mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 107 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 14 gru 2003, 01:42 
Cytuj  
Chcialbym to postnac w newsach.. no ale nie moge:]
Najpierw to:
http://forum.battlenet.pl/viewtopic.php?TopicID=5795
(dzieki Mops:) )
No a potem udajac sie w podroz do bajecznego mmospotlandu !UwagA! mozna tam nabyc:
- koszulke
- bluze
- torbe... dla dziewczyny ponoc
I to wszystko z logiem mmogspotu:D
Gogo! Owned so much.

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 gru 2003, 04:12 
Cytuj  
Moze postnij tam linkz0ra fajnego:

board/viewtopic.php?topic=6138&forum=19&19

edit.

OdPOWIEDZ McLARENA (a wlasciwie Larena) Na PoST Z BaTTLENET.Pl...

http://www.mmogspot.com/wortal/index.ph ... a6a8d6c162

I moze jeszcze na dobranoc/dziendobry zlota mysl tegoz pana:

"Dzięki takim psychopatom jak Quentin Tarantino świat staje się coraz bardziej okrutny..." Laren (po żenującym filmie Kill Bill)

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: konrador dnia 2003-12-14 07:08 ]</font>

***
Avatar użytkownika

Posty: 927
Dołączył(a): 26.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 gru 2003, 13:45 
Cytuj  
Mam nadzieje ze ten pokaz zakonczy krótką karierę Pana Peonz0r bluzgającego na kazdym kroku pod adresem MMOGspotu i rozszerzającego plotki o RZEKOMYM I NIE ISTNIEJĄCYM konflikcie miedzy naszymi serwisami na mmorpg.pl.



<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: IcE dnia 2003-12-14 13:49 ]</font>

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 14 gru 2003, 15:54 
Cytuj  
Laren napisał :

Kolejny raz na battlenet.pl pojawiaja sie oszczerstwa pod moim adresem i pod adresem serwisu ktory stowrzylem - w dodatku bez zdania racji - czy to jakis kompleks czy generalnie lubicie jak ktos Wam w serwisie robi smietnik? Moze tylko zaznacze ze prawo polskie nie zezwala nie publicznie oszczerstwa za to mozna miec sprawe w sadzie a ze to Wasz serwis mozecie za to odpowiadac - chcailbym tylko to zaznaczyc zanim przesadzicie, raz bylo smiesznie i wystarczy jak sadze, prosze to przemyslec.


umarlem

***
Avatar użytkownika

Posty: 966
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 gru 2003, 16:16 
Cytuj  
Cytuj:
2003-12-14 15:54, RedruM napisał:
Laren napisał :
za to mozna miec sprawe w sadzie


umarlem


Hehhe nie przejmuj sie, nieletnich nie sadzają :grin:

Kiedys w mocno podobnej sprawie konsultowalem sie ze znajomym prawnikiem. Jesli oszczerstwo padloby w realu i mialbym na to swiadkow, to sprawa jest do wygrania bezproblemowo. W dodatku jesli w gre wchodziloby oszczerstwo przeciwko osobie publicznej - a do bycia potraktowana jako taka osoba wystarczy dajmy na to JEDEN opublikowany artykulik w ogolnopolskim czasopismie :grin: to tym bardziej :grin:
W takim wypadku zawieram umowe z moim prawnikiem na 40% wygranej sumy... dla mnie :grin: Bo sprawe sklada sie o tzw. "racje" czyli moj prawnik domaga sie odszkodowania w wysokosci 1 zl dla mnie. Przysiegli oczywiscie zapoznaja sie z dowodami i raczej bez problemu orzekaja na moja korzysc domagana kwote 1 zl. Druga sprawa, ze z prawnikiem mam podpisana umowe na powiedzmy 100.000 zl jako zaplata dla niego za wynajecie go i prowadzenie mojej sprawy z powodztwa cywilnego. I ze sad orzeka odszkodowanie w wysokosci 1 zl, a za koszta sadowe placi ten, kto przegral... Jesli dodatkowo koles jest sciagalny na te 100.000 zl za honorarium dla mojego prawnika, to sie dzielimy wedle umowy ja dostaje 40k1zl, on 60k...
W polskim prawie wiele rzeczy jest mozliwych, a sprawa o oszczerstwo jest prosta banalna i wbrew pozorom dosc dochodowa i to naprawde w realnej kasie, mimo wyrokow w stylu 1 zl na rzecz poszkodowanego :grin: Keep smiling :grin:

A pogrozki sieciowe to inna para kaloszy poki co :razz: wiec sie zaden prawnik takiej sprawy nie podejmie :grin:


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 14 gru 2003, 17:11 
Cytuj  
Ladnie kombinujesz soul :smile: ale laren na poczatek musial bym jeszcze udowodnic ze ci bt pl nie mieli racji.

*

Posty: 151
Dołączył(a): 24.04.2003
Offline
PostNapisane: 14 gru 2003, 22:46 
Cytuj  
Heh Konradorek i Peonzorek znowu Wam sie nudzi chlopaki? :smile:
Moze czas zejsc juz ze mnie?
Czemu z taka uwaga sledzicie moje zycie - hymm? zastanawiajace...

Co do sprawy z battlnet to jak widac poszli po rozum do glowy i usuneli ta cala manipulacje Mopsa - nie wiem czemu chcecie sie z nim asymilowac skoro koles troszke przesadzil wprowadzajac nas w blad a potem udajac glupa ze to my sobie wymyslelismy ta recenzje a tak na prawde to on na mto wyslal podstepnie poczym oczernial nas na battlenet.

Najlepsze jest to ze cala masa jego kolegow napisala do mnie maile na prv i jakos ich zdanie wobec Mopsa uleglo zmianie po tym jak cala jego akcja wyszla najaw - ja kwidac nie kazdy jest idiota i daje sie podpuszczac prowokatorom.

BTW: Peonzor twoj post wczorajszy na mmogspot gdzie mnie wyzywasz od kutasow czy jakos tak byl bardzo zabawny serio - podziwiam Cie, ze chce ci sie marnowac na to czas :smile: milej zabawy

BTW: kon i peon, 16 grudnia dam Wam niespodzianke na mmogspot :smile: jakos juz zapomnialem o tym jak bardzo Was nie lubie a sadze ze w ludzi trzeba wierzyc :smile:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: McLAREN dnia 2003-12-14 22:51 ]</font>

**

Posty: 357
Dołączył(a): 4.12.2003
Offline
PostNapisane: 15 gru 2003, 00:24 
Cytuj  
Nie masz zadnych dowodow na to co mowisz, ale wykonalem pokojowy ruch w wasza strone. Zobaczymy jak zareagujecie. To jest moja trzecia i ostania proba zazegnania sporu.


_________________
Master of puppets Im pulling your strings
Twisting your mind and smashing your dreams
Blinded by me, you cant see a thing
Just call my name, `cause Ill hear you scream.

*

Posty: 151
Dołączył(a): 24.04.2003
Offline
PostNapisane: 15 gru 2003, 01:54 
Cytuj  
LOL pokojowym ruchem mialo byc zamieszczenie kolejnego newsa osmieszajacego wwc.pl na Twojej stronie? buhaha a to dobre...
Niestety dla Ciebie juz zostal usuniety bez Twojej wiedzy.
Czy moze ten pokojewy ruch to topic na Waszym forum w ashenvele gdzie wraz z kilkoma przyjaciolmi dalej szydzicie ze mnie i z wwc.pl - jestes tak zalosny, ze tylko sie smiac :smile:

Na twoje gierki juz sie nikt nie da nabrac wiec koniec z Twoja glupia zabawa i manipulacja. Dogadali sie powazni ludzie, przegladajac caly proces konfliktu a efekty tego znajdziesz w newsie na stronie glownej mmogspot.com - zareczam ci, ze sie mocno zdziwisz.

Pa!


_________________
Niektórzy ludzie są jacyś dziwni... tacy pojebani....

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 gru 2003, 02:17 
Cytuj  
Co do sprawy z battlnet to jak widac poszli po rozum do glowy i usuneli ta cala manipulacje Mopsa

Wedlug mnie to bardzo fajna akcja byla z ta recenzja i szczerze gratuluje MoPsowi poczucia humoru, jesli to on rzeczywiscie zrobil ^^

*

Posty: 151
Dołączył(a): 24.04.2003
Offline
PostNapisane: 15 gru 2003, 04:36 
Cytuj  
Kon nie wiem co w tym fajnego ze zrobil w balona nie tylko mnie ale kupe ludzi ktora to przeczytala. Ale to jeszcze by bylo nawet zabawne gdyby nie zrobil potem tego co zrobil na forum Battlenet.pl - nie sadzisz?
Bo sam fakt zrobienia mnie w konia moglbym nawet uznac za smieszny...
Ale jego popis to przesada, jak i kilka innych rzeczy ktore uczynil juz nie publicznie.

Pozdro


_________________
Niektórzy ludzie są jacyś dziwni... tacy pojebani....

**

Posty: 357
Dołączył(a): 4.12.2003
Offline
PostNapisane: 15 gru 2003, 10:48 
Cytuj  
McLaren naprawde nie trudno zrobic z Ciebie idiote...


_________________
Master of puppets Im pulling your strings
Twisting your mind and smashing your dreams
Blinded by me, you cant see a thing
Just call my name, `cause Ill hear you scream.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 15 gru 2003, 11:18 
Cytuj  
Konrador - a co do całej sprawy (o której nie mam zielonego pojęcia bo nie czytam już na bieżąco ani http://www.mmorpg.pl ani http://www.mmogspot.com, a o jakimś battlenetowym forum dopiero się dowiedziałem) ma Twój ban na mmogspot, że zapodałeś tego linka?

ciągle płaczesz? :wink:

*

Posty: 151
Dołączył(a): 24.04.2003
Offline
PostNapisane: 15 gru 2003, 13:21 
Cytuj  
Hehe Mops z Ciebie nawet nie trzeba robic sam doskonale wyreczasz wszystkich ktorzy by chcieli.
Jak to stare powiedzenie mowi "... wygrales jedna bitwe ale przegrales wojne ..."
Sam sobie narobiles smrodu i teraz sie nim dusisz. Wyobraz sobie, ze tak mocno przesadziles, ze Twoi wlasni koledzy pisali do mnie maile potepiajace Twoje zachowanie - czy da to Tobie do myslenia? watpie niestety...

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 15 gru 2003, 16:28 
Cytuj  
McLAREN, mam taka mala uwage :eek: . Jestes juz dosc starym koniem a chyba internet jest dla Ciebie nadal najwazniejsza czescia zycia :|

Wedlug mnie powinienes 'wrzucic na luz' bo raczej Ci ten streSS na dobre nie wyjdzie. Zacznij ignorowac pewne fakty, jak nie dla siebie to chociaz dla tej biednej klawiatury, ktora meczysz juz dlugi czas:< Ale zrob jak chcesz :eek:


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

*

Posty: 151
Dołączył(a): 24.04.2003
Offline
PostNapisane: 15 gru 2003, 17:18 
Cytuj  
Asmax alez ja sie nie stresuje ani troszke :smile:
Nie wiem tak do konca czego tyczy sie ta rada - tego ze napisalem 3 nowe posty na mmorpg.pl? :smile:

Pozdrawiam :smile:

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 15 gru 2003, 17:55 
Cytuj  
Tyczy sie caloksztaltu O_o

*

Posty: 151
Dołączył(a): 24.04.2003
Offline
PostNapisane: 15 gru 2003, 18:25 
Cytuj  
Asmax, serio nie rozumiem do czego chcesz mnie przekonac, moze aby tu nie smiecic napisz mi prv z wyjasnieniem jezeli masz ochote w ogole.
Pozdrawiam


_________________
Niektórzy ludzie są jacyś dziwni... tacy pojebani....

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 15 gru 2003, 19:13 
Cytuj  
Ja Cie nie mam zamiaru do niczego przekonywac :eek:

Ja tylko _DELIKATNIE_ sugerowalem... Jezeli nie kojarzysz o co chodzi mi to niestety EOT :|

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Asmax dnia 2003-12-15 19:14 ]</font>

***
Avatar użytkownika

Posty: 966
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 gru 2003, 19:55 
Cytuj  
Hehhe nie wiem o co wam chodzi wszystkim, ze ktos komus podpuche strzelil a ktos sie nabral bo nie jest wszystkowiedzacy i tam jakies bzdety jeden ma do drugiego, a wszyscy na okolo zachowuja sie tak jakby to ich obchodzilo :razz:
O ile wiem serwis jest darmowy, nikt tam kokosow za to nie kosi, a tylko wklada wlasna prace jak jelen za darmo, a tu sie tym przejmujecie jak rzad afera Rywina :razz:
Wiem, ze nuda, wiem ze nowe mmogi ssa na maxa, a stare nie daja juz tyle frajdy co kiedys, byl czas przywyknac ze tak jest, ze sie starzejemy i zmieniaja sie nasze gusta.
Nie wiem nawet po co to pisze, bo ani jestem ktoras ze stron, ani mowiac szczerze poki co obchodzi mnie WoW i newsy z nim zwiazane, poza newsem kiedy bedzie open beta/premiera, bo sam zamierzam sprawdzic gre, a nie polegac na zdaniu innych :grin:
A tak w ogole to chyba wracam do Neocrona ot tak jako do rozrywki po prostu przerobie se mojego uber spya - snipera/stealthera/hackera na PKera i zajme sie random PKingiem w jakims dobrym spocie z jakiejs dobrej gorki z ktorej jest daleki widok :grin:
Guards Of Valhalla will be back... soon :grin:


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 107 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.