mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6853 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177 ... 343  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2013, 15:06 
Cytuj  
Nowe ligi beda chyba dopiero 2 tyg po release.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2013, 16:47 
Cytuj  
Pokickalo ci sie. Nowe ligi w dniu release, a 2tyg. po zakonczeniu obecnych lig.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2013, 17:49 
Cytuj  
Rzeczywiscie. Masz racje.


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2013, 18:38 
Cytuj  
Można grać w PoE na padzie? ;)


_________________
LaMoon#2988

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2013, 01:40 
Cytuj  
Nie.

Anyway, godzinke temu postanowilem przed snem sprawdzic te kombinacje z filmiku Kabry na moim Shadowie nastawionego na Dagger+Shield i crity. Mam 47lvl, itemy bez rewelki, cale 900 zycia na Cruel w III akcie. Zrobilem taki setup: Double Strike + Multistrike + Melee Splash + Faster Attacks + Life Gain On hit = 1669DPS. Polazlem przetestowac. I jestem kurwa w szoku jaki robie rozpierdol. Po prostu masakra, wszystko pada jakbym kosil zboze, a jak juz wejda crity (a wchodza czesto, mam 28% na crita) to juz w ogole. Build daje w chuj funu, normalnie banan na twarzy przez okragla godzine, bylem w szoku co ja z tymi mobkami robie :D To na 90% bedzie moj buildzior w nowych ligach, a na razie bede dalej ciagnal tego Shadowa zeby sprawdzic jak bedzie szlo dalej, bo w zalozeniu to mial byc CI build - mysle, ze z Vaal Pactem i Mana Leechem zamiast LoH to moze byc nie do zajebania hero :D I co najfajniejsze to naprawde tani build bo wymaga w sumie tylko 5L chesta i Multistrike. Moze jutro machne filmik frapsem :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2013, 07:21 
Cytuj  
No ja mam build pod dagger crit witchke od wieków gotowy. Z CI i vaal pact, tylko trzeba przezyc do 50lvl ;]
Nie było kiedyś tych aoe skilli na które czekalem, wiec wreszcie spróbuje.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2013, 09:29 
Cytuj  
Chris wlasnie napisal, ze Avatar of Fire wraca do PoE!!! Jako osoba, ktora uwielbia burning effect w tej grze jestem w chuj happy. Ciekawe jak go zbalansowali :)

Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2013, 10:09 
Cytuj  
Pamietam jaki był płacz jak AoF zabrali. No ale było to tak OP i synergizowało ze wszystkim ze masakra.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2013, 10:19 
Cytuj  
Mogliby zrobic Avatar Of 'kazdy rodzaj dmg' i dac na roznych, najtrudniejszych do osiagniecia krancach drzewka (ogien, blyski, zimno, chaos, physical i np. 'Avatar Of Earth' skupiony na defense kosztem dmg. Ale bylby sporoy problem z balansem - ogien i tak byl w uj OP a jest obiektywnei najslabszym typem dmg w sumie.

PS. Widzielista nowe unikaty? Te do trapow sa ultra cool:

Obrazek

Obrazek


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2013, 10:24 
Cytuj  
Buty zaden szal, imho.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2013, 10:29 
Cytuj  
Jak na lvl 22 item sa zajebiste. Nie bede uzywane w endgame ale do levelowania trappera beda si.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2013, 10:48 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Nokiu$ napisał(a):
Ja też chyba wrócę.

Można będzie po relase wyskoczyć na jakieś mmorpg.pl party i razem na HC przeciskać się przez akty. Kiedy to, 23 października?

A będziesz mi handlował w nowych ligach?



A co, samemu się nie chce? Pewnie będę, ale i prowizja duża będzie (:

Macie info jaki jest playerbase teraz?


_________________
Zdarzają się takie dni, kiedy dostaję gęsiej skórki na myśl, że co człowiek to wszechświat.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2013, 11:00 
Cytuj  
Napewno nizszy niz na start Open BEty ale na reddicie pisza ze sa zadowoleni. :)

Ogolnie najlepszy moment do grania to pierszy miesiac nowych lig, potem drugi miech tez jest spoko a potem ludzie (nawet hardkorowcy) traca zapal/osiagaja co chcieli i juz zaczynaja czekac na reset zeby wrocic. Taka sinusoida bedzie pewnie przez caly lifespan POE. Tak bylo w D2 (resety laddera), tak pewnie bedzie tutaj.
Choc moim zdaniem 4 miechy to jest za dlugo na te ligi - tak max 3 byloby ok. No ale pewnie tak sobie obliczyli ze zrobienie nowego contentu im tyle zajmie (zeby zawsze startowac z czyms nowym).

Oprocz tego jest smiet... e.... standard : ), w ktorym jest zawsze sporo ludzi. Ja tam lubie grac na luzie.
HC nie gram ze wzgledow technicznych, zreszta nigdy mnie to nie krecilo. Ja gram for itamz :)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2013, 12:31 
Cytuj  
Wlasnie dlatego, ze w standardzie gra caly czas duzo ludzi to jest to wciaz fajna liga imho. Latwo o handel, ciagle ktos gra, a zaraz beda nawet chyba tez Exiles i w standardzie jak sie skoncza ligi (a moze tylko w Hardcore? nie pamietam), takze troche te lige deprocjonujesz Kabra :)

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2013, 21:17 
Cytuj  
<nieśmiało wchodzi z podtulonym ogonem> :lol:

Kurde, mieliście rację z PoE :oops: - rewelacyjna gra 8) Z 6 razy do niej podchodziłem, zawsze wymiękłem po 3-4 levelu, ale ktoś, gdzieś napisał, że tylko początek jest taki nudny, więc postanowiłem spróbować... jak na 16h godzin gry, 26 level (act 2) chyba można śmiało stwierdzić, że wsiąkłem :) Nie no gra naprawdę świetna i przyznaję, jak ktoś twierdzi, że Diablo III jest lepsze... to powinien w PoE przynajmniej zagrać do 10 levelu i puknąć się w głowę :lol: stwierdzając "gdzie ja miałem oczy". Dobra, nie będę tu słodził jak to ta gra jest ekstra, bo o tym każdy zainteresowany wie 8) ale za to, pewnie szczególnie Kabrę, zamęczę pytaniami, noobowskimi pytaniami :lol: Na początek cztery:

1. Przede wszystkim ekwipunek - mało w nim miejsca (można go jakoś powiększyć), portali za dużo nie wypada, więc trochę szkoda tak co chwilę latać do miasta, a nie raz przyda się i sprzedać białe przedmioty. Widziałem, że jest gem z Portalem (tak mi się przynajmniej zdaje). Jest jakoś łatwo do zdobycia w grze? A może ma ktoś na zbyciu dla nooba :] ?
2. Wyczyściłem pierwszy poziom dungeona, wszedłem na drugi poziom, po pewnym czasie wróciłem na pierwszy poziom. Wszystko "było" od nowa. Mapy resetują się po jakimś określonym czasie?
3. Gram na normalu, jestem w akcie 2. Czy tu jest jak w Diablo tzn. później odblokowuję trudniejszy poziom?
4. Jakaś fajna stronka o PoE, w której jest coś więcej dla nooba niż tylko ogólny opis?

Dzięki :)


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2013, 21:32 
Cytuj  
poe jest fajne super itd. ale jednoczesnie strasznie nudne w endgame no chyba ze lubisz tworzyc non stop nowe postacie buildy ligi itd. to wtedy si ale jak lubisz 1 postac swoja koksac to gorzej. tobi sprawdz w linkach jest tego sporo.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2013, 21:52 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
<nieśmiało wchodzi z podtulonym ogonem> :lol:

Kurde, mieliście rację z PoE :oops: - rewelacyjna gra 8) Z 6 razy do niej podchodziłem, zawsze wymiękłem po 3-4 levelu, ale ktoś, gdzieś napisał, że tylko początek jest taki nudny, więc postanowiłem spróbować... jak na 16h godzin gry, 26 level (act 2) chyba można śmiało stwierdzić, że wsiąkłem :) Nie no gra naprawdę świetna i przyznaję, jak ktoś twierdzi, że Diablo III jest lepsze... to powinien w PoE przynajmniej zagrać do 10 levelu i puknąć się w głowę :lol: stwierdzając "gdzie ja miałem oczy". Dobra, nie będę tu słodził jak to ta gra jest ekstra, bo o tym każdy zainteresowany wie 8) ale za to, pewnie szczególnie Kabrę, zamęczę pytaniami, noobowskimi pytaniami :lol: Na początek cztery:

1. Przede wszystkim ekwipunek - mało w nim miejsca (można go jakoś powiększyć), portali za dużo nie wypada, więc trochę szkoda tak co chwilę latać do miasta, a nie raz przyda się i sprzedać białe przedmioty. Widziałem, że jest gem z Portalem (tak mi się przynajmniej zdaje). Jest jakoś łatwo do zdobycia w grze? A może ma ktoś na zbyciu dla nooba :] ?
2. Wyczyściłem pierwszy poziom dungeona, wszedłem na drugi poziom, po pewnym czasie wróciłem na pierwszy poziom. Wszystko "było" od nowa. Mapy resetują się po jakimś określonym czasie?
3. Gram na normalu, jestem w akcie 2. Czy tu jest jak w Diablo tzn. później odblokowuję trudniejszy poziom?
4. Jakaś fajna stronka o PoE, w której jest coś więcej dla nooba niż tylko ogólny opis?

Dzięki :)


@Piszpan: wraz z release maja byc ponoc nowe mozliwosci w end-game. Zobaczymy, jakies info powinno sie pojawic w przeciagu najblizszych tygodni.

A co do pytan:

1. Scrolli tp/ident. bedziesz mial zaraz az za duzo :) Na poczatku z bialych itemow zbieraj tylko te z 3 polaczonymi socketeami w roznych kolorach, reszte mozesz olac chyba, ze potrzebujesz dany przedmiot bazowy do craftu, ale to tez na poczatku raczej cie nie interesuje.
2. Mapy resetuja sie po okolo 10-15 minutach.
3. Identyko jak w Diablo; przechodziesz gre na Normalu, odblokowujesz Cruel, a potem Merciless.
4. A czego dokladnie szukasz? Ja polecam:
- oficjalna strona/forum (duzo info, glownie dobre do buildow)
- oficjalne Wiki: http://pathofexile.gamepedia.com/Path_of_Exile_Wiki
- PoE reddit: http://www.reddit.com/r/pathofexile/
- http://www.gggtracker.com/ do lawegio sledzenie wpisow ludzi z GGG + ich twitter i oficjalne newsy
- rozpiska nagrod (gemy) za poszczegole questy u wszystkich klas postaci: https://docs.google.com/spreadsheet/ccc ... jV2c#gid=0

No i witamy w klubie PoE, enjoy your stay :) Jaki build robisz?


Ostatnio edytowano 25 wrz 2013, 21:53 przez raggnarok, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2013, 21:52 
Cytuj  
No jak jedna postacia dojdziesz od tego lvl 70 to pozniej jest w uj czasochlonny grind + handel bez systemu handlu :) ... moze sie to zmieni po release (maja cos tam pododawac do levelowania). Powyzej 80lvla atm to tylko dla naprawde pojebanych. :) Ja buildy docelowo rozpisuje pod 80lvl max. NO i oprocz new char sa jeszcze wyscigi i zberania punkcikow - jak sie wkrecisz to calkiem spoko fun. Doszly tez challenges (takie achivementy tylko na serio... mozna nawet wygrac koszulke PoE irl :) )

1. Nie da sie powiekszyc miejsca. Maly plecak to dla devsow feature jest. Czy to ok? sprawa dyskusyjna.. moglby byc wiekszy troche tbh. :) Ale i tak wiekszy niz w D2 a tam sie gralo ze hej mimo tego. : ) Naucz sie co zbierac a co nie i jakie kombinacje itemow chca vendorzy (vendor recipes) to pojdzie latwiej. Mam nadzieje ze doloza troche recipes w sumie. Gem portal istnieje ale problem ze scrollami jest tylko na poczatku (hint - nie identyfikuj blue przed sprzedaza to sie wolniej koncza :) ) Vendorzy moga tez 'rozmienic' wyzsze orby na scrolle (stack tych do ulepszania quality i masz w uj scrolli na zapas.

2. 8 minut dla mapy z jednym wejsciem/wyjsciem - 15 minut dla map z 2+ wejsciami/wyjsciami. POdyktowane jest to oszczedzaniem mocy serwerow. Mozesz tez sam resetowac mapy (CTRL+klik na wejsciu/buttonie na mapce teleportacyjnej i 'NEW')

3. Normal -> Cruel -> Mercilless -> Random Mapy. Powyzej normala sa kary do resistow (-20/-60 akaik).

4. temat z linkami i officjalne forum twoim przyjacielem. Jesli chcesz grac optymalnie i naprawde poznac gre przygotuj sie na troche czytania... niektorym zapalu nie starcza.

PS. kiedys dawno kupilem extra gore na przecenie i dopiero tera sprawdzalem jak to i co to...... lo matko jak to potrafi fajnie wygladac. :) Normalnie jak w rzezni :) a mogloby tbh duzo lepiej ale i tak spoko. A jak sie zdubluje z efektami kritow to juz wogole uja widac lol... sama czerwien i lataja jakies kawalki miecha w powietrzu. :) Trupy w plamach krwi potem tez fajnie wygladaja. Wlasnie tak to powinno wygladac - jest krwawo ale nie kiczowato i przerysowanie/kreskowkowo/anime'owo jak w Diablo 3 naprzyklad.
Na niektorych mobkach dziwnie wyglada ale to dlatego ze czegos tam nie ma ten koles od efektow (uzewnetrznial sie na forum kiedys). :)

PS2. Podaj nicka ingame to ci dam po stacku/dwa scrolli jak chcesz ale to jutro albo cos bo dzis mnie juz nie bedzie.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 25 wrz 2013, 22:18 przez Kabraxis, łącznie edytowano 2 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2013, 21:53 
Cytuj  
Hhah, pierwszy bylem! :D

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2013, 04:36 
Cytuj  
Dzięki za odpowiedzi :)

raggnarok co do buildia, to ja we wszystkich grach lubię grać dual wield z mieczami tak więc i tu w to celuję (gram marauderem). Głównie używałem Dual Strike + Clave z tym, że teraz wypadło mi jakieś unique mace więc w drugiej ręce biegam z tym (no i Clave w tej chwili nie używam :lol:

Kabraxis z tymi z scrolami to dzięki, ale sobie poradzę :) Jak co to się odezwę.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6853 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177 ... 343  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.