mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6567 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109 ... 329  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 50
Dołączył(a): 21.02.2012
Offline
PostNapisane: 18 maja 2012, 10:19 
Cytuj  
czemu na koszu drop z bossów jest do dupy? :( smutłem

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 maja 2012, 10:22 
Cytuj  
Alick napisał(a):
Nie można, bo koleś nie ma tych kluczy.
Na swojej stronie http://www.levelkeys.pl sprzedaje po 219 pln i jeszcze wymodził taki tekst:

[i]W zwiazku z oburzeniem wielu klientow pragniemy przeprosic, ze nie dokladamy do kluczy z wlasnej kieszeni ;)

Nasza marza pozostaje na tym samym procentowo poziomie (...)

Edit. Na allegro ta aukcja już chyba nie działa. A na www może sprzedawać po ile chce.
Edit 2. W sklepie gdy kupowałem klucze były po 194.9, obecnie prawie 250. Kasa poszła więc ciekawe co z tego wyjdzie bo ze "sklepem" nie ma żadnego kontaktu :/. Żebym nie wykrakał, że "trzeba było kupować u blizzarda i chujtam z kursem euro"

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 18 maja 2012, 10:32 
Cytuj  
Ale co oni pierdola za glupoty ze kurs euro ma wplyw na zmiane ceny o 30% jak Euro poszlo w gore moze o 10-15 groszy.

Korzystaja poprostu na zajebistym popycie i winduja ceny.Jak sie przestanie sprzedawac - rynek sie zapcha - to zmienia cene znowu na 160 i tyle.Widza jaka jest sytuacja ze w marketach nie ma to dokladaja ile wlezie...

Ja rozumiem ze moga podniesc cene o 10-20 zloty max ale o 60-70 to juz jest lekka przesada...


_________________
https://www.twitch.tv/kaczy_

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 maja 2012, 10:37 
Cytuj  
Z cena to normalne, każdy widzi za ile kupuje. Mnie bardziej wkurwia to, że w tych sklepach handlują towarem którego nie mają :/

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 18 maja 2012, 10:47 
Cytuj  
A to akurat standard nie tylko w tej branzy.Czesto sprzedawca mowi "tak oczywiscie , bedzie w poniedzialek" i chuj - wychodzi przynajmniej na to ze konkurencja nie sprzeda a jemu moze do czasu jak klienta chuj strzeli uda sie towar sciagnac.


_________________
https://www.twitch.tv/kaczy_

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 maja 2012, 10:52 
Cytuj  
Tak ale tu mówimy o cyferkach. W przypadku fizycznego towaru jestem w stanie zrozumieć, że można się pomylić i okazuje się że sprzętu nie ma w magazynie czy tir może się wywrócić itp, itd. Zresztą z fizycznym towarem nie miałem nigdy problemu, bo albo wysyła się przelew gdy towar jest gotowy do wysłania albo co robię w 99% wysyłany jest za pobraniem.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 18 maja 2012, 11:06 
Cytuj  
Nestor napisał(a):
lordyp napisał(a):
jest sens na normalu ładować jak najwięcej w MF?
obecnie mam 26 lvl, skończony 2 akt , MF 79 % i 0 legendary, żólte owszem lecą, ale oczywiście słabizna kilka lvl za niska, więc w sumie do niczego
mam wrażenie , że jesłi gra się powoli ( bardzo powoli) i dokładnie itemki w pewnym momencie są za slabe - z Beliala wyleciały mi 2 żłote z lvl 15 chyba- więc nie wiem czy jest sens teraz mieć wysokie MF czy sobie odpuścić i iść w dmg i exp?


Jak sie wygearujesz dobrze, to mozesz miec jedno i drugie. Ja mam 80mf, ponad 400dps i przegearowanie sie na inny stat wiele by nie zmienilo w mojej grze, nie czuje sie gimped z powodu mf wcale.


na jakim lvl tak masz i jaką klasą?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 18 maja 2012, 11:08 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
A, że tak spytam. Jest jakaś różnica duża między końcówką bety a retailem? Poza tym, że jest wiecej contentu.


Sprecyzuj.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 18 maja 2012, 11:19 
Cytuj  
Sathorn napisał(a):
Nie wiem jak wy, ale ja po zrobieniu act 1 w koszu jestem tak napalony na dalsza gre ze az sam nie moge w to uwierzyc. Siedze w robocie i kombinuje kiedy jak najszybciej usiasc do gry. Jak pozalatwiac rodzinne sprawy zeby skrocic je do minimum itp :)
Bylem napalony na ta gre od dawna ale to pierwsza gra od dlugiego czasu ktora juz po starcie tak mnie wchlonela.


No kurwa, ja kombinuje jak tu z picia dzis sie wykrecic, zeby pograc w diabla.
Na SC2 bylem tez napalony, ale mi szybko przeszlo. Pogralem troche multi i nawet singla nie zrobilem do konca, a kiedys SC >>> Diablo dla mnie.
D3 to fenomen. Hype nie opada i pewnie szybko nie opadnie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 18 maja 2012, 11:27 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Highlander napisał(a):
A, że tak spytam. Jest jakaś różnica duża między końcówką bety a retailem? Poza tym, że jest wiecej contentu.


Sprecyzuj.


No czy gra sie tak samo, czy jest jakis skok jakosciowy. Czy gameplayowo to samo, bardziej miodnie czy tak samo. ogolne porownanie miedzy beta i retailem i roznice.

mrynar - z tym fenomenem brzmi jak trolling, a podawanie D3>SC2 to żeś popłynął. Zreszta nijak to porownywac imo. Rozumiem , ze giera moze sie podobac ale bez przesady ;)


_________________
.


Ostatnio edytowano 18 maja 2012, 11:34 przez Highlander, łącznie edytowano 1 raz
****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 18 maja 2012, 11:29 
Cytuj  
Ja się już wykręciłem od picia dzisiaj :). Plan jest dokończyć hell do niedzieli.


_________________
whiteman#2717

****

Posty: 1216
Dołączył(a): 21.07.2004
Offline
PostNapisane: 18 maja 2012, 11:33 
Cytuj  
dokladnie mam taki sam plan i tez musialem sie wykrecic od picia :D

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 18 maja 2012, 11:34 
Cytuj  
A nie mozna pic i grac? :D


_________________
https://www.twitch.tv/kaczy_

**
Avatar użytkownika

Posty: 308
Dołączył(a): 17.05.2005
Offline
PostNapisane: 18 maja 2012, 11:37 
Cytuj  
Jest ryzyko, ze jak sie wypije za duzo to mozna zasnac na klawiaturze :)

*

Posty: 77
Dołączył(a): 19.05.2008
Offline
PostNapisane: 18 maja 2012, 11:52 
Cytuj  
Witam jak ktos ma trial Key prosił bym o wysłanie na GG 2441746 albo maila [email protected] Dziekuje


_________________
http://warthunder.com/upload/image/comm ... sign_1.png

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 18 maja 2012, 11:52 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Razoth napisał(a):
Highlander napisał(a):
A, że tak spytam. Jest jakaś różnica duża między końcówką bety a retailem? Poza tym, że jest wiecej contentu.


Sprecyzuj.


No czy gra sie tak samo, czy jest jakis skok jakosciowy. Czy gameplayowo to samo, bardziej miodnie czy tak samo. ogolne porownanie miedzy beta i retailem i roznice.

mrynar - z tym fenomenem brzmi jak trolling, a podawanie D3>SC2 to żeś popłynął. Zreszta nijak to porownywac imo. Rozumiem , ze giera moze sie podobac ale bez przesady ;)


No gra się tak samo, to ciaglę h&s nie zmienia się w rts nagle. ;) A co miodności to rośnie, bo masz coraz więcej zbawek. Na wyższych poizomach trudności musisz kombinować dodatkowo. Beta to taki ubogie demko tego co się dzieje dalej.


_________________
Χ Ξ Σ

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 18 maja 2012, 11:58 
Cytuj  
dla mnie np początek 3 aktu ( w którym właśnie dopiero jestem :) ) to coś pięknego

Spoiler:

****
Avatar użytkownika

Posty: 1514
Dołączył(a): 5.10.2009
Offline
PostNapisane: 18 maja 2012, 12:05 
Cytuj  
3 dni po premierze a method juz w 4 akcie na inferno :)


_________________
PSN_id: Adhoc8810

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 18 maja 2012, 12:10 
Cytuj  
Highlander napisał(a):

No czy gra sie tak samo, czy jest jakis skok jakosciowy. Czy gameplayowo to samo, bardziej miodnie czy tak samo. ogolne porownanie miedzy beta i retailem i roznice.



No gra się tak samo z tym, że jest więcej skilli, więcej kombinowania i więcej funu, bo tereny z bety są akurat imo najmniej ciekawe z całej gry. Poza tym dochodzi całkiem fajnie (jak na Diablo) poprowadzona fabuła.

Skok jakościowy jest. Beta to takie demko jak już Tor wspomniał i to w dodatku średnio udane imo.

A porównywać SC2 z D3 nie ma większego sensu, pomijając już całkowicie różne gatunki to ta pierwsza produkcja to przede wszystkim e-sport i rywalizacja a druga to radosna napierdalanka, zabawa buildami, zbieranie itemków i czysto pojęty fun.

Adhoc napisał(a):
3 dni po premierze a method juz w 4 akcie na inferno :)


A robią to, co najważniejsze czyli biją elitki w dungeonach, czy tylko teleportują się do walk (w których można się wskrzeszać w dodatku - idiotyzm) ze statycznymi bossami ze zwiększonym dmg i ilością hp?


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 18 maja 2012, 12:14 
Cytuj  
Pieklo (a gdzie tu do inferno) jest masakryczne, mam 54 lvl po zabiciu butchera i po prostu odechciewa sie grac momentami moim mnichem... zwykle biale mobki potrafia bic za 5-10k przy moich 19k jeszcze jest ok jak walczy sie z 2-5, ale zazwyczaj packi maja po 10-15 mobow + oczywiscie jakis rare/elite gdzie w 90% packach trafiam na mortar/molten/zamrozenie/niewrazliwi sludzy (na raz ofc) i solo jest po prostu masakrycznie trudno... do tego dochodzi chujowy loot i prawie wszystko co mam na sobie jest z AH bo inaczej nawet polowy 1 aktu bym nie zrobil.

...ale fun mimo wszystko jest z rozkminianiem jak sobie build ulozyc pod packi wiec cisnie sie dalej. :D

Cytuj:
3 dni po premierze a method juz w 4 akcie na inferno :)

bedzie legit jak pokaza jak pokonuja droge do badassow, srsly bossy to w tej grze nie jest najwiekszy problem na wyzszych poziomach :D


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6567 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109 ... 329  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.