mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6567 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62 ... 329  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2012, 12:24 
Cytuj  
Mimo wszystko wydaje się, że wymaga od graczy więcej kombinowania niż klasy meele. Szukam postaci, która będzie angażowała chociaż minimalnie i nie zabije nudą zbyt szybko.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2012, 12:25 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Mimo wszystko wydaje się, że wymaga od graczy więcej kombinowania niż klasy meele. Szukam postaci, która będzie angażowała chociaż minimalnie i nie zabije nudą zbyt szybko.


WD. IMO najciekawiej zapowiadająca się klasa i na pewno najmniej wybierana z tego powodu. Może się okazać że jest niesamowicie miodna ale zarazem trudna i tego oczekuje.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2012, 12:29 
Cytuj  
WD jest bardzo przyjemny, ale na początku jest łatwy. Ciężko powiedzieć czy to się zmieni. Próbuje wróżyć z fusów jak będzie się grało ze wszystkimi skilami i wizard wydaje się najciekawszy.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2012, 12:43 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Mimo wszystko wydaje się, że wymaga od graczy więcej kombinowania niż klasy meele. Szukam postaci, która będzie angażowała chociaż minimalnie i nie zabije nudą zbyt szybko.


Zdecydowanie DH sadzac po becie.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2012, 13:07 
Cytuj  
Ale marudzicie, mi tam Wizard się podoba. :(

@Razoth - przecież skilli jest tyle, że bynajmniej nie trzeba biegać z tymi, które podałeś, jeśli się komuś nie podobają.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2012, 13:18 
Cytuj  
No nie, do wyboru jest jeszcze fioletowy Arcane orb lub fioletowy Arcane torrent.

Yay.

Jak ci się podoba to fajnie, cieszę się. Dla mnie Wizard to marne popłuczyny po Czarodziejce z D2.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2012, 13:58 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
No nie, do wyboru jest jeszcze fioletowy Arcane orb lub fioletowy Arcane torrent.

Yay.

Jak ci się podoba to fajnie, cieszę się. Dla mnie Wizard to marne popłuczyny po Czarodziejce z D2.

Ale mówimy o becie, czy skillach w retailu? Bo o ile teraz faktycznie mało jest ciekawych skilli, to pełne drzewko już wygląda wcale ciekawie.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2012, 14:03 
Cytuj  
Ja mówię w tym momencie o wszystkich czterech secondary skillach dostępnych w grze.

To, że jest ich więcej to oczywiste, ale to właśnie primary/secondary będzie się najczęściej używać.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2012, 14:09 
Cytuj  
To juz troche roztrzasanie. Juz na pierwszych levelach masz Ray of frost i Ray of frost z runka - tutaj dostajemy praktycznie nowy skill w ramach runki.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2012, 15:32 
Cytuj  
fajny filmik prezentujacy jaka klasa pasuje do twojej osobowosci

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... ttchJ8ZPY#!

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2012, 16:56 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
No nie, do wyboru jest jeszcze fioletowy Arcane orb lub fioletowy Arcane torrent.

Yay.

Jak ci się podoba to fajnie, cieszę się. Dla mnie Wizard to marne popłuczyny po Czarodziejce z D2.


Tam gdzie 90% osob biegalo z frost orbem? Od biedy blizzard i meteor?

Czarodziejka tracila bardzo duzo na skill systemie D2. Nie mozna bylo wyprobowac czarow zeby nie stracic punktow, pakowanie w warmth przez kilka pierwszych leveli to tez byl mega fail. Nie mowie juz o tym ze trzeba bylo pociagac niebieskie soczki co chwile zeby nadazyc z castowaniem.

Tutaj skille podzielone sa na podstawowe i takie co uzywaja arcane power. AP sie regeneruje w miare szybko, ale nie pozwala spamowac arcane orbow jak z karabinu, i dobrze. Dzieki temu klasa gra sie bardzej dynamicznie, trzeba pomyslec zanim wpierdoli sie w tlum, rzuci frost nove i zacznie napierdalac AOE poki mana nie zejdzie.

Dla mnie wlasnie czarodziejka byla definicja chujowosci systemu skilli w D2. Praktycznie trzeba bylo przejsc gre kilka(nascie) razy zeby wykoncypowac ktore skille sa fajne i do czego, a potem zrobic wlasciwy 'build'. Oczywiscie nikt na to nigdy nie mial czasu, wiec wszyscy biegali z cookie cutterem opartym na orbie. W ktoryms z wywiadow ludzie z blizza wlasnie o tym mowili - jesli ludzie potrzebuja zagladac na fansajty zeby zobaczyc jak zbudowac postac zeby miec fun, to znaczy ze zjebali cos z gra. W kwestii obecnego skill systemu, kazdy moze wyprobowac i zrobic wlasna konfiguracje pod wlasny styl gry, bez srania sie o skillpointy.


_________________
Nestor#1522

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2012, 17:00 
Cytuj  
co dla niektorych jest sufitem dla innych podloga.

dla mnie system skilli w d3 jest o niebo lepszy niz ten w d2

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2012, 18:56 
Cytuj  
Postal napisał(a):
dla mnie system skilli w d3 jest o niebo lepszy niz ten w d2


j/w

Drzewko skilli z point hoardingiem to relikt przeszłości to raz, dwa - nowy system zmiany skilli on-the-fly też jest olbrzymim postępem no i na koniec system runiczny, który nie wymusza grindu runek lecz każdemu daje równe szanse na utworzenie ciekawej postaci.


_________________
For the pony!

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2012, 20:48 
Cytuj  
Nestor napisał(a):

Tam gdzie 90% osob biegalo z frost orbem? Od biedy blizzard i meteor?


Ja biegałem z Blizzardem lub z Lightningiem.

Nie mówię tutaj o systemie skilli tylko o postaci. O jej klimacie, designie i miodności. W D2 prezentowało się to zdecydowanie lepiej niż w przypadku odpowiednika w D3.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2012, 20:58 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Nie mówię tutaj o systemie skilli tylko o postaci. O jej klimacie, designie i miodności. W D2 prezentowało się to zdecydowanie lepiej niż w przypadku odpowiednika w D3.


Ciezko ocenic miodnosc nie znajac gry. Imho kolo 30lvl bedziesz z radoscia ciskal roznymi światełkami we wrogów az bedzie furczało.
Duzo sprowadza sie do primary spelli, rzeczywiscie w becie bez runek nie byly najfajniejsze, ale za to juz puszczanie arcane orba bylo pr0, nie mowiac o lodowej wirówce ze zrunowanego ray of frost.
Jesli da sie przezyc to planuje zrobic jakas close range AoE masakratorke, blink in, zamordowac wszystko w promieniu 20metrow, blink dalej itd.

Stroje mam nadzieje, ze po pokolorowaniu i zniknieciu czapki dadza sie nosic, bo klimat i historia postaci jest calkiem OK.
Ale fakt, szkoda ze odjechali tak mocno od wczesnych conceptów postaci (i mozna to powiedziec niestety o wiekszosci).


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2012, 23:15 
Cytuj  
A słuchajcie dobrzy ludzie, można będzie szukać D3 na półkach sklepów już 14 maja, czy może dopiero 15? I czy jak wstąpię do sklepu (np. Empik, Media czy innego) kupię bez problemu?


_________________
LaMoon#2988

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2012, 23:19 
Cytuj  
Blizz stosowal kiedys lojalki, ale roznie z tym bywalo. Jesli faktycznie w MediaExpert D3 bedzie po 155zl to biore 2 sztuki od nich i gre mam zaklepana na 14 marca u "konsultanta" z odpowiedniego dzialu, jesli dostana info ze nie moga sprzedawac 14 to po prostu sprzeda mi to pod lada, a skasuje 15tego. Jak bedziesz mial szczescie to bez problemu sie dogadasz w ktoryms ze sklepow na takie cos.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2012, 23:40 
Cytuj  
Ravushimo napisał(a):
Jesli faktycznie w MediaExpert D3 bedzie po 155zl


A skąd te info, że będzie i czy we wszystkich sklepach tej firmy?


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 1 maja 2012, 08:12 
Cytuj  
Na GOLu ktos niby skontaktowal sie z jednym ze sklepow sieci i taka mieli informacje. Kumpel ktory pracuje w cieszynie w ME ma mi dac znac jak cos bedzie wiedzial bo kupie albo u nich albo na gate2arena... nie mam Empiku czy MM w poblizu, wiec tylko do nich ogranicza sie moj wybor.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

**
Avatar użytkownika

Posty: 328
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 1 maja 2012, 08:27 
Cytuj  
Ja wycofałem pre-order w gram.pl i zamówiłem na go2arena. Lepsze warunki, lepsza cena. Fakt faktem pierwszy raz tu zamawiam. Jeśli mnie nie zawiodą to będzie mój nowy ulubiony sklepik :)


_________________
http://www.twitch.tv/spikemoon
BattleTag: SpikeMoon#2924

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6567 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62 ... 329  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.