mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 98 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 135
Dołączył(a): 19.12.2001
Offline
PostNapisane: 2 sty 2002, 17:11 
 
Wiec ja caly czas myslalem ze to ze podczas przemiany nie zmieniaja sie staty to bug. Jednak okazalo sie ze tak ma byc!!!!!!!!!!!! Wiec pytam po co to?? Czy jest jakikolwiek ses takiego czaru . Chociaz jeden...............i ja bynajmniej nie znalazlem. No dla zabawy :smile: Dzieki za taka zabawe ze po zamianie w demona ginie sie po 2 strzalach przecietnego woja. To jest delikatnie mowiac BEZ SESSSSSSSSSSSS. Pewnie teraz powiedza mi panowie GM ze tak ma byc i ze zaden wojownik nie mial by ze mna szans gdybym byl np.demonem. Wiec tak. Poe pierwsze
-wojownicy maja mega bronie , zbroje , itd itd. Zabierazja do 50 hp przy jednym udezeniu nawet najlepszy moj czar, wogule czyli najlepszy jaki jest dostepny nie zabiera tyle!!!!!!!Pozatym jak walne typa co ma 80 hp i jest wojownikiem moim cudnym flame strikiem to zabiore mu gora 45 a on wtedy lyknie jedna butle i znowu ma fulla HP. A JA prwaie 0 MANYYYYYY. I czy to jest sprawiedliwe
-przeciez nie mowie zeby zamiana dawala az TAK DUZOOOOOOOO ale zeby choc jako tako dawala szanse na starcie z wojownikie w koncu magia to najkosztowniejsza nauka ze wszystkich. Pozdrawiam i prosze o racjonalne wyjasnienie tego problemu......

***

Posty: 600
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 2 sty 2002, 18:07 
 
Popieram. Ostanio glosno zaczęło być w około wój vs. mag w mieście. Wszyscy przedstawali najróżniejsze pomysły, jednak co jak co, ale mag to mag. Nie wojownik lub wielki zapaśnik ( choć i to by mu sięprzydało ). Magie jest trenować trudno na wyższych poziomach, a przecież gdyby taki czarownik zmienił się nagle w demona lub smoka ( oczywiście z podwyższeniem stasów ) miałyby już dość duże szanse z przecwinkiem. Jednak, żeby stosować efektywnie polimorfie trzeba mieć coś około 76 - 80 magery minimum, a jednak to wymaga dużo treningów w magii. A jednak skill skillowi nie rowny i akurat ten jest chyba jedym z najbardziej trudnych do wytrenowania. A przecież z tego też należałoby mieć w walce z wojami.

***

Posty: 623
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 sty 2002, 19:15 
 
A skąd w ogole pomysł, że polimorph MA zamieniac statsy? To czar zmiany ksztaltu, polegajace wl;asnie na tym co piszesz- na iluzji. A jesli chcesz być silniejszy to przeciez masz czary zwiekszajace siłe i podnoszace inne statsy, a dopiero potem dla efektu grozy możesz się zmienic w demona albo smoka...

***

Posty: 623
Dołączył(a): 4.12.2001
Offline
PostNapisane: 2 sty 2002, 20:00 
 
Tak sobie czytam wasze wypowiedzi i nachodzi mnie jedna mysl czy wy nie potraficie kombinowac????
piszecie ze woj robi maga jak chce - moim zdaniem tylko maga ktory nie mysli (albo ma laga :grin: )
Raistlin piszesz ze rzucasz flamestrike'a , nie masz many a woj zyje to po jakiego wala rzucasz go????
wystarczy troszke pomyslec a nie tylko walic najwyzszopoziomowym czarem .......
na niskich poziomach sa takie zajebiste czary ale trzeba troszke pomyslec jak je wykorzystac
jakis maly paraliz , poisonek itd
a polimorfia tak dziala moze ci sie to podobac albo nie tak jest i koniec :razz:

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 sty 2002, 20:48 
 
a moze obnizyc sile wojownika ?
a moze ja podwyzszyc i walnac mindblastem
to nie jest kurde diablo, w ktorym chodzilo o to, zeby udezyc jak najsilniejszym czarem
to jest UO. tu sie mysli

*

Posty: 135
Dołączył(a): 19.12.2001
Offline
PostNapisane: 2 sty 2002, 21:53 
 
BUEHEHEHHE. Ale mnie rozbawiliscie. DObra skoro tacy moadrzy i uwazacie ze trzeba myslec to dam kazdemu magowi 10 k (nie zartuje) ktopry przy mnie bez pomocy nikogo i bez zwiewania do misata pokona np. Taunis. DObra dam 20k. I nie mowic ku........ ze nie mysle. Poisoning wojowi z sila 80 gowno robi a paraliz trwa 5 sekund nie wspominajac juz ze aby rzucic ten czar tezeba z 3 sekundy a to juz za duzo. Wiec zapraszam cwaniackich magow. Ahaaaa i jeszcze jedno. Jak sobie rzucisz czary defensywne i podwyzszysz staty o okolo 8 t GOWNO ZROBISZ BEDAC ZAMIENIONM!!!!!! I sam mysl!!!!!!! Jak jestes przemieniony uderzasz z piesci nie rozumiesz????????? a piesc moze naskoczyc wojownikowi co leje cie berdihem +12. Czekam na ochotnikow . Stawka za zwyciestow 20 K i nie klamie slowo.............

*

Posty: 135
Dołączył(a): 19.12.2001
Offline
PostNapisane: 2 sty 2002, 21:59 
 
aha i jeszcze jedno. Iluzja to dobre na 1-2 kregu. To jest do cholery 7 krag . Prawie najpotezniejsze czary dostepne w ultimie.A tak przemieniac to mozna do cyrku a nie do walki. O 8 kregu nie wspomne bo jest mega do dupy....

***

Posty: 623
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 sty 2002, 22:31 
 
Zapominasz o dwóch rzeczach: mindblast i evaluating inteligence. Jeśli obie opanowałeś a mimo to nie potrafiłbyś pokonać Taunisa, to oznacza, że równowaga woj/mag na SC jest zachwiana.

*

Posty: 135
Dołączył(a): 19.12.2001
Offline
PostNapisane: 2 sty 2002, 22:56 
 
I wlasnie o to mi chodziiiiiiii. Bo mam 100% EvI i.........dobra nie bede mowil dalej ale mind blastem moge mu naskoczyc..............

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 sty 2002, 22:56 
 
Do dupy to jest z ciebie mag Raistlin.
Kazdy czar moze miec wiele zastosowan... hihihi


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

*

Posty: 135
Dołączył(a): 19.12.2001
Offline
PostNapisane: 2 sty 2002, 23:07 
 
Szary oj uraziles mnie. Sluchaj ja umiem kozystac z czarow. I albo nie przeczytales wszystkiego albo pohopnie mnie oceniasz. Mozesz mi powiedziec po co jest czar polimorphia?? A z tego 8 kregu jedyny godny uwagi czar to Demon. Prosze mnie poprawic jesli sie myle. Mag spelnia jedynie dobra role jako 'karitas' leczy, blessuje curuje itd itd........ I NIE JESTEM DO DUPY MAG JA JEBIE MI CHODZI NIE O WALKE Z TEPYMI POTWORKAMIIIIII
Nie ma potworka ktorego nie zabije w tej ultimie. Ale wojownika co ma 80 sily i nie ma lagow nie ma sie szans zabic. A zreszta nie chodze juz na smoki bo po co je zabijac jak i tak sa w nich rzeczy tylko dla wojownikow. Wiec skoro wojownik nie ubije smoka to wezmie takiego maga i ma cosik fajnego.........eh szkoda........walka gildi jest dla maga przegrana chyba ze walczy z drugim magiem. Pa

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 sty 2002, 23:18 
 
Raist a ty umiesz cos rzucac poza pojedynczym czarem?

Bo przyzwoitym combo zalatwisz wojownika.
A te pogardzane przez ciebie czary, sklejone zgrabnie w skladanke, sa naprawde fajne... jesli sie umie je skleic...


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

*

Posty: 135
Dołączył(a): 19.12.2001
Offline
PostNapisane: 2 sty 2002, 23:28 
 
Gadasz jak poeta. Owszem umiem walic kombosy. Mowie ze nie gupi mag ze mnei. Ale na woja z 80 hp nie ma kombosa jak ma heale
a ma. Jeden czar leczy jednym healem tyle ze on moze je pic co chwile a mi mana sie ladujjjjjjjjjeeeeeeeeeeeeeeeeee. I nie chodzi mi o mane tylko . Zreszta wejdz sobie sam GM magiem i powalcz :smile:)))))z Taunisem na przyklad

*

Posty: 135
Dołączył(a): 19.12.2001
Offline
PostNapisane: 2 sty 2002, 23:29 
 
aha i pogardzam tylko 8 kregiem i polimorphia

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 sty 2002, 00:15 
 
szerszen. czas miedzy piciem potow powinien wynosic 10 sekund. jezeli tak nie jest, to faktycznie wojownik jest nie do zabicia.
ale z tego, co widzialem, to taunis walczy stojac. a to oznacza smierc
tak btw. raist. ile ty masz wresta, bo jezeli mniej niz 100 % to nie mamy o czym gadac i nie chodzi mi tu o udezanie przeciwnika.

*

Posty: 135
Dołączył(a): 19.12.2001
Offline
PostNapisane: 3 sty 2002, 00:27 
 
A czzemu mam miec 100% wresa....mam 90 pare????

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 sty 2002, 00:31 
 
Raist sprobuj teraz... hmmm ciekawe co wyjdzie, wojownicy winni miec nieco ciezej... hihihihi

A co do wresta to warto go polaczyc z anatomy - ogluszanie lub z armslore - rozzbrajanie, no i przy 100 wresta trudniej cie trafic... zdaje sie ze o okolo polowe :wink:
_________________
Ciemno, zimno i do domu daleko....
Tu mi dobrze tu sie rozmnoze :wink:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Szerszen dnia 2002-01-03 00:33 ]</font>

***

Posty: 623
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 sty 2002, 00:33 
 
Szerszen, co zrobiles w trakcie tego pada? Jesli dokopales wojom, to biorę miecza i lece do Brit, bo Taunis tez mi za skóre zalazł...

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 sty 2002, 00:35 
 
Pad byl niezalezny... bierz bierz... i lec hihihihi poprosze o raporty jak wam sie teraz zyje hihihihihi *smieje sie szatansko*


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

*

Posty: 135
Dołączył(a): 19.12.2001
Offline
PostNapisane: 3 sty 2002, 01:57 
 
Jeszcze nie mialem przyjemnosci zobaczyc co zmieniles. Jutro lukne. Mam nadzieje ze na prawde bedzie to dobre.........i jak Ty to mowisz hihihih HEHEH czad lubie jak tak mowisz nie wiadomo co sie za tym kryje. Ale polimorphie i tak mozecie zmienic hihihih. Aha i blagam zrobcie cos z elementalami sa slabe jak ....pantery PEACE

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 98 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.