mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6853 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 343  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 mar 2012, 09:58 
Cytuj  
Wrociłem do PoE (ostatnio mialem okazje zagrac pare miesięcy temu) i pierwsze wrazenie pozostaje bez zmian - omg kamera tak nisko musze sie odsunać od kompa, dziab, dziab, dziab, powolna animacja i zabijanie mobkow trwa.
Wszystko sie zmienia po parunastu levelach. Te nowe bonusy, nowe mobki, support gemy - robi sie miazga. I na dodataek melee char uzywajacy 3-4 atakow ma co klikac caly czas.

Zrobilem sobie maraudera (mialem zaczac od witch, ale dowiedzialem sie ze nie fixneli summonow, nadal nie przechodza miedzy mapami; rangerka tez juz gralem).
2H Hammer + sporo Fire damage, fire shield i inne takie zabawki z passive. Never cirt, always hit i teraz dorabiam jeszcze blood magic (zeby castowac za HP a nie mane). Zrobilem wczoraj 32lvl, gra sie coraz przyjemniej. +100% magic find i 600hp daje rade. Zginałem niestety raz na 10lvl (telefon zadzwonil i myslalem ze jestem safe, i wylecialem z HC league, od tego czasu ide na luzie).

Gra ma cos co po 2h gry powoduje, ze czlowiek przestaje na niedociagniecia graficzne zrwacać uwage. I ten banan na twarzy gdy wylecial mi mlotek +90% physical dmg bijacy 2x mocniej niz poprzedni.
Ciagłe kombinowanie z craftem - super sprawa.

Masa rzeczy zbliza gre do kwintesencji rozgrywki HnS. No i klimat chatu fajny (zwlaszcza na HC gdzie mniej ludzi).



Edit: Sa jakies fajne buildy dla templara na Sceptre+Board i megaprzezywalność? Chcialem postać o którą moby będą sie zame zbijac.
Totalnie nie ogarniam jakie sa skille teraz dostepne i w jakie kombinacje je łączyc (ale za to mam pare fajnych support gemow juz).


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**

Posty: 277
Dołączył(a): 20.08.2011
Offline
PostNapisane: 12 mar 2012, 10:05 
Cytuj  
jakby ktoś miał jakiegoś invite do tej closed bety to z chęcią go przyjmę na klatę :)


_________________
mark24 - inactive.

*

Posty: 193
Dołączył(a): 22.10.2007
Offline
PostNapisane: 12 mar 2012, 10:13 
Cytuj  
bardzo szkoda ze nie ma recepty na fusiony bo potem w melstormie jest bardzo ciezko wycrafcic sobie 5 / 6 polaczonych socketow no i balans jest z dupy, ranger z bowem max 11K dps a z dual 60k dps

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 12 mar 2012, 10:23 
Cytuj  
Mozna marek kupic za 20-30 zloty.

Ja wlasnie sie zastanawiam nad tym , bo z tego co czytam i ogoladam to calkiem fajnie to sie prezentuje.

Jak cos moge sie na jakis czas wymienic z jakims "znanym" czlonkiem tego forum na konto steam , gdzie mam dostepna DOTE 2.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 mar 2012, 10:24 
Cytuj  
No slyszalem, ze nadal nie maja na rangerke recepty. Plus to ze evasion nadal troche jak samobójstwo jest (bo w koncu sie strzała dostanie).

DW buildy mi sie nie podobaja w takich grach. Zostaje mi templar albo nuuuuke witchka.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**

Posty: 277
Dołączył(a): 20.08.2011
Offline
PostNapisane: 12 mar 2012, 10:31 
Cytuj  
Nie wpadłem na oczywisty pomysł by sprawdzić allegro - nie miałem pojęcia, że to ma wartość handlową. Kupuj k4czy to pobiegamy razem.


_________________
mark24 - inactive.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 12 mar 2012, 10:37 
Cytuj  
Jade do banku na chwile i bede za jakas 1h w chacie , to mozna by kupic te dwa klucze co tam sa i posmigac.Daj znac czy sie piszesz.Ja jestem na tak.Jak cos to kup ten klucz a ja Ci zaraz przelew puszcze za niego.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1463
Dołączył(a): 29.10.2009
Offline
PostNapisane: 12 mar 2012, 10:47 
Cytuj  
Mam na stanie kilka kluczy, potrzebuję dostępu min. tydzień do Fileserve Premium jak któs ma, to moge wymienić ;). Nie chcę konta na stałe, tylko użyczenia.


PS: Potrzebuje dalej, "kolega" zmienił hasło do Fileserve :-/


Posty: 16
Dołączył(a): 9.12.2011
Offline
PostNapisane: 12 mar 2012, 12:46 
Cytuj  
hehe...biznes kwitnie, a ja czekam jak ten jełop nie wiadomo ile na ten key

chętnie przygarnę/kupię klucz do bety

niestety nie mam nic na wymianę, a nie chcę Wam psuć zabawy i podpier*** tego z allegro :D

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 12 mar 2012, 13:22 
Cytuj  
Trza było śledzić mmorpg.pl były tu rozdawane swego czasu klucze :P

Szczególnie jedna osoba się bardzo zasłużyła - Piaskowy.

Ba nawet sam jeden dałem za darmochę.

Poratowałbym ale już nie mam żadnych do rozdania ani nawet do sprzedaży atm.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 mar 2012, 13:51 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Wrociłem do PoE (ostatnio mialem okazje zagrac pare miesięcy temu) i pierwsze wrazenie pozostaje bez zmian - omg kamera tak nisko musze sie odsunać od kompa, dziab, dziab, dziab, powolna animacja i zabijanie mobkow trwa.
Wszystko sie zmienia po parunastu levelach. Te nowe bonusy, nowe mobki, support gemy - robi sie miazga. I na dodataek melee char uzywajacy 3-4 atakow ma co klikac caly czas.

Zrobilem sobie maraudera (mialem zaczac od witch, ale dowiedzialem sie ze nie fixneli summonow, nadal nie przechodza miedzy mapami; rangerka tez juz gralem).
2H Hammer + sporo Fire damage, fire shield i inne takie zabawki z passive. Never cirt, always hit i teraz dorabiam jeszcze blood magic (zeby castowac za HP a nie mane). Zrobilem wczoraj 32lvl, gra sie coraz przyjemniej. +100% magic find i 600hp daje rade. Zginałem niestety raz na 10lvl (telefon zadzwonil i myslalem ze jestem safe, i wylecialem z HC league, od tego czasu ide na luzie).

Gra ma cos co po 2h gry powoduje, ze czlowiek przestaje na niedociagniecia graficzne zrwacać uwage. I ten banan na twarzy gdy wylecial mi mlotek +90% physical dmg bijacy 2x mocniej niz poprzedni.
Ciagłe kombinowanie z craftem - super sprawa.

Masa rzeczy zbliza gre do kwintesencji rozgrywki HnS. No i klimat chatu fajny (zwlaszcza na HC gdzie mniej ludzi).



Edit: Sa jakies fajne buildy dla templara na Sceptre+Board i megaprzezywalność? Chcialem postać o którą moby będą sie zame zbijac.
Totalnie nie ogarniam jakie sa skille teraz dostepne i w jakie kombinacje je łączyc (ale za to mam pare fajnych support gemow juz).


Niestety jak dla mnie ta gra jest wciaz jakas zbyt slamazarna i malo dynamiczna, nawet na 30lvl z duza iloscia skilli. Do tego tragiczne i nudne designy przeciwnikow. No i wciaz ta kamera... Generalnie sprawdzam PoE po kazdym duzym patchu, pogram tych pare godzin (i czasem nawet mi sie spodoba :>) ale potem zupelnie nie mam ochoty wracac do dalszej gry...

*

Posty: 77
Dołączył(a): 19.05.2008
Offline
PostNapisane: 12 mar 2012, 21:13 
Cytuj  
gra super nie jest robiona pod retardow jak d3

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 mar 2012, 22:14 
Cytuj  
Sadzac po twoim komentarzu to zeby zblizyc sie do retardow to musisz jeszcze przejsc kilka etapow ewolucji.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 13 mar 2012, 07:08 
Cytuj  
Kabraxis alta odpalil...

**
Avatar użytkownika

Posty: 399
Dołączył(a): 16.11.2006
Offline
PostNapisane: 13 mar 2012, 09:56 
Cytuj  
Pogralem w weekend troche wiecej w PoE i jestem oszolomiony jak bardzo mnie wciagnela. Kwestia przyzwyczajenia do kamery ale tak jak ktos wczesniej powiedzial, ciagle chcemy wiecej. I mimo to, ze ktos uwaza, ze gra jest slamazarna to sprawia mega frajde.

Jezeli gra bedzie sie rozwijala tak jak do tej pory to bedzie miala naprawde ogromna rzesze fanow.
Najwiekszym plusem PoE wg mnie, jest jej klimat. Jezeli ktos nie czuje feelingu zagrozenia, strachu czy nawet tajemniczosci po wejsciu do podziemi w PoE to chyba cos jest nie tak. Praca swiatel, cienia za kolumnami i niepokoj gdy wchodzimy do kolejnego pomieszczenia potegowany przez bardzo dobra oprawe dzwiekowa sprawia, ze gra na mnie wywarla ogromne wrazenie. I jest to wrazenie jak najbardziej pozytywne.

Inne H&S powinny brac z niej przyklad jak zrobic cos tak mrocznie klimatycznego.
Pomijam fakt swietnej itemizacji, masy tych itemow i mozliwosci ich modyfikowania, rerollowaniua slotow, bonusow itd itd. Moznaby wymieniac godzinami.

Gratuluje swietnej roboty zespolowi ktory stworzyl PoE i mam nadzieje na wiecej.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 13 mar 2012, 10:14 
Cytuj  
"Craft" itemkow i klimat lochow to chyba najlepsze ficzersy w PoE, reszta lokacji jest imo bardzo srednia, szczegolnie jaskinie mi sie osobiscie nie podobaja... no ale mi sie osobiscie gra bardzo fajnie, wiec nie jest to jakies game breaking.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 13 mar 2012, 21:30 
Cytuj  
Pogralem chwile i cos czuje ze sie wciagne. :]

Kamera rzeczywiscie jest ustawiona pod dziwnym katem, ale mam nadzieje ze szybko sie przyzwyczaje.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 13 mar 2012, 22:55 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Pogralem chwile i cos czuje ze sie wciagne. :]

Kamera rzeczywiscie jest ustawiona pod dziwnym katem, ale mam nadzieje ze szybko sie przyzwyczaje.


tak wciaga szybko, ja chyba nawet z 40 cos lvl zrobilem ale niestety szybko tez sie nudzi.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

**

Posty: 277
Dołączył(a): 20.08.2011
Offline
PostNapisane: 14 mar 2012, 07:39 
Cytuj  
mi się znudziła na lvl6 - czyli po jakiejś godzince. Generalnie ta gra to żenua..


_________________
mark24 - inactive.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 14 mar 2012, 08:30 
Cytuj  
Ja z markiem mialem pograc ale mi napisal ze taka tragedia , to mi sie nawet odpalac samemu nie chcialo :O ale moze sie przelamie.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6853 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 343  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.