mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6567 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99 ... 329  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 68
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 15 maja 2012, 16:51 
Cytuj  
Alick napisał(a):
raven napisał(a):
RufeN napisał(a):
zaloguj sie po prostu do gry - nie trzeba miec guest passa (blizz cos zjebal) ;)

Chciałbym żeby była to prawda, ale kiedy tak robię to dostaje komunikat, że do konta nie został przypisany D3 :/


Zaloguj się na battle.net i uruchom D3.
Mnie pomogło

Rzeczywiście, coś się zmieniło. Teraz dostaję komunikat "37", że serwery zajęte.


_________________
Pozdrawiam

****
Avatar użytkownika

Posty: 1083
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 15 maja 2012, 16:57 
Cytuj  
PL wersja przetłumaczona całkiem ok, ale voiceover tak słaby, że aż zęby bolą :/ Takiego drewna dawno nie słyszałem. Po 3h z małym hakiem jestem w połowie 2 aktu.


_________________
- Conan, what is best in life?
- To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!

****

Posty: 1410
Dołączył(a): 14.05.2009
Offline
PostNapisane: 15 maja 2012, 17:18 
Cytuj  
kurwa, nie moge wizzardem diablo na normalu ubic ...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 maja 2012, 17:22 
Cytuj  
Ja sobie spokojnie gralem zolwim tempem i dostalem errorem w twarz po dotknieciu kapliczki (nie zauwazylem jaka) - i nie wiem czy to kapliczka czy zbieg okolicznosci, bo teraz wejsc na bn nie moge.

Ktos ma linka do tej strony ze statusem serverow blizzarda?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 15 maja 2012, 17:24 
Cytuj  
Nom coś się jebło bo też nie mogę się zalogować.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.


Posty: 30
Dołączył(a): 6.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 maja 2012, 17:32 
Cytuj  
Morgul napisał(a):
Ktos ma linka do tej strony ze statusem serverow blizzarda?


http://eu.battle.net/d3/en/status

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 maja 2012, 17:34 
Cytuj  
Niewielka to pomoc, bo widac co innego stronka co innego serwery - do starcrafta2 tez nie mozna wbic.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 15 maja 2012, 17:36 
Cytuj  
No, mnie też wykopsało z gry i tyle i zabawy ;)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 maja 2012, 17:42 
Cytuj  
True, cos im padlo znowuz, heh.

Przy okazji, uwaga na takiego nieprzyjemnego buga: Błąd o numerze kodowym 3006 pojawia się w sytuacji, kiedy gracie Łowcą Demonów i próbujecie dać swojemu towarzyszowi, templariuszowi, tarczę. W efekcie, gra Was wylogowuje, a następnie nie pozwoli się z powrotem zalogować. Podobno problemy wywołuje sytuacja, gdy próbujemy wręczyć tarczę templariuszowi, zanim zaakceptujemy go jako naszego towarzysza. Na szczescie ponoc hotfix juz w drodze.

**
Avatar użytkownika

Posty: 470
Dołączył(a): 9.10.2005
Offline
PostNapisane: 15 maja 2012, 17:53 
Cytuj  
skonczylem normal WD(32lvl). testowalem pare buildow i musze powiedziec, ze summony wd to strata czasu, padaja jak muchy, nawet ten wielki zombie. dpsu tez nie robia.

w ogole mam wrazenie, ze WD jest b. slaby. te jego "glowne skille" o kant dupy rozbic.

poison dart, - fajnie, duzy zasieg, ale tylko single target, bezuzyteczne w pozniejszych aktach
pajaczki - robia slabiutki dps przy wiekszch grupach mobow, zanim natluczesz tych naczyn wizz juz dawno ubije grupe.
zaby -najlepszy dmg, ale zasieg mizerny. nie rozumiem tez 2 runy, pozwala summonowac jedna wielka zabe, ktora polyka jednego moba, po czym go wypluwa. nie rozumiem przydatnosci tego skilla w ogole.
bomba - malutki dps, duzy zaieg czaru, maly zasieg aoe. uzywalem to nawet jakis czas, ale jednak fire toads siekalo lepiej.

inne czary ofc maja lepszy dps ale nawet z niezlym sprzetem do int, bylem OOM w 5 sec przy wiekszych grupach mobkow, zwlaszcza w ostatnim akcie.

jestem strasznie zawiedziony witch doctorem.
nie wiem. moze ja cos zle robie, zle skille, zle itemy. ktos inny gral i ma podobne odczucia?

PS i jak tam wizard? mam ochote rerolnac. na forach pisza, ze czuc MOC :D


_________________
forfiter

**

Posty: 405
Dołączył(a): 9.07.2003
Offline
PostNapisane: 15 maja 2012, 17:58 
Cytuj  
Moc może czuć ale nudaaaa taki easy mode


_________________
Obrazek

****

Posty: 1410
Dołączył(a): 14.05.2009
Offline
PostNapisane: 15 maja 2012, 18:12 
Cytuj  
ja wlasnie wizem stracilem i totalnie mi nie pasuje gameplay - liczylem na tradycyjne fireballe/frostballe, a tutaj dostajemy praktycznie same beamy itp, ktore jesli chodzi o estetyke wygladaja biednie i kiczowato.

**

Posty: 405
Dołączył(a): 9.07.2003
Offline
PostNapisane: 15 maja 2012, 19:00 
Cytuj  
wbiliście się?


_________________
Obrazek


Posty: 13
Dołączył(a): 25.09.2009
Offline
PostNapisane: 15 maja 2012, 19:02 
Cytuj  
Nuzgul napisał(a):
wbiliście się?


od godziny juz nie dizie wbic powtorka z otwarcia serverow...

****

Posty: 1410
Dołączył(a): 14.05.2009
Offline
PostNapisane: 15 maja 2012, 19:07 
Cytuj  
ja jestem in game, co prawda po zmianie postaci mialem chwile ze server unavailable ale potem weszlo.

**
Avatar użytkownika

Posty: 264
Dołączył(a): 9.11.2009
Offline
PostNapisane: 15 maja 2012, 19:15 
Cytuj  
not, gra barbem na normalu wydaje mi sie troche trudna, nie chcąc spoilować ale przed ostatni boss w 4 akcie np to po 4 razy wipowalem , wkoncu zajebalem go z combo ignore pain, bash, starozytni, okrzyk na zmniejszony dmg, shockwave i stun

****

Posty: 1410
Dołączył(a): 14.05.2009
Offline
PostNapisane: 15 maja 2012, 19:21 
Cytuj  
a wez, ja tez mialem mega problem z przed ostatnim bossem wizzardem. szarza, ktora nie leci w miejsce gdzie stoisz a perfidnie w ciebie mnie oneshootowala, badz zostawiala ~5% zycia, a ze biegalem bez potionow to troche sie nameczylem.
co ciekawe kazdego innego bossa robilem stojac w miejscu i klikajac tylko lpm i 1. nawet diablo latwiejszy od tego przed ostatniego.


zagralem tez kilka questow na nightmare i majac gear pod 0 surv poziom jest fajny - podtawowe ghule bily mnie za 1/6 hp.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 15 maja 2012, 19:26 
Cytuj  
Co to za dziwna moda polegająca na pisaniu błędnie nazw postaci?

W Diablo 2 był "Palladyn" tutaj widzę pojawił się "Wizzard", wychodzi na to, że ja gram "Witchch Docttorem".


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 15 maja 2012, 19:33 
Cytuj  
Frost napisał(a):
skonczylem normal WD(32lvl). testowalem pare buildow i musze powiedziec, ze summony wd to strata czasu, padaja jak muchy, nawet ten wielki zombie. dpsu tez nie robia.

w ogole mam wrazenie, ze WD jest b. slaby. te jego "glowne skille" o kant dupy rozbic.

poison dart, - fajnie, duzy zasieg, ale tylko single target, bezuzyteczne w pozniejszych aktach
pajaczki - robia slabiutki dps przy wiekszch grupach mobow, zanim natluczesz tych naczyn wizz juz dawno ubije grupe.
zaby -najlepszy dmg, ale zasieg mizerny. nie rozumiem tez 2 runy, pozwala summonowac jedna wielka zabe, ktora polyka jednego moba, po czym go wypluwa. nie rozumiem przydatnosci tego skilla w ogole.
bomba - malutki dps, duzy zaieg czaru, maly zasieg aoe. uzywalem to nawet jakis czas, ale jednak fire toads siekalo lepiej.

inne czary ofc maja lepszy dps ale nawet z niezlym sprzetem do int, bylem OOM w 5 sec przy wiekszych grupach mobkow, zwlaszcza w ostatnim akcie.

jestem strasznie zawiedziony witch doctorem.
nie wiem. moze ja cos zle robie, zle skille, zle itemy. ktos inny gral i ma podobne odczucia?

PS i jak tam wizard? mam ochote rerolnac. na forach pisza, ze czuc MOC :D


Ja w becie jak gralem to uzywalem grasp of the dead z runka ktora spowalnia, wiec calkiem spoko dzialalo jako AOE placek, do tego firebats, bomba, poison dart chyba ten co sie rozdziela na 3, i bylo spoko nawet.

W retailu strasznie pozamieniali kolejnosc skilli w klasach. Przynajmniej u DH.

TEZ NIE MOGE SIE ZALOGOWAC. HOWGH.


_________________
Nestor#1522

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 15 maja 2012, 19:39 
Cytuj  
Bashiok ‏ @Bashiok

We're in the process of troubleshooting the issues affecting EU game logins and social services. Updates as I get them.

20:30


_________________
Nestor#1522

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6567 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99 ... 329  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.