mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6567 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 279, 280, 281, 282, 283, 284, 285 ... 329  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2013, 08:09 
Cytuj  
Nie sledze tego tematu i nie wiem czy juz ktos wrzucil:

We are writing tell you about an important change to Diablo III: we're going to be removing the gold and real-money auction house system from the game.

When we initially designed and implemented the auction house system, the driving goal was to provide a convenient and secure system for trades. But after much review and player feedback, it became increasingly clear that despite the benefits of the AH system and the fact that many players around the world use it, it ultimately undermines Diablo's core game play: kill monsters to get cool loot.

We're working out the details of how the auction house system will be shut down, but we wanted to share the news as soon as we made the decision in order to give everyone as much advance notice as possible. Please note that the final shutdown will occur on March 18, 2014. We will keep everyone informed as we work through this process, but feel free to check out our blog post on the subject, and stay tuned to Diablo 3.com for further details.

- The Diablo III team

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2013, 08:13 
Cytuj  
No a myślisz Mrynar, że skąd takie ożywienie w tym topicu i wypływ specjalistów od theorycrafting z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie głębi i funu hns.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2013, 08:43 
Cytuj  
Adhoc napisał(a):
W rozwoju postaci D2 było lepsze o tyle, że moża było dysponować statami

Co w tym było lepszego?

Wystarczy wziąć looknąć na chociażby ten poradnik by dojść do wniosku, że te dodawanie samemu do statów było czystym idiotyzmem:
http://www.diabloguy.com/12/

Siła - daj tyle by móc nosić najlepsze przedmioty
Zręczność - daj tyle by mieć 75% szansy na blok
Witalność - resztę daj tutaj
Energia - olej, nie trać punktów

Nuda.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

*
Avatar użytkownika

Posty: 153
Dołączył(a): 4.05.2013
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2013, 08:59 
Cytuj  
aw d3 uzywasz jednego doch skilli reszta dla picu jeszcze jak grasz multi. staty wszystko w main zeby dps jak najwiekszy, przedmioty tak samo a reszte olac :) dla mnie porwnywanie d2 z d3 troche mija sie z celem bo d3 ma wiekszy budzet i wiecej lat doswiadczen w gatunku wiec i mozna od niego oczekiwac troche wiecej a nie godzic sie na to co sie dostaje no jak nie bedziemy wymagac to producenci beda nas zalewac chlamem no bo czemu wywalaja ah zeby graczy spowrotem sciagnac bo za duzo sobie szybko poszlo


Ostatnio edytowano 20 wrz 2013, 09:02 przez puchacz, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2013, 09:02 
Cytuj  
puchacz naucz się używać interpunkcji.

*
Avatar użytkownika

Posty: 153
Dołączył(a): 4.05.2013
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2013, 09:03 
Cytuj  
Sry ojciec z komorki pisze.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2013, 10:02 
Cytuj  
wodny napisał(a):
Co w tym było lepszego?


To ze lvlujac budowales swoja wlasna postac, 5pkt i skillpoint do rozdania bylo nagroda za kazdy lvl. W d3 na tym polu byla (tzn jest, ale pisze w czasie przeszlym bo dawno nie lvlowalem postaci) kompletna pustka, lvle wskakiwaly i nic, nuda.. czasem sie odblokowywal skill lub runa - szalenstwo. Sprawdzalem co x lvli co mam odblokowanego, ziewalem i gralo sie dalej. imo w d3 jest najnudniejsze lvlowanie postaci ever, z checia bym sobie pobiegal dh czy wizzem, ale jak pomysle o tym, ze musze ta gre przejsc to mi sie odechciewa i wole farmic paragony barbem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2013, 10:14 
Cytuj  
Ta mam to samo. W chuj szkoda, ze zrezygnowali z dropiacych sie run, bo to by dodalo levelowaniu smaczku, a do tego runy mial miec jeszcze modyfikatory. No ale Blizz doszedl do wniosku, ze to by bylo za trudne do ogarniecia dla hamerykanskiego nastolatka :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2013, 10:42 
Cytuj  
yabaddi napisał(a):
Tomu, ktoś Ci szambo rozlał na wycieraczkę.. :roll:

Ps. Panowie, ogarnijcie się bo .. /facepalm


Wiem wiem, niech sie troche potaplają. Przynajmniej w jednym miejscu.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2013, 10:46 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
yabaddi napisał(a):
Tomu, ktoś Ci szambo rozlał na wycieraczkę.. :roll:

Ps. Panowie, ogarnijcie się bo .. /facepalm


Wiem wiem, niech sie troche potaplają. Przynajmniej w jednym miejscu.


so pro... :roll:

Czyli jak? Znowu doszlismy do niezawodniej konkluzji ze D3 to mega syf czy jak? Zwykle zajmowalo to pare stron max.

:lol: :lol: :lol:


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2013, 10:59 
Cytuj  
285 stron, 90% hejtu, a dodatek i tak wiekszosc kupi ^^

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2013, 11:03 
Cytuj  
Ale to zadna nowina. Wiekszosc nowych gier AAA to syf a i tak kazdy tutaj je kupuje. Wystarczy zajrzec do tematu 'grac tylko w co'. Kazdy gra we wlasciwie wszystko, czesto nawet niezaleznie od gatunku (ofc full casual - no addiction... to w przerwach miedzy dziwkami ,koksem, silownia, plywaniem jachtem i jezdzeniem BMW na gaz).

Ja sam pewnie kupie i chuj. I tak to nic nie zmieni. To troche jak z wyborami - to ze ja jeden nie pojde chuja zmieni a na zorganizowana akcje nie ma co liczyc (mimo ze kazdy narzeka). Zwlaszcza ze w dzisiejszych czasach granie na PC jest tanie.


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2013, 11:07 
Cytuj  
@Karababka

Ale to po co w takim razie tyle hejtu w tobie? Co da, ze wylejesz to wszystko z siebie? Skoro na koniec końców i tak masz zamiar kupić.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2013, 11:12 
Cytuj  
Bo lubie i wtedy przynajmniej wymiany zdan sa ciekawe. Jakbym chcial sie spuszczac nad grami to bym sobie poszedl na GOLa czy inna polygamie. No i rozsmieszaja mnie tacy ludzie jak ty czy zabolek (podobni jestescie w uj w tym co i jak piszecie).

I to nie jest hejt tylko fakty. W wiekszosci. :)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2013, 11:15 
Cytuj  
Ja pierdolę przecież to jest attention whore i debil, nie rozumiem po jakiego grzyba ktokolwiek z nim wdaje się w dyskusję.
Szkoda, że pomimo ignore pokazuje quote :/

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2013, 11:24 
Cytuj  
Obejrzales juz cale redtube dzis lol? Jebnij sobie jakies a2m albo 3some bo cos widze ze zylka drga za bardzo.
Albo idz rozmawiac o BMW na gaz (widze ze zabolalo rofl).

lmao jaki koles.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2013, 12:36 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Blizzard robi gry dla debili

Kabraxis napisał(a):
Brak free respeca = podstawa dlugowiecznosci dobrego HnS i deal with this. Dla debili jest D3.

Kabraxis napisał(a):
Powtorze po raz ostatni.. dla debili jest D3 - enjoy.

...
Kabraxis napisał(a):
Ja sam pewnie kupie i chuj.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2013, 12:37 
Cytuj  
No przecież napisałem. :<

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2013, 12:56 
Cytuj  
candidoser napisał(a):
Kabraxis napisał(a):
Blizzard robi gry dla debili

Kabraxis napisał(a):
Brak free respeca = podstawa dlugowiecznosci dobrego HnS i deal with this. Dla debili jest D3.

Kabraxis napisał(a):
Powtorze po raz ostatni.. dla debili jest D3 - enjoy.

...
Kabraxis napisał(a):
Ja sam pewnie kupie i chuj.


Pure self-ownage :)

Dzięki candidoser za parę minut więcej życia bo śmiech to zdrowie!


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2013, 12:57 
Cytuj  
za to Oyci3c zaraz zejdzie, hehe


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6567 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 279, 280, 281, 282, 283, 284, 285 ... 329  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.