mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6567 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 314, 315, 316, 317, 318, 319, 320 ... 329  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1083
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2015, 11:09 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
goatguy napisał(a):
Nie jedynym, bo ja też gram. [emoji1] Narazie farmie organy na hellfire ringua, ale później pewnie jakaś postać sezonową pociagne.


Chyba na amu bo ringa się nie opłaca? No chyba, że nie masz RoSa?

Ja gram wizem w sezonie i wczorja wbiłem 69. Dzisiaj dobije do 70 i pofarmie matsy/staff co by zacząć robić sensowny dps bo póki co same yelowy ;).

A się nie opłaca bo? W sumie to mam fajne setowe +50% do dmg więc może to i racja...


_________________
- Conan, what is best in life?
- To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2015, 14:29 
Cytuj  
Farin napisał(a):
Ja na 20łeb zdobyłem pierścionek co przywoływa gobliny kamikadze. Ten item to jakiś błąd bo mi na 70 I t2 oneshot owaly zwykłe mobki, a elity też nieźle bily. Także dopiero po 30 paragonie wyrzucilem hitem z lev 20go.
W tym sezonie enclave team jest 7-10 osób, także zapraszam.

Chyba czas wyłączyć auto-korektę w telefonie :P
Najgorszy tekst w moim życiu :-?



BTW - chyba wszyscy się rzucili na granie wizem w tym sezonie - też gram :]


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2015, 18:04 
Cytuj  
Archer napisał(a):
A wlasnie, macie jakis zywy klan bez zawyzonych wymagan? Bo jestem jedynym aktywnym czlonkiem Relax Cartel na ten moment. :)

No tak się kończą zapały RC.


Ja niedawno dołączyłem do fajnego klanu. Pomagają wbić level, można pobyć pasożytem i zbierać w riftach legendarixy. Da się pogadać. Nie narzekam.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2015, 18:26 
Cytuj  
To z tym goblin chamber gdzie był greed było już wcześniej i właściwie wypadał tam podobny loot :)


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2015, 10:52 
Cytuj  
Wbiłem paragon 40. Teraz powoli ciułam shardy na Firebirda/Tal Rasha tudzież DMO. DPS żalosny ale T1 rifty można robić:).

Ktoś chętmy dzisiaj wieczorkiem na rifty T1, postać sezonowa?
Zaboleq #2624


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2015, 08:30 
Cytuj  
bo relax cartel ssie :)

gramy mala gildijka kilkuosobowa. carujemy nowe postacie jak ktos che zmienic (30-40min). poki co robimy 43+ grifty ale jak shammy sie ubierze to sprobujemy 50.

ogolnie te grifty i rankingi daly troszke koloru grze ale i tak solo straszne nudno. w praty na grifcie jak wszystko cie zabija na hita i musisz troszke pokombinowac (nawet w uber itemach ciagle jestes na hita :P) jest wesolo. craft w koncu jest potrzebny no i ten dps. nie wiem co oni pozmieniali ale ja swoim dhaczem bije czasem pod 1,5 biliona.t6 to jakis zart bo to sie przechodzi dlubiac w nosie, packi padaja na hita.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***

Posty: 927
Dołączył(a): 27.01.2013
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2015, 19:22 
Cytuj  
http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/ ... 545?page=1 he he, niezły bugzor. Oby szybko to załatali.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2015, 21:02 
Cytuj  
No ale jak ktoś otwiera grifta 40+ to i tak jest przyzwoicie ubrany a z blood shardów dostać niektóre itemy to jak loteria. Fakt faktem zjebane że taki babol jest ale co poradzisz?


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***

Posty: 927
Dołączył(a): 27.01.2013
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2015, 22:27 
Cytuj  
No nic, zobaczymy co z tym faktem zrobi Blizz.
Ja tam dobrze się bawię na Hardcore. Szaman wciąż żywy, paragonik 68 wskoczył i jest si;]

**

Posty: 490
Dołączył(a): 12.03.2006
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2015, 14:29 
Cytuj  
Generalnie z tymi shardami to ludzie po 500k shardow farmili z tego buga, przy takiej ilosci da sie wydropic kazda czesc ancient z perfect rollem w pare dni. Ilosc shardow dropiona przez goblina zalezy od wysokosci grifta, zbierasz party zeby zrobic jak najwiekszego triala, powyzej 50GR to juz kilka tys shardow z jednego goblina podobno moze wypasc. Jedna osoba siedzi w grifcie 60 a 3 biegaja po aktach (t6) i szukaja blood goblinow.


_________________
WoW - retired ...?
AoC - failed
Aion - never even started

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2015, 19:13 
Cytuj  
Pwael napisał(a):
Generalnie z tymi shardami to ludzie po 500k shardow farmili z tego buga, przy takiej ilosci da sie wydropic kazda czesc ancient z perfect rollem w pare dni. Ilosc shardow dropiona przez goblina zalezy od wysokosci grifta, zbierasz party zeby zrobic jak najwiekszego triala, powyzej 50GR to juz kilka tys shardow z jednego goblina podobno moze wypasc. Jedna osoba siedzi w grifcie 60 a 3 biegaja po aktach (t6) i szukaja blood goblinow.


Blue post od blizza. Będą bany. Znalazłem to info na incgamers.

We’re currently working on a hotfix to address an exploit that allows players to gain a significantly larger number of Blood Shards from Blood Thief goblins than intended. While we don’t have an ETA to share at this time, we’re looking to implement the hotfix (which will also address the underlying bug) as soon as possible in all gameplay regions and will be sure to update this thread once it’s live.
With this, we’re also in the process of actioning accounts which have been found to be actively using this exploit to gain an unfair advantage. This behavior not only undermines the spirit play, but directly violates our in-game policies for Diablo III. As always, maintaining a stable, safe, and enjoyable online environment for legitimate players is very important to us, and we’ll be continuing to keep watch on Battle.net and take additional action as needed.

In the meantime, we encourage everyone to please game responsibly. Not only can using exploits lead to account penalties, but it can also negatively impact the enjoyment of your fellow players. This is why we’re working as quickly as we can to fix the underlying issue, and why we’d appreciate your help in keeping the effects of the exploit as minimal as possible until it’s removed from the game.

For more information on how to report exploitative behavior, click here. For questions regarding account actions, please refer to Account Administration.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

**

Posty: 462
Dołączył(a): 22.06.2004
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2015, 08:17 
Cytuj  
Pierwszym ze znanych zbanowanych był MannerCookie
https://www.youtube.com/watch?v=MKscXYOLD-I

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2015, 08:46 
Cytuj  
No i good. Można dalej grać w takim razie:).


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***

Posty: 927
Dołączył(a): 27.01.2013
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2015, 13:16 
Cytuj  
Huehuehue, perm ban na starcie bez możliwości przywrócenia postaci i itemów ze zbanowanego konta przy zakupie nowej licencji. Good job, Blizz:)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2015, 12:04 
Cytuj  
Vences napisał(a):
Huehuehue, perm ban na starcie bez możliwości przywrócenia postaci i itemów ze zbanowanego konta przy zakupie nowej licencji. Good job, Blizz:)



jeśli piszesz o MC - a to była jedyna osoba z tym banem , to teraz okazało się ,że cofneli mu bana i dali ( tak jak i innym ) rolbacka do początku sezonu- problem w tym , że już piszą na redicie że te osoby skorzystały z systemy rolbacka w związku ze startą itemów i je odzyskali :)

rolback rolbacka no ciekawie :)

mam nadzieję ,że Bliz z tym też coś zrobi- tak prawdzie powiedziawszy dla osoby takiej jak ja gdzie gram co jakis czas i potem kilka miesięcy przerwy to mnie to mało obchodzi i tak nie robie rekordów w GR , ale osobiście uważam , że tym którzy wykorzystują exploity należy się perm ban a kogo jak kogo Bliza na takie coś stac przy tej ilość graczy jakich ma - o wiele więcej by na tym zyskali banują kilka czy kilkadziesiąt exploiterów niż w sumie mało co z tym robiąc- wiele osób pisze , że znów podziękuje D3 skoro takie wałki można robić

gdzieś ludzie tracą o co w grach chodzi- oszukiwać żeby gdzies tam byc w rankingu- co za satysfakcja z tego ?

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2015, 13:24 
Cytuj  
Duża liczba graczy i tak w tydzień po rozpoczęciu nowego sezonu lata solo rifty w T6 z palcem w dupie używając 2 umiejętności na krzyż także też nie rozumiem takich ludzi, którzy w Diablo Czy chcą osiągnąć jak najwięcej. Masakra. Po co? Jeszcze używając do tego jakichś oszustw. Banowałbym bez mrugnięcia okiem.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2015, 13:31 
Cytuj  
U mnie w klanie 4 osoby używały tego exploita przez jeden dzień gdy wszyscy już o nim wiedzieli, dostali rollbacka do 11kwietnia. W sumie gdyby ode mnie zależało to dałbym wszystkim bana. Ważne jest to, że W KOŃCU blizzard zaczął karać tych co używają exploitów. Dotąd kompletnie NIC z tym nie robili, nawet laddera nie zresetowali w s2 gdzie top1 w 4 było zrobione na exploicie.

Jeżeli były jakieś rollbacki rollbacków to tu powinny już lecieć bany, bo to już jest ośmieszanie blizzarda.

Z drugiej strony tej sytuacji powinno w ogóle nie być, bo podobno bug był raportowany na ptr.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2015, 21:32 
Cytuj  
nam sie walsnie udalo we 3 wbic 50 gr na 51 zabraklo sekund i to z szamanem z niekompletnymi itemami. anyway bez szamna wyzszo lvlowe gr nie da rady.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2015, 20:01 
Cytuj  
https://youtu.be/lBxRgACKW2s

Buhahaha. :wtf:


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2015, 08:26 
Cytuj  
wodny napisał(a):
https://youtu.be/lBxRgACKW2s

Buhahaha. :wtf:


bo ja wiem tam bylo 4 typow mieli dobry uklad mapy i pylonow na poczatku. 45 we 2 osoby robi sie normalnie bez spiny jakies 3-4 min we 4 chyba nie probowalem ale pewnie ze 2-3.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6567 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 314, 315, 316, 317, 318, 319, 320 ... 329  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.