mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6853 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 289, 290, 291, 292, 293, 294, 295 ... 343  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 gru 2016, 00:10 
Cytuj  
2h Axe Ancestral Brotem, na luzie sam sobie poradzisz z itemkami do tego. W tym buildzie jest o bleedach, ale spokojnie craftujac axe zajdziesz daleko https://www.pathofexile.com/forum/view-thread/1716684


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 1 gru 2016, 01:10 
Cytuj  
Ja chyba zrobię pod Poison Shield Charge, crit, bino, CI


_________________
steam: Deathel

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 1 gru 2016, 08:11 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
2h Axe Ancestral Brotem, na luzie sam sobie poradzisz z itemkami do tego. W tym buildzie jest o bleedach, ale spokojnie craftujac axe zajdziesz daleko https://www.pathofexile.com/forum/view-thread/1716684


No tak właśnie myślałem żeby ten build wziąć bo już wcześniej Szwejos go polecał. A co do craftowania to coś czuję, że i tym razem będziemy mieć "gorącą linię" :p


_________________
For the pony!

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 1 gru 2016, 09:16 
Cytuj  
Ciekawe jak bedzie szło summonerowi co bedzie mial builda na golemy.

Gem co daje dodatkowego golema i dodatkowo jeszcze jednego jak masz 3 primodial jewels


Golemancer
https://www.youtube.com/watch?v=nrBakQUxEDM


_________________
Turbot

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 1 gru 2016, 09:22 
Cytuj  
za maly dps imho.

btw. :

https://www.pathofexile.com/forum/view-thread/1716360/page/1

zajebisty kurwa program. w koncu.

wklejasz skille, linkuejsz, robisz drzewko, widzisz ile ci dany punkcik da dpsu, widzisz ile masz z itemow dpsu czy hp czy resa. wykurwiste:

https://www.pathofexile.com/forum/view-thread/1716360/page/1

no i moj super uber survi build bedzie mial 13k es (w srednich itemach) i jakies 260k dps 400k dps per hit :P dla mnie styka.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 gru 2016, 10:16 
Cytuj  
Dwa razy to samo wkleiłeś Piszpan więc nie wiadomo o jakim buildzie mówisz ;).

Golem build pure fun i nawet niezły clear speed. T15 bossów ubił, Guardianów ubił, breacha zrobił. Niestety na lig startera się nie nadaje.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 16.03.2009
Offline
PostNapisane: 1 gru 2016, 13:41 
Cytuj  
Golemancer zajebista sprawa ale prismatic jewel jest tak rzadki że ten jewel do golemów będzie min. 1000 chaosów kosztował, chyba że coś zmienią.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 1 gru 2016, 13:43 
Cytuj  
cena bino znowu bedzie w okolicach paru exow, to dla tych co planuja go w buildzie ;/


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 1 gru 2016, 13:50 
Cytuj  
Bahamut napisał(a):
Golemancer zajebista sprawa ale prismatic jewel jest tak rzadki że ten jewel do golemów będzie min. 1000 chaosów kosztował, chyba że coś zmienią.



Cena jest taka jaki jest popyt. Może mało ludzi bedzie robić ten build


_________________
Turbot

**

Posty: 490
Dołączył(a): 12.03.2006
Offline
PostNapisane: 1 gru 2016, 13:53 
Cytuj  
No nic wychodzi na to ze pojde za tłumem w BF CI assasin z claw/dagger - bedzie drogo :)


_________________
WoW - retired ...?
AoC - failed
Aion - never even started

***
Avatar użytkownika

Posty: 686
Dołączył(a): 15.04.2005
Offline
PostNapisane: 1 gru 2016, 15:41 
Cytuj  
Bahamut napisał(a):
Golemancer zajebista sprawa ale prismatic jewel jest tak rzadki że ten jewel do golemów będzie min. 1000 chaosów kosztował, chyba że coś zmienią.


Ale tak serio? przecież na tym video od ZiggyD widać jak je spamuje co cooldown na bossach bo zdychają mu super szybko. Golemy są do dupy maja ciągle tak około 3x za mało HP i ich przeżywalność nawet z tymi nowymi jewelami jest gówniana. GGG zamiast tworzyć słabe jewele dla nich powinno dorobić gemy z life regen i jakimś mocnym defem dla nich tak by były z 5-10 razy bardzie wytrzymałe. Zajmowanie soketów na jewele przez te to co zaproponowali to jest lipa.

Ogólnie od długiego czasu marzy mi sie jakis regen dla nich by na chociaż na packach nie wskrzeszać co 1 min. O ciężkich mobach typu beyond czy bossach nawet nie myślę, wtedy kiedy golem jest najbardziej potrzebny by wesprzeć dps to wyparowuje w 0,0001 sekundy. Golemy są zjebane i źle wykonane przez GGG.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 gru 2016, 15:52 
Cytuj  
Spamuje zeby wybuchaly, poszedl w ofensywny setup (might - o to chodzi zeby nowe byly caly czas). Na pewno mozna zrobic tak zeby nie padaly co 5 sekund (harmony - 6% regen na sec, albo armor i aury dla auramancera) . Po to sie build pod nie robi.

A bez builda to wiadomo, na strzala sa, ja od dawna mam je po prostu na CWDT, darmowy buff za jeden gem slot i tyle.
To tak jakbys chcial zabijac bossy bear trapem i bez pakowania miliona pkt sie dziwil ze nic ci nie daje w zupelnie nietrapowym buildzie.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 686
Dołączył(a): 15.04.2005
Offline
PostNapisane: 1 gru 2016, 15:55 
Cytuj  
No wiem ale zupełnie mi się ta mechanika nie podoba. Męczący crap i bez leecha w dodatku :har:


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 1 gru 2016, 16:03 
Cytuj  
szwejos napisał(a):
Bahamut napisał(a):
Golemancer zajebista sprawa ale prismatic jewel jest tak rzadki że ten jewel do golemów będzie min. 1000 chaosów kosztował, chyba że coś zmienią.


Ale tak serio? przecież na tym video od ZiggyD widać jak je spamuje co cooldown na bossach bo zdychają mu super szybko. Golemy są do dupy maja ciągle tak około 3x za mało HP i ich przeżywalność nawet z tymi nowymi jewelami jest gówniana. GGG zamiast tworzyć słabe jewele dla nich powinno dorobić gemy z life regen i jakimś mocnym defem dla nich tak by były z 5-10 razy bardzie wytrzymałe. Zajmowanie soketów na jewele przez te to co zaproponowali to jest lipa.

Ogólnie od długiego czasu marzy mi sie jakis regen dla nich by na chociaż na packach nie wskrzeszać co 1 min. O ciężkich mobach typu beyond czy bossach nawet nie myślę, wtedy kiedy golem jest najbardziej potrzebny by wesprzeć dps to wyparowuje w 0,0001 sekundy. Golemy są zjebane i źle wykonane przez GGG.


Ty ogarniasz te buildy ?
Spamuje ze ma gema ze przez 8 sek po summonie mają zwiekszony dmg o 37% (a ma 3 takie jewele) i zostawiaja jak giną pole aoe 10% maxhp/sec


_________________
Turbot

***
Avatar użytkownika

Posty: 686
Dołączył(a): 15.04.2005
Offline
PostNapisane: 1 gru 2016, 16:16 
Cytuj  
Dla mnie ta mechanika z aoe to jak dorabianie ideologii do chujowych golemów. GGG: nie potrafimy zrobić porządnych minonów to damy ludziom aoe dmg gdy zdychają nich się cieszą :wtf:


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 gru 2016, 16:21 
Cytuj  
Dlaczego golem ma tankować taką uber atziri albo innych hh bossów skoro:

1)masz ich kilka(+ inne miniony)
2)na flameblasta spada praktycznie każda postać a golem ma nie padać
3)robią mocny dps + degen przy zgonie

Z podniesionymi resami golemów + ele resist gemem + nodami + jewelami to golemy i tak dostały zajebistego boosta w porównaniu do tego co było w 2.4. On poszedł w ofensywny build a te golemy i tak sporo tam przyjmują na klatę. Przypierdalasz się na siłe chyba.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 686
Dołączył(a): 15.04.2005
Offline
PostNapisane: 1 gru 2016, 16:31 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
. Przypierdalasz się na siłe chyba.


No może trochę tak. Ale na sam dźwięk słowa "golem" mam alergie :D


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 gru 2016, 16:32 
Cytuj  
szwejos napisał(a):
Dla mnie ta mechanika z aoe to jak dorabianie ideologii do chujowych golemów. GGG: nie potrafimy zrobić porządnych minonów to damy ludziom aoe dmg gdy zdychają nich się cieszą :wtf:


Przeciez napisalem, ze drugi jewel daje wlasnie regen, robisz sobie +8% hp sec i jedziesz. I zupelnie ziggiemu nie zdychaly ;]


AMASZ!
Obrazek


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 1 gru 2016, 16:40 
Cytuj  
ok moj uber build (link dziala z path of building tylko bo na nowym drzewku)

Spoiler:


flameblast totem x2 by Kaax :)

kolo 13k es z vaal discipline 17k (na srendich itemach)
per totem
135k dps
250k ignite dps
192k average hit

wymaga 45 many

co fajne za kazdego zabitego mobka odstajemy jakies 600-700 es
co 2 sek odnawia nam sie 4,5k esa na sekunde (te 2 sek mozna jeszcze zmniejszyc)
generalnie mozna stac w trapach tankowac robiac niesamowity dmg
mamy 2 cursy czyli albo jeszcze zwiekszamy dmg albo robimy sie defensywnie enfeble i temporal chain, mozliwosci masa bede gral to potestuje co najlepsze.
mamy 5 flaszek utlity, onslaught, na cryty, i 3 defowe mozna sobie tez to pozamieniac pod demg czy def.
bedzie rzez :)

aha staty sa z conc effect bez bedzie jakies 30% mniej, dochodza tez uniqi bo uzywam jedynie 1 jewela defowego (tani jak barszcz), czyli praktycznie build selfound, mozemy zdjac o 30% es i jeszcze o 30% dps bo takie wyniki dopiero po kilku dniach tygodniu grania. smialo mozna jakis gem zastapic rarity. masa mozliwosci. user friendly, itd. bla bla :)

ocultyste wzialem bo ten recharge esa nawet jak dmg dostajesz mnie bardzo przekonal. kazdy uniq bardzo zwiekszy nam dpsa, ba odpalenie flaszki albo wrzucenie flamabilty tak samo. mozna pojsc wiecej w dpsa, mozna pojsc wiecej w esa. jedyny problem to dobicie tak 68 lvl. zajmie dluzej (bez carowania) ale pozniej z gorki.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 1 gru 2016, 16:47 
Cytuj  
Kaaka ty jeszcze 3 razy zmienisz. Da sie wrzucic scoring ray pod totem ?


_________________
Turbot

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6853 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 289, 290, 291, 292, 293, 294, 295 ... 343  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.