mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6853 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242 ... 343  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 586
Dołączył(a): 15.09.2010
Offline
PostNapisane: 6 lip 2015, 15:50 
Cytuj  
Ano będzie się działo na HC. W A4 białe mobki potrafią jebnąć za 2,5k...

Trochę mi się pojebało kilka dni temu i ten ostatni wipe i ostatnie bossy zostaną dodane chyba dzisiaj koło 24 naszego czasu. Trza będzie zrobić szybkiego runa przez normal na SC zeby pozniej ogarniac co się dzieje na HC w nowych ligach.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 lip 2015, 08:51 
Cytuj  
shp napisał(a):
HC represent! Już nawet mam dwa buildy przygotowane, którymi chcę pomapkować, więc szykujcie się ;F


Kim Sheepu będziesz grał jeśli można spytać? Ja raczej grania poza HC sobie nie wyobrażam i chętnie spróbowałbym jakiegoś meele builda o ile rzeczywiście ten desync będzie teraz minimalny aczkolwiek casterem też bym sobie pograł. Długo jednak nie grałem i nie wiem co będzie na topie po nowym paczu.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 7 lip 2015, 10:56 
Cytuj  
Ice crush/reave pod kryta, jeśli na melee. Ale z tego co oglądałem ile wczoraj whipował Raiz, to myślę żeby pierwszą postać szmyknąć coś bardziej bezpiecznego - FT albo coś pod bow, bo oba setupy dalej koszą.


_________________
Duh, winning

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 7 lip 2015, 11:08 
Cytuj  
poison arrow FTW! ;)


_________________
steam: Deathel

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 7 lip 2015, 11:36 
Cytuj  
flame totem dostal niezlego nerfa takze gg. ja zrobie jak planowalem st ssajacy na marudzie a pozniej [rzerobie go pod arca. obejrzalem dzis filmiki z 4 nowymi bosami. powiem krotko przejebane na maxa bedzie a ostatniego malachaia na merci to wogole gg. bedzie w chuj trudno i juz widze ten spam died, died, died :DDD bedzie wesolo. startuje o 8 a nie o 9 w pitaek to dobry news.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 lip 2015, 14:28 
Cytuj  
Ja zaczynam na softocore tym razem. Nie wiem jak dlugo wytrzymam, wiec na spokojnie najpierw, bez stresu w lidze dla mieczakow, a potem moze HC jesli sie nie znudze :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 16.03.2009
Offline
PostNapisane: 7 lip 2015, 14:45 
Cytuj  
Ja myśle nad trapperem/minerem, nigdy nie grałem taką postacią, przyjemnie się gra w ten sposób? Grał ktoś tak?

EloNis napisał(a):
poison arrow FTW! ;)


...Bo na przykład grałem kiedyś PA i to akurat mało przyjemny build - słabo szło zabijanie rare mobków.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 lip 2015, 15:44 
Cytuj  
Nie wiem jak na tych nowszych paczach i w 2.0 ale jak grałem jeszcze przed 1.3 to trapper był nawet zabawny jednak miałem problemy z mapkami i czasami z zabijaniem "bossów" ale jak wiadomo dużo zależy od gearu.

Ja nie wiem kim zagram jeszcze - pewnie poczekam na jakieś propozycje od prosów/streamerów. W sumie na normalu można pewnie grać każdym buildem ale na merci już raczej nie ;). Zależy co będzie się nadawać na HC.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 lip 2015, 16:12 
Cytuj  
Ja na bank Ice Crash jako 1-y build.

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 7 lip 2015, 16:32 
Cytuj  
Bahamut napisał(a):
Ja myśle nad trapperem/minerem, nigdy nie grałem taką postacią, przyjemnie się gra w ten sposób? Grał ktoś tak?

EloNis napisał(a):
poison arrow FTW! ;)


...Bo na przykład grałem kiedyś PA i to akurat mało przyjemny build - słabo szło zabijanie rare mobków.


Pytałem streamerów o to czy Poison Arrow jest teraz viable to mnie wyśmiali i powiedzieli że jeden z najbardziej OP buildów atm. Potem sam dostałem możliwość zagrania na becie i potwierdzam, teraz jest znacznie bardziej OP niż był wcześniej ze względu na ogrom nodek do +Projectile Damage.


_________________
steam: Deathel

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 lip 2015, 16:37 
Cytuj  
Na normalu to trzeba grać skrajnie ofensywnie zeby sie nie zanudzić i czerpać przyjemność z masakrowania mapek. W HC mozna grać defensywnie bo samo przezycie daje satysfakcje, czasem przez to wolniej, ale taka cena. Na SC w takiej sytuacji mozna sie porzygać z nudów;]

Poison Arrow jest spoko, popatrze na jakies buildy z kawalkiem meatshielda na to summonowanego. Najbardziej lubie grać typu buildem który robi plop-plop-plop-uciekanie, plop-plop-plop-wszystko ginie. Stawianie totema i czekanie czy rightlickanie melee skillem jakos nie dla mnie.
Dlatego fajnie mi sie gralo EA, SRS, trapperką czy nawet Weapon throwem.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 7 lip 2015, 16:58 
Cytuj  
Poison Arrow grasz właśnie taktyką Hit&Run, bo to masz trochę tak jakbyś połączył pułapki i totemy wykluczając ich minusy, czyli możesz stawiać ile chcesz tych chmurek, detonują się w miejscu gdzie jest kursor, mają DUŻY zasięg i dps z dupy totalnie bo mało jest mobów które mają chaos resisty. Generalnie fajne w tym buildzie jest też to, że w gruncie rzeczy nie potrzebujesz żadnych drogich itemów. Na becie biegałem z niebieskim łukiem +1 socketed gems, z quiverem za alchema zwiększającym radius skilli na cruelu praktycznie biegłem przed siebie i wszystko padało. A jak się do tego jeszcze używa powiedzmy dual curse i Vulnerability + Temporal Chains to jest już w ogóle ggwpizi

Generalnie polecam :3


_________________
steam: Deathel

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 lip 2015, 17:51 
Cytuj  
Wiem jak działa PA, ten skill jest od głębokiej bety w PoE ;]
Chociaż jednak może coś czym sie bardziej celuje (np arc czy spork nie byłem w stanie grać, za to EK bardzo spoko, az padłem przypadkiem)


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 16.03.2009
Offline
PostNapisane: 7 lip 2015, 17:56 
Cytuj  
No ciekawe rzeczy piszecie :] Rozważę drugie podejście do PA, ale to że coś ma opinie OP nie znaczy że się przyjemnie gra, dobra opcja to by była PA + Puncture. Najchętniej zagrałbym jakimś melasem, ale takie granie jest mega gear-depended a do tego myślę że wszyscy się na melasów rzucą i będą jakieś kosmiczne ceny za bronie do melee.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 7 lip 2015, 18:28 
Cytuj  
pograne tam. malachai na cruel 1 hituje kolesia z prawie 4k hp i fortify nie chce myslec jaki dmg robi na mercu;/ (koles gral whiling blade) generalnie chyba kazdy faceroll bedzie mial pograne;p . pa jest fajne ale popatrzcie sobie na nowe skille jak np. magma czy nowy ice skill ice crush niby fajny ale nie na hc imo.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 7 lip 2015, 20:14 
Cytuj  
Kaaxu łap: .

Weź sobie tą kropkę skopiuj, wklej gdzieś w widocznym miejscu i jej używaj bo czasem rozczytać się z Twoich wypowiedzi to istne wyzwanie dla wszelkiej maści lingwistyków, etymologów i polonistów :D

Co do Malakaia, to chuj z nim, będziemy siedzieć na akweduktach w 4tym akcie tak długo, aż level już nie będzie chciał wbić wyżej i pójdzie się go zabić :D


_________________
steam: Deathel

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 8 lip 2015, 08:56 
Cytuj  
Gdzies kiedys wyczytalem ze taki styl maja ludzie ponadprzecietni, szczegolnie uzdolnieni, wybitnie inteligenti i leniwi :)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 lip 2015, 09:00 
Cytuj  
Czyli piszesz specjalnie w ten sposób, zeby udawać jednego z nich ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 lip 2015, 10:46 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
Gdzies kiedys wyczytalem ze taki styl maja ludzie ponadprzecietni, szczegolnie uzdolnieni, wybitnie inteligenti i leniwi :)


:lol:

Zgadza się tylko to ostatnie. No i jeszcze to, że taki styl mają ludzie, którzy są na bakier z interpunkcją :P Po trzecie, nie czytaj więcej takich bzdur :wink:


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 8 lip 2015, 15:27 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Czyli piszesz specjalnie w ten sposób, zeby udawać jednego z nich ;]


no przynajmniej leniwego nie musi udawać, zawsze jakieś ułatwienie haha :D


_________________
steam: Deathel

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6853 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242 ... 343  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.