mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6567 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 276, 277, 278, 279, 280, 281, 282 ... 329  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2013, 14:17 
Cytuj  
@shador
Z ty ze mam racje i wiem o czym pisze a ty nie bo teroetyzujesz - taka roznica. I za co cie mam przepraszac? za twoje wlasne ograniczenie umyslowe (stwierdzam fakt w tym momencie), brak wyobrazni i za spierdolenie gatunku RPG do 'najebuj w STR i bedzie dobrze" bo takie mi przyklady podajecie i mowicie ze to jest fajne (no rozumiem ze fajne bo myslec nie trza bo to boli - przyjalem do wiedomosci lol)?

Nie smiesz mnie. Ponownie.

adhok - kilkakrotnie proszono cie juz o nie trolowanie. Tak wiec przestan. Idz zrabiac na RMAH poki mozesz bo od marca mozesz miec ciezko z rachunkami loleo.


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2013, 14:20 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
@shador
Z ty ze mam racje i wiem o czym pisze a ty nie bo teroetyzujesz - taka roznica. I za co cie mam przepraszac? za twoje wlasne ograniczenie umyslowe i za spierdolenie gatunku RPG do 'najebuj w STR i bedzie dobrze" bo takie mi przyklady podajecie?

Nie smiesz mnie. Ponownie.


Ale co ty pierdolisz Kabraxis? Chuja wiesz w co gram... co ty kurwa jakas wrozka jestes? Czy kurwa pod biurkiem mi siedzisz i podgladasz 'w co tam shadorek dzisiaj pogrywa'

Powtorze ci - przeczytaj jeszcze raz mojego posta a potem odnies sie do niego ze zrozumieniem bo widze, ze ci to ciezko idzie.

nie jestes jedynym graczem gier hns na tym forum... podales za przyklad d1 w ktorym, fakt faktem, musiales troche zainwestowac w staty typu int, dex itp. itd. ale jakos dziwnym faktem zapominasz o przedmiotach typu zodiac ktore dodawaly +10 do wszystkich statow, jak sie postarales to mogles je miec juz na 1 lvl, i wiekszosc twoich problemow byla rozwiazana... ale chuj tam bede slawil i sral wiedza hacknslaszową - ktora jest tak kurwa tajemna ze tylko ja ja moge rozumiec i faktycznie zglebic/poznac.

kurwa, czasem mam wrazenie ze ktos ci placi za te twoje zealot zachowanie

u made my day, u made my day.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2013, 14:25 
Cytuj  
hehe to jak rozmowa z uposledzonym szympansem. Zabawne ale nudne.

Last word - mechanika mainstatu w D3 jest chujowa (zreszta wlasciwie kazda mechanika w D3 jst chujowa) i powoduje min to ze itemizacja jest zjebana. Dlatego ludzie ktorzy maja wyobraznie i ogarniaja temat pisali wczesniej ze nie dadza i tak rady zrobic fajnej itemizacji bez zmiany mechaniki/matemetycznej strony gry i vice versa. End Of Story.

I sorry ale kurwa az wylewa sie z was ograniczenie umyslowe. Jak wogole mozna bronic mechaniki, ktora nie daje ZADNEGO WYBORU i ktora jest totalnie binarna (lepsze/gorsze)? Co wlasnei jest totalnie odmienne w kazdym innym HNS. I jeszcze pisac ze gdzie indziej jest tak samo podczas gdy jest dokladnie odwrotnie lol.

geeezzzz.... 2013 rok... rence opadajom.


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2013, 14:29 
Cytuj  
Ten typ chyba nawet nie czyta co sie do niego pisze.

Ciekawe czy potrafi napisac posta bez 100x edycji zawartosci pozniej.


_________________
Obrazek

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2013, 14:34 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
hehe to jak rozmowa z uposledzonym szympansem. Zabawne ale nudne.

Last word - mechanika mainstatu w D3 jest chujowa (zreszta wlasciwie kazda mechanika w D3 jst chujowa) i powoduje min to ze itemizacja jest zjebana. Dlatego ludzie ktorzy maja wyobraznie i ogarniaja temat pisali wczesniej ze nie dadza i tak rady zrobic fajnej itemizacji bez zmiany mechaniki/matemetycznej strony gry i vice versa. End Of Story.

I sorry ale kurwa az wylewa sie z was ograniczenie umyslowe. Jak wogole mozna bronic mechaniki, ktora nie daje ZADNEGO WYBORU i ktora jest totalnie binarna (lepsze/gorsze)? Co wlasnei jest totalnie odmienne w kazdym innym HNS. I jeszcze pisac ze gdzie indziej jest tak samo podczas gdy jest dokladnie odwrotnie lol.


Ta, miałem. D2. I koniec końców kończyło się maks 2 buildami dla danej klasy (no dobra, w porywach 3). I co Ty kurwa pierdolisz. Wymień mi takie h&s, gdzie jest odwrotnie. Tylko pls, nie pisz o PoE, bo to jest już nudne.

Kabraxis napisał(a):
geeezzzz.... 2013 rok... rence opadajom.


Dokładnie, ręce opadają :o Zamiast pierdolić głupoty i wymądrzać się jakie to wszystko, co ty powiesz, jest lepsze, wziąłbyś się za naukę, bo jest z tobą co raz gorzej.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2013, 14:36 
Cytuj  
Nie kojarze hns w ktorego bym gral, a w ktorym grajac postacia melee nie konczylo sie standardowym str/vita.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2013, 15:11 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):

Kabraxis napisał(a):
geeezzzz.... 2013 rok... rence opadajom.


Dokładnie, ręce opadają :o Zamiast pierdolić głupoty i wymądrzać się jakie to wszystko, co ty powiesz, jest lepsze, wziąłbyś się za naukę, bo jest z tobą co raz gorzej.



Nie interesuje mnie za bardzo dyskusja, bo było już wcześniej takich milion ale tutaj akurat fail TobiAlex.

"rence" to od dawien dawna taki forumowy mem.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2013, 15:22 
Cytuj  
A chyba, że tak :lol:


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2013, 15:29 
Cytuj  
Gandzialf napisał(a):
Coś Kabraxisa nie widać, czyżby zszedł na zawał po przeczytaniu newsa?


Chcieliście to macie o.O


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2013, 17:27 
Cytuj  
Zawsze chciałem grać super inteligentnym barbarzyńcą.


_________________
LaMoon#2988

*
Avatar użytkownika

Posty: 153
Dołączył(a): 4.05.2013
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2013, 17:36 
Cytuj  
nie no torche bede Kabre bronil bo w d3 to nie ma oprocz lvl zandnych wymagan przedmiotow i porobilo sie tak ze niewazne czy barb czy szaman kazdy biega z 2h dajacym jak najwiecej do kryta zreszta wszystko ma dawac do kryta bo szybkosc ataku na poczatku zmiejszyli :P a co do statów to jak sie wywala szanse trafienia i ogolnie przedioty ktore wymagaja statów to sry ale po co dodawac w cos wiecej jak tylko w jedna state i gdzie tutaj skomplikowanie

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2013, 18:01 
Cytuj  
puchacz napisał(a):
nie no torche bede Kabre bronil bo w d3 to nie ma oprocz lvl zandnych wymagan przedmiotow i porobilo sie tak ze niewazne czy barb czy szaman kazdy biega z 2h dajacym jak najwiecej do kryta zreszta wszystko ma dawac do kryta bo szybkosc ataku na poczatku zmiejszyli :P a co do statów to jak sie wywala szanse trafienia i ogolnie przedioty ktore wymagaja statów to sry ale po co dodawac w cos wiecej jak tylko w jedna state i gdzie tutaj skomplikowanie


Znajac blizza i widzac co sie dzialo w wowie jest to przejsciowe... ile to razy 'starali sie' naprawic rozne tego typu rzeczy. Ja tam im dalej ufam mimo paru porazek ktore ostatnio zaliczyli.


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 153
Dołączył(a): 4.05.2013
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2013, 18:19 
Cytuj  
Ja tez mam taka nadzieje bo blizzard ma potencjal tylko niech nastawienie zmieni ale z tym to pewnie do listopada bediemy musieli poczekac na szczescie to niedlugo

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2013, 18:31 
Cytuj  
puchacz napisał(a):
nie no torche bede Kabre bronil bo w d3 to nie ma oprocz lvl zandnych wymagan przedmiotow i porobilo sie tak ze niewazne czy barb czy szaman kazdy biega z 2h dajacym jak najwiecej do kryta zreszta wszystko ma dawac do kryta bo szybkosc ataku na poczatku zmiejszyli :P a co do statów to jak sie wywala szanse trafienia i ogolnie przedioty ktore wymagaja statów to sry ale po co dodawac w cos wiecej jak tylko w jedna state i gdzie tutaj skomplikowanie


Dungeon Siege - tam w ogóle nie było żadnych statów ani skillpointów, nic, a było i nadal jest jednym z lepszych h&s na głowę grywalnością bijący bije nie jeden dzisiejszy h&s.
Jeżeli mam możliwość modyfikowania statów a robię to pod przedmiot... to jest dopiero idiotyzm, bo rozwój takowej postaci idzie w kompletnie bezsensowym kierunku. A potem zdziwienie czemu ta postać nie radzi sobie z najprostszymi mobkami na najniższym poziomie. Zresztą gdzie tu jest ta dowolność, skoro i tak to robię pod coś (pod przedmiot)?


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2013, 18:54 
Cytuj  
Dlatego pytanie jest inne, nie gdzie jest idealny HNS a gdzie jest to co lubię? Jedni lubią robić pod przedmioty, inni idąc w jeden mainstat itp. nie ma w tym nic złego do momentu póki mamy wolny wybór... i nie jest on narzucany przez jakichś psycho-oszołomów-w-krucjato-szale ;) If u know what I mean ;)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2013, 18:56 
Cytuj  
Omg, nadchodzi kolejna gównoburza.

Kryć się.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*
Avatar użytkownika

Posty: 153
Dołączył(a): 4.05.2013
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2013, 19:01 
Cytuj  
no i znowu zle porownanie bo w DS bylo tak ze czym wlaczyles to lvl wiec automatycznie miales pod skila przedmiot i juz nie mogles sobie zakladac czego chciales a tak subiektywnie jak dla mnie DS nie byl zla gra ale ciut nudnawa. Zawsze im wieksza dowolnosc tym lepiej bo zabija nude mozesz sprobowac czegos nowego


Ostatnio edytowano 19 wrz 2013, 19:04 przez puchacz, łącznie edytowano 1 raz
*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2013, 19:03 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Omg, nadchodzi kolejna gównoburza.

Kryć się.


przed gównoburzą się nie skryjesz!


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2013, 19:27 
Cytuj  
Shador von Dal napisał(a):
Dlatego pytanie jest inne, nie gdzie jest idealny HNS a gdzie jest to co lubię? Jedni lubią robić pod przedmioty, inni idąc w jeden mainstat itp. nie ma w tym nic złego do momentu póki mamy wolny wybór... i nie jest on narzucany przez jakichś psycho-oszołomów-w-krucjato-szale ;) If u know what I mean ;)


widzisz debilku - ja ci nic nie narzucam. To ty nie potrafisz bronic swojego zdania merytorycznie (jak wiekszosc ludzi) i ci sie wydaje ze ja swoim zdaniem robie ci krzywde. I wole byc psycho-oszolomem-w-krucjato-szale ale wiedziacym co pisze niz pustakiem z chujowym gustem beczacym w internetach ze pan kabraxis swoimi postami psuje mu zabawe w niesamowicie rozbudowane zbieranie itemkow z jednym statem w D3. Do tego majacym takie pojecie o tym co pisze co przecietna swinia o balecie.

hehe...

A wszytko dlatego ze napisalem ze mainstat to plytka mechanika (co jest kurwa faktem niezaleznie od tego jak glosno bedziesz plakal - ta gra JEST PLYTKA jak kaluza po mzawce, deal with it) - chlopcy uzywajacy mozgu od swieta poczuli sie urazeni bo dla nich to szczyty customizacji i skomplikowania i prosze co sie dzieje. :)

Szador, Szador....... wroc moze do strimowania zombie. PLZ.


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 153
Dołączył(a): 4.05.2013
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2013, 19:32 
Cytuj  
Kabra bo D3 mialo nie byc H&S tylko zrecznoscowka dla kazdego i przez to caly czas sie to samo walkuje jak my porownujemy tutaj dwa rozne gatunki

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6567 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 276, 277, 278, 279, 280, 281, 282 ... 329  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.