mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6853 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183 ... 343  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 paź 2013, 13:02 
Cytuj  
To jeszcze nie koncowa wersja drzewka; brak autostrady przez srodek ma swoje plusy i minusy i zmienia troche filozofie samych klas postaci: teraz faktycznie beda mialy one troche wieksze znaczenie, a Scion stanie sie chyba odrobine zbyt OP. Zobaczymy.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 16.03.2009
Offline
PostNapisane: 4 paź 2013, 13:03 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
I tak wczesniej czy pozniej kazdy char znajdzie sie Standard. :)

BTW. Wlasnie sie przyjrzajem nowemu drzewku na stop klatkach i wlasciwie zniknely polaczenia srodkiem drzewka tak wiec jak to mowia... back to the drawing board. : )


Hehehe dokładne teraz chciałem właśnie o tym napisać :]
W sumie spora zmiana dla niektórych buildów
http://youtu.be/hxxSuuPnESM?t=3m6s

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 paź 2013, 13:21 
Cytuj  
Eh, chyba trza bedzie wydac 110 baksow na Divine Packa :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 paź 2013, 13:27 
Cytuj  
No masz jeszcze chwile. Jinx zaczyna stuff wysylac 8smego (przynajmniej tak mi napisalli).

Pewnie zrobia nowe packi po premierze. Calkiem mozliwe ze robija je na mniejsze elementy (najwiecej zarabiaja na w sumie najtanszych rzeczach i tanszych packach punktow - info z reddita).

Ja juz lacznie wydalem na ta gre 700PLN (300 zmiana karty tylko pod PoE i spokojnie 400 albo i wiecej jako support - choc tu mi sie troche zwrocilo). No ale taka gra sie trafia raz na dekade to mozna poszalec. :)

Narazie przystopuje. :) Footprinty mam, efekty na bron chyba z 4 rozne, na helm ze 3, extra gore mam i pare alternate spelli do tego 25 tabow w stashu - nic wiecej mi nie trzeba. Ew pomysle nad ich podpisaniem (na promo wyjdzie z 50 zeta) albo kupie packa skin tranferow jak trafia na daily deal :)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 paź 2013, 13:57 
Cytuj  
Zajebista ta prezentacja zmian.

"No to mamy nową klase która ma dostep do fajnych kombinacji"
"I mozesz rzucac bronią + wszystkie bajery do tego"
"O popatrz, white itemek,zrobmy z niegp miniona i dodajmy rekawiczki, i czapke + broń, myślimy jeszcze nad takim samym ale kilka mieczy które cię okrązają"
"Mozesz tez zamiast uzywać skille czy dowolne ich supportowane kombinacje supportować triggerowanie on hit/kill/stun etc"
"Zapraszamy tez na eventy pvp gdzie agresywna gra będzie premiowana, bo są czasowe"
"ale jak chcesz sie pobawic, to mamy tez CTFa z lore związanym z bandytami, noooo... skoro jest ich trzech to zastanawiamy sie nad grą z 3 teamami"
"skoro juz grasz teamowe PvP, to pewnie chcesz mieć gildie, okej, tez robimy"

"mamy tez mase pomysłów na mody do gry w ligach, zmieniajace praktycznie sposób grania"

"itd itd, a gra jest za free"

/oklaski GGG


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 paź 2013, 14:10 
Cytuj  
Od ostatniej minuty: http://youtu.be/Pmjied_ZLV8 :]

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 4 paź 2013, 14:17 
Cytuj  
No to trzeba będzie dofinansować chłopaków z GGG.

Chociaż ta gra robi się trochę zbyt zajebista imo.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 4 paź 2013, 14:52 
Cytuj  
kurde no nudzi mnie moj build ktos doradzi jakis build dla witchki? mam darmowego reseta. 2 totemy na lightningu? full miniony? teraz biegam z lukiem explosion arrow plus miniony ale nudne w chuj sie robi (trzeba czekac az arrowy zrobia bum bum)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 paź 2013, 15:04 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
kurde no nudzi mnie moj build ktos doradzi jakis build dla witchki? mam darmowego reseta. 2 totemy na lightningu? full miniony? teraz biegam z lukiem explosion arrow plus miniony ale nudne w chuj sie robi (trzeba czekac az arrowy zrobia bum bum)


Widzialem fajnego builda, ale nie pamietam czy to witchka byla - chyba tak. Dual Elemental Strike Totem Willywonki.

O, tak, Witch, tu masz YT: http://youtu.be/iBAmd4UpQjw

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 16.03.2009
Offline
PostNapisane: 4 paź 2013, 18:22 
Cytuj  
http://www.youtube.com/watch?v=NhjCOsXJq6c
Jest szansa na Rouge Exiles w HC ligach :]

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 4 paź 2013, 18:54 
Cytuj  
spoko dzieki ale chyba jednak sprobuje dual spark witcha , te frenzy low life etc jakos nie przemawia do mnie.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 paź 2013, 19:08 
Cytuj  
Nudzi cie twoj build i chesz robic najnudniejszy build w grze, ktory istnieje tylko po to aby nastakowac kosmiczne ilosci MF i ktory dodatkowo pewnie bedzie znefriony w uj za 3 tygodnie (bo ludzie prosza o balans MF od paru miesiecy)? :) Dual Spork to chyba najbardziej broken atm rzecz w PoE, w dodatku KOSZMARNIE nudny gameplay.

Nie chcesz nudy zrob sobie cos meele i bez poradnikow, jak sie uprzesz to Witcha tak zrobisz (na ES z Ghost Reaver np). Dobrze zrobiona taka postac nie dosc ze jest 500set razy przyjemniejsza w prowadzeniu niz summoner/totemancer (ktore oba nawet nie potrzebuja gearu bo caly power idzie z dzrewka) to jeszcze jeszcze potrafi byc w uj efektywniejsza (z tym ze na 100% zawsze beda mapy ktorych NIE zrobisz - tak to dziala).
Albo np cos co jest trudne w levelowaniu a pokazuje zeby na lvl 60 z odpowiednim gearem (jest sporo takich buildow). Wtedy bedziesz mial trudniej i ciekawiej na Cruel niz w Act Merci.

Ogolnie - jesli grales tylko tym summonerem to w sumie nie grales w POE. :)


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 4 paź 2013, 19:21 
Cytuj  
ta nie gralem bo nie zrobilem pierdyliona low lvli ktore nigdy nie zobacza nawet mapki 74+ ;/ pare razy probowalem jakies ligi robic ale to bezsens jest imho , chuj zreszta nie chce wchodzic w dyskusje.

rarity moga nerfic bardziej bym chcial miec build pod pvp (stawiac totemki i rzuac cursy, trapy etc)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 paź 2013, 19:27 
Cytuj  
Nie o to chodzi. Chodzi o to ze trafiles w OP build, ktory ma zerowy challenge. Poprostu gra oferuje duzo wiecej gameplay wise i challenge wise. Dobrze zrobiona i przemyslana postac zrobi mapki do konca - meele czy summoner czy caster. Buildy sa poprostu more or less gear dependant... twoj (i dual sporlk) maja zero gear dependant.
Do ego jak grasz SC to to mozesz sobei w sumie najebac kolorkow na dzrewku dowolnie a i tak jest duza szansa ze dasz rade dojechac do high lvl mapek - t nie jest takie trudne jesli mozesz wipeowac do woli. Na HC sa real buildy, ktore musza miec survability i balans a nie 2k HP i 300 MF.

Tak wiec nothing personal ale podtrzymuje moje zdanie. :) To nie jest potepienie czy cos, poprostu stwierdzam fakt.
Ja tez prawie wogole nie gralem na HC wiec mam to samo. Nie wstydze sie tego przyznac.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 16.03.2009
Offline
PostNapisane: 4 paź 2013, 19:37 
Cytuj  
No i co z tym trailerem? :] miał być o 19:00 :wtf:

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 paź 2013, 20:05 
Cytuj  
Pojebaly mi sie godziny, 12.00 PST to 21.00, a nie 19 :P Chris pisal 'around noon', czyli zaraz powinien byc na Gametrailers.

Upd.: http://www.gametrailers.com/videos/lhwf ... se-trailer :)

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 4 paź 2013, 20:13 
Cytuj  
Czy po premierze 1.0 stare postacie trafią do jakiś legacy lig, itd czy tym razem takich rzeczy nie będzie?
Ogólnie - grałem po premierze OB trochę i od tamtej pory nie grałem. Co powinienem wiedzieć w związku z premierą? :P

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 paź 2013, 20:30 
Cytuj  
trailer slaby ale chuj tam :) Niektorych rzeczy ggg nie ogarnia - np tego ze gra nie wyglada fajnie na zblizeniach.. : )


_________________
Obrazek

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 paź 2013, 20:41 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
trailer slaby ale chuj tam :) Niektorych rzeczy ggg nie ogarnia - np tego ze gra nie wyglada fajnie na zblizeniach.. : )


Nawet trochę mylący, bo można by odnieść wrażenie, że to TPP (swoją drogą ciekawe jakby to wyglądało w takim trybie :)


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 paź 2013, 20:44 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
trailer slaby ale chuj tam :) Niektorych rzeczy ggg nie ogarnia - np tego ze gra nie wyglada fajnie na zblizeniach.. : )


+1

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6853 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183 ... 343  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.