mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 10421 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 522  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 17 lis 2007, 14:58 
 
Gry z dobrym replay value.
Odgrzewanie staroci.
Modowanie gier i zabawa levelami.
Multiplayer DM w jakimkolwiek fpp.
Strategie.

W tej chwili jest naprawde duzo gier, nie wiem jak ci sie udaje pograc we wszystko, ja w tej chwili na 'talerzu' mam :
- TF2
- WoW
- Eve
- Gears of War
- Crysis
- Wiedzmin
- Hellgate:London
- X3:Reunion
- DOW: Dark Crusade

Ledwo starcza mi czasu zeby w crysisa chwile pograc, a ty sie nudzisz :P

Do zabicia czasu idealny jest adom (www.adom.de), o ile nie oczekujesz grafiki, i masz cierpliwosc zeby sie nauczyc tej gry.


_________________
Nestor#1522

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 17 lis 2007, 15:15 
 
ale mi chodzilo o to, co robia osoby, ktore nie graja juz w WOWa, przeszly Wiedzmina i nagraly sie w gierki z Orange Boxa, oraz czuja juz lekki przesyt FPP :P ? (wiem,ze w TF2 mozna sporo grac - sam go codziennie odpalam na jakis czas, ale mlocenie cartoonowych przeciwnikow po pewnym czasie tez sie nudzi)
to X3 wyglada na EVE w offlinie - mam racje? :)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 lis 2007, 15:18 
 
osobiscie tez nie mam w co grac. Coraz jeszcze pykam w toribasha i w wSw... Szczescie ze w poniedzialek juz wychodzi Ob Seal to bedzie w co grac bo mi ten klimat odpowiada i gralem w becie.


_________________
oumn da lololegend

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 lis 2007, 15:42 
 
Ja aktualnie gram w:

Domu - Neverwinter Nights 1 z oboma dodatkami (Slaby komp)

U kumpla w kafejce internetowej (czy tam salonie gier bo nie wiem jak to nazwac) - Hellgate London na PC i Eye Of Judgment na PS3.

Wszytkie 3 pozycje goraco polecam.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 17 lis 2007, 16:13 
 
WinSPMBT i SPWAW - mój typowy przerywnik między pozycjami "mainstreamowymi".

Już od dobrych paru lat.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 17 lis 2007, 16:35 
 
RufeN napisał(a):
Wiem,ze takich topicow bylo xxx, ale jestem ciekaw, co robią osoby które nie grają już w WOWa, dobra z Orange Boxa i Wiedźmina mają za sobą, nudzą ich ciągle nowo wychodzące "rewolucyjne" fpp i granie w starocia (like CS 1.6, Neverwintery, Baldurs Gate'y itd.). :wtf: nie ma co robić przy kompie! (a na dodatek za parę tygodni skończy się napływ seriali z powodu strajku scenarzystów w Hollywood) :(

Takie osoby zazwyczaj wracaja do wowa

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 17 lis 2007, 17:11 
 
RufeN napisał(a):
Wiem,ze takich topicow bylo xxx, ale jestem ciekaw, co robią osoby które nie grają już w WOWa, dobra z Orange Boxa i Wiedźmina mają za sobą, nudzą ich ciągle nowo wychodzące "rewolucyjne" fpp i granie w starocia (like CS 1.6, Neverwintery, Baldurs Gate'y itd.). :wtf: nie ma co robić przy kompie! (a na dodatek za parę tygodni skończy się napływ seriali z powodu strajku scenarzystów w Hollywood) :(


może powrót do życia byłby dobrym pomysłem?

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 17 lis 2007, 17:50 
 
zly timing, ostatnio cos sie ruszylo na rynku, do tego na przyszlosc zapowiada sie troche ciekawostek...

no a pozatym, odgrzewanie staroci, czasami experymentowanie z crapem..

np bicie rekordu w pasjansie czy tetrisie ;) albo ostatnio karcianke eq2 gram... mam nadzieje ze znudzi mi sie szybko i zabiore sie za inne gry ;p




a na serio: jak siegnie sie pamiecia to bylo wiele gier w ktore chcialo sie zagrac ale albo nie mialo na nie kasy albo sprzet byl za slaby albo inne pierdoly... teraz starczy siasc i scia.. odkurzyc ;P


swoja droga obok na stoliku od miesiaca kurzy sie arcanum i torment za ktore jakos chce sie zabrac ale jestem zbyt leniwy by zmieniac plyty...

nawet w trakcie instalacji...



p.s. dzis (wlasciwie to wczoraj) 3x w ciagu poltorej h przeciazylem liveboxa ;) odpalalem zalegle torrenty z anime... teraz ogladania mam spokojnie na tydzien conajmniej ;p


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 17 lis 2007, 19:05 
 
Ja jak nie mam co grac to wyciagam oba fallouty, tormenta, baldury, icewind dale, neverhooda, the incredible machine, abe's oddysee i abe's exoddus, ff7 i ff8, wszystkie tomb raidery z dodatkami (oprocz 6, legend i anniversary, bo to imo gnioty) starocie straszne ale za to jakie grywalne, kazda z tych gier przeszedlem z 20 razy i srednio raz, dwa razy na rok sobie do nich wracam. Teraz akurat mecze Obliviona, bo jakos nigdy nie udalo mi sie 'przejsc'.


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 17 lis 2007, 19:07 
 
E, ja nie mialem w co grac, mimo ze jest wiedzmin, crysis, cod4, w chuj innych gier, nie chce mi sie robic dl/instalowac/grac.


Wrocilem do Wow'a.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 17 lis 2007, 19:11 
 
Nie masz w co grać huh? No proszę cię, ja mam dokładnie na odwrót, nie wiem za co się złapać w pierwszej kolejności, aktualnie intensywnie niszcze w Gearsy którego przejdę z 3x bo wessał mnie jak odkurzacz (mad fun w coop) , ale w queue czekają Crysisy, Call of Duty 4, jakieś Blacksite Area51 czy Beowulfy (geez) . Nie wiem kiedy wcisnę w schedule Wiedźmina, PES2008 albo kiedy dokończę Bioshocka :cry:

Jeśli nie odpowiadają ci tytuły z jesiennego wysypu to poczekaj chwilkę, bo jest na co : Kane n Lynch, Assassin's Creed, Alan Wake, Alone in the Dark 5, Spore...the future is bright.


_________________
you are already dead

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 lis 2007, 23:16 
 
redruM napisał(a):
the future is bright.


Exactly. Nie pamietam tak dobrego konca roku w branzy. Wyszlo juz tyle zajebistych pozycji (Bioshock, Orange Box, Assassin Creed, COD 4, Witcher, Uncharted, Ratchet And Clank, Halo 3, Eye Of Judgment, Hellgate London, PES 2k8, ITD, ITP.....)

Naprawde jest w co grac.

A jek ktos lubi "ambitniejsze" gry to polecam nowy dodatek do Neverwinter Nights 2 - "Mask Of Betrayer".
Jeszcze nie testowalem ale w CD-Action w recenzji porownali go do ....... (Hail The King !!!) Planescape Torment!!

A osobom ktorym naprade sie nudzi polecam Guitar Hero III, chociazby w wersji na PS2 - naprade ilosc miodu w tego typu grach jest chyba niegraniczona. :-)
Satysfakcja po perfekcyjnym zagraniu na hardzie Slayer - Raining Blood jest po prosu przezajebista. :-)

A jak ktos juz totalnie nie czuje bluesa to pozostaje czekac na WotLK lub DFO.... ewentualnie umrzec. :-P

Echhh.. Sorry ale leci PS bo zaponialem z przezajebistym hicie dziesieciolecia czyli Crysis ktory dla mnie jest co najwyzej crapem i porazka roku. :- ) Ale tez od biedy mozna zagrac ofc jesli masz kompa ktory pociagnie go na conajmniej na HIGH bo nizej to IMHO 100 PLN w plecy.


_________________
Obrazek

***

Posty: 820
Dołączył(a): 26.02.2006
Offline
PostNapisane: 18 lis 2007, 01:21 
 
Najlepszy na 30min nudy, jeśli się nie chce włączać gry w które trzeba grać godzinami to imo TetriNET wymiata. Nie ma to jak czasem ze znajomym sobie w tetrisa pograć

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 lis 2007, 03:33 
 
Ogolnie jak sobie pierdykniesz dobra przerwe od WoW (tak z pol roku) to jest tyle nowego contentu, ze nie ogarniasz normalnie :////

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 18 lis 2007, 10:39 
 
Mozesz nie grac i np. zaczac czytac ksiazki ;o
anyway ja cancelnem wowa i zaplacilem za ddo. Nawet fajne na jeden miesiac po 2-3h dziennie :D


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 18 lis 2007, 12:28 
 
Calkiem ciekawe ze tak wiele osob wymienia tormenta, osobiscie uwazam go za gre o wiele lepsza od popularnych baldurs gate czy nwn, a dosyc malo o nim sie mowi ;)


Swoja droga, tez jestem w sytuacji ze nie wiem w co grac, bah, boje sie odpalac niektore gry bo jak sie wciagne to potem kilka dni nie bede mogl sie oderwac ;)


Imho twierdzenie ze niema w co grac jest debilne, rozumiem jeszcze stwierdzenie - niemam sprzetu do tych gier, gale grac jest jak najbardziej w co :)


Ja jak narazie skupilem sie na anime bo zostalo jeszcze troche dobrego stuffu z poprzednich sezonow, a i aktualny sezon jest calkiem dobry :)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 18 lis 2007, 13:06 
 
Jak dla mnie torment to najlepsza gra jaka wyszla, zdecydowanie moj numer 1. cRPGi umarly po iwd2 kiedy przeniesli je w 3d... engine infinity to bylo cos, a takie nwn kompletnie mnie nie rusza.


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

**

Posty: 223
Dołączył(a): 9.07.2005
Offline
PostNapisane: 18 lis 2007, 13:21 
 
Uczymy sie albo uprawiamy sex.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 18 lis 2007, 13:25 
 
niebezimienny napisał(a):
Jak dla mnie torment to najlepsza gra jaka wyszla, zdecydowanie moj numer 1. cRPGi umarly po iwd2 kiedy przeniesli je w 3d... engine infinity to bylo cos, a takie nwn kompletnie mnie nie rusza.

iwd2 wyszlo po nwn przeciez, o ile mnie pamiec nie zawodzi ;]

torment byl swietny, aczkolwiek dla wielu osob zbyt oryginalny.
ja musze sie przyznac, ze nie przeszedlem, zacialem sie po odzyskaniu 'dziennika', zaczalem grac w cos innego i od tego czasu nie wrocilem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 lis 2007, 13:32 
 
Ja nie dałem rady w Tormencie, bo kilka dni wcześniej przeszedłem Baldura. Anyway, są tyo pierwsze gry dla mnie które dały mi powód żeby zagrac w RPG następne.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 10421 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 522  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.