mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 139 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 236
Dołączył(a): 5.05.2002
Offline
PostNapisane: 4 lip 2002, 01:10 
Cytuj  
1. ktos sobie jaja robi - chodzi mi o battle magow - najlepiej postawcie je na calej mapie i kazedmu dajcie habit
-chaosnicy maja przejebane jak w ruskim czolgu (teraz juz mieli niefart dzieki rm) w innych miastach nie maja sie co pokazywac, moga tylko czekac w den na najazdy orderowcow
a no i moga sie zaczaic kolo jakiejs drogi i moze raz na jekies pare godzin spotkaja jakiegos nb co na piechte lazi
-orderowcy tez beda mieli przejebane, jesli niefartnie uda im sie zginac na teranie miasta traca rzeczy i moga lootera cmoknac w zadek
-cieszyc sie moga jedynie gornicy bo im elemelki beda mogly naskoczyc

2. odnoscie mojego urzedowania - przez dwa jebane tygodnie - okolo tyle czasu ponoc jestem a raczej bylem burmistrzem - ponoc bo gowno moglem robic [a nie, moglem ubierac straz zeby po sek przed nimi spierdalac - naprawde polecam bardzo odprezajaca fucha] czekam na papiery od miasta, na imunitet, stracilem tylko sporo kasy na sprzet dla guardow i od zajebania fame
bez mojej wiedzy nie mowiac o konsultacji raz pojawiali sie to znowu znikali guardowie
(ostatni zniknol wraz z nawet niezlym zapasem zbroi i broni) no i teraz te battle shity


_________________
THC RULES

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: jashchoor dnia 2002-07-04 02:11 ]</font>

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 lip 2002, 01:40 
Cytuj  
Straszne jashchoor, zaprawde... zapomnialem o tym burmistrzu dla ciebie :razz: heh
A co do battle magow to niech sie chaos cieszy ze maja dnastrip (teraz odpowiednik buc den)
Pozatym 'troszke' niepasuje mi tu 70% serwera redow z czego 90% sie uwaza za wielkich chaosnikow, wracamy do normy, teraz chaos biega po lasach i czatuje na ofiary, nie inaczej.

**

Posty: 236
Dołączył(a): 5.05.2002
Offline
PostNapisane: 4 lip 2002, 02:17 
Cytuj  
ok
dlaczego jest tyle redow?
powiem ci bo nie ma tu co robic, nudno jak chuj
0 questow, turniejow itd
najazdy zlituj sie boze, 2 osoby stykna na te wasze najazdy
potowry do dupy, ile mozna zabijac szkile, lisze i orki
wypasionego ogr lorda zajebie byle noob z 50 magery i evala (zajmie mu to troche czasu ale zajebie)
demona juz troche lepszy mag (ale bez straty chocby 1hp)
heh
teraz polowa bedzie makrowac, droga polowa zapierdalac przy gorze albo kowadle, moze lapac rybki
od czasu do czasu ktos wyskoczy na jakiegos monsterka
jeden wielki lol

swego czasu tak sie chwaliliscie ze to gracze tworza klimat itd. - widze ze mamy taki wplyw na sprawy serva jak wysokosc dziury budzetowej
skoro jest 70% redow to chyba znaczy ze ludzie chca walczyc ze soba a nie walczyc z monsterkami ktorych ai jest mniejsze od ai 2 letniego dziecka
co do murderow tez jest malo inteligentny system dawania - jakis nobek wlezie ci w fire albo poison fielda zginie z rak szkiela a ty masz murdera - genialne
zlodziej cie ojebie mozesz mu naskoczyc albo zginiesz
looter cie ojebie mozesz mu naskoczyc albo zginiesz
zlodziej sie pomyli zginie
cala armia chaosu moze naskoczyc 1 czlowieczkowi poki bedzie siedzial w miescie
niezle niezle az chce sie grac
styknie czy jeszcze troche?


_________________
THC RULES

**

Posty: 236
Dołączył(a): 5.05.2002
Offline
PostNapisane: 4 lip 2002, 02:30 
Cytuj  
a i jeszcze jedno stoi sobie w perwere jakis mul w banku i makryje i co mu zrobisz :smile:
naskoczysz albo zginiesz


_________________
THC RULES

***

Posty: 887
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 lip 2002, 09:20 
Cytuj  
Fakt, wiecie co powiem ??
Jash ma całkowita racie, wiecie czemu wszyscy sie bawia w Pk bo sa nudy nie ma co robic z poczatku wzyscy mape poznawali troche trenowali, potem domki stawiali a teraz nic, jedyna ciekawa rzecz byla wczoraj w dnast, jak byl najaz 100 szkieletow az sie ludzie z innych miast zlecieli.

Co do mojej gildi widze ze co niektorzy sie przejeli sie zbytnio, chcialem powiedziec ze moja gildia jest neutralna, nie wiem co do tego maja przydomki, moze kogos zmyliły juz zmienilem zeby nie bylo, jestesmy gildia poszukiwaczy przygud, o ile tak owe sie znajda czyli drodzy GMi zabawy chcemy !!!

JAk ktos chce do gildi zapraszam przyjmujemy ludzi reprezetujacych pewien poziom.


_________________
Powstał z popiołów jak feniks, powstał żeby siać zniszczenie.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Eldorn dnia 2002-07-04 10:21 ]</font>

*

Posty: 57
Dołączył(a): 29.03.2002
Offline
PostNapisane: 4 lip 2002, 09:24 
Cytuj  
bylo dobrze jesli ludzie chca byc Chaosem to niech beda Chaosem wkoncu gracze worza klimat . Moze nie bylo duzo Orderowcow ale byli , a pozatym to stwierdzenie ze Chaos kiedys biegal po lasach i czail sie na ofiary raczej nie jest trafne z tego co pamietam na SC co drugi raz ginolem w Banku lub na CM a w lesie raz na jakis czas.
Po co cos zmieniac ? bylo dobrze i wszystkim pasowalo ( prawie wszystkim).

***

Posty: 887
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 lip 2002, 12:25 
Cytuj  
Nem ja rozumiem ze zle bylo ale zeby odrazu instant kill , juz kiedys byla o to klutnia ze to nie zbyt klimatycznie, nie lepiej tych straznikow postawic, tylko zeby szybciej reagowali, i zeby nie bylo takich szybkich respawnow.

Ehhh poplynelismy sobe na druga najwieksza wyspe obeslismy cale skaly do obkola zadnej jaskini nuda ze asz szok znalezlismy moze ze 4 potworki po drodze.


_________________
Powstał z popiołów jak feniks, powstał żeby siać zniszczenie.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 lip 2002, 14:01 
Cytuj  
Ludzie nie bawia sie w PK z nudow tylko zeby pokazac innym jacy sa mocni i mowiac bez ogrudek zeby powiedziec innemu :
"I RoOxX U".
Z nudow to mozna sobie kowala robic albo tinkera a nie kasowac innych graczy.
Ciekawy jestem czy na SoA sa mapki skarbow i sa osoby trudniace sie kopaniem ?


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

*

Posty: 198
Dołączył(a): 15.06.2002
Offline
PostNapisane: 4 lip 2002, 14:10 
Cytuj  
Popieram jashchoora w 100% zajebal mnie jakis looter jak mailem 8 hp zlootowal a ja mu nic nie moglem zrobic jak go chcialem zajebac zaraz kill i w kolko to porobane

**

Posty: 236
Dołączył(a): 5.05.2002
Offline
PostNapisane: 4 lip 2002, 14:11 
Cytuj  
lol
zajmijcie sie tinkeringiem szkoda ze pol rzeczy zbugowane
kowalami jest pol serva - zajebiste hobby nie ma co
mapy pewnie ze sa ale gowno mozesz sobie znalezc
jeszcze jakies propozycje?
moze pobiegac dookola jeziora i zlapac 50 ryb w jak najkrotszym czasie :smile:


_________________
THC RULES

***

Posty: 887
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 lip 2002, 14:12 
Cytuj  
Scorpio nie grasz wiec nie wiesz ze to juz nie chodzi o to zeby pokazac jakim jest sie mocnym, naprawde ja bym chcial isc do jakies jaskini i sobie potworyki pozabijac zle nie ma gdzie bo albo respaw nie dziala albo jaskini nie mam szukam od rana narazie zadnej nowej nie znalazlem, ale widze swiatelko w tunelu naprwione respawny w paru miejscach :smile:


Jaschor ty sie nie smiej z rybek na ZS maja dokladnie takie questy lawienie ryb z biegiem na okolo jeziora , czytalem opis :razz:
_________________
Powstał z popiołów jak feniks, powstał żeby siać zniszczenie.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Eldorn dnia 2002-07-04 15:13 ]</font>

*

Posty: 92
Dołączył(a): 14.03.2002
Offline
PostNapisane: 4 lip 2002, 14:34 
Cytuj  
Rzeczywiscie moglo by byc wiecej urozmaicen typu tyrnieje i questy. Ja do tej pory mialam zajecie bo szylam na maxa ale fajnie by bylo cos innego porobic - cos ciekawego. A co do battle magow to uwzam ze straznicy sa lepsi.

**

Posty: 236
Dołączył(a): 5.05.2002
Offline
PostNapisane: 4 lip 2002, 14:36 
Cytuj  
eldi wlasnie o tym quescie z zs mowie
kazdy szydzil
a co jest na soa
nic
moze sie myle ale mmog zostaly stworzone wlasnie po to zeby ludzie ze soba rywalizowali czy to w walce czy tez w rzemiosle, chyba po ta sa guildie, wojny miedzy nimi itd
teraz to zwykla gierka jakich wiele z opcja czatu lol

teraz propozycje
do chaosnikow, murderow itp
I)zbierzcie sie kiedys w pare osob (ale nie w 3) zaczajcie sie kolo cm albo gory w earb i killujcie all kto wyjdzie za miasto
II) poproscie zeby wstawili wam w dwn battle magow co bede atakowac nie redow - zobaczymy czy order ma jaja :smile:

a i jeszcze jedno odnoscie posta scorpio
wstawili vem zeby pokazala jacy jestesmy ciency, pkowala all bylo dobrze, teraz gdy ktos kto napierdala w uo od 2 miechow ma wypas skile staty i chcialby pokazac ze faktycznie jest dobry to tego juz nie moze


_________________
THC RULES

**

Posty: 236
Dołączył(a): 5.05.2002
Offline
PostNapisane: 4 lip 2002, 14:38 
Cytuj  
wlasnie mieli byc straznicy za ktorych sie mialo placic, zbroic ich itd
po to mial byc burmistrz
teraz z wlasniej kasy moze postawic laternie albo jakies inne dziadostwo


_________________
THC RULES

***

Posty: 600
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 4 lip 2002, 14:44 
Cytuj  
Jashoor jak ci sie nie podoba to droga wolna, robie 5 rzeczy na raz i prawde mowiac mam w glebokim wysluchiwanie narzekan jakiegos chloptasia, co sie uparl, ze musi uzywac rzeczy, ktorej jeszcze nie naprawilismy. I jeszcze taki wlasnie zawracaniem glowy, ze mi stasy spadly lub cos ( w co nie wierze ) i choc jest wielki napis, ze ich nie zwracamy to jednak musi sie ktos pluc ze mu zniknely, choc bylem siwadkiem jak te stratew mozna odrobic w 1 dzien.

Battle magi beda, az skoncze dopracowywac system guardow i basta, nie ma lekko.

Questy to wlasnie przygotowuje skrypty do duzego questu, a turniej jest juz planowany, ale tak sie sklada ze ze wzgledu na wakacje nie ma kilku czlonkow ekipy, i niech sobie odpoczywaja gdzies. Trzeba nauczyc sie samodzielnosci >:)

**

Posty: 236
Dołączył(a): 5.05.2002
Offline
PostNapisane: 4 lip 2002, 15:12 
Cytuj  
1. co do skili lol int spadl chyba wszyskim magom wiec raczej przyjmij to do siebie ze czasem zdarza sie cos takiego i nie zawsze o wielki masz racje
2. co do narzekan to nie wiem czy to o mnie
(jesli tak to "chloptasiem" mozesz nazywac blooba ale nie mnie, troche szacunku)
choc tak narzekalem troche ale juz olalem bo co zapytam to slysze odpowiedzi typu "jusz nad tym pracujemy" itp a efektow nie widac
3. jesli idzie ci lub wam tak dobrze jak z reszta to chyba dlugo beda te battle shity
4. jak gdalem z pewnym gm to chetnie oferowal swoja pomoc niestyty sktypty moze pisac tylko wielki yarp, tak nie moglby sie wykrecac ze ma ciegle duzo roboty
5. rozumiem ze gowno masz z tego co robisz ale jesli nie dajesz rady nie obijecuj gruszek na wierzbie tak jak nasie pierdoleni politycy
6. co do odejcia to gleboko sie jeszcze zastanawiam nad zostaniem, przez te dwa miechy poznalem sporo ludzi i szkoda mi ich tracic - jedyne co jest fajne w soa to to ze moge napisac "kurwa, chuj" i jebnac ":)" bez zadnych konsekwencji oraz ludzie choc pewnie i na innych servach tez sa spoko ludki jednak tutaj sa de besciarze

_________________
THC RULES

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: jashchoor dnia 2002-07-04 16:13 ]</font>

***

Posty: 600
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 4 lip 2002, 15:30 
Cytuj  
Cytuj:
2002-07-04 16:12, jashchoor napisał:
1. co do skili lol int spadl chyba wszyskim magom wiec raczej przyjmij to do siebie ze czasem zdarza sie cos takiego i nie zawsze o wielki masz racje


Ja zawsze mam racje >:)

Cytuj:
2. co do narzekan to nie wiem czy to o mnie
(jesli tak to "chloptasiem" mozesz nazywac blooba ale nie mnie, troche szacunku)
choc tak narzekalem troche ale juz olalem bo co zapytam to slysze odpowiedzi typu "jusz nad tym pracujemy" itp a efektow nie widac



Jak nie widzisz to ty chyba z choiny sie urwales...

Cytuj:
3. jesli idzie ci lub wam tak dobrze jak z reszta to chyba dlugo beda te battle shity



Juz mowilem ze droga wolna.. moze gdzie indziej ich nie bedzie...

Cytuj:
4. jak gdalem z pewnym gm to chetnie oferowal swoja pomoc niestyty sktypty moze pisac tylko wielki yarp, tak nie moglby sie wykrecac ze ma ciegle duzo roboty



No wiele osob moze oferowac swoja pomoc i czesc przyjmujemy, ale ty chyba masz dziwne pojecie troche... jedni robia to inni to, a ja siedze nad tym ostatnio caly bozy dzien, by cos poprawic i dlatego tacy goscie jak ty mnie wkurzaja, co mysla, ze niektore rzeczy to mozna sobie pstryknieciem palca zorbic

Cytuj:
5. rozumiem ze gowno masz z tego co robisz ale jesli nie dajesz rady nie obijecuj gruszek na wierzbie tak jak nasie pierdoleni politycy



Ja "chloptasiu" zadko obiecuje gruszki na wierzbie i jedyne co mam z tego, to satysfakcje.

Cytuj:
6. co do odejcia to gleboko sie jeszcze zastanawiam nad zostaniem, przez te dwa miechy poznalem sporo ludzi i szkoda mi ich tracic - jedyne co jest fajne w soa to to ze moge napisac "kurwa, chuj" i jebnac ":)" bez zadnych konsekwencji oraz ludzie choc pewnie i na innych servach tez sa spoko ludki jednak tutaj sa de besciarze


Te, wiesz ze jak ktos zwykle do kogos mowi, nie to ze z pretensjami, ale nawet z gniewem, zamiast probwac, zeby ten dialog przeksztalcil sie w dyskusje, to reakcja bedzie taka sama? Wez sie wiec uspokoj, bo jakos zawsze redy obrywaly w miescie, no ale teraz kiedy siedzieli przez okragly miech w kazdym miescie i czesto mordowali kogo popadnie, jak zwykle klocac sie o kazde zlootowane cialo ( ale to juz osobna dyskusja ) no to jednak czas skonczyc te sielnake.
A tak jak mowilem, tak bedzie i basta az sie skonczy jakies wyrownane guardy.

***

Posty: 887
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 lip 2002, 17:18 
Cytuj  
Jash wiem ze troche jest nie tak ale yerpen od paru dni juz siedzi i skrypty pisze, ja to widze i pochwala poczekaj jeszcze troche moze sie cos zmieni jak nie no te tego mozna odejsc.


_________________
Powstał z popiołów jak feniks, powstał żeby siać zniszczenie.

**

Posty: 236
Dołączył(a): 5.05.2002
Offline
PostNapisane: 4 lip 2002, 17:32 
Cytuj  
i ty brutusie przeciwko mnie :smile:

spoko rozladowalismy juz troche atmosferke

ale nie bylo az tak ostro, jesli to td bylby na moim miejscu to bylo bu 100 topicow po 5 postow z co drugim slowem "kurwa" lub "spierdalaj"

zrozumcie moja frustracje

mam nadzieje zyc dalej dlugo i szczesliwie

ps.
eldi 666 - chaos rulez order sax (jak sie jeszcze raz ktos doczepi do "sax" to instant kill)


_________________
THC RULES

**

Posty: 270
Dołączył(a): 15.01.2002
Offline
PostNapisane: 4 lip 2002, 17:43 
Cytuj  
Cytuj:
2002-07-04 15:10, Veganus napisał:
Popieram jashchoora w 100% zajebal mnie jakis looter jak mailem 8 hp zlootowal a ja mu nic nie moglem zrobic jak go chcialem zajebac zaraz kill i w kolko to porobane

zajebal cie bo mnie zaczoles atakowac... nierozumiem, jak mam 8hp to sie na kogos niepostawie, ale ty miales te niby 8hp i mnie zaczoles atakowac... jak cie zabije to raczej mam prawo do zlootowania i nienazywaj mnie looter bo mozesz pasc po raz czwarty....

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 139 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.