mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6567 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 329  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1032
Dołączył(a): 10.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2012, 13:34 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Highlander napisał(a):
A gdzie polecacie kupic? go2arena? polecacie boxa czy nie warto?

moze kupie, jesli znajomi kupia ;d


Keye.pl, garena. Pudelko bedzie useless, plytka i 2 kartki papieru w srodku - warto placic za to dodatkowe kilkanascie zlotych za przesylke?


Kurier 10 zł na go2arena. 5 zł za normalną przesyłkę.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2012, 14:01 
Cytuj  
te 3 godziny bety w go2arena to 3 godziny gry czy od zalogowania?


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 328
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2012, 14:47 
Cytuj  
Kaban napisał(a):
Kurier 10 zł na go2arena. 5 zł za normalną przesyłkę.


Kaban, ja tylko chciałbym zauważyć, że Go2Arena nie wysyła Ci pudełka Diablo 3, a jakieś tam gratisowe które sobie wybierzesz. Tam płacisz tylko za klucz do Diablo 3 :).


_________________
http://www.twitch.tv/spikemoon
BattleTag: SpikeMoon#2924

***

Posty: 535
Dołączył(a): 2.01.2005
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2012, 15:02 
Cytuj  
Nie, wysylaja pudlo z D3 + dodatkowe, jakie sobie zazyczysz.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2012, 15:03 
Cytuj  
sa dwie wersje niby, klucz lub klucz + box?


_________________
.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2012, 15:17 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
te 3 godziny bety w go2arena to 3 godziny gry czy od zalogowania?

Sa wyznaczone godziny zaczyna sie od 8 rano do 20 wieczorem. Jak ktos kupi 2 sztuki to moze wybrac sobie od 20 do 8 rano.

Lukas24MwO napisał(a):
Kaban, ja tylko chciałbym zauważyć, że Go2Arena nie wysyła Ci pudełka Diablo 3, a jakieś tam gratisowe które sobie wybierzesz. Tam płacisz tylko za klucz do Diablo 3 :).

Masz opcje sam klucz lub box z wysylanym kluczem na gg/sms. Dodatkowo do tego dostajesz wybrane pudlo bez klucza do kolekcji i pare innych pierdolek.
Wszystko jest wypisane tutaj -> http://www.go2arena.com/pl/games/produc ... 8/Diablo-3


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

**
Avatar użytkownika

Posty: 328
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2012, 00:50 
Cytuj  
Archer napisał(a):
Nie, wysylaja pudlo z D3 + dodatkowe, jakie sobie zazyczysz.


Cytuj:
Diablo 3: Key:

- Dostęp do 3godzinnej BETY gry! Jeżeli kupiłeś Diablo 3 u nas, napisz do konsultantów o podanie unikalnych danych dostępowych do Diablo 3 BETA.*
- Poradnik, książka Diablo 3 w pdf o wartości 50 zł GRATIS!
- 40% zniżki na Blizzard authenticator oraz 10% na antywirus NORTON
- 5% zniżki na zakup Mists of Pandaria
- udział w losowaniu szat Priesta Na'tanka!


Diablo 3: Key + BOX:

- Dostęp do 3godzinnej BETY gry! Jeżeli kupiłeś Diablo 3 u nas, napisz do konsultantów o podanie unikalnych danych dostępowych do Diablo 3 BETA.*
- Poradnik, książka Diablo 3 w pdf o wartości 50 zł GRATIS!
- 40% zniżki na Blizzard authenticator oraz 10% na antywirus NORTON
- 5% zniżki na zakup Mists of Pandaria
- Cukierek mocy: substancja alchemiczna o nieznanym działaniu
- Zwój identyfikacji lub powrotu do miasta - do wyboru
- GRATIS gra bez klucza do wyboru
- udział w losowaniu szat Priesta Na'tanka!
- opłata za wysyłkę: 5 zł poczta lub 10 zł kurier DHL
- nie wysyłamy pudełek za granicę!


Wiesz, tylko w tym zestawie "Key + box" nigdzie niema napisane, że zawiera akurat pudełko od D3. Równie dobrze ten "box" może oznaczać ten o którym jest mowa na liście zestawu, czyli: "GRATIS gra bez klucza do wyboru", no ale mogę się mylić. Proponowałbym wysłać maila z zapytaniem, bo wdg. mnie jest to trochę niejasne.


_________________
http://www.twitch.tv/spikemoon
BattleTag: SpikeMoon#2924

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2012, 01:17 
Cytuj  
U gory masz napis "Dostepne jako" i obok tego pytajnik, najedz i przeczytaj co pisze w tooltipie. Ok rozumiem ze mozesz nie znac tego sklepu, ale oni do kazdej gry ktora wydaja w pudle (Cataclysm, CoJ Cartel, Wiedzmin 2 i teraz D3) dodawali gratis pudla z ktorych biora klucze na sprzedaz, na allegro tez masz wystawione za kilka zl sztuka.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2012, 09:20 
Cytuj  
Da się nadal uzyskać dostęp do tych dodatkowych terenów? :)


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

****

Posty: 1061
Dołączył(a): 26.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2012, 09:46 
Cytuj  
juz niestey nie


_________________
jey#2178
BF3: jeyjeykrk
PSN: jeyjeykrk

**
Avatar użytkownika

Posty: 328
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2012, 10:36 
Cytuj  
Ravushimo napisał(a):
U gory masz napis "Dostepne jako" i obok tego pytajnik, najedz i przeczytaj co pisze w tooltipie. Ok rozumiem ze mozesz nie znac tego sklepu, ale oni do kazdej gry ktora wydaja w pudle (Cataclysm, CoJ Cartel, Wiedzmin 2 i teraz D3) dodawali gratis pudla z ktorych biora klucze na sprzedaz, na allegro tez masz wystawione za kilka zl sztuka.


Faktycznie :) Wybacz, po prostu nie znam tego sklepu i stąd były te wątpliwości. Powiedz, warto u nich zamówić? tj. nie powinno być problemów z wysyłką kluczy przed premierą?


_________________
http://www.twitch.tv/spikemoon
BattleTag: SpikeMoon#2924

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2012, 10:43 
Cytuj  
Barbarian spotlight:

http://uk.ign.com/videos/2012/04/09/dia ... ight-video

Jest moc! Kurwa, kusi mnie ten Barb. Sety wyglada zajebiscie, rozpierduche robi koles niesamowita :D BTW, ta jego biala grzywa tylko mi sie skojarzyla z wlosami postaci z Dragonballa? :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2012, 10:44 
Cytuj  
Lukas24MwO napisał(a):
Faktycznie :) Wybacz, po prostu nie znam tego sklepu i stąd były te wątpliwości. Powiedz, warto u nich zamówić? tj. nie powinno być problemów z wysyłką kluczy przed premierą?


z tego co widze to jest to samo co keye.pl=go2arena, kilka razy kupowalem i godny polecenia raczej.


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 328
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2012, 11:05 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Barbarian spotlight:

http://uk.ign.com/videos/2012/04/09/dia ... ight-video

Jest moc! Kurwa, kusi mnie ten Barb. Sety wyglada zajebiscie, rozpierduche robi koles niesamowita :D BTW, ta jego biala grzywa tylko mi sie skojarzyla z wlosami postaci z Dragonballa? :D


Bardzo mi się podoba różnorodność lokacji, super!


_________________
http://www.twitch.tv/spikemoon
BattleTag: SpikeMoon#2924

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2012, 11:18 
Cytuj  
Lukas24MwO napisał(a):
raggnarok napisał(a):
Barbarian spotlight:

http://uk.ign.com/videos/2012/04/09/dia ... ight-video

Jest moc! Kurwa, kusi mnie ten Barb. Sety wyglada zajebiscie, rozpierduche robi koles niesamowita :D BTW, ta jego biala grzywa tylko mi sie skojarzyla z wlosami postaci z Dragonballa? :D


Bardzo mi się podoba różnorodność lokacji, super!


ta te wlosy tez mis ie skojarzyly :)

anyway, barb rozpierdala, czekam na wd jeszcze bo jak widzialem wczoraj filmiki z blizzconu 2011 tez bedzie mial potencjal mega. btw zauwazyliscie tego bossa co pod koniec filmiku przyeczpil sie do mostu? ;p mega na 3:02. BTW sprzet barba z filmiku --> http://i.imgur.com/9nRUR.jpg

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2012, 11:21 
Cytuj  
Lukas24MwO napisał(a):
Powiedz, warto u nich zamówić? tj. nie powinno być problemów z wysyłką kluczy przed premierą?

Cata zamiawialismy masowo w mojej gildii, 24 osoby jak dobrze pamietam i kazdy kod dostal w ciagu dnia przed premiera. Pozniej byl tylko taki myk ze wiekszosc dostala niemieckie pudla, ale jak komus zalezalo i chcial ang to dosylali za 5zl za wysylke. Mi to wisialo bo i tak Blizz nie dodaje jakis epickich instrukcji czy czegos w tym stylu. ;]


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2012, 11:25 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Lukas24MwO napisał(a):
raggnarok napisał(a):
Barbarian spotlight:

http://uk.ign.com/videos/2012/04/09/dia ... ight-video

Jest moc! Kurwa, kusi mnie ten Barb. Sety wyglada zajebiscie, rozpierduche robi koles niesamowita :D BTW, ta jego biala grzywa tylko mi sie skojarzyla z wlosami postaci z Dragonballa? :D


Bardzo mi się podoba różnorodność lokacji, super!


ta te wlosy tez mis ie skojarzyly :)

anyway, barb rozpierdala, czekam na wd jeszcze bo jak widzialem wczoraj filmiki z blizzconu 2011 tez bedzie mial potencjal mega. btw zauwazyliscie tego bossa co pod koniec filmiku przyeczpil sie do mostu? ;p mega na 3:02. BTW sprzet barba z filmiku --> http://i.imgur.com/9nRUR.jpg


Jesli tak bedzie wygladac itemizacja, to jestem BARDZO rozczarowany. Same +staty - NUDA.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2012, 11:39 
Cytuj  
Gdyby to byl jeden itemek, ale tam jest ich 6, na zadnym nie ma jakiegos ciekawego stata, wszystko typowe +ststs. Mnie to martwi, ciebie moze nie. Szczegolnie, ze mowimy to o itemach na juz dosyc wysokim lvl, a nie o przedmiotach z poczatku gry, ktore mialy byc wlasnie niezbyt skompilkowane...


Ostatnio edytowano 9 kwi 2012, 11:40 przez raggnarok, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2012, 11:39 
Cytuj  
Tia żaden set, więc nie sądzę również że to tak będzie wyglądać. Mam nadzieje również, że będzie bardzo mało itemów które będą mieć krzyżowane staty int + dex + str bo wygląda to nie profesjonalnie na postaci ;p

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2012, 11:42 
Cytuj  
No zobaczymy, oceniam to co widze. O itemizacje boje sie najbardziej w D3, jak ja zjebia tego typu nudnym podejsciem, to ta gra dlugo nie pozyje..

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6567 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 329  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.