mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6853 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88 ... 343  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 sty 2013, 10:21 
Cytuj  
podrzucilby ktos jakis latwy build dla maraudera i shadowa zeby sprawdzic sobie przed ob?
tego jest tyle, ze ciezko ogarnac :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 17 sty 2013, 10:42 
Cytuj  
@matkall
Dzięki - będę testował. Tak się zastanawiam czy maxowanie crit + evade wystarczy. Pytanie 2 - jakie gemy dla rangera?


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 sty 2013, 10:48 
Cytuj  
kiedy gramy? :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 17 sty 2013, 10:57 
Cytuj  
Ja pogrywam w sumie od dawna ale jakoś "poważniej" to od tygodnia chyba - zresztą zaraz wipe.


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 sty 2013, 10:58 
Cytuj  
Ja tam sie usmialem jak zobaczylem spam na trade chacie, targowanie sie itd. 6dni przed koncem.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 586
Dołączył(a): 15.09.2010
Offline
PostNapisane: 17 sty 2013, 11:22 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Ja tam sie usmialem jak zobaczylem spam na trade chacie, targowanie się itd. 6dni przed końcem.


Ludki wyprzedają swoje skarby, albo się za coś zamieniają co by na szybko wypróbować coś nowego.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 sty 2013, 15:56 
Cytuj  
A właśnie, mam jeden wolny beta key. Gdyby ktoś chcial zobaczyć jeszcze przed OB to PM me plx. (jak zwykle randomy GTFO) poszło

EDIT: ciekawe ile problemów spowoduje nerf CI (juz nie ma immune na chaos, tylko leci on tarcze). Bylo kilka unique itemków, ktore byly z tym związane. Jest tez mod na mapach dajacy chaos dmg per sec - jesli tego nie zmienia, to nie będzie sie ludziom ES regenerował na tych mapach ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent


Ostatnio edytowano 17 sty 2013, 16:05 przez tomugeen, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 865
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 17 sty 2013, 16:04 
Cytuj  
Tomu ja jeszcze nie grałem, ale nie klękam do miecza


_________________
KISS - Keep It Simple, Stupid
http://gry-linux.blogspot.com/

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 sty 2013, 16:25 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
A właśnie, mam jeden wolny beta key. Gdyby ktoś chcial zobaczyć jeszcze przed OB to PM me plx. (jak zwykle randomy GTFO) poszło

EDIT: ciekawe ile problemów spowoduje nerf CI (juz nie ma immune na chaos, tylko leci on tarcze). Bylo kilka unique itemków, ktore byly z tym związane. Jest tez mod na mapach dajacy chaos dmg per sec - jesli tego nie zmienia, to nie będzie sie ludziom ES regenerował na tych mapach ;]


Jest nowy major node zmieniajacy regen zycia na regen ES, poza tym nawet z ta zmiana CI jest zajebiste + 55% do ES to jest ogromna ilosc mimo wszystko.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 sty 2013, 16:29 
Cytuj  
No z tym ze ES ma ta wade ze jak dostejesz dmg to sie nei regeneruje i tak. Ten nowy Keystone tego nie zmienia raczej tylko matematycznie przeliczy regen z HP na ES.
Tomu dobrze pisze - mapy z chaos dmg beda niegrywalne dla buildu ES bo wejdziesz i po parunastu-parudziesieciu sekundach poprostu zginiesz. :).

No i tez zamietajcie ze oprocz CI i ilosci ESa super wazne jest tez reduced recharge time czy jakos tak (default chyba 6 sec).


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 17 sty 2013, 16:30 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 sty 2013, 16:30 
Cytuj  
Tia, wiem o tym, regen ES jest fajny ale nie na buildach gdzie sie ten regen hp omija z daleka ;]
Chodzi o mapy na ktorych sie nigdy nie zregeneruje shield, bo jest non-stop dmg, w koncu spadnie ES do zera i kaputt. Są tez itemy typu (XX% dmg taken as chaos, cannot use with CI).

Gdzieś są w ogole zebrane do kupy te zmiany w nowy patchu? Bo o kilku slyszalem, ale doczytalem tez o buffie ktory niby gdzies potwierdził Chris, o fireballu (co ma dla mnie znaczenie, bo fireball albo rain of fire zrobie).


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 sty 2013, 16:54 
Cytuj  
Hm, no tak, macie racje, ciekawe jak to rozwiaza, moze po prostu wywala "chaos dmg per second" z affixow mapek bo AFAIR jego max. wartosc to bylo cos w stylu 25 chaos dmg/s co jest smieszna iloscia i nie wplywalo w ogole na trudnosc mapy. Albo zwyczajnie osoby z CI beda musialy unikac tego typu map, co nie byloby glupota i byloby kolejnym dobrym krokiem do zbalansowania zajebistosci CI.

BTW, jak bys mial tego nowego keystona (bez CI) to ci ES nie spadnie do 0, bo sie bedzie po prostu regenerowalo oczywiscie jesli twoje hp/s byloby wieksze od chaos dmg/s - przynajmniej ja tak rozumiem tego node'a; on imho nie zwieksza bazowej szybkosci regenu ES jak to robia node'y w drzewku.


Ostatnio edytowano 17 sty 2013, 17:07 przez raggnarok, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 sty 2013, 17:01 
Cytuj  
Raczej nie usuna affixa bo caly point mapek jest taki ze niektorych nie zrobisz za uj a niektore z palcem w dupie. Jak sie rolnie z chaos dmg to trzea sie bedzie wymienic. PS. Przydalby sie topic do trade forumowego i do price checkow bo mi np dalej ciezko wyceniac itemki w orbach.

Napisalem pare dni temu PM do Oyca z moja propozycja dzialu HnS, nawet opisalem mu jakie topici pasowalo by przeniesc (z linkami)... niestety odzew zerowy (odpowiedz 'zobacze co da sie zrobic' czy cos takiego i potem olewka).
Sad.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 sty 2013, 18:27 
Cytuj  
To nie jest moje forum tylko Fergejzorda.
PM poszedł do niego - jak na razie chęci nie wyraził pomimo przychylności z mojej strony bo tak naprawdę rynek MMO to istny crap, forum poza kilkoma działami ssie penixa.
Z drugiej strony idąc tym tokiem rozumowania należałoby podobne podfora tworzyć do MOBA i innego typu gier co byłoby smutne.
IMO teh answer is no and gtfo :<<

****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 17 sty 2013, 18:45 
Cytuj  
Anyway, fajne to PoE! Jest klimat, jest feeling, spoko community i widać, że coś się dzieje.


Wybrałem duelista, tak pobiegałem do 10 lvlu i w sumie fajny char. DW + hp/arm takie coś bym celował, choć nie wiem czy jest sens ( jest? )

(:


_________________
Zdarzają się takie dni, kiedy dostaję gęsiej skórki na myśl, że co człowiek to wszechświat.

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 17 sty 2013, 19:13 
Cytuj  
@lordyp

korzystasz z blood magic gema. jest o tyle lepszy od noda że możesz sobie wziąć jakieś rezerwujące % many aury jak haste i vitality. z resztą napisałem o tym, widocznie nie przeczytałeś. Pod flicker strike jest zawsze tylko jeden słuszny build bo nie da się robić flicker strike buildu bez blood rage który zżera 4%hp/s, czyli musisz mieć odpowiedni hp regen żeby zniwelować tą dotkę i jakiś lifeleech żeby życie jakoś w czasie walki odnawiać. Możesz grać inaczej, nikt Ci tego nie zabroni, ale będziesz ginąć od własnego buffa.


_________________
steam: Deathel

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 sty 2013, 19:37 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
To nie jest moje forum tylko Fergejzorda.
PM poszedł do niego - jak na razie chęci nie wyraził pomimo przychylności z mojej strony bo tak naprawdę rynek MMO to istny crap, forum poza kilkoma działami ssie penixa.
Z drugiej strony idąc tym tokiem rozumowania należałoby podobne podfora tworzyć do MOBA i innego typu gier co byłoby smutne.
IMO teh answer is no and gtfo :<<


To eskuzi. Myslelm ze jestes wladny/mozesz to zrobic.
A jak nie to nie - laski bez. Ja mam gdzie trade robic. :)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 sty 2013, 19:42 
Cytuj  
Damy se rade, luz. Zawsze mozna do handlu uzywac oficjalnego forum i po prostu tu wklejac link do odpiowiedniego topicu.

A co do utworzenia poddzialu to jak widac forum jest dla adminow, a nie dla jego uzytkonwikow :)

**

Posty: 375
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 17 sty 2013, 21:53 
Cytuj  
"Z drugiej strony idąc tym tokiem rozumowania należałoby podobne podfora tworzyć do MOBA i innego typu gier co byłoby smutne."

Hmm idąc takim tokiem rozumowania nie należało tworzyć poddziału D3 a tak jest precedens no i ludziska napierają... :)
A "technicznie" obie gry są bardzo podobne...

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 sty 2013, 22:38 
Cytuj  
Plan z D3 był taki zeby zrobić male zamkniete forum dla grajacych razem (tam gdzie gildiowe), no ale zaczał sie wielki lament o forum dla wszystkich, lacznie z niezainteresowanymi, to sie wydzieliło podforum. I dobrze, bo przynajmniej porządek względny był.

EDIT: i jak zwykle wracając do PoE mam 2 sprawy:

1> Co z buildami na chaos/poison dmg? Wiem, ze rangerka na hp i poison arrow dawala rade w HC. A rzeczy typu viper strike? Uzywane w ogole?

2> Jak sie gra w party przy różnicy leveli? Nie mowie o podziale 67-72lvl ale np 20 i 25 razem. Da sie grać czy ten nizej ma penalty straszne i nie jest za przyjemne?


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6853 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88 ... 343  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.