mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 128
Dołączył(a): 16.12.2001
Offline
PostNapisane: 16 gru 2001, 14:26 
Cytuj  
Bedzie nas 7-9 osob , nie wiemy na jakim serverze graja inni rodacy , podajcie mi server , tez prosil bym o pomoc w zrobieniu dobrego lucznika i wojownika bo mam na ten temat male pojecie, takze nie wiem w jakiej rasie grac Albion, Midgard czy Hiber . Przedtem gralismy w Asherons Call tam mielismy calkiem niezle postacie (ja osobiscie mam lvl 103 maga). Z gory dzieki za pomoc !

***

Posty: 973
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 gru 2001, 14:33 
Cytuj  
z tego co sie orientuje to serwer Bedevere i swiat rycerzy okraglego stolu - Albion, nad czym boleje bo wolalbym Midgard...

*

Posty: 128
Dołączył(a): 16.12.2001
Offline
PostNapisane: 16 gru 2001, 14:50 
Cytuj  
Dzieki za info , tez boleje nad tym Albionem bo ja wolal bym Hiber ale cuz zobaczymy, nie wiesz moze jak zrobic dobrego lucznika i wojownika , bo ja nie mam na ten temat zbyt duzego pojecie ( ktos tam napisal ze rozrysowal sobie jakies drzewko ) jestem ciekaw jak wyglada dzewko dla lucznika i wojownika . A ty sam grasz w DAOC ??

*

Posty: 128
Dołączył(a): 16.12.2001
Offline
PostNapisane: 16 gru 2001, 14:53 
Cytuj  
Mam jeszcze jedno pytanko , moglby ktos mi podac stronke sklepu gdzie moglbym zamowic DAOC w razie jak ktos z mojej caffe chcialby jeszcze grac .

***

Posty: 553
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 gru 2001, 17:19 
Cytuj  
Najlepiej zamówić w Outpost (www.outpost.com) - wysyłają przez AirBorne Express. Bardzo porządną firmą jest kanadyjski cdromshop (www.cdromshop.com), ale niestety korzystają z usług DHL, a tę firmę każdemu należy odradzić.

Niemal wszyscy Polacy grają w Albionie na Bevedere. Tak się złożyło. Zapraszamy. Niestety, jak to z nami bywa, podzieliliśmy się na dwie gildie. Teraz jest Company of Shadows (ok. 10 osób - łapać: Holger, Lapiduch, Albertus, Cirii, Darkares, Krwawyraf - ci mogą zapisać do gildii, poza tym są nowi: Solnica, Sznur, Soulcatcheer, Lental, Losiu oraz postacie nr 2 i 3 wszystkich powyższych - za dużo, żeby wymieniać) oraz The Rats (nie wiem dokładnie ile osób, ale na pewno Vilgeforz, Scorp, Matkall, Sirian).
Guides, wyjaśniające sposoby tworzenia postaci można znaleźć na sieci - zobaczcie tutaj thread "Podstawowe linki". To jest zbyt skomplikowane, żeby wyjaśniać tutaj. Poczytajcie.
Nota bene - Albertus i ja też przyszliśmy z AC. Spotkaliśmy się tam?

P.S. Mam pad łącza od wczoraj - 90% strat pakietów na 1 hopie, a mój sk... ukochany isp nie pracuje w weekendy. Mam nadzieję, że jutro naprawią.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 gru 2001, 17:57 
Cytuj  
Nas (rats) jest 6 - jeszcze Sosy i Saurus.

Co do lucznika to pogadajcie z Matem (Matkall in game) - on ma chyba najlepszego lucznika wiec moze powiedziec jak go rozwijac.

***

Posty: 973
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 gru 2001, 18:55 
Cytuj  
http://daoc.catacombs.com/
polecam ta strone

mozesz sobie spokojnie zrobic symulacje lucznika. niestety nie orientuje sie w sprawach tradeskilli wiec nie pomoge.

gralem w becie 4 i teraz czekam na Stolice z paczka :smile: spotkamy sie w grze...

*

Posty: 128
Dołączył(a): 16.12.2001
Offline
PostNapisane: 16 gru 2001, 19:00 
Cytuj  
Szkoda ze to Albion ja osobiscie wolalbym
Hiber ale zobaczymy , duzo moich znajomych z Asherons Call bedzie gdalo w Hiber i Midgard.
W AC to nie wiem czy sie spotkalismy , ja z kumplami gralismy na Darktide mam tam ksywke Krid . Jak moge sie skontaktowac z Matem co do tego lucznika ? A ty Holger kim grasz warriorem ?? Ach jeszcze jedno jak z LAGAMI na DAOC ?? No wlasnie jak duze macie lvl ??
DZIEKI ZA INFO !!!!!!

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 gru 2001, 19:01 
Cytuj  
krid witam :)

holger - dlaczego wszystkim tak odradzasz dhl?
moze cos sie przytrafilo zlego komus
ja i kovval korzystalismy z ich uslug i gra dochodzila bardzo szybko bez zadnych problemow
do mnie wyslali w piatek wieczorem i doszla ok. 14 w poniedzialek za jakies trzy dni
fakt ze oplaty troche duze ale ja bym jednak raczej polecil ta firme

*

Posty: 128
Dołączył(a): 16.12.2001
Offline
PostNapisane: 16 gru 2001, 19:27 
Cytuj  
Witaj Konrador !
Mam pytanie co do strony outpost.com zamawiajac gre automatycznie oni ja wysylaja AIRBORNE EXPRES ??

**

Posty: 225
Dołączył(a): 25.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 gru 2001, 20:25 
Cytuj  
Cytuj:
2001-12-16 19:00, Krid napisał:
Szkoda ze to Albion ja osobiscie wolalbym
Hiber ale zobaczymy , duzo moich znajomych z Asherons Call bedzie gdalo w Hiber i Midgard.
W AC to nie wiem czy sie spotkalismy , ja z kumplami gralismy na Darktide mam tam ksywke Krid . Jak moge sie skontaktowac z Matem co do tego lucznika ? A ty Holger kim grasz warriorem ?? Ach jeszcze jedno jak z LAGAMI na DAOC ?? No wlasnie jak duze macie lvl ??
DZIEKI ZA INFO !!!!!!


Cze! :smile: Testowalismy z Aresem wiekszosc serwerow. Polecam Pellinor dla gry na Midgardzie! :smile: Mamy tam swoje postacie. Bedevere zostawcie sobie na Albion, jak przyjdzie wam ochota pograc rasami bardziej rozwinietymi umyslowo! :grin:

*

Posty: 128
Dołączył(a): 16.12.2001
Offline
PostNapisane: 16 gru 2001, 20:34 
Cytuj  
Dajcie mi jakies namiary na Mata .
Bo mam pare pytan co do lucznika .

***

Posty: 553
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 gru 2001, 22:36 
Cytuj  
O ile pamiętam, w outpost trzeba wybrać między UPS (drogo i szybko), a Airborne Ex. (tanio i jeszcze szybciej).
To miałeś, konrador, szczęście - większość klientów DHL nie pała do tej firmy wielką miłością.

Co do poziomów - najwyżej z Polaków jest Gonewrong (36 lvl wizard), potem Holger (35 lvl paladyn) i Lapiduch (35 lvl kleryk). Wszyscy pozostali - poza "nowymi" (Solnica, Sznur, Soulcatcheer, Lental, Losiu), którzy dopiero zaczynają i są poniżej lvl 10 - są w okolicach lvl 20 +/- 2 czy 3 lewele. To są wieści z wczoraj, bo ni cholery nie mogę wejść do gry.

No tak, w AC pewnie się nie spotkaliśmy, bo my byliśmy na Thistledown - ale tam też było sporo Polaków.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 gru 2001, 00:20 
Cytuj  
Cytuj:
2001-12-16 20:34, Krid napisał:
Dajcie mi jakies namiary na Mata .
Bo mam pare pytan co do lucznika .



In game ma imie "Matkall" - wiec dodaj go do friends i bedziesz widzial kiedy gra.
Albo sprawdz czy jest online przez wpisanie /send Matkall jestes? :smile:

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 gru 2001, 07:24 
Cytuj  
hehe pytam z ciekawosci
czy teraz friendow mozna dodawac jak sa offline? i czy update'y nadal czasami trwaja po kilka godzin? ^^

*

Posty: 128
Dołączył(a): 16.12.2001
Offline
PostNapisane: 17 gru 2001, 10:17 
Cytuj  
Heh oki poszukam go w grze .
A moze ktos ma do niego maila lub icg ?
Troszke zamotana jest ta gra :smile:) Myslalem ze to bedzie prawie tak samo jak Asheron Call.
Nie rozumiem troszke waszego slownictwa np te MOBY :smile: ALe mysle ze jakos sobie poradzimy . W jakim miescie Albionu jestescie ?

*

Posty: 128
Dołączył(a): 16.12.2001
Offline
PostNapisane: 17 gru 2001, 10:46 
Cytuj  
A jeszcze jedno co to sa te dwa servery Roleplay ??

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 gru 2001, 11:27 
Cytuj  
Cytuj:
2001-12-17 07:24, konrador napisał:
hehe pytam z ciekawosci
czy teraz friendow mozna dodawac jak sa offline? i czy update'y nadal czasami trwaja po kilka godzin? ^^


Nie wiem o czym mowisz (w sensie ze jakos nie czaje problemow).
Updaty czego?

A co pytan Krin'a.
MOBY to moje zboczenie - z AO mi zostalo :smile:
Jakos tak moj mozg pracuje ze "przyjmuja" mi sie najkrotsze nazwy.
A servery RP to takie gdzie sie gra "odgrywajac" postac. Tyle teorii bo nikt tam chyba nie gral i nie wie jaka jest rzeczywistosc. Zalozenia sa takie ze tam masz nie dyskutowac o tym ze "musze isc offline bo mam obiad" :wink:)
Mnie zniechecily glownie tym ze masa ludzi tam siedzi a juz na Bel jest tloczno... co dopiero tam.

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 gru 2001, 12:53 
Cytuj  
hmm chodzi mi o patche
jak patchowali jakis czas temu to czasem i 4 godziny im to potrafilo zabrac
fakt ze jak juz wgrali to nie kasowaly sei wszystkie makra i ekran sie nie zmniejszal do 400x300... :( ale trwalo to zbyt dlugo imho
no a co do friendsow - co tu tlumaczyc?

*

Posty: 128
Dołączył(a): 16.12.2001
Offline
PostNapisane: 17 gru 2001, 13:27 
Cytuj  
Mam jeszce jdno pytanko, okazalo sie ze bede musial zamowic jeszcze 4 gry i teraz nie wiem jak jest z clem czy bede je mosial placic ?? Zamawial ktos z was wiecej niz 2 gry ??

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.