mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6567 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82 ... 329  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 13 maja 2012, 11:09 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Tak, wszyscy rzucą się na wasze precious tajne imba buildy i będą przez to ownować na PvP którego nie ma.

Przedstawcie sprawę Blizzardowi, może uda się ukryć wasze profile w sejfie razem z recepturą coca-coli i przepisem na panierkę z KFC.


Good point. hehe


_________________
Χ Ξ Σ

*
Avatar użytkownika

Posty: 99
Dołączył(a): 6.09.2006
Offline
PostNapisane: 13 maja 2012, 11:12 
Cytuj  
Chyba mam problem z kluczem od go2arena. Wczoraj otrzymałem od nich emaila "Twoje zamówienie zostało zrealizowanie" Podano w nim rodzaj zamówienia, produkt itp. Nad kodem transakcji jest ikonka nie załadowanego obrazka, oraz dopisek "Klucz do gry Diablo 3 znajduje sie w załączniku (xxxx)" Gdzie jest owy klucz? Żadnego załącznika nie ma, a po uwieżytelnieniu nadawcy obrazek dalej się nie wczytuje.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 13 maja 2012, 11:14 
Cytuj  
No niestety, klucz jest właśnie na obrazku dodanym w załączniku do e-maila.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1032
Dołączył(a): 10.06.2005
Offline
PostNapisane: 13 maja 2012, 11:18 
Cytuj  
bambus napisał(a):
Chyba mam problem z kluczem od go2arena. Wczoraj otrzymałem od nich emaila "Twoje zamówienie zostało zrealizowanie" Podano w nim rodzaj zamówienia, produkt itp. Nad kodem transakcji jest ikonka nie załadowanego obrazka, oraz dopisek "Klucz do gry Diablo 3 znajduje sie w załączniku (xxxx)" Gdzie jest owy klucz? Żadnego załącznika nie ma, a po uwieżytelnieniu nadawcy obrazek dalej się nie wczytuje.


Spokojnie, miałem to samo. Wystarczy napisać na livechacie do nich, podać numer transakcji i wyślą Ci jeszcze raz na e-mail. I tym razem już powinno być dobrze.
Wydaje mi się że to przez to że wczoraj siadły im serwery i wysyłali jakieś felerne te e-maile. Zrób jak mówię i będzie dobrze :D

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 13 maja 2012, 11:18 
Cytuj  
zapisz załącznik na hdd?


Co do profili - mniejsza z kopiowaniem , chcę ukryć mój profil albo informację lub ich części z niego to się powinno dać i chuj - niezależnie od tego jaka to jest gra. Mogą być nawet bierki online.

*
Avatar użytkownika

Posty: 99
Dołączył(a): 6.09.2006
Offline
PostNapisane: 13 maja 2012, 11:24 
Cytuj  
sula napisał(a):
zapisz załącznik na hdd?


Co do profili - mniejsza z kopiowaniem , chcę ukryć mój profil albo informację lub ich części z niego to się powinno dać i chuj - niezależnie od tego jaka to jest gra. Mogą być nawet bierki online.



Próbowałem niestety nic z tego. Tak jak poradził Kaban jestem w trakcie rozmowy na Livechat ciekawe co z tego wyjdzie. Nie życzyłbym sobie żadnych problemów na dzień przed premierą.


EDIT: Miłe zaskoczenie, wszystko szybko zostało załatwione poprzez Livechat, miła obsługa, gra już aktywowana. Teraz pozostaje już tylko czekać.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 13 maja 2012, 11:41 
Cytuj  
shp napisał(a):
edit: Na fb keye.pl rozdają co jakiś czas triale diablo 3 - 7h grania.

Ten trial/starter to jest praktycznie to samo co bylo w becie, tzn jedziesz do leorica i 13lvl max, 7h to ludzie wzieli z starter packa do starcrafta 2.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

****
Avatar użytkownika

Posty: 1463
Dołączył(a): 29.10.2009
Offline
PostNapisane: 13 maja 2012, 11:43 
Cytuj  
Znajomy kupił wczoraj za 164zl z Fabryki kluczy, napisali mu, że dostanie we środę ale i tak się chyba opłaci jeden dzień poczekać.

PS: Starter będzie za free dla wszystkich?

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 13 maja 2012, 11:46 
Cytuj  
Przez pierwszy miesiac bedzie tylko dla osob ktore maja kluczyk dodawany do pudelek z Diablo (po 2 na box), po miesiacu bedzie normalnie dostepny jak teraz Starcraft czy WoW.

Edyta: te rozne serwisy sprzedajace klucze pewnie beda mialy mase starterow, wiec warto sledzic fb i blogi sklepow jak komus mocno zalezy


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***

Posty: 517
Dołączył(a): 26.12.2005
Offline
PostNapisane: 13 maja 2012, 12:25 
Cytuj  
Tak zapytam, nie zabijcie mnie za to bo podobno juz bylo pisane ale jakos nie widze gdzie...

Wersje ang sciagnalem z downloadera tego co podawaliscie a jakbym chcial grac w wersje pl ? skad moge sciagnac? czy moze wybiera sie po prostu wersje w czasie instalacji?
Na klucz czekam ale skoro mówicie, ze keye już wysyłają to pewnie bedzie lada moment


_________________
Obrazek

*

Posty: 185
Dołączył(a): 9.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 maja 2012, 12:27 
Cytuj  
http://eu.media.battle.net.edgesuite.ne ... loader.exe

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 maja 2012, 12:28 
Cytuj  
Też z downloadera! jest tutaj na forum, na stronie diablo3.net.pl na wszystkich fansajtach oraz na oficjalnej stronie, ale pozwól że Ci wkleje bo możesz nie znaleźć!

http://diablo3.net.pl/portal/d3/1/974/S ... oquot.html

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 13 maja 2012, 12:41 
Cytuj  
pytanie dla tych co dodali juz klucz

dodalem klucz na konto z go2arena wyskaczylo sukces gra dodana wchodze do summary gdzie jest spis gier a tam wciaz widnieje tylko d3 starter edition? czy to upgrejduje o polnocy czy cos u mnie nie ten tego?

edit: dobra juz dziala :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1083
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 13 maja 2012, 12:59 
Cytuj  
A od kiedy z go2 wysyłają? Bo zapłaciłem już w połowie kwietnia i nic nie dostałem. Wybrałem cdkey+box, ale to chyba nie robi różnicy bo boxy mają dosyłać później.


_________________
- Conan, what is best in life?
- To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 13 maja 2012, 13:02 
Cytuj  
ja zmowilem kolo 20 marca a klucz z go2arena dostalem dzisiaj o 7:15 :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 13 maja 2012, 13:03 
Cytuj  
To jest randomowo, bo ludzie wczoraj kupili i dostali już klucz a niektórzy czekają jeszcze a zamawiali na początku kwietnia (według komci na fb).


_________________
Duh, winning

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 13 maja 2012, 13:06 
Cytuj  
Ale ja nie wiem co Wy panike siejecie , wyraznie napisali jak kazdy zamawial :

Dziękujemy za złożenie przedpremierowego zamówienia na grę Diablo 3. Zamówienie zostanie wysłane najpóźniej 14 maja aby każdy nasz klient mógł cieszyć się swoją kopią gry jak najszybciej.

A z tego co kojarze to mamy 13ty , takze maja czas do jutra do 23:59


_________________
https://www.twitch.tv/kaczy_

****
Avatar użytkownika

Posty: 1083
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 13 maja 2012, 13:07 
Cytuj  
k, gość na livechacie powiedział, że wysyłają i dojdzie na pewno.


edit: ale jaką panikę? pytam się kurwa kulturalnie :)


_________________
- Conan, what is best in life?
- To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 13 maja 2012, 13:58 
Cytuj  
Ja wlasnie dostalem z go2arena


Co ciekawe z tym zalacznikiem gdzie jest ten kod podany.To na Galaxy S2 mi otwiera i widzi zalacznik ale w Thunderberdzie nie...


_________________
https://www.twitch.tv/kaczy_

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 13 maja 2012, 14:32 
Cytuj  
UWAGA! NAPRAWDĘ MEGA SPOILER! KLIKASZ I OTWIERASZ NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ!
OTWARCIE SPOWODUJE NATYCHMIASTOWE WYŚWIETLENIE INFORMACJI, KTÓRA MOŻE WPŁYNĄĆ NA PRZYJEMNOŚĆ Z GRY!


Spoiler:


Żeby później nie było płaczu i labidzenia na forum! Spoiler jest mocno związany z zakończeniem gry!


_________________
LaMoon#2988


Ostatnio edytowano 13 maja 2012, 14:35 przez lamoon, łącznie edytowano 1 raz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6567 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82 ... 329  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.