mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6567 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68 ... 329  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 5 maja 2012, 14:26 
Cytuj  
http://allegro.pl/diablo-3-edycja-kolek ... 66770.html

Jeżeli na serio mają te 50 pudełek to życzę im by codziennie obsrywały ich wszystkie ptaki na niebie. :wtf:


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 5 maja 2012, 16:20 
Cytuj  
Dzisiaj wszedlem na Ultime i dostalem takie info:
"Zamówienie jest realizowane (Twoje zamówienie będzie wysłane w dniu dzisiejszym)
Diablo III Edycja Kolekcjonerska (PC) x 1 - 299.90 zł/szt.
Sposób wysyłki: Przesyłka kurierska (koszt: 11.90 zł) Sposób płatności: Płatność kartą kredytową"

ciekawostka...

zamowienie zlozylem w maju 2011


_________________
Sathorn#2230

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 5 maja 2012, 20:36 
Cytuj  
lamoon napisał(a):
A wracając do poziomu Inferno jeszcze, jestem ciekaw czy da się go przejść w pojedynkę, będąc w czteroosobowej grupie (3 kumpli siedzi w mieście a ja latam po kazamatach). Jak myślicie?


Ciekawa kwestia. Jeśli w grze nie ma mechanizmu, który uruchamia leczenie mobów/bossów po jakimś czasie to teoretycznie biegając odpowiednio wyposażoną postacią można by kite'ować pojedynczo moba za mobem. Straciłbyś jednak na to masę czasu i energii nie wspominając już o wcześniejszym przygotowaniu ekwipunku dla postaci. Dużo zależy też pewnie od miejsc gdzie będą się toczyć walki z bossami - jeśli są zaprojektowane tak, że bossa da radę kite'ować w nieskończoność to przy niesamowitym zacięciu (i nieskończonym zapasie wolnego czasu ;)) pewnie dało by radę to przejść. Tak czy siak, zadanie dla totalnych hardcore'ów :lol:


_________________
For the pony!

***
Avatar użytkownika

Posty: 636
Dołączył(a): 2.12.2005
Offline
PostNapisane: 5 maja 2012, 20:49 
Cytuj  
Blizz pisał że o ile na hellu będzie można kitować moby to na inferno nie ma takiej opcji, plus został dodany enrage timer - czyli jak nie zabijesz w odpowiednim czasie to dostajesz BOOM Headshot! Napisali również że nie ma opcji aby w 4-osobowej grupie wysolować inferno. Oczywiście to są ich założenia i wyniki z wewnętrznych testów i pewnie jakiejś małej grupce hardkorów wszystko się uda.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 5 maja 2012, 20:52 
Cytuj  
Venan napisał(a):
Blizz pisał że o ile na hellu będzie można kitować moby to na inferno nie ma takiej opcji


A nie napisali przypadkiem na czym ma polegać "brak tej opcji"? Bo odkąd pamiętam to kite'owanie to zawsze była umiejętność gracza, a nie funkcja w grze jako taka :)
Może z każdym poziomem trudności moby mają krótszy zasięg ścigania i szybciej wracają na swoje miejsce. Druga możliwość to taka, że mają takiego speed'a, że zawsze Cię dogonią :D


_________________
For the pony!

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 maja 2012, 20:57 
Cytuj  
Pewnie chodzilo o kitowanie przez samo uciekanie i DMG.
Ale 5 pulapek -80% movement speed raczej nie przescigna te moby na stim-packach.


Btw, co do endless walk, to SK na 8 czy 9 levelu robilem na endless (chcialem achieve za to ze zabije 25 'swoich') dalo rade bez zabijania minionów, poza przypadkowym i bez potów (bo zapomnialem i wywalilem wczesniej). Jakies 5 min bieganiai shadowwalku w czasie jego teleportów.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 5 maja 2012, 20:59 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Ale 5 pulapek -80% movement speed raczej nie przescigna te moby na stim-packach.


Zawsze mogą resist'nąć. Gdzieś ktoś z devsów bąknął coś o tym, że Inferno jest o tyle ciężkie, że CC nie zawsze działa, a czasami na niektórych nie działa wcale :P


_________________
For the pony!

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 maja 2012, 21:01 
Cytuj  
To tam juz bedzie czekał kolega barbarian.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 5 maja 2012, 21:03 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
To tam juz bedzie czekał kolega barbarian.


:]

Ale nadal mówimy o przykładzie Lamoon'a? (tzn. jeden czubek w grze multi rzuca się solo na Inferno)


_________________
For the pony!

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 5 maja 2012, 21:10 
Cytuj  
http://imgur.com/a/aawwF

Wykres co dostajemy jaka klasa na ktorym levelu.


_________________
Nestor#1522

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 5 maja 2012, 21:12 
Cytuj  
Nestor napisał(a):
http://imgur.com/a/aawwF

Wykres co dostajemy jaka klasa na ktorym levelu.


Hm, taka trochę mniej czytelna wersja tego co już jest na głównej stronie tj. Progression (np. dla Barba: http://us.battle.net/d3/en/class/barbarian/progression)


_________________
For the pony!

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 6 maja 2012, 07:13 
Cytuj  
Ale mnie kusi CE. Ja pierdzielę. Wiem gdzie raczej będzie na dzień premiery i sam nie wiem co robić. W sumie to fajna rzecz, ale nadal nie potrafię znaleźć wielu argumentów przemawiających za tym, że taki zakup jest rozsądny. Ładnie to się prezentuje tylko jaki z tego pożytek?! :)


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

****

Posty: 1061
Dołączył(a): 26.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 maja 2012, 08:48 
Cytuj  
tez mnie ostatnio wzielo na kupno CE , ide jutro do saturna spytac sie o ilosc sztuk (krakow)


_________________
jey#2178
BF3: jeyjeykrk
PSN: jeyjeykrk

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 6 maja 2012, 09:05 
Cytuj  
Marti napisał(a):
tez mnie ostatnio wzielo na kupno CE , ide jutro do saturna spytac sie o ilosc sztuk (krakow)

Ja zadzwonię jutro i spytam czy jest możliwość ewentualnej rezerwacji. :)


Nie radzę kupować w Empiku w przedsprzedaży. Ponoć egzemplarze tak zamówione dostarczone do salonów będą dopiero 18 maja. :wink:


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 6 maja 2012, 09:47 
Cytuj  
16 maja

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 6 maja 2012, 10:03 
Cytuj  
Ja zamówiłem swoją kopię na keye.pl, dostanę klucz najpóźniej 14 maja na maila a pudło wyślą później, tak więc luz.


_________________
LaMoon#2988

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 6 maja 2012, 12:00 
Cytuj  
Im o CE chodzi, kurde nie spodziewalem sie ze blizz az tak ograniczy ilosc kolekcjonerek.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 maja 2012, 13:14 
Cytuj  
Athene i Kripparrian dyskutuja o Diabelku. To sa kolesie, ktorzy chca wbic roznego rodzaju World First w D3. Zapowiada sie ciekawa walka :)

http://youtu.be/_3agS-NE0R4

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 6 maja 2012, 17:02 
Cytuj  
Znalezione na jednym forum:

"Michał Miłosz: Przykro, ale nie mogę brać odpowiedzialności za to co Ultima do swoich klientów wysyła. Jestem pewien, że EK DIII starczy na Polskę. Zapraszam Cię na Nocną Premierę, tam nie dość, że możesz kupić EK to jeszcze dwóch deweloperów z Blizz złoży Ci na niej podpis :) Nie martw, EK wystarczy, jeśli nie ma już Ultima to mają inne sklepy." :)

Skoro EK starczy na Polskę to z jej dostępnością nie powinno być problemów. :)


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 maja 2012, 17:04 
Cytuj  
Nolifowi celebryci ;]
No ale o ile ten pierwszy to nudny troll, to chlopaki wbijaja rozne challenge w grach (i sa przygotowani do tego) - moze nie beda world first, ale beda smieszne rzeczy robic.

Jak 4x lvl1 WD skele king. http://www.youtube.com/watch?v=nfRbswMOVmU


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6567 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68 ... 329  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.