mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6853 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85 ... 343  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 sty 2013, 13:00 
Cytuj  
ok, dzieki :)
zastanawiam sie wlasnie ranger czy shadow

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 sty 2013, 13:12 
Cytuj  
Ranger(ka) tez jest mocny, z tym ze ta klasa bardziej sie nadaje pod melee lub oczywiscie lucznika, takze jak myslisz o casterze, to ranger raczej odpada.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 16 sty 2013, 13:21 
Cytuj  
Rangerka pod castera to fail, ma bardzo daleko do nodów związanych z castowaniem (regeneracja many, ilość many, dmg od spelli)


_________________
LaMoon#2988

****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 16 sty 2013, 15:10 
Cytuj  
Ja myślę o Duelist albo Shadow.


W dwóch zdaniach Panowie, jaka jest realna różnica i który lepszy?! Chcę pójść raczej w melee.


_________________
Zdarzają się takie dni, kiedy dostaję gęsiej skórki na myśl, że co człowiek to wszechświat.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 sty 2013, 15:25 
Cytuj  
Nokiu$ napisał(a):
W dwóch zdaniach Panowie, jaka jest realna różnica i który lepszy?!

Zaden lepszy, zaczynają w różnych miejscach na drzewku.
Lepiej powiedz jaki melee: Tanky? Szybki? Crit based? Elemental dmg? Jakies lightningi po calej mapie latające? 2h? Daggerki? Dual wield? sword&board? Tankowanie armorem, czy shieldem? A moze etheral Knives?

Edit: a pomiędzy masz jaszcze rangerke, która tak samo dobrze za melee moze robić ;]


Polecam na pierwszego chara coś, co nie jest specjalnie item dependent. Ktoś musi ten gear dla reszty zdobyć ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 16 sty 2013, 15:51 
Cytuj  
O właśnie, ujmę to tak:

W CB nie grałem z braku czasu, ale w zasadzie cały czas się przyglądałem, więc mniej więcej wiem o co kaman. Potrzebuje zatem chara, który nie będzie wymagał nakładów czasu ( czyli faktycznie, niezależny itemowo ), mocnego melee z twardym łbem, który może przyjebać i zaboli.


Odnosząc się do LoLa ( bo wszyscy teraz grają, huh ) taka Irelia/Jayce/Rengar


_________________
Zdarzają się takie dni, kiedy dostaję gęsiej skórki na myśl, że co człowiek to wszechświat.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 sty 2013, 16:06 
Cytuj  
Polecalbym ci Rangera uzywajacego Lightning Strike. 1h+shield albo 2H, zaleznie od tego co bardziej ci sie podoba.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 sty 2013, 16:24 
Cytuj  
tomu/kabra to kogo polecacie na poczatek? tak zeby 'poznac' gre i moc pofarmic troche?


Posty: 16
Dołączył(a): 12.01.2013
Offline
PostNapisane: 16 sty 2013, 17:04 
Cytuj  
Marauder. Wytrzymałe i ma jebnięcie. Osobiście nie zdecydowałem się jeszcze czym grać na OB. Grałem sporo na CB.
I teraz tak:
-marauder shield + 1h mace
lub
-duelist 2x 1h szpada :) na attack speed i flicker strike

Co wy na to?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 16 sty 2013, 17:29 
Cytuj  
Samuraj napisał(a):
Marauder. Wytrzymałe i ma jebnięcie. Osobiście nie zdecydowałem się jeszcze czym grać na OB. Grałem sporo na CB.
I teraz tak:
-marauder shield + 1h mace
lub
-duelist 2x 1h szpada :) na attack speed i flicker strike

Co wy na to?


Maruda tylko i wyłącznie 2h (fizyczny dmg) = ma fajne pierdolnięcie, no chyba że chcesz tankować, to wtedy 1h+tarcza, dużo all resist i nody do hp

Duelist jak najbardziej pod attack speed i 2 x 1h (widziałem kiedyś gościa co tak grał z bardzo wysokim attack speed i naprawdę dawał radę).


_________________
LaMoon#2988

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 sty 2013, 17:34 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
tomu/kabra to kogo polecacie na poczatek? tak zeby 'poznac' gre i moc pofarmic troche?


Tanky melee zdecydowanie. Tanky = w uj HP, wysoki armor albo Energy Shield, nody na +do resow i keystone "cannot be stunned'. Jak masz juz w uj HP/regenu i leecha to mozesz pojsc w Blood Magic i hulaj dusza.

Ogolnie to na normal to cokolwiek byle nie jebac pkt byle jak - a z tego co widzialem na cruel i merc na streamach to tanky jest atm jedynym sensownym wyjsciem. Glass cannony beda niszczone :)

Myslalem tez nad tym nowym keystone co zmienia life regen na shield regen - z odpowiednimi itemami to moze byc w uj op.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 16 sty 2013, 17:38 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 16 sty 2013, 17:37 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Mendol napisał(a):
tomu/kabra to kogo polecacie na poczatek? tak zeby 'poznac' gre i moc pofarmic troche?


Tanky melee zdecydowanie. Tanky = w uj HP, wysoki armor albo Energy Shield, nody na +do resow i keystone "cannot be stunned'. Jak masz juz w uj HP/regenu i leecha to mozesz pojsc w Blood Magic i hulaj dusza.


Lepiej bym tego nie ujął :) Char z takim buildem to easy mode god mode :]


_________________
LaMoon#2988

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 sty 2013, 17:39 
Cytuj  
jeszcze jak dorwiesz unikata z cannot be frozen i cannot be shocked to juz wogole mozesz grac jedna reka. :)


_________________
Obrazek


Posty: 16
Dołączył(a): 12.01.2013
Offline
PostNapisane: 16 sty 2013, 17:42 
Cytuj  
I z zamkniętymi oczami :)

Wiem, bo mam maraudera 55lvl 2h mace pod hp i dmg. Z blood magic jestes w stanie wysolowac wszystko przy dobrej taktyce, a nie wskakiwaniu w 100 przeciwników.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 sty 2013, 17:55 
Cytuj  
No wlasnie ten nowy passive. To sie dodaje do speeda regenu shielda, czy tickuje tak jak HP? No i z szybkoscią zależną od ilości ES procentowo czy HP?
Gdzie sa jakos opisane zmiany na OB?


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 16 sty 2013, 17:58 
Cytuj  
Myślę Tomu, że na filmikach Krippa będziesz miał odpowiedzi na wszystkie pytania :]

Koleś praktycznie codziennie wrzuca coś nowego związanego z PoE, do tego jeszcze można go oglądać live.


_________________
LaMoon#2988

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 sty 2013, 18:02 
Cytuj  
Wole na papierze.

EDIT: @mendol no tak jak ci napisali, w PoE w odróżnieniu od innych gierek trzeba sporo przeznaczyc na skille defensywne. Zbierasz HP/shield/armor/regen nodes i lecisz do przodu, a co do ofensywy to nie łądując sie w jedną ścieżke na początku mozna sobie spokojnie coś wybrać po przetestowaniu paru skilli i support gemow do nich.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 sty 2013, 19:30 
Cytuj  
Zajebisty post dla osob nieobeznanych z PoE: http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=508601

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 16 sty 2013, 19:37 
Cytuj  
co do maraudera to od siebie polecam coś takiego:

Spoiler:


to jest core buildu, dalej to rob sobie co chcesz bo i tak cie nie zabija. polecam do tego korzystanie z sweepa (kumpel ktory ma mara 6x lvl mowi ze ground slam lepszy, warto też sprawdzić) i do tego ofc Blood Magic support gem (lepszy support bo można sobie pozwolić na wzięcie dodatkowych aur, Vitality i Haste które imo są kluczowe), sam tak gram i idzie strasznie szybko łatwo i przyjemnie. Jedynie co grając takim buildem na HC trzeba poświęcić trochę czasu na zebranie gearu z większą ilością resów przed takimi bossami jak Fidellas, ten bożek w The Ledge, podobno Vaal, chociaż z nim nie miałem problemów. I uważać w lokacjach z dużą ilością magów, przynajmniej dopóki nie skombinujesz Leap Slama z Blood Magic.


_________________
steam: Deathel

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 sty 2013, 19:40 
Cytuj  
czyli tylko marauder zostal na start?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6853 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85 ... 343  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.