mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 107 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 5
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 30 paź 2004, 03:52 
Cytuj  
Kto bedzie gral w EQ2? i na jakim serverze?
Jest nas tu paru , byloby dobrze stworzyc polska guildie.


Blazen

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 paź 2004, 14:08 
Cytuj  
Dzieki doskonale przeprowadzonej akcji promocyjnej niestety zbyt duzo polakow grac nie bedzie.. to jeden z powodow dla ktorych nie oplaca sie tworzyc takiej gildii..

Poza tym, gildia to jest organizacja tworzona dla osiagniecia konkretnego celu, jesli celem jest aby byla najlepsza - nie mozesz sie ograniczac sie do zapraszania ludzi jednej narodowosci.. a jesli chcesz po prostu stworzyc miejsce gdzie mozna pogadac po polsku to proponuje chat channel ;)

Jak widac globalizacja dotarla i tutaj, nic, takie jest przynajmniej moje zdanie - takze zaznaczam ze w tej materii na mnie raczej liczyc nie mozesz..

Aha.. nazwy serverow jeszcze chyba nie sa znane? czy juz sa?


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.


Posty: 5
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 30 paź 2004, 19:55 
Cytuj  
Mieszkam w Kanadzie , ciagnie mnie troche do rodakow dlatego myslalem ze dobrze by bylo gdybysmy grali na jedny serverze (guildie to juz sobie kazdy sam moze wybrac )
Nazwy serverow jeszcze nie podali, juz sie nie moge doczekac!!
Planuje grac tak jak W EQlive Ranger/Assassin nie wiem tylko jaka rasa jeszcze.


Blazen

PS. Wogole to sie przedstawie , mam 25lat i mieszkam w Toronto. Pogrywam w Diablo2,Morrowind i w EQlive gralem przez 4 lata na Queliouse i Vazelle.Dorobilem sie dwa razy LVL54 Ranger.
Jeszcze jedno , orlem z polskiego nie bylem , sory za bledy.

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 lis 2004, 17:43 
Cytuj  
Nie no nie liczac odosobnionych przypadkow wszyscy raczej siedzielismy na jednym serverze (Tarew Marr), coz zgodzimy sie pewnie na jakis server po dluzszych negocjacjach - to albo po prostu z zamknietymi oczami jakis sie wylosuje i oglosi.. ;)

Bledy wybaczam :D jako ze tylko jeden zrobiles.. ale nastepnym razem zlamie ci luk :P


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

**

Posty: 239
Dołączył(a): 29.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 lis 2004, 19:15 
Cytuj  
ja będę grał na europejskim serwerze angielskim. Bo tak odpowiada mi strefa czasowa i język. Z francuzami ani niemcami i tak się nei dogadam.

Co do ile osób będzie grało z PL jestem odmiennego zdania. Gra będzie w PL za około 140 pln z miesięcznym abonamentem ze 100 - 200 osób to kupi w ciągu majbliższych miesięcy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 927
Dołączył(a): 26.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 lis 2004, 17:20 
Cytuj  
Po becie widze las rąk :D buhehehehe


_________________
Peace is a lie. There is only passion.

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 2 lis 2004, 19:19 
Cytuj  
bo to taka rewelacyjna gra :P No offence :)

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 lis 2004, 19:25 
Cytuj  
Gdyby nie wymagania sprzetowe to moze bym sie skusil... ale niestety WoW znacznie lepiej i szybciej dziala na sprzecie mojej klasy.

Nie widzi mi sie placenie abonamentu i meka na high perf. a wymiana sprzetu nie wchodzi w rachube.

Dlatego nie pogram sobie w EQ2.


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

***

Posty: 906
Dołączył(a): 21.10.2002
Offline
PostNapisane: 2 lis 2004, 19:32 
Cytuj  
Tez bym pogral w EQ2 (z sentymentu), ale rowniez nie zamierzam wymieniac calego sprzetu tylko po to bo 1 gra ma niebotyczne wymagania.

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 lis 2004, 19:35 
Cytuj  
Soul: To raczej sie nie spotkamy :( Anglicy sa jak dla mni jak by to powiedziec.. za dretwi :/ niemcow i francuzow nie bede komentowal bo wyjde na zupelnego nacjonaliste :P

Czy tyle osob kupi? Wszystko zalezy od promocji imho ;)

---

Nno tak.. przynajmniej mnie nikt nie bedzie traktowal jak obcego ;) i wywalal mnie poza nawias bo nie jestem amerykaninem - zdaze sie i pobawic w EQ2 i pograc w WoW znajac timingi Blizzarda ;)


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 2 lis 2004, 21:04 
Cytuj  
Soulcatcher napisał(a):
Gra będzie w PL za około 140 pln z miesięcznym abonamentem ze 100 - 200 osób to kupi w ciągu majbliższych miesięcy.


słabo w to wierzę , Final Fantasy XI też miał być za 109 zł , mapkami , kokardkami i różowymi majteczkami Yuny , co sie okazało wiadomo .
Dlatego minimum z 200 zł trzeba będzie zapłacić , nie mówiąc o przekładanych terminach , UE nic nie zmieniło w tej materii ..... :har:

Ale z drugiej strony , jeśli rzeczywiście w listopadzie/grudniu znajdę tę gre w Media albo Empiku za 140 zł , to płakać nie będę że do WoW daleko ..
pobiegam sobie z Tuxem i myślę że będę się dobrze bawił , bo jak ktoś chce to fajne community znajdzie sobie nawet w latrynie [howg] :]

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 lis 2004, 22:18 
Cytuj  
Tux sie lubi alienowac, do tego preferuje towarzystwo oldskoolowych amerkynaskich graczy EQ =p


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 2 lis 2004, 23:17 
Cytuj  
biorac pod uwage ze w EQ 2 bedzie gralo 5-10 polskich graczy jak narazie to sie nie dziwie ze woli american gracze :)

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 lis 2004, 09:07 
Cytuj  
W EQ tez gralo nas w porywach 15 hehe ale Tux to jest jaki samotny wilk

j/k btw (ale jest w tym ziarno prawdy)


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 lis 2004, 13:31 
Cytuj  
Oki wiec zacznijmy od tego ze eq2 wychodzi w grudniu 2004 nakladem firmy Cenega, bedzie kosztowac 119zl ;) Informacja pochodzi z ich oficjalnego planu wydawniczego..


Hmmm, ja sie nie alienuje ja po prostu nie lubie eurosow:

-Anglicy defacto sa flegmatyczni i poczucie humoru maja ehh well (ja wole grac dynamicznie i mam swoj styl), tzn. jako grupa - bo bywaja fajne jednostki of coursik ;)

-Polakow jest zawsze za malo a jesli jest ich wystarczajaco duzo to zawsze jest wiecej koncepcji na gre niz graczy.. ;) chociaz kto wie.. jesli jakakolwiek polska gildia przerodzi sie w community to powiem <wow> i sie przylacze ;) Moze po prostu mam uraz po przezyciach z UO ;) Hmm z drugiej strony communityPL w EQ bylo po prostu super!


Tak czy inaczej mam juz *bardzo* ciekawa gildie ;) w teorii brzmi community+raiding - zobaczymy jak to wyjdzie w praniu..

---

Naprawde strasznie mi przykro ze Blizz potraktowal nas jak pariasow,
wrzucil nas do jednej szufladki z innymi eurosami - bez mozliwosci gry z US ludzmi.. Anglicy, Francuzi, Niemcy i my... to bedzie po prostu "pasjonujace" :/


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 lis 2004, 13:42 
Cytuj  
W kazdym narodzie zdarzaja sie felerne modele.Znam paru anglikow, francuzow i niemcow ktorzy sa naprawde spoko.

Znam tez paru amerykanow ktorzy sa kompletnymi dupkami.

Wydaje mi sie zbyt dramatyzujesz i uogolniasz ;)

Co do community+raiding to zycze powodzenia ale takie uklady sa skazane na upadek.
BL to wlasnie byl raiding i community, wiemy jak to sie skonczylo.

W LoV liczyl sie tylko raiding, znajomosci to byly w czasie wolnym.Taka jest smutna prawda =/

A zeby cos osiagnac to trzeba zbyt wiele poswiecen.Jak wspomniam te noce na raidiach to az mnie dreszcze przechodza.


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 3 lis 2004, 13:45 
Cytuj  
w tym się zgadzam z Tuxem - już dawno temu zauważyłem, że najlepiej mi się gra w weekendy jak wstanę sobie rano i gdy na serwerze jest multum głupich amerykańców (gdzieś nawet o tym pisałem). Europejczycy podchodzą do gry z jakimś dystansem, nie angażują się, stoją i gadają, co chwila ktoś robi afk na kupę, siku i inne zdarzenia losowe.
Amerykańce to ludzie bardziej żywiołowi, mniej przewidywalni, może nawet bardziej szaleni (często porywają się z motyką na słońce) - no ale fun jest większy ;)

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 lis 2004, 13:48 
Cytuj  
Hmm moja stara gildia byla 2 najlepsza na serverze, a grali w niej sami europejczycy.

W obu euro gildiach w ktorych bylem byli ludzie ktorzy chcieli cos osiagnac i mocno nad tym pracowali.

Po prostu nigdy nie trafiles na odpowiednich ludzi.Nie kazdy jest w stanie poswiecic swoje zycie osobiste dla gry.A w wiekszoci gier gdzie raiding odgrywe kluczowa role na tym to polega.

A w ranki online to sa jakies niedobitki co graja po nocach w USA =p


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 lis 2004, 14:43 
Cytuj  
Telq napisał(a):
Co do community+raiding to zycze powodzenia ale takie uklady sa skazane na upadek. BL to wlasnie byl raiding i community, wiemy jak to sie skonczylo.

W obu euro gildiach w ktorych bylem byli ludzie ktorzy chcieli cos osiagnac i mocno nad tym pracowali.


Hmmm, to moze my w innych BL bylismy.. Bo BL w ktorym ja bylem nie miala leadera, o loocie decydowala pol godziny a taktyke to mogla narysowac tzn. kazdy wiedzial jak cos robic ale jak ich cos raz zabilo to sie zrazali.. :/ Woleli farmowac wieze miesiacami bo moze w koncu beda wystarczajaco silni.. christ! ... wiesz ja nie przecze ze w BL byli super ludzie jak Sand, Zwad, Tarr, Xhef, Ladenia, Laer itd. ale BL jako instytucja to byla kompletna porazka, dlaczego? Nawet nie bede spekulowal z szacunku dla mojej bylej gildii i ludzi ktorych tam lubilem...


Um a o tym poswiecaniu personal life to piszesz bo jestes pod wlywem wspomnien z LoV, naprawde nie trzeba tego robic zeby miec fun z gry..

---

Mark napisał(a):
Amerykańce to ludzie bardziej żywiołowi, mniej przewidywalni, może nawet bardziej szaleni (często porywają się z motyką na słońce) - no ale fun jest większy


Moze po prostu eurosi zrazaja sie jak im sie cos nie uda? Po linii oporu - z reszta przyczytaj powyzej.. Nie wiem - nie jestem socjologiem, chociaz gdzies wyczytalem ze statystyczny euros jest mniej mobilny, dynamiczny i bardziej sklonny do narzekania niz dzialania niz jego kolega zza oceanu - coz jest w tym choc ziarnko prawdy ;) ...tylko dlaczego od razu nazywac amerykanow glupimi? Wiesz trzeba sie porwac z motyka na slonce - czasami moze wyjsc ;) a napewno bedzie z etgo ph00n ;)


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 3 lis 2004, 14:46 
Cytuj  
w sumie zastanawiałem się nad cudzysłowem przy głupimi, ale zostawiłem. Wiadomo, jako jest obiegowa opinia o amerykańcach - a mi mimo to z nimi dużo lepiej się gra niż ze ślamazarnymi europejczykami ;)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 107 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.