mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 4
Dołączył(a): 8.02.2011
Offline
PostNapisane: 8 lut 2011, 11:27 
Cytuj  
Cześć,

poszukuję gierki, która niedawno co wystartowała lub wystartuje (lub starszej gierki, w której stworzyli niedawno/stworzą niedługo nowy serwer) aby nie odstawać poziomem postaci od innych graczy oraz aby było coś jak castle siege lub inna forma walk w której uczestniczy większość graczy z serwera. Jakieś fabuły kosmiczne odpadają, najlepiej coś w stylu starszych epok z wojownikami, łucznikami, magami etc. No i oczywiście w 3D i za free. ;)

Jako dodatek (opcjonalny!) może być też coś w stylu dorastania, że się zaczyna grać dzieckiem na przykład.

Pozdrawiam i dzięki z góry.


Ostatnio edytowano 8 lut 2011, 13:26 przez jajcek, łącznie edytowano 3 razy
*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 8 lut 2011, 11:29 
Cytuj  
Rift


Posty: 4
Dołączył(a): 8.02.2011
Offline
PostNapisane: 8 lut 2011, 11:43 
Cytuj  
oj zapomniałem dodać, że gra ma być za free.

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 8 lut 2011, 12:50 
Cytuj  
Tibia

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2011, 12:54 
Cytuj  
Podaj namiary na GG to nawet mozemy ci podrzucic konto z postacią fajną w dobrzej grze.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent


Posty: 4
Dołączył(a): 8.02.2011
Offline
PostNapisane: 8 lut 2011, 13:05 
Cytuj  
hmmm a oprócz Tibii? xD
jednak chciałbym żeby to była gra w 3D (wybaczcie za niedokładny opis w pierwszym poście)

nie wiem czy wypowiedź tomugeen'a dotyczyła Tibii, ale ogólnie kont żadnych nie chcę. Sam chcę zacząć od samego początku.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 lut 2011, 13:15 
Cytuj  
niezły z ciebie jajcek :)
takie gry nie istnieją, nawet nie ma płatnych takich, a co dopiero za free, wejdź na jakieś mmorpg.com lub podobne i obadaj listę gier http://www.mmorpg.com/gamelist.cfm


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 8 lut 2011, 13:16 
Cytuj  
Nie chcialbys wiedziec czego jego wypowiedz dotyczyla :D.

A tak na powaznie, jakies skosnookie gowno ma swoja premiere co 5min, kwestia poszukania. Nie nastawialbym sie na jakis wysoki poziom gry, ale walki o miasta itp to juz jest standard w tym gownie.

A darmowych to mozesz poczekac na ponowna premiere Mythosa. Nie powala grafa ale gameplayowo jest genialna jak dla mnie. (gralem w pizdu przed padnieciem gry, teraz ma byc jej reaktywacja). Takie Diablo;]


Posty: 4
Dołączył(a): 8.02.2011
Offline
PostNapisane: 8 lut 2011, 13:25 
Cytuj  
embe napisał(a):
takie gry nie istnieją, nawet nie ma płatnych takich, a co dopiero za free


No z tym to się raczej nie zgodzę. Grałem w KalOnline i tam jest dokładnie to co opisałem (oprócz dorastania co podkreśliłem jako "dodatek" opcjonalny), jednak tam już są zbyt duże poziomy i nie chce mi się trzaskać "no life" żeby ich podgonić.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 8 lut 2011, 14:26 
Cytuj  
Hello Kitty Online


_________________
Mam leniwe szare komórki.

**

Posty: 242
Dołączył(a): 25.07.2009
Offline
PostNapisane: 8 lut 2011, 14:59 
Cytuj  
jajcek napisał(a):
hmmm a oprócz Tibii? xD


Niestety, ale Tibia to najlepsze mmo na rynku. Jedyna gra, ktora oferuje podobnie wysoki poziom rozgrywki jest wlasnie Kalonline wiec nie pozostaje ci nic innego jak przy niej zostac.


_________________
http://www.movescount.com/pl/members/member1324323-Merkada

****
Avatar użytkownika

Posty: 1438
Dołączył(a): 23.03.2007
Offline
PostNapisane: 8 lut 2011, 18:51 
Cytuj  
Lineage 2 na legalnych inaczej serwerach

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 8 lut 2011, 23:06 
Cytuj  
Czemu kurwa, za kazdym razem jak ktos na to forum przyjdzie sie cos zapytac to zawsze, ale to zawsze ktos sie wjebie z ta tibia majac nadzieje ze bedzie zabawnym?:C

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 lut 2011, 23:16 
Cytuj  
Jak nie tibia to TwojaStaraOnline ;)


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 8 lut 2011, 23:33 
Cytuj  
pierdolenie, jak byłem młodszy i jeszcze głupszy to abonament lub jego brak nie był decydującym argumentem czy grac w danego mmorpga a to czy był grywalny czy nie.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2011, 10:52 
Cytuj  
tiomor napisał(a):
Czemu kurwa, za kazdym razem jak ktos na to forum przyjdzie sie cos zapytac to zawsze, ale to zawsze ktos sie wjebie z ta tibia majac nadzieje ze bedzie zabawnym?:C


ludzie prubuja szukac uznania na forum :P ze sa cool i wogole.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 lut 2011, 11:24 
Cytuj  
tiomor napisał(a):
Czemu kurwa, za kazdym razem jak ktos na to forum przyjdzie sie cos zapytac to zawsze, ale to zawsze ktos sie wjebie z ta tibia majac nadzieje ze bedzie zabawnym?:C

Bo pewnie w 90% to jakieś alty i po założeniu jednego durnego topiku "szukam gry" zazwyczaj znikają.

**

Posty: 242
Dołączył(a): 25.07.2009
Offline
PostNapisane: 9 lut 2011, 14:52 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
tiomor napisał(a):
Czemu kurwa, za kazdym razem jak ktos na to forum przyjdzie sie cos zapytac to zawsze, ale to zawsze ktos sie wjebie z ta tibia majac nadzieje ze bedzie zabawnym?:C


ludzie prubuja szukac uznania na forum :P ze sa cool i wogole.


Musialbym miec twoj charakter zeby szukac uznania na forum gdzie grubo ponad 90% uzytkownikow to jebane nerdy i liscie.


_________________
http://www.movescount.com/pl/members/member1324323-Merkada


Posty: 2
Dołączył(a): 11.02.2011
Offline
PostNapisane: 11 lut 2011, 22:19 
Cytuj  
tytuł który zaproponuję nie spełnia Twoich oczekiwań (nie jest 3d) ale mimo to uważam, że warto spróbować. Ultima online - stare ale naprawdę dobre - szczególnie jeśli ktoś lubi wojowników, magów itd. pvp spoko, pvm jak ktoś lubi też jest. Z polskich serwerów polecam www.fantasyrealms.eu. Kiedyś naprawdę spory serwer, aktualnie odbudowujący się:) Ciekawe eventy, w określonych godzinach niezłe pvp :)

*

Posty: 91
Dołączył(a): 11.12.2010
Offline
PostNapisane: 12 lut 2011, 23:12 
Cytuj  
JA powiem krotko GW 1 clienta idzie kupic taniutko a gra nie ma abonamentu. Fajnie mozna pograc sobie w oczekiwaniu na GW2. Jako ze moge wnioskowac ze jestes poczatkujacym graczem mysle ze spodoboba ci sie i szybko ogarniesz co i jak . Co do lvl to akurat w tej grze nie problem nie ma znaczenia kiedy zaczniesz (sam zauwazysz o co mi chodzi) :) o ile sie nie myle jest PL wersja :)


http://www.youtube.com/watch?v=SrMr_rxm ... re=related tu masz jakis trailer

pozdro

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.