mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6853 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154 ... 343  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 586
Dołączył(a): 15.09.2010
Offline
PostNapisane: 3 mar 2013, 20:07 
Cytuj  
Eee, no to musiały być w takim razie indywidualne przypadki na forum, bo czytam tylko tematy, gdzie wypowiada się ktoś z GGG.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 mar 2013, 23:27 
Cytuj  
no no to lockowanie IP to jakoś im nie zadziałało bo ktoś wbił na konto z innego regionu i dopiero jak ja się logowałem to mi zablokowało dostęp i wysłało kod na maila, więc lol, nie zależy mi bardzo bo teraz mam powód by wywalić grę z dysku, a nie była taka zła


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 mar 2013, 23:33 
Cytuj  
No to teraz wszyscy bede plakac tydzien bo wywalisz gre z dysku. lol
Lockowanie IP dziala - end of story. A nawet jakby nie dzialalo to jesli ktos ci wbil na konto to mial twoj password (a pewnie i maila) a to nie jest wina GGG ze masz kompa dziurawego jak ser szwajcarski (bo tylko takie padaja ofiara 'hakerow'), tylko twoja, jak w 99,999% podobnych przypadkow (gdzie ten jeden promil to wielkie wlamy jak do Sony itd...).

Tak wiec oszczedz nam swojego pierdolenia plz. Juz indie firma ktora musi sie skupic teraz na fixowaniu i rozwijaniu gry odciaga jednego z 20 pracownikow zeby przesledzil przez ile chinskich kont juz przeszly twoje itemki i tracil czas i leci przywracac twoj crap bo nie potrafisz zadbac o bezpieczenstwo danych na kompie. Pomyliles adresy, tutaj nikt nie bedzie cie za twoja glupote glaskal po glowie i przywracal itemkow bo nie tedy droga. Zreszta wiekszosc firm tego nie robi (oprocz tych 'dla debili' ala Blizzard, gdiz eprzywracaja chyba wszytko ja kleci i nawet nie sprawdzaja dlatego maja 90% falszywych claimow o restore i ekonomia w gzre nie istnieje).

http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/115464
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/172532

Do poczytania.

Podsumowujac: maja na ciebie wyjebane bo to twoja wina i cya.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 3 mar 2013, 23:40 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 mar 2013, 23:38 
Cytuj  
ty jednak głupi jesteś :lol:


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 mar 2013, 23:45 
Cytuj  
Wole byc glupi niz klikac na pron i site'y z hackami i inszym gownem, byc debilem niepotrafiacym zabezpieczyc komputera a potem beczec ze mi konto zhakowali. Jak widze "failcry' w sigu zobowiazuje... do czego teraz hackow sie szukalo lul?

:lol:


_________________
Obrazek

***

Posty: 927
Dołączył(a): 27.01.2013
Offline
PostNapisane: 3 mar 2013, 23:53 
Cytuj  
Dokładnie. Ja jakoś jeszcze nigdy nie straciłem żadnego konta. W jego przypadku ewidentnie ktoś musiał wyciągnąć passy jakimś keyloggerem.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 3 mar 2013, 23:54 
Cytuj  
poe helper? ;p

***

Posty: 927
Dołączył(a): 27.01.2013
Offline
PostNapisane: 3 mar 2013, 23:56 
Cytuj  
Ja na szczęście nie używam żadnych addonow, a w szczególności tych wymagających zalogowania się gdziekolwiek. Pssst. pewnie jego komp jest już częścią jakiegoś botnetu:P

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 4 mar 2013, 00:15 
Cytuj  
Po jednym minipatchu były jaja, że ludzie logowali się na konta innych osób, ale naprawili to w miarę szybko. Inna sprawa, że znalazły się trolle, co usuwały postacie z kont.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 mar 2013, 01:25 
Cytuj  
hasło było słabe, nie przywiązywałem do tego większej uwagi bo to darmówka i beta, więc zdziwiło mnie jedno że komuś się chciało włamywać na konto, a drugie zdziwienie że zabezpieczenie IP im nie działa przy pierwszej próbie wejścia z innej lokacji, zadziałało dopiero jak sam się logowałem, a to że nie przywracają stanu kont to plus akurat, chciałem się tylko dowiedzieć bo support i stronka im leżała.

Kabraxis, nie histeryzuj już bo się zapowietrzysz, widzę jakieś traumy przezywasz nadal że takie prywatne wyjazdy robisz.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 4 mar 2013, 15:45 
Cytuj  
przy którym quescie w act1 dostaje się gemy typu: tempest shield, clarity, chyba było jeszcze wrath i anger?


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 4 mar 2013, 15:47 
Cytuj  
http://en.pathofexilewiki.com/wiki/Quest_rewards


_________________
whiteman#2717

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 4 mar 2013, 15:49 
Cytuj  
dziękuje


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 586
Dołączył(a): 15.09.2010
Offline
PostNapisane: 4 mar 2013, 17:14 
Cytuj  
Ta gra żyje i ma się zajebiście!

Ten zaproponowany przez Krippa SMASH event (1 week race, bez tradingu, tylko meele) ma się dobrze, tutaj więcej info:

http://exilestats.com/unofficial_event.php?id=55

Ponadto fajna sprawa: http://www.poegems.info

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 mar 2013, 09:32 
Cytuj  
No dają rade z tym manmode. Do wczoraj 3 nolifów z manmode bylo w topie calego race. Dzisiaj oczywiscie na 65+ odpadną, bo grają solo melee vs dowolne ranged buildy w party.

Popularnosc calego eventu niezla, a to dopiero pierwszy nieszablonowy challenge na wieksza skale. Bedzie tego wiecej, custom for fun leagues no i PvP.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 mar 2013, 10:21 
Cytuj  
Eh szkoda tylko, że póki co teog typu race są tylko dla nołjafów :E i fajniejsze nagrody są dopiero w sumie tak w połowie. Wolę zrobić kolejną postać i sobie na spokojnie pograć żeby mieć potem czym farmić. Zresztą pewnie każdy z was nie leci jakoś w tych HC race bo nie widzę żebyście się chwalili z waszych osiągnieć :P. Sam pomysł fajny jednak zajęcie sensownego miejsca wymaga grania po 10h dziennie.

Oczywiście solo race są do ogarnięcia i można zgarniać po 4-5pkt jak już ma się ogarnięty build ale robienie tego samego 10 razy pod rząd to raczej słaba opcja. Pewnie potem będzie lepiej.

Dobre jest to, że może GGG zrobi coś szybciej z melee buildami aby były bardziej viable na merciles. Obecnie robię maraudę na EK, który musi być bardzo tanky jak każda inna klasa (tylko, że MARA ma prościej) i jadę dalej swoim rangerem tylko ciężko itemy dorwać w sensownej cenie (overpriced do kurwy nędzy to jakaś masakra...).


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 586
Dołączył(a): 15.09.2010
Offline
PostNapisane: 5 mar 2013, 11:33 
Cytuj  
Jaja to będą jak 3/4 w TOP10 będzie z tego eventu. To da GGG do zrozumienia, że jednak melee maja sie dobrze i nie ma co na razie poprawiać.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 mar 2013, 11:35 
Cytuj  
Nie bedą, wystarczy porownać /played ;]
No i zaraz grupki farmiace mapy odjadą z levelem w siną dal. Solo vs group (i handel) nie ma szans ponad 60lvl niezaleznie od speca.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 mar 2013, 12:42 
Cytuj  
Ogólnie ostatnio czytałem jakieś wypociny kolesia z top5 wygranych eventów i on stwierdził, że na analizująć swoje hc runy to niepotrzeba mieć w przypadku niektórych klasa farta do itemów (templar, mara, i ewentualnie ranger) bo te klasy genialnie radzą sobie i bez super wypaśnych rare. Ja np swoim deulistą tylko dzięki fartowi wymiatałem w A2 na hc race ale tylko dlatego, że nie tushowałem mapek jak co niektórzy. Swoją drogą chciałbym zobaczyć jak kolesie w 1h race robią taki wysoki lvl skoro na początku muszą rashować a potem czeka ich merveil.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 mar 2013, 12:48 
Cytuj  
Merveil w 40minucie na 12-13lvl jest EZ przeciez. 2 Cold ringi i jazda. Zabijalem tak z viper strike, freezing pulsem i zwyklym heavy strikiem.
Najwyzej jak sie dostanie w pape za duzo razy trzeba skoczyc do miasta po refill.

O tu masz http://www.twitch.tv/nugiyen/c/1955901 przyklad.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6853 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154 ... 343  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.