mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6853 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182 ... 343  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 590
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 paź 2013, 08:47 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Radki są fajne.


Nigga plz.

Ja na radeonie problemów nie stwierdziłem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 paź 2013, 08:54 
Cytuj  
Brejkery są chujowe, Radki są fajne.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 4 paź 2013, 09:29 
Cytuj  
to pvp zaczyna wygladac ciekawie wtedy grind itemkow mialby sens.

chociaz musieliby pomyslec o balansie bo lucznik walacy aoe z rain of arrow po 20k to przesada.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 4 paź 2013, 10:05 
Cytuj  
Balans w HnS pod PvP?

No thx. Niewykonalne. Próbując tylko rozpierdoliliby grę.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 paź 2013, 10:23 
Cytuj  
Czyli incgamers mialo racje ze wszystkim co jebneli w tym newsie sprzed paru tygodni :D Gildie! Steam! Fajowo! Gildia jest zawsze fajnym pomyslem w h'n's, latwiej bedzie pograc razem, a Steam powinien przyciagnac jeszcze wiecej ludzi - dobry pomysl. A to przeciez nie koniec newsow - w nastepym tyg. maja m.in. opowiedziec o nowych opcjach w end-gamie. Patch notes do 1.0 beda mega wykurwiste :D A, i ten nowy skill z rzucaniem broni wyglada super.

A, i dzis o 19.00 trailer. No i trza uwazac na spoilery o Dominusie - ja chce tam wejsc na slepo :)

Gdzie ty widzisz wspominanie o balansie pod pvp, Razoth?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 4 paź 2013, 10:25 
Cytuj  
W poście Piszpana.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 paź 2013, 10:36 
Cytuj  
A... On to se moze pisac :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 4 paź 2013, 10:43 
Cytuj  
http://www.youtube.com/watch?v=hxxSuuPnESM

36 minut gadania (i gameplayu) z 1.0

Enjoy. :)


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 paź 2013, 10:44 
Cytuj  
To co, zakładamy forumową gildie w PoE :] ?


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 paź 2013, 10:55 
Cytuj  
No ba :)

Anyway, ja juz mam pomysl na builda - dagger crit build uzywajacy tego 'weapon throw' skilla :D Taki kurwa ninja napierdalajacy daggerkiem na odleglosc :D

A, i te dwie nowe ligi wygladaja fajowo, chociaz troche ciekawiej zapowiada sie ta Softcorowa z kapliczkami. Jestem tez ciekaw czy beda mieli wystarczajaco duzo pomyslow, zeby co 4 miechy wymyslac cos nowego...

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 paź 2013, 11:32 
Cytuj  
Ten film Gamespotu jest fajny. Zajebiaszczo to wyglada. Jestem troche zdziwiony iloscia nowosci (nie spodziewalem sie nowych mechanik tbh w tak duzym patchu.. hehe beda to 'balansowac' pol roku :) ).
A jeszcze nie ma info na temat endgame i keystonow (oprocz Mana Shield).

19 dni.... :/

No i przewidywalem to jak wypuszczali Open Beta, powtorze to teraz - jesli zachowaja taki tryb i poziom updateowania gry to juz w tej chwili mozna sie pokusic o stwierdzenie ze PoE to najlepszy HnS w historii (juz teraz nad nim jest tylko D2 i moze jedynka dla niektorych... jeszcze ze dwa takie patche, ze 100 nowych unikatow i mamy numero uno).

Ehhh.... jestem wniebowziety. ;) Tyle czekania. Chyba najdluzej obserwowana przeze mnie gra.
czasem opadaly mnie watpilowosci ale jak widze takie patche i ich plany na przyszlosc to czuje wrecz leka dume za dalem im 120 dolcow.(na aktualnym koncie a mialem jeszce jedno wczesniej tez z packami). Pierwszy raz mi sie zdazylo wydac tyle na gre i co najwazniejsze nie zalowac.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 paź 2013, 11:33 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
No ba :)

Anyway, ja juz mam pomysl na builda - dagger crit build uzywajacy tego 'weapon throw' skilla :D Taki kurwa ninja napierdalajacy daggerkiem na odleglosc :D


dagger + Throw + Mult proj + chain + blind + puncture + added chaos dmg

Jesli chcesz byc pure climatic ninja to imho taki 6-link. :wink:



Eldritch Battery dokladnie na przewleglym krancu drzewka co Mana Shield... hehe... troll me more GGG. :)
Pewnie i tak bedzie warto bo to jest wlasciwie 30% redukcja KAZDEGO dmg dla pure mana chara.

BTW. Zauwazcie jak po raz kolejny GGG pokazuje nieszablonowosc i kreatywnosc z tym trigger gemami. Sam na forum beczalem... 'czemu jest tak malo proc'ow w grze? nawet na unikatach? itd..." 'ludzie beczeli 'dajcie wiecej procow! proc'e sa kewl jak w Median XL!' no i zamiast procow na itemkach i kolejnych affixow mamy w pelni konfigurowalne proce z gemow... proc cold snapow/ice novy on kill? YES PLZ corpse explosion on kill? Why not? chmury trucizny on being hit? sure! jak chcesz, kiedy chcesz. GENIUSZ.
Zaczyna mnie to przerastac tbh jak zaczne w glowie kombinowac z tym. Ilosc kombinacji i mozliwosci rozkurwia. :)


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 4 paź 2013, 11:47 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 paź 2013, 11:44 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
http://www.youtube.com/watch?v=hxxSuuPnESM

36 minut gadania (i gameplayu) z 1.0

Enjoy. :)


Wygląda jak Jedi rzucający mieczem świetlnym :lol:


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 16.03.2009
Offline
PostNapisane: 4 paź 2013, 11:55 
Cytuj  
Ja tam się spodziewałem zobaczyć Act4 więc jestem srogo rozczarowany. 3 nowe lokacje to troche słabo. Do tego mechanika ligi Nemesis nie wygląda zachęcająco, wole onslought.
Ale proc gemy to zajebista sprawa.
No nic... czekamy na end game info.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 paź 2013, 12:01 
Cytuj  
Erm, widac ze nie sledzisz na biezaco info o grze. O tym, ze Akt IV bedzie dopiero w 2014 to wiadomo gdzies tak od pol roku jak nie dluzej. A nowych lokacji jest wiecej niz trzy bo sa jeszcze sub-zony.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 paź 2013, 12:22 
Cytuj  
Obie nowe ligi zapowiadaja sie o wiele ciekawiej niz stare. Kapliczki zrobione swietnie i bedzie ich wiecej niz cztery (Diablo 3 lololo) i jak zwykle z 'PoE twistem' (cos wiecej niz standardowe +25% Attack speed i MF) a ta HC liga to wlasnie to czego chcialem (wiecej modyfikatorow na rare mobkach).

Mam nadzieje ze obie rzeczy zostana potem w grze.

BTW. Jesli to sie laczy w dol i teraz Exiles sa w 'core game' to w tej nowej SC lidze wyobrazcie sobie mapki z trudnymi modami + kapliczki + random spawn jakiegos poejebanego exile stojacego obok kapliczki na 100% krita (a jak dojda modyfikatory z HC to dodatkowo odbijajacego projectile)......... GG (G).


Jeszcze by dodali lekka, nierandomowa, customizacje gearu (socketables z innych gier) i moge umierac szczesliwy. :)


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 16.03.2009
Offline
PostNapisane: 4 paź 2013, 12:31 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
BTW. Jesli to sie laczy w dol i teraz Exiles sa w 'core game' to w tej nowej SC lidze wyobrazcie sobie mapki z trudnymi modami + kapliczki + random spawn jakiegos poejebanego exile stojacego obok kapliczki na 100% krita (a jak dojda modyfikatory z HC to dodatkowo odbijajacego projectile)......... GG (G).


Ja to wolałbym żeby to się łączyło w góre, taka HC liga z Exiles i kapliczkami, to jest właśnie to co chciałbym zobaczyć :]

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 4 paź 2013, 12:39 
Cytuj  
a softcore liga? ta normalna? bo widze ze sporo ludzi ciagle jest w tej lidze. tylko pytanie wlasnie w jakiej lidze bedzie grac wiekszosc ludzi. szkoda byloby tego calego stuffu. pytanie jeszcze ktos cos slyszal o jakis fajnych buildach dla witch?


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 paź 2013, 12:56 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
a softcore liga? ta normalna? bo widze ze sporo ludzi ciagle jest w tej lidze. tylko pytanie wlasnie w jakiej lidze bedzie grac wiekszosc ludzi. szkoda byloby tego calego stuffu. pytanie jeszcze ktos cos slyszal o jakis fajnych buildach dla witch?


W softcore gra duzo ludzi, a gdzie bedzie grac wiekszosc? Jak rusza nowe ligi to pewnie w nich, a potem w miare uplywu czasu znowu coraz wiecej bedzie sie bawic w standardzie. To jest o tyle fajne, ze standard tez sie zmienia - np. teraz wejda do niego te Exiles, a moze jak sie skoczna nowe ligi to wejda tez Kapliczki, zobaczymy. Tutaj musza zachowac pewna rownowage, zeby nie bylo tak, ze za 2 lata w Standardzie beda kapliczki, exiles i 10 innych ficzersow, ktore troche przeladuja cala lige :P

Anyway, ja tam lubie swieza ekonomie, dlatego zawsze bede gral w nowych ligach, chyba ze zrobie jakiegos builda, ktory bedzie mi dawal fun przez lata, to wtedy bede nim kontynuowal zabawe takze w standard Softcore :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 paź 2013, 13:00 
Cytuj  
I tak wczesniej czy pozniej kazdy char znajdzie sie Standard. :)

BTW. Wlasnie sie przyjrzajem nowemu drzewku na stop klatkach i wlasciwie zniknely polaczenia srodkiem drzewka tak wiec jak to mowia... back to the drawing board. : )


BTW2. MINDSPIRAL + EB + Mana Shield = OP w uj do tego dodajmy np Etheral Knives Cast on Taking Damage polaczone z Mana Leech+HP Leech i hehe... kurwa bedzie mozna terminatory robic jakies pojebane teraz :) Do tego ofc masz normalny atak, ktorym tez mozesz wysysac survability. Masakra.

Serio - niewiem czy nie przegieli z tymi trigger gemamami.. ciekawe jak to zbalansuja.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 4 paź 2013, 13:08 przez Kabraxis, łącznie edytowano 3 razy
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6853 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182 ... 343  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.