mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6853 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189 ... 343  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 paź 2013, 11:18 
Cytuj  
Same zajebiste zmiany - jak oni to robia :D W koncu bedzie sie naprawde oplacalo farmowanie bossow no i wieksza szansa na 4 link itemow - te dwie rzeczy mi najbardziej podeszly :) Generalnie widac, ze trzymaja reke na pulsie, swietnie wykorzystuja mozliwosci jakie daje ladder reset i ogolnie maja wizje skurwysyny :) Blizzard niech kurwa im kleka do miecza i sie uczy jak robic gry h'n's to moze Diablo 4 bedzie fajna gra.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 paź 2013, 11:45 
Cytuj  
Przypuszczalnie bede robil elemental meele dual wield (zacheciliscie mnie) w retailu i mam pytanie do ludzi co grali tym buldiem albo czyms podobnym:

warto kupowac 2x: REBUKE OF THE VAAL czy lepiej liczyc na rare? tu od razu mam 3xelemental roll i IAS a chyba jest dosc trudna rolnac taka rarke co nie? Do tego wcale takie drogie te mieczyki nie sa. Oprocz tego jak ktos juz rolnie 3x elemental + IAS to mysli ze rozbil bank i leca ceny w exaltedach.

Mysle ze kupno tego i ubranie ich na 64lvl i potem ew szukanie upgradeow jest ok pomyslem.

Any thoughts? dmg output z tych mieczy bedzie viable na mapkach? Pewnie tak skoro build jest i tak mocno OP. :)


_________________
Obrazek

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 15 paź 2013, 11:47 
Cytuj  
Hmm może wrócę na premierę do POE. Wobec tego podepnę się i też zapytam o build.

Czy atm dual fist / claw buildy są konkurencyjne vs double wield z mieczykami czy innymi toporkami?

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 paź 2013, 11:50 
Cytuj  
Pewnie nie, chociaz ja mam w głowie coś typu reave/phys dmg/daggor.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 paź 2013, 12:05 
Cytuj  
@Kabra - to sa niezle mieczyki, nie ma co do tego watpliwosci, tylko maja troszke maly attack speed; na 64lvl masz juz Corsair Swordy z bazowym Attack Speedem 1.65 czyli mozesz rollnac luzem 1.8-1.9 i wtedy juz nie jestem pewien czy z dwoma srednimi rollami Elemental Dmg. takie cos nie bedzie lepsze od unikata. Po drugie - wez poprawke na cene tych itemow w nowych ligach; one moze sa TERAZ tanie, ale watpie zebys kupil je tanio w pierwszych 2-3 tygodniach :)

@sula: to jest sensowny build na pewno jesli pojdziesz w Vaal Pact/Ghost Reaver i CI, ale to jest dosyc droga zabawa. Jesli chodzi o postac oparta na HP - hm, wydaje mi sie, ze swordy/toporki beda tu lepsze, chociaz Cyclone + dual wield clawy moze byc fajowy z natywnym life leechem od pazurkow. Ale tutaj zgaduje, nie robilem nigdy postaci uzywajacej glownie tych broni :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 15 paź 2013, 13:09 
Cytuj  
buildy pod hp to jakies nieporozumienie, na mapkach 75 w full party taka postac szybko ginie tak czy siak. Chyba ze ma shavrone i es itd. pewnie sa jakies do pogrania ale w full pt i na wyzszych mapkach jest ciezko.

co do tych zmian to troche szkoda ze moj mf culler ( z party nie mam problemu) bedzie tracic z drugiej strony jakbym wyjebal all rarity itemy i tylko pod dmg i survi poszedl to omfg. ciekawo tez jak dokladnie aury zmienia ale cos czuje ze jedyna sensowna postacia bedzie ta nowa.

btw. jakas gildia forumowa bedzie?:)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 paź 2013, 13:36 
Cytuj  
Pewnie tak :) Wspolne wypady na bossow moga byc interesujace :) No i zawsze mozna sie gearem dzielic, ja z checia beda wrzucal do gildiowej skrytki sprzecior dla casterow/postaci ranged, bo takimi na pewno grac nie bede :)

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 15 paź 2013, 14:03 
Cytuj  
Dzięki tomu i ragna za odpowiedź i 'zarysy' ewentualnych 'viable' builds. Pomyśle i poczytam. W każdym razie skoro claw słabe, to może coś na dual sztyletach hmm.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 15 paź 2013, 14:09 
Cytuj  
ja myslalem o tych toporkach jednak z jakimis defami cast on dmg x 2 albo i 3 plus aury, toporki z fact cast crytem moze forkiem albo lmp jakims add light itd. zreszta nie wiem jaki to dmg bedzie i czy spell czy projectiles itd. mysle tez nad jakimis mechanizmami do survi bo zwykle agro lapie totem albo sumon a jak ja to musze spierdalac a tutaj pewnie non stoper bedzie sie lapac agro a mowie mobki/bossy na wyzszych mapkach potrafia hitnac i za 3-4-5-6k z max resami i molten shellem. Jest taki boss w jungle bodajze pajak z ek mapka nie taka wysoka cos 73 a jeszcze nie bylem w party ktore by go zaciukalo juz duzo latwiejszy jest double piety w temple. no nic pozyjemy zobaczymy bedzie sie robic nowa postac zawsze cos regrety mam zobaczymy :)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 paź 2013, 14:11 
Cytuj  
@sula Koniecznie chcesz dual? :) Ja polecam ten build 1H (daggerk najlepiej) + Shield, o ktorym pisze na ostatnich stronach: dual strike + melee splash + multistrike + life gain on hit i reszta wg. uznania + Hatred/Grace/Purity. Tani, fajny, a z nowymi trigger gemami bedzie jeszcze lepszy :)
Poza tym ja nie mowie, ze clawy sla slabe - podobno ten cyclone build pod nie jest swietny; musisz zrobic lepszy research bo to chyba malo popularna bron i nie wiele osob ma o nich glebsza wiedze :) Albo wymysl cos sam :P

*
Avatar użytkownika

Posty: 153
Dołączył(a): 4.05.2013
Offline
PostNapisane: 15 paź 2013, 14:15 
Cytuj  
@Sula tutaj masz biulda pod dual sztylety nawet fajny tylko sprzet do tego jest dosc drogi;/ ale mi sie przyjemnie z tym gra:)
http://www.pathofexile.com/forum/view-t ... 144/page/1

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 15 paź 2013, 14:18 
Cytuj  
No na pewno coś tam poczytam i nawet jak fajny build znajdę to go jakoś zmodyfikuje, bo całkiem odwtórczo i po sznurku iść to się szybciutko nudzi. Może też sam pomyślę fakt w końcu to połowa zabawy, tyle, że pewnie skończę ze słabym buildem tak jak ostatnio hehe

@Puchacz

Dziękował, dziękował. Popatrzę chętnie.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 15 paź 2013, 17:00 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
@sula Koniecznie chcesz dual? :) Ja polecam ten build 1H (daggerk najlepiej) + Shield, o ktorym pisze na ostatnich stronach: dual strike + melee splash + multistrike + life gain on hit i reszta wg. uznania + Hatred/Grace/Purity. Tani, fajny, a z nowymi trigger gemami bedzie jeszcze lepszy :)
Poza tym ja nie mowie, ze clawy sla slabe - podobno ten cyclone build pod nie jest swietny; musisz zrobic lepszy research bo to chyba malo popularna bron i nie wiele osob ma o nich glebsza wiedze :) Albo wymysl cos sam :P


Spokojnie możesz dać zamiast daggerków rapierek ze 1.70 bazowego attack speed. Ja miałem taki z 1.98 i do tego multistrike splash i te inne pierdy i nie nadążałem klikać w mychę.


_________________
LaMoon#2988

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 paź 2013, 17:09 
Cytuj  
Dagger jest fajny, bo ten build blyszczy szczegolnie jak idziesz w crit builda :)

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 15 paź 2013, 18:50 
Cytuj  
@Kabra

jako ze gram taka postacia (atm 68,5 lvla :P) to potrafie docenic takie mieczyki aczkolwiek tak jak ragna powiedzial, sa lepsze rare i to w cale nie takie drogie (ja swoje wyhaczylem za 1gcp ea a mam lepsze od tych rarow twoich xD 1.8 aspd i podobne rolle do ele dmgu a w przypadku lightning dmg nawet lepsze) wiec nie nastawialbym sie na nie. za to Thunderfists są niesamowitym itemem na taka postac, mi dps na nich skoczyl o 2k a jeszcze do tego dochodzi cud miód i orzeszki podwojenie czasu działania shocka <3


_________________
steam: Deathel

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 16 paź 2013, 08:38 
Cytuj  
nowe pasywki :

http://i.imgur.com/eYMxcli.jpg

http://i.imgur.com/YzL1KtX.png

wiecej na:

http://www.reddit.com/r/pathofexile/comments/1ojuyd/the_new_skill_tree_and_some_of_the_new_notables/

roumiem ze scion to to drzewko na samym srodku w sumie najlepsza droga dla kazdego buildu.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 16 paź 2013, 13:35 
Cytuj  
Zależy co będzie po drugiej stronie :)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 paź 2013, 00:59 
Cytuj  
Wpadlo dzis troche kaski na pokerze ze znajomymi i zaczynam sie zastanawiac nad upgrejdem do Divine Packa ^ ^

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 18 paź 2013, 08:03 
Cytuj  
oj tam, to tylko efekty graficzne, t-shirt brzydki, a z takim breloczkiem gdzie bedziesz chodzil? wyglada fajnie,ale doroslemu facetowi raczej juz nie wypada popieprzac z breloczkiem z gry ;d


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 18 paź 2013, 08:40 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
oj tam, to tylko efekty graficzne, t-shirt brzydki, a z takim breloczkiem gdzie bedziesz chodzil? wyglada fajnie,ale doroslemu facetowi raczej juz nie wypada popieprzac z breloczkiem z gry ;d


gadasz jak stary pryk ;p daj mlodemu sie nacieszyc. za rok pewnie i tak o grze zapomni.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6853 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189 ... 343  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.