mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 101 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 251
Dołączył(a): 20.12.2001
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2002, 17:51 
Cytuj  
Teraz ja wam powiem co mysle o ARMAGEDDONIE.
Jako gracz przyzylam wszystkie mozliwe armaggedony na SC i nikomu tego nie zycze.
Widzialam odchodzacych kolejno wspanialych graczy; jedni odchodzili po cichu inni trzaskajac drzwiami ...
Uwazam, ze sa inne sposoby na naprawienie kilku-kilkunastu zbugowanych postaci niz kasacja wszystkich.
Ale niestety Yerpen i Kri (a kto to w ogole jest Kri?, bo nie zostalismy sobie przedstawieni) maja inna wizje SoA niz ja.
Caly ten pomysl z przejsciem na inna maszyne i lacze pachnie mi koncem naszego serwera (u Szerszenia mamy bezpieczna maszyne i lacze, w nowym miejscu tego bezpieczenstwa pewnie nie bedzie).

Niestety ekipa nie jest juz jednomyslna i w nowym swiecie nie widze juz dla siebie miejsca ...

*

Posty: 68
Dołączył(a): 30.08.2002
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2002, 17:54 
Cytuj  
... a wraz z Karanira odchodze ja, tez nie berdzo widze SoA [SC] na innym serwerze , a poza tym szkola sie zaczela i nie mam zbyt wiele czasu .


Posty: 29
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2002, 17:58 
Cytuj  
jezu :/ i tyle mozna powiedziec...

*

Posty: 94
Dołączył(a): 6.08.2002
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2002, 17:59 
Cytuj  
Witam jestem Kri, skrypter... To gwoli przywitania :grin:

Gdyby bylo mozliwe zostac na maszynie Szerszenia zapewne bysmy tak zrobili...
Lecz wtedy musielibysmy ograniczyc liczbe graczy cos do 30-40 a i tworcy POLa lepiej zeby wypuscili wersje 095 ktora moze w koncu bedzie stabilna i mniej wymagajaca sprzetowo pod linuxem (dla porownania pod linuxem przy tej samej konfiguracji sprzetowej co pod windowsem zurzycie procka siega 99% a pod windowsem 30-50%).

Tak wiec...


_________________
"We work in the dark
We do what we can
We give what we have
Our doubt is our passion, and our passion is our task
The rest is the madness of art."

Henry James

**

Posty: 482
Dołączył(a): 22.08.2002
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2002, 18:00 
Cytuj  
O fuck :razz:

Kara nieodchodz :sad: kto inny będzie rządził tak stanowczo???

Zobaczymy jak to będzie z SOA.....


_________________
"Make use... of... me... Sacrifice.... ME!!!!!"

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2002, 18:00 
Cytuj  
Chodzmy na noxa.

**

Posty: 251
Dołączył(a): 20.12.2001
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2002, 18:04 
Cytuj  
Kri -> nie pisz rzeczy oczywistych, wszyscy wiedza ze pod windowsem POL chodzi lepiej, ale MY mamy LINUXA.
WY jak chcecie tworzyc serwer na windowsie to prosze bardzo, ale to juz bedzie inny shard, ani SoA, ani SC... i beze mnie.
Ja zostaje tu, albo nigdzie indziej.

**

Posty: 291
Dołączył(a): 8.05.2002
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2002, 18:07 
Cytuj  
jak juz robimy takie porzegnania to odejde razem z wami bo jakos nie widze sie w tym "nowym swiecie" wogule wedlug mnie to masa horych pomyslow jesli ktos chce sobie experymenty robic to zostawcie nasze sc ;(

Milo sie gralo z wami chlopcy/dziewczyny mimo tych sprzeczek zcasem nie bylo tak zle napewno bede wpadal na irc abyw as powkurzac jeszcze :wink:

Juz mnie nie wkurwia ze ktos zjebal ten serwer calkiem i nie obchodzi nikogo co mysla gracze tylko 2 osobe decyduja nad 200 graczami bez sluchania zadnych sugesti..

Cya ;*


_________________
Takie Czasy...
Ja jestem Pro MC ma siła w Mej Ręce !

*

Posty: 190
Dołączył(a): 2.04.2002
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2002, 18:49 
Cytuj  
ROFL ROFL ROFL

De Ja vu :smile:

Znów podobna sytuacja gdy Wspaniałe AW < Ancient WOrld > , niech khorn ma je w swojej pamieci, łączyło się z SC. Też Gm narzekali, Gracze narzekali ale potem wszystko było git < dla mnie do momentu w którym nie wprowadzili clienta który nie działał z moją wersją UO :sad: >. Powiem jedno POL pod Winda chodzi przepieknie, zadnych pauz, zwiech itd. Zyc nie umierac.

JEdnak ja tutaj już nic do gadania nie mam, więc Róbta co chceta :smile:


_________________
..Fear of the dark...

*

Posty: 94
Dołączył(a): 6.08.2002
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2002, 19:04 
Cytuj  
Tez jestem tego zdania dlatego tak walcze o serwer pod windowsem.... Dlaczego mamy sie wszystcy meczyc ciaglymi lagami wywolanymi bledami w linuxowej wersji pola?


_________________
"We work in the dark
We do what we can
We give what we have
Our doubt is our passion, and our passion is our task
The rest is the madness of art."

Henry James

*

Posty: 68
Dołączył(a): 30.08.2002
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2002, 19:27 
Cytuj  
Wiecie co ?! Jestescie po prostu naiwni . SoA skonczy jak CL bez lacza , gosc wam powie za jakis czas ze to on potrzebuje lacza albo cos w tym stylu .

PostNapisane: 10 wrz 2002, 19:28 
Cytuj  
dokładnie! pol pod windows bedzie gut! :D ale problemem jest maszynka szarego gdzie wy chcecie kompika znaleźć co będzie na 100% pewne że nic sie nie zwali albo nagle server pójdzie sie jebać z tysiac różnych powodów (namówcie szarego do upgradów) :D

*

Posty: 94
Dołączył(a): 6.08.2002
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2002, 19:33 
Cytuj  
Wiecie jak to bylo z CL? :grin:
Z tego co mi wiadomo mieli w sumie na lewo podpiete pod lacze akademickie, i w pewnym momencie admin sie skapnal i odcial kabelek.


_________________
"We work in the dark
We do what we can
We give what we have
Our doubt is our passion, and our passion is our task
The rest is the madness of art."

Henry James

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2002, 19:51 
Cytuj  
Karaniria jestes za zostaniem u Szarego ale to nie ty zbierasz bluzgi od graczy za ciagle pady i lagi, gdyby nie fakt ze pol nie zostal napisany pod linuxa tez chetnie bym zostal
Lame ta twoja pomoc byla niezla, oddales skille, oddales staty mimo iz w regulaminie jest to zabronione


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

*

Posty: 97
Dołączył(a): 20.01.2002
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2002, 20:06 
Cytuj  
Mnie tylko dziwi jedna rzecz - kto rozpowiada tegie bzdury o armageddonie (kasacja postaci)?!
Nie bedzie zadnej kasacji postaci!

*

Posty: 120
Dołączył(a): 26.07.2002
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2002, 20:28 
Cytuj  
Jesli nie bedzie kasacji postaci to cala zmiana systemu gry na SoA jest bezsensowna. W takim wypadku polecam tylko przeniesc serwer z jednej platwormy na druga, bez zmian, choc jestesm goracym zwolennikiem zmian zaproponowanych w topicu Armageddon.

*

Posty: 94
Dołączył(a): 6.08.2002
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2002, 20:33 
Cytuj  
J4RR3 mnie zle zrozumial...
Myslal ze mowie o armageddonie przy zmianie mapki jaka teraz nastapi (nowe dungeony etc). W zwiazku z powyuzszym nastapi jedynie czystka budynkow.

Ale pod koniec beta bedzie kasacja... Jak napisalem gdzies wczesniej fajnie by bylo gdyby sie to wiazalo z obecnym questem i zmiana mapki!


_________________
"We work in the dark
We do what we can
We give what we have
Our doubt is our passion, and our passion is our task
The rest is the madness of art."

Henry James

****

Posty: 1401
Dołączył(a): 22.12.2001
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2002, 20:53 
Cytuj  
a ja bede inny i tu zostane, moze pojdzie mi lepiej niz na soa gdzie gralem 1,5 tygodnia :smile: Jesli wszyscy odchodzicie to kto zostanie???


_________________
Obrazek

**

Posty: 251
Dołączył(a): 20.12.2001
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2002, 21:06 
Cytuj  
Chyba mnie zle zrozumieliscie.
Ja nie odchodze, to wy odchodzicie, a ja zostaje :lol:


Posty: 36
Dołączył(a): 6.09.2002
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2002, 21:18 
Cytuj  
ZGROZA POJEBALO SIE WSZYTKO jak jest armagedon ja odchodze na serwer TAR mam tam bardzo dobrego kowala !!!!!!!!! wiec mnie rybka gdzie bede gral woleu tu ale jak tu mozna grac jak jzu 2 armagedon !!!!

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 101 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.