mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6567 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67 ... 329  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 4 maja 2012, 20:22 
Cytuj  
A dlaczego nie? Przecież sami powiedzieli że Inferno jest praktycznie nie do przejścia. Tak więc możliwie, że będziesz na hita od jednego czy drugiego bossa. Swoją drogą normal to będzie jak widać tutaj taki tutorialowy, od nightmaru zaczyna się prawdziwa gra. Jest skok jak nie wiem co w trudności :)


_________________
LaMoon#2988

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 4 maja 2012, 20:25 
Cytuj  
http://media.wow-europe.com/diablo3/lau ... index.html


Skąd to info, że CE już nie będzie raczej? :)


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 maja 2012, 20:37 
Cytuj  
yabaddi napisał(a):
tomugeen napisał(a):
No, mam chociaz nadzieje ze skala tego bedzie mala.


Ja przeciwnie, mam nadzieję, że trudnych przeciwników będzie sporo i przez to gra stworzy specyficzny klimat gdzie czuć będzie zagrożenie. Każdy nowy kąt, każda nowa walka to wyzwanie, a nie spacer na jagódki.


Tylko nie chodzi mi o trudnosc (tu mam nadzieje meczyc sie), ale o moby na timerku. Dlatego zastanwailem sie czy to taki typ moba "enrager" (jak summoner, waller, etc) ktorego trzeba focusowac w grupie co byloby swietne. Albo niefajna mechanika powstrzymujaca undergeared ludzi przed pojsciem dalej (lub tych w defensive buildzie na HC).

Jakos PR blizzowski zaczyna do mnie trafiac, w koncu udzielaja wywiadow kazdemu i ciagle. Nakrecilem sie ze bedzie wszystko pieknie w engame. Trudno, ale z mozliwoscia ubrania sie na MF i kombinowania ;]



Co do ilosci HP i dmg mobow, to zobaczcie sobie jak sie skaluja postacie. Przesadnie imho, no ale to daje mozliwoscci duzego zroznicowania gearu x kilka dmg/def multiplierów na przestrzeni kilku ilvl (czyli np. "progress" w inferno).


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*

Posty: 92
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 4 maja 2012, 21:35 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
komus jeszcze Ultima anulowala zamowienie na EK?


Mi anulowali rowniez, zamawialem jakies 3 miesiace temu,a na poltora tyg przed premiera wysylaja maila w stylu "nie nasza wina, anulujemy panu EK" To byl moj ostatni zakup w tym sklepie.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 4 maja 2012, 21:40 
Cytuj  
Tu premiery w różnych miastach w Polsce:
http://media.wow-europe.com/diablo3/lau ... index.html

Podaję jeszcze raz by się nie zgubiło. :)


Ponoć w Tesco będzie sporo EK. Info mam z forum "Diablo 3". Ponoć ktoś dowiedział się od znajomego pracującego w tym właśnie sklepie. Ciekawe. :)


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 4 maja 2012, 21:56 
Cytuj  
Na empiku mam EC do odebrania 16. Moze bedzie dzien wczesniej, inaczej bede troche zalowac :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 maja 2012, 22:07 
Cytuj  
koci napisał(a):
Na empiku mam EC do odebrania 16. Moze bedzie dzien wczesniej, inaczej bede troche zalowac :P

Ta, premiere maja 15-go wiec wysylaja do salonów tego dnia. Ale przejde sie od empiku pogadac, czy nie moge wziac w ramach zamowienia sobie z polki 15-go.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 4 maja 2012, 23:01 
Cytuj  
No wlasnie do salonu chyba powinni wysylac wczesniej, tak samo jak zwyklego boxa. Tez tak chcialem zrobic ale dzisiaj dzwonilem do nich i mi powiedzieli ze jesli chce sie odebrac osobiscie ze sklepu to mi wysla maila z jakims kodem jak gra bedzie u nich w sklepie i przy odbiorze trzeba pokazac ten kod :roll:

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 maja 2012, 23:27 
Cytuj  
Zabezpieczenia jakbys w CIA pracowal :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 maja 2012, 00:14 
Cytuj  
Dlaczego? Premiera 15-go i 15-go otrzymasz gre, nie widze tu nic dziwnego.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 maja 2012, 00:29 
Cytuj  
Tyle, ze to tak nie dziala, a po drugie to akurat chyba wina Blizza, a nie gram.pl, z tego co sie orientuje. AFAIR cos, gdzies Biashock pisal co moga zrobic osoby, ktore zamowily CE i chca grac od 00.01, ale nie pamietam co i gdzie :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 maja 2012, 00:35 
Cytuj  
Jak ktos nie moze sie doczekac to: http://www.diablofans.com/news/1191-off ... e-preview/

Uwaga na nisko latajace spoilery.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 maja 2012, 01:21 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Uwaga na nisko latajace spoilery.


A wlasnie, spojlery ladnie oznaczajcie, bo bede po kątach rozstawiał. A jak ktos perfidnie zarzucic cos to jeszcze grozniej sie zrobi.

Dajcie ludziom gdzies tak miesiac na przejscie fabuly.


<3


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 5 maja 2012, 06:09 
Cytuj  
Jak mi odbije to kupię EK. O ile znajdę w czasie tej nocnej premiery gdzieś. :)


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 5 maja 2012, 07:29 
Cytuj  
A wracając do poziomu Inferno jeszcze, jestem ciekaw czy da się go przejść w pojedynkę, będąc w czteroosobowej grupie (3 kumpli siedzi w mieście a ja latam po kazamatach). Jak myślicie?


_________________
LaMoon#2988

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 5 maja 2012, 07:51 
Cytuj  
Nie da sie.

roball napisał(a):
Premiera 15 o polnocy, kupujac gre licze na to, ze bede mogl ja uruchomic o 00:00.

99% gier jest wysylanych tak ze trafia w dniu premiery, a nie przed, wiec nie wiem na co tu liczyles


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

**
Avatar użytkownika

Posty: 264
Dołączył(a): 9.11.2009
Offline
PostNapisane: 5 maja 2012, 08:09 
Cytuj  
lamoon napisał(a):
A wracając do poziomu Inferno jeszcze, jestem ciekaw czy da się go przejść w pojedynkę, będąc w czteroosobowej grupie (3 kumpli siedzi w mieście a ja latam po kazamatach). Jak myślicie?

wypowiadali sie już że inferno będzie soloable

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 5 maja 2012, 08:11 
Cytuj  
Tak, solo tak. Ale będąc w 4 osobowej grupie, przejść samemu to coś innego :) Idziesz sam na moby wygenerowane dla całej grupy :) Myślę, że jednak nie będzie to do przejścia w ten sposób. Patrząc na spoilery jakie krążą po necie i pokazują np. ilość dmg jaki zadaje poszczególny mobek od poziomy normal aż po inferno imo nie będzie to możliwe.


_________________
LaMoon#2988

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 maja 2012, 08:59 
Cytuj  
roball napisał(a):
Kontaktowal sie ktos z gram.pl zeby ustalic kiedy planuja wysylke EK? Nie wyglada to za dobrze, wg informacji w zamowieniu mam planowana wysylke 14 maja, pojebalo ich chyba.


Tak ja się kontaktowałem. Są nie ugięci i ledwo co wyskrobałem odpowiedź na maila.
___________________________________

Witam,
Gra Diablo III, zgodnie z informacją znajdującą się na naszej stronie internetowej zostanie wysłana 14 maja i dnia następnego powinna zostać do Pana dostarczona.

Pozdrawiam,
Igor Kowalski
Menadżer Działu Obsługi Klienta gram.pl
___________________________________

Także nie ma szans że wyślą w piątek z dostawą na poniedziałek, chyba że się coś zmieni. Trochę kiepsko ale patrząc na trudność w dostępie do EC aktualnie, chyba warto poczekać te ~12h później niż reszta.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 5 maja 2012, 11:04 
Cytuj  
Radzę podzwonić po sklepach jak ktoś wybiera się na nocną premierą, bo można się zaskoczyć w negatywny sposób. W Katowicach już jedna z takich imprez została odwołana. Chodzi mi o Media Markt. Zapytałem o powód i dostałem odpowiedź, że stało się tak z powodu problemów z polskim wydawcą gry czyli firmą CDP. Żal.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6567 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67 ... 329  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.