mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 251
Dołączył(a): 20.12.2001
Offline
PostNapisane: 1 lis 2002, 19:11 
Cytuj  
Mam prosbe do panow z ekipy.
Jezeli powaznie chcecie zbierac pieniadze na rozbudowe serwera to podajcie prosze dokladne namiary na konto bankowe, tzn:
nazwe banku, pelny numer konta i dane jego wlasciciela. Bez tego nikt wam pieniedzy nie przesle, a z tego co wiem paru chetnych sie znajdzie :smile:

**

Posty: 251
Dołączył(a): 20.12.2001
Offline
PostNapisane: 2 lis 2002, 13:31 
Cytuj  
I co ? I nic ?


Posty: 5
Dołączył(a): 1.11.2002
Offline
PostNapisane: 2 lis 2002, 17:08 
Cytuj  
Ujme to tak - dziwie sie ze ktos wymaga moich danych, zeby zrobic przelew, ale coz... zyjemy w Polsce i wszystko jest mozliwe.
Ja do tej pory nigdy nie spotkalem sie z sytuacja zeby podczas dokonywania przelewu ktos pytal mnie o dane osoby na ktorej konto chce wplacic pieniadze.
W poniedzialek postaram sie dowiedziec u siebie w banku jak to jest naprawde, a tymczasem osoby chcace wplacic jakies pieniazki na konto prosze o kontakt emailowy - [email protected]

Pozdrawiam


_________________
--
zim<at>tx<dot>pl
http://zim.tx.pl

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 lis 2002, 17:13 
Cytuj  
Na konto osobiste chyba sie podaje,ale mysle ze to raczej wygoda urzednikow:]Jaki to bank dobrze by bylo podac gdyz wplacajac z tego samego banku nei placi sie prowizji:]]

**

Posty: 251
Dołączył(a): 20.12.2001
Offline
PostNapisane: 2 lis 2002, 18:29 
Cytuj  
Zin -> mozesz sie dziwic, ale zeby dokonac przelewu na czyjs rachunek, to trzeba podac te dane ktore umiescilam w pierwszym poscie.
Ewentualnie mozna zrobic przelew pocztowy, ale tu tez musisz podac imie i nazwisko oraz adres. Inaczej sie po prostu nie da.

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 lis 2002, 18:44 
Cytuj  
W jakiej wysokosci wplacisz datek Karaniro?;]


Posty: 5
Dołączył(a): 1.11.2002
Offline
PostNapisane: 2 lis 2002, 19:13 
Cytuj  
Karanira - da sie, naprawde, ja juz w zyciu tyle przelewow zrobilem ze moglbym sobie pokoj wytapetowac potwierdzeniami.
I wiele razy posiadalem TYLKO numer konta.
Nigdy nie bylo problemow.
Nie wiem z czego wynika ten wymog, czy sie przepisy zmienily, czy jest to czyste wygodnictwo urzednikow... nie wiem.
Ale nie wazne - jak ktos chce dokonac przelewu to tak jak mowilem - mailowac na [email protected], to wysle mu moje dane.


_________________
--
zim<at>tx<dot>pl
http://zim.tx.pl

**

Posty: 251
Dołączył(a): 20.12.2001
Offline
PostNapisane: 3 lis 2002, 00:08 
Cytuj  
Co do wysokosci wplat ...
Tak sobie mysle, ze zamiast czekac na wlaty, moglibyscie zorganizowac aukcje magicznych przedmiotow (jakies blesniete cudenka, z imieniem wlasciciela, czy cos takiego). Wpisujac imie postaci na przelewie braloby sie udzial w licytacji; trzech czy pieciu z najwyzszymi wplatami dostaloby nagrody. Hmm ?

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 3 lis 2002, 01:39 
Cytuj  
I wyjdzie nam z tego takie male OSI :/


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...


Posty: 5
Dołączył(a): 1.11.2002
Offline
PostNapisane: 4 lis 2002, 18:03 
Cytuj  
Juz wszystko wiem - obecnie trzeba podawac szczegolowe informacje o rachunku - bank potrzebuje ich do weryfikacji.
Tak wiec - jesli ktos chce pomoc w zakupie RAMu - prosze o kontakt ([email protected]).
Na chwile obecna nie dostalem ani jednego maila
:sad:


_________________
--
zim<at>tx<dot>pl
http://zim.tx.pl

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 lis 2002, 11:52 
Cytuj  
Trzeba by jakos zachecic graczy do wplacania
Moze jakas "Akcja Złotówka":]


Posty: 3
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 lis 2002, 11:52 
Cytuj  
widzisz , ja czekam od jakiegos czasu az akcja 'zlotowka' sie zaczne to tez wplace ale to ze sam wplace nic nie da, no i jeszcze jedno mnie troche powstrzymuje -znikajace tabliczki z domow- ale to mam nadzieje skrypterzy naprawia o ile beda uwazali za blad skryptow a nie tzw sily wyzsze ( trzesienia ziemi , powodzie itp)
Pozdrowienia

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 lis 2002, 16:40 
Cytuj  
Cytuj:
2002-11-07 11:52, McMike napisał:
widzisz , ja czekam od jakiegos czasu az akcja 'zlotowka' sie zaczne to tez wplace ale to ze sam wplace nic nie da,

geez ludzie zastanowcie sie, jak wszyscy beda tak do tego podchodzic to za cholere nic nie uzbieramy bo nikomu sie nie bedzie chcialo "bo co to zmieni ze ja wplace"


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

*

Posty: 85
Dołączył(a): 22.06.2002
Offline
PostNapisane: 8 lis 2002, 19:38 
Cytuj  
Okejos, ja mam czyste sumienie, wczoraj wpłaciłem.

Ale przechodzac do konkretów, ludzie wpłaccie conajmniej te 10-20 zł. Spróbuje to wyjaśnić, 10-20zł to jest gdzies tyle co jedno wyjscie do kina. Film w kinie trwa maks. 2h, ja gram w UO gdzies 5h na dzien czyli sie 100% opłaca. Chyba to porównanie gdzieś było ale niejestem pewien.

A pozatym biorąc pod uwagę rzeczy takie jak fakt, ze gramy tu za darmo. GM-owie nie zarabiają kompletnie nic. Dość często poświęcają nawet noce zeby nam pomagac.

A więc, WPŁACAJCIE !!!


_________________
"Target practice" two words, fourteen letters
Best described with exclamation points instead of
A period, the wheel turns when you're steerin it
Slow down on the road, we hit a deer in it
<Evidence from Dilated Peoples>


Posty: 3
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lis 2002, 11:09 
Cytuj  
Lobo ja tez juz wplacilem ale chodzilo mi o to ze sie zadelkaruje powiedzmy te 5 osob ze wplaci na 100% to wtedy spokojnie mozna wplacac bo bedzie wiadomo ze to cos da,
Anurax szanuje poswiecenie GMow i ze robia to za darmo ale sa sprawy nierozwiazane na SOA co mnie irytuja np znikajace tabliczki z domow ( juz 2 mi zniknela, srednio co 2 dni) i na pytanie o powod tego GM odpowiada nie wiem hmmmm

Pozdrowienia

*

Posty: 85
Dołączył(a): 22.06.2002
Offline
PostNapisane: 9 lis 2002, 11:19 
Cytuj  
Mi narazie jedna zniknęła.
Bardzo szanuje pracę GM-uw, mimo tego ze ostatnio jeden z nich całe moje miasto wysadził w powietrze. Nobody is perfect :grin:


_________________
"Target practice" two words, fourteen letters
Best described with exclamation points instead of
A period, the wheel turns when you're steerin it
Slow down on the road, we hit a deer in it
<Evidence from Dilated Peoples>


Posty: 5
Dołączył(a): 1.11.2002
Offline
PostNapisane: 10 lis 2002, 14:29 
Cytuj  
Chcialbym zakomunikowac iz doszly do mnie pierwsze pieniazki na RAM.
30 zl wplacil niejaki Jakub S. (przyslij mi emailem swoj login na soa, jesli chcesz brac udzial w losowaniu nagrod).
Tak wiec 'akcja zlotowka' sie rozpoczela i prosze dalsze osoby o wplacanie pieniazkow :smile:


_________________
--
zim<at>tx<dot>pl
http://zim.tx.pl

*

Posty: 85
Dołączył(a): 22.06.2002
Offline
PostNapisane: 10 lis 2002, 14:42 
Cytuj  
Kurde Zim, it's me :grin:


_________________
"Target practice" two words, fourteen letters
Best described with exclamation points instead of
A period, the wheel turns when you're steerin it
Slow down on the road, we hit a deer in it
<Evidence from Dilated Peoples>

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 10 lis 2002, 20:52 
Cytuj  
zrobcie tak, ze za kazda zlotowke wplacona jest 1000gp na SoA [; hehaehaheha... tylko sie nie zdziwcie jak wam przyjdzie maly pozew ;] chociaz co moga wam zabrac? sprzet? lacze? komornika do domkow naslac ekipie? ktoz to wie [; ja tam nie jestem zasranym prawnikiem...

**

Posty: 251
Dołączył(a): 20.12.2001
Offline
PostNapisane: 10 lis 2002, 22:45 
Cytuj  
Prawnikiem to ty na pewno nie jestes, ale z tym zasranym to kto wie ... :lol:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.