mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6567 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 329  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 mar 2012, 22:49 
Cytuj  
Liczyl ktos w kalkulatorku, czy wszystkie klasy maja rowne szanse na "supportowanie" w party?
Koniec koncow, zamiast zastanawiac sie nad wadami i zaletami systemow w D3 (zwlaszcza wadami), doszedlem do wniosku, ze najlepiej zastanowic sie, jak bedzie wygladala gra. No i wyszlo mi ze najlepszy fun to ciezkie inferno i party "czkajcie na mnie!" "bij go bij go ratunku" "a gdzie alda?".
2 Klasy ktore z zalozenia maja najwiecej grupowych skilli to Monk i Barb, inne maja jako konkretne runki w skillach, ale moze sie okazac ze zamiast boostowac czar dla siebie, lepiej bedzie na group oriented go zrunowac i bonus dla grupy bedzie bardziej oplacalny.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 31 mar 2012, 00:02 
Cytuj  
To wszystko tomu wyjdzie w praniu, teraz nie sposob imho tego przewidziec posilkujac sie jedynie spisem skilli na stronce D3 i praktycznie zerowym pojeciem jak wyglada gra na Hellu/Inferno. Mozna jedynie powiedziec, ze Monk na pewno bedzie przydatny w kazdym party, ze wzgledu na mantry, ale poza tym to chgw...

BTW, Bashiock sie dzis nie opierdala :) http://diablo.incgamers.com/blog/commen ... o-revealed

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 31 mar 2012, 06:38 
Cytuj  
Z tego co zdradzil Wilson, Inferno rozbija sie w party nie tak bardzo o typowy support w buffach czy leczeniu lecz o crowd control. Z tego wzgledu oni najczesciej grali w skladach wizard x2 i witch doctor x2. Stuny, snare'y, rooty itp to bedzie to bez czego Inferno moze byc nie do ugryzienia. Mocny sprzet i masa Hp to jedno ale bez CC sie po prostu nie obejdzie. Pod tym katem szlifuje build dla mojego Barba, az jestem ciekaw co z tego wyjdzie.. (badz co badz stojac na pierwszej linii biedak zbierze najgorsze baty)


_________________
For the pony!

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 31 mar 2012, 10:42 
Cytuj  
Zapowiada się zajebiście, widać że docelowo chcą aby na tych najwyższych poziomach trudności było najciekawiej. Ja tam nic nie szykuje, będę się z tym bawił w retailu.

BTW
jak zamierzacie grać? od razu w party czy na spokojnie single? ja raczej to drugie, dopiero po przejściu się spikamy ze znajomymi.

**
Avatar użytkownika

Posty: 470
Dołączył(a): 9.10.2005
Offline
PostNapisane: 31 mar 2012, 10:56 
Cytuj  
http://eu.battle.net/d3/pl/forum/topic/3553609395

noo, coraz lepiej to inferno


_________________
forfiter

**

Posty: 301
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 31 mar 2012, 11:09 
Cytuj  
miło widizieć jak się do tego przykładają i zwracają uwage na rzeczy na które reszta developerów nawet by nie kiwnęła palcem :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 31 mar 2012, 12:53 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
jak zamierzacie grać? od razu w party czy na spokojnie single? ja raczej to drugie, dopiero po przejściu się spikamy ze znajomymi.


Dlatego powstaje klan aby właśnie co do takich ustaleń się porozumieć i na bieżąco informować na jakim kto jest etapie. Oyci3c wyraził już zgodę na założenie grupy, czekam tylko na jej wyodrębnienie na forum. Jak już powstanie to pozapraszam tych, którzy zgłosili się w pierwszej kolejności i ustalimy co dalej. Dużo pewnie będzie zależeć od tego kto i w jakiej kolejności otrzyma klucz do gry, zainstaluje klienta itd. Osobiście nie mam nic przeciwko odstartowaniu z postacią od razu w multi - będzie ciekawiej ;)

Ps. Jak się w końcu Tomu zdecyduje czym grać (chłe, chłe :P) to oprócz Barba (moja skromna osoba) poszukamy pewnie 2 innych do "teh drama team" (TM!) :lol:


_________________
For the pony!

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 31 mar 2012, 14:10 
Cytuj  
Ja zaczynam DH na 100%, chetnie w jakiejs grupie, ale pod warunkiem, ze bedziemy sobie grac bez pospiechu - pierwsze przejscie to wiadomo, trzeba atmosfere wchlonac kazdym centymetrem ciala :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 31 mar 2012, 14:15 
Cytuj  
No wlasnie dlatego chyba przejde najpierw sam gre :) dopiero pozniej party.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 31 mar 2012, 14:57 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
No wlasnie dlatego chyba przejde najpierw sam gre :) dopiero pozniej party.


same


_________________
LaMoon#2988

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 31 mar 2012, 15:41 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Ja zaczynam DH na 100%, chetnie w jakiejs grupie, ale pod warunkiem, ze bedziemy sobie grac bez pospiechu - pierwsze przejscie to wiadomo, trzeba atmosfere wchlonac kazdym centymetrem ciala :)


Obowiazkowo bez pospiechu, odwrocic trzeba kazdy kamien i zajrzec w kazdy ciemny kat bo w koncu zlo czai sie wszedzie ;)


_________________
For the pony!

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 31 mar 2012, 20:02 
Cytuj  
barb ma fajne pierdolniecie. imo naprawde niezle 'czuc' klasy w d3.

co do 'klanu' to nie bardzo wiem jak to ma dzialac w d3, biorac pod uwage, ze grupy sa tylko 4 osobowe?
a wiekszosc z was bedzie nakurwiac 24/7 :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 31 mar 2012, 20:03 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
barb ma fajne pierdolniecie. imo naprawde niezle 'czuc' klasy w d3.


to samo pisalem po pierwszych minutach jako 1-szy z was w becie, to mnie wysmialiscie....

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 31 mar 2012, 20:05 
Cytuj  
nie wiem co pisales, bo skipuje juz wiekszosc twoich wypowiedzi niestety.

yabadi - a tych, ktorzy sie zglosili w drugiej kolejnosci nie bedziesz zapraszal? ;p

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 31 mar 2012, 20:25 
Cytuj  
jak co to tez sie pisze do klanu/gildii :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 31 mar 2012, 20:36 
Cytuj  
yabaddi napisał(a):
Ps. Jak się w końcu Tomu zdecyduje czym grać (chłe, chłe :P) to oprócz Barba (moja skromna osoba) poszukamy pewnie 2 innych do "teh drama team" (TM!) :lol:


Idzie niezle, juz odrzucilem WD (mimo ze w d2 chyba necro mialem jako postac do walki o rankingi). Barb tez raczej nie.
Myslalem nad dziwniejszymi klasami, DH i Monk, ale moze skoczyc sie klasycznie wizzardka.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 31 mar 2012, 20:47 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
yabadi - a tych, ktorzy sie zglosili w drugiej kolejnosci nie bedziesz zapraszal? ;p


Selektywnie* ;)

Klan właściwie tylko po to aby było odrębne miejsce na forum do swobodnej wymiany informacji i ustawiania się na grę w grupach. Tak jak zauważyłeś, party są po max 4 osoby ale kto gra jaką klasą, kiedy no i najważniejsze "jak" (bo Inferno będzie wymagać sporo) to są dane akurat na osobną grupę (w której wymianę informacji nie będą się wpieprzać ludzie niezainteresowani tematem, a jedynie zrzędzeniem).

*) klan jest dla osób, którym gra się podoba i to chyba jest oczywiste :P


_________________
For the pony!


Ostatnio edytowano 17 kwi 2012, 13:03 przez yabaddi, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 31 mar 2012, 20:49 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
yabaddi napisał(a):
Ps. Jak się w końcu Tomu zdecyduje czym grać (chłe, chłe :P) to oprócz Barba (moja skromna osoba) poszukamy pewnie 2 innych do "teh drama team" (TM!) :lol:


Idzie niezle, juz odrzucilem WD (mimo ze w d2 chyba necro mialem jako postac do walki o rankingi). Barb tez raczej nie.
Myslalem nad dziwniejszymi klasami, DH i Monk, ale moze skoczyc sie klasycznie wizzardka.


Hm.. Właśnie dobiłem Wizardkę do 13 i takie małe spostrzeżenie "isn't she a bit obvious?" (ale może przesadzam). Natomiast monk... Hm.. To jest "ciekawy" ale i wymagający temat. Duże możliwości ale i nie najłatwiejszy kawałek chleba (szczególnie później).


_________________
For the pony!

**

Posty: 301
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 31 mar 2012, 22:58 
Cytuj  
musielibyście zobaczyć moje zaskoczenie na twarzy gdy się zreflektowałem, że najwidoczniej sorcka zadaje większy dmg ze speli mając broń z większym dmg (np sztylet -> maczuga) :lol:
poza tym fajna klasa, spelle to miła odmiana od tych fireballi z innych gier (szczególnie fajnie mi się gra tym pushbackiem + ten elektro spell który powoduje eksplozje martwych mobków, gdy się doda do niego runę )

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 31 mar 2012, 23:01 
Cytuj  
jak zrobiles 13 yabaddi? laziles w kolko po okolicy?
katedra sie nie resetuje? ;/

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6567 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 329  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.