2231 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 112  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.