mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 201
Dołączył(a): 21.03.2002
Offline
PostNapisane: 31 sie 2004, 10:41 
Cytuj  
Zaczyna sie nastepna open beta

po tym ma byc chwila przerwy i oficjalne wydanie

ktos planuje grac ?

W bete albo juz na stale ?


_________________
"Cały ten festiwal jest dziwny. Filmy są dziwne - podczas oglądania trzeba o nich myśleć" - B.Spears o Festiwalu Filmowym Sundance

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 sie 2004, 12:58 
Cytuj  
No ja gram właśnie w bete, rozglądam się jak toto wygląda, na pierwszy rzut oka te postacie mi się nie podobają, interface troszke mało user friendly, na razie probuje sił jako resourcer.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 31 sie 2004, 13:06 
Cytuj  
Jak ktos pogra to moze opisze co to za cudo jest ?


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 sie 2004, 16:05 
Cytuj  
roball za krótko zeby cokolwiek powiedziec, pewnie Cię grafa odrzuciła ;) juz widze ze ma mocno rozbudowany system skilli, sam harvesting jest mocno skomplikowany, magii mozna sie uczyc wlasciwie tylko w teamie (na początku), craftingu jeszcze nie robilem, walka jak wszedzie, podobna.
To tyle na trzy godziny grania, wiele nie zobaczyłem, bo to trochę krótko.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***

Posty: 620
Dołączył(a): 5.12.2003
Offline
PostNapisane: 31 sie 2004, 16:32 
Cytuj  
mnie sie najbardziej podoba okienko "server is stalled" i loading gdziekolwiek wejde. i bardzo mi sie podobaja te graficzne zwiechy jak doczytuje cos przez 20 sek po loadingu. I to gui, po prostu genialne. Bardzo mi ta gra przypomina wszystkie te koreanskie polprodukty.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 sie 2004, 19:18 
Cytuj  
Po 4h grania dowiedziałem się, że aby craftować trzeba na nowo założyć postać do tego przeznaczoną, co już mi się mało podoba, dalej... wyspa na której jestem zaczyna być zbyt mała a moby trochę za słabe. Magia jest bardzo ciężka do nauki. O craftingu napiszę jak stworzę odpowiednią postać, ale to później, na razie pokombinuje jak się wydostać z wyspy, może to takie miejsce dla NB. Co do lagów na neo nie miałem żadnych problemów. Zwisy grafy nie zauważone (GF FX 5900 XT). Doczytywanie między budynkami są.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 sie 2004, 19:35 
Cytuj  
Ta gra nadal jest taka dobijajaco wolna? Zrobilem tam paredziesiat levelkow i w koncu stwierdzilem, ze nie mam ochoty sie z nia dalej meczyc. Przemieszczanie sie z miejsca do miejsca zabieralo strasznie duzo czasu - to chyba ich sposob na ''powiekszenie'' swiata. A pod wzgledem grafiki gra rzeczywiscie nic nadzwyczaj ciekawego nie oferuje, a dzialala gorzej niz SWG :\

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 31 sie 2004, 19:45 
Cytuj  
SwenG napisał(a):
Po 4h grania dowiedziałem się, że aby craftować trzeba na nowo założyć postać do tego przeznaczoną, co już mi się mało podoba, dalej... .

To coś zmienili? Grałem w to 2 miesiące temu i spokojnie robiłem jakiegoś war-a-craftera....

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 sie 2004, 22:02 
Cytuj  
No trzeba wybrac 3 z 4 skilli, magia, walka, resource, crafting. Akurat poprzednio nie mialem craftera :)


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

*

Posty: 118
Dołączył(a): 1.08.2004
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2004, 11:08 
Cytuj  
wiec male info :
-wymaganie -- sa ogromne, nie wiem czy cos sie zmieni w pelnej wersji ale narazie gra sie strasznie muli, mam 512 ddr i to jest chyba rozsadne minimum zeby dalo sie pograc normalnie
- serwer stalled -- spowodowen jest to tylko wymaganiami i twoim komputerem -- to nie serwer laguje tylko u ciebie gra sie muli/doczytuje dlatego sa lagi i stall

radze zmniejszyc zasieg widzenia -- pomaga :)

--- interfejs -- http://fatkos.mybesthost.com/screenshot013.jpg
tak wyglada gra u mnie, nic trudnego tam chyba nie ma, kilka przydatnych 'literek' :
P - widok towich atrybutow
A - widok skilli
I - inwentory
U - opcje graficzne

- skille

wiec tak - magie na samym paczatku ciezko sie trenuje, gds mamy tylko heal spell - wiec albo w teamie trza kogos leczyc i pozniej wziac acid 1 albo mozna za 50 skill pktow wziac ten czar od innego trenera
-co do nie moznosci przekwalifikowanie sie to nie prawda ze trzeba robic inna postac -- gd tworzymy postac mam do wybory 3 z 4 starter packow, zeby miec mozliwosc trenowania wszystkiego na paczatku trza wybrac: magic,craft i harvest, melee zawsze jest - starter pack daje tylko bron i dodatkowe skille
- jesli nie wybrales jakiegos starter packu przy tworzeniu postaci to pozniej mozna go kupic za 25 skill punktow u jakiegos trenera

- co do wolnosci gry to byly takie okresy ze strasznie ja spowolnili - spowodowne to bylo niewydolnoscia serwerow -- do przemierzania swiata beda dodane pozniej mounty - na ktorych bedziemy mogli jezdzic, tylko nie bedzie ich na poczatku po premierze bo sa zabugowane jeszcze i dadadza je w jkims patchu

jak ktos ma jakies pytanie jeszcze to mowcie, 'wiem co nieco o tej grze'

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2004, 11:21 
Cytuj  
jak ktos ma jakies pytanie jeszcze to mowcie, 'wiem co nieco o tej grze'

pvp?


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*

Posty: 118
Dołączył(a): 1.08.2004
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2004, 12:05 
Cytuj  
pvp -- istnieje cos takiego :)

klikasz na kogos i masz 'engage duel'
jest tez arena w matis gdzie jest mass pvp, kazdy na kazdego, mozna organizowac zawody i takie tam, maja tez byc dodane wojny gildiowe, ale brak wiekszego info na ten temat

http://fatkos.mybesthost.com/screenshot040.jpg

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2004, 12:59 
Cytuj  
No ok, jeszcze jedna rzecz mnie wkurzyła. Probowałem swoich sił w harvesting no i doszedłem do wniosku, że można sobie ładnie zepsuć bezpowrotnie postać... Umiejętności są podzielone na grupy zależnie od ilości skilla ile się go posiada, na razie wszystko ok, ale jak doszedłem do magicznego 15 z 20, to okazało się, że mam zero skillpointów i żadnej możliwości ich zdobycia, bo z umiejętnością z przedziału 4-8 nic nie zrobię, a te wyższe jakoś nie były mi potrzebne. Jeszscze popatrzę co z tym można zrobić, ale obawiam się że kwalifikuje się to do delchara.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

*

Posty: 118
Dołączył(a): 1.08.2004
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2004, 13:13 
Cytuj  
w harvest exp idzie za lupsze ql i ilesc surowac jaka sie wydobywa, na paczatku skill pktow jest malo i trza wybierac te najwazniejsze, bo niektore sa potrzebne na wyzszych lev, musisz brac te skille co daje szybkosc wydobywania, jakosc i czas zycia zloza, wybierz tez albo harmful albo gantle extraction i tylko do tego bierz ulepszenia, potem jak bedziesz mial wolne skill pointy to mozesz wziac kat szukania surowcow, i zasieg szukania, ilosc zloz nie jest zbytnio potrzebna

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2004, 13:40 
Cytuj  
No właśnie harmfulem juz nic nie zdziałam, zero expa.
Czyli jak mówiłem, można zapędzić się w 'kozi róg' do delchara...


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

*

Posty: 118
Dołączył(a): 1.08.2004
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2004, 14:13 
Cytuj  
nie wiem jak rozwijales to lae ja zawsze uzywalem harmful, jak tylko sie pojawi to bierzesz harmful ql25, a potem tylko doadatki do tego, i lepiej jest samamu zloza znajdywac a nie uzywac te co same sie pokazuja, bo wlasne maja dluzszy czas wydobywania


Posty: 11
Dołączył(a): 2.09.2004
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2004, 11:36 
Cytuj  
Witam.

Jako ze potestowalem sobie troszke open bete (ktora jest rzeczywiscie duzym krokiem naprzod w stosunku do maksymalnie zabugowanej closed bety) chcialbym spytac:
- Co wlasciwie Ryzom oferuje oprocz zmudnego expowania na mobach..? Jaki tutaj jest end-game ? Gra mi przypadla do gustu, zapowiada sie fajnie, chialbym wiedziec czy warto poswiecic na nia wiecej czasu.

*

Posty: 118
Dołączył(a): 1.08.2004
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2004, 18:16 
Cytuj  
odpowiedz masz na mmogspot, nie chce mi sie piseac tego samego drugi raz :P


Posty: 11
Dołączył(a): 2.09.2004
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2004, 18:37 
Cytuj  
Dzieki:)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2004, 22:05 
Cytuj  
ja też znowu sobie pogrywam.
jak można przenieść ikonki z tej pierwszej listwy na druga?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.