mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6567 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118 ... 329  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 20 maja 2012, 17:17 
Cytuj  
No po to są mniej więcej gry Kabraksis. Trochę niezobowiązującej rozrywki. Jak szukasz głębi w zabijaniu mobków dla itemków miesiącani to może czas na refleksje nad sobą.


_________________
Χ Ξ Σ

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 maja 2012, 17:19 
Cytuj  
Bzdura. Albo conajmniej OGROMNE uogolnienie.
Sa gry w ktorych glebie znajdziesz. Tak samo jak sa filmy proste i skomplikowane, sa ksiazki takie i srakie, itd...
"niezobowiazujaca rozrywka" nie dla kazdego oznacza wylaczenie mozgu i bezmyslna konsumpcje kolejnych mialkich tytulow AAA jakei na serwuja duze korporacje.

Zreszta tu nie o to chodzi, nie o glebie jako taka - tylko o przemyslana HnS'owa mechanike. W D3 jej nie ma.

Jak juz pisalem - jest forma ale zabraklo tresci. Przynajmniej dla mnie.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1376
Dołączył(a): 6.03.2009
Offline
PostNapisane: 20 maja 2012, 17:25 
Cytuj  
Ale jak Ci nie leży to nie graj, jak mi sie jakas gra nie podoba to kasuje a nie żygam na forum tejże gry.


_________________
"Gdy jesteś zły, licz do czterech, gdy jesteś bardzo zły, klnij."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 maja 2012, 17:28 
Cytuj  
Jak dla mnie w grze musi istniec balans miedzy trescia, a forma. Nawet zalozmy, ze PoE czy TII maja tresc lepsza od D3, to forma (czyt. sam gameplay) w PoE/TII jest po prostu smiesznie slaba jesli porownamy ja do D3. Plusem D3 jest to, ze tresc mozna zbalansowac latwiej niz forme - niestety rozgrywka w PoE zawsze bedzie slaba, bo nad gra pracuje 15 osob o takich, a nie innych umiejetnosciach, co z kolei dla mnie z gory przekresla te gra na dluzsza mete.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 20 maja 2012, 17:29 
Cytuj  
Cytuj:
Jedno co jest bardzo fajne to filmiki , jak juz wczesniej pisalem ten przed IV aktem ogladalem jak dobry film.


te ryciny? hmpf


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.


Ostatnio edytowano 20 maja 2012, 17:32 przez Niah, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 maja 2012, 17:31 
Cytuj  
Rozgrywka w PoE nie jest slaba, tak samo jak nawet atm rozgrywka w Diablo 2 nie jest slaba ale whatever...

Pisalem wielokrotnie tutaj przed premiera ze rozjebywanie jednym skillem polowy ekranu i latajace zombie to nie wszystko - byl flame. No coz.... sami teraz widzicie. Myslem tylko ze narzekanie pojawi sie troche pozniej niz niecaly tydzien lol.


_________________
Obrazek

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 20 maja 2012, 17:35 
Cytuj  
Grim Dawn i tak przebije all.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 20 maja 2012, 17:41 
Cytuj  
warhameron napisał(a):
Grim Dawn i tak przebije all.


This.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.


Posty: 6
Dołączył(a): 12.05.2012
Offline
PostNapisane: 20 maja 2012, 17:44 
Cytuj  
Narzekają ale wszyscy grają. Czekam na informację Blizzarda o wynikach sprzedaży, jeśli gra jest słaba jak twierdzisz, to sprzedaż będzie mierna.. Była open beta, każdy kto chiał, spróbował. Jestem pewny, iż padnie rekord. Wystarczy spojrzeć na to co siędzieje w sklepach zywkłych i online.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 maja 2012, 17:52 
Cytuj  
No to zmienia postac rzeczy calkowicie. Przeciez wiadomo ze dla gracza najwazniejsze jest czy gra sie sprzeda czy nie. Oraz ze napis "bestseller" na pudelku usuwa magicznie wszytkie problemy z gry.
Dzieki ze mnie oswieciles. Teraz mi glupio.


_________________
Obrazek

*

Posty: 77
Dołączył(a): 19.05.2008
Offline
PostNapisane: 20 maja 2012, 17:53 
Cytuj  
gra wymiata w sklepach zamuwienia na cały tydzien http://www.youtube.com/watch?v=zSaXdqtSmIM D3 own all


_________________
http://warthunder.com/upload/image/comm ... sign_1.png

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 20 maja 2012, 17:59 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
No to zmienia postac rzeczy calkowicie. Przeciez wiadomo ze dla gracza najwazniejsze jest czy gra sie sprzeda czy nie. Oraz ze napis "bestseller" na pudelku usuwa magicznie wszytkie problemy z gry.
Dzieki ze mnie oswieciles. Teraz mi glupio.


Tylko, że tutaj nikt nie kupuje simsów, nowego cod itp. a d3. ;>
Sam grasz to wiesz najlepiej, że gra wymiata. :)
dilłiwit


_________________
@polygamia

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 20 maja 2012, 18:00 
Cytuj  
Na allegro są aukcje z zapisaniem się na listę rezerwową, na przyszłą dostawę. Kolejki jak za PRL ;)


_________________
Duh, winning

***

Posty: 755
Dołączył(a): 12.10.2005
Offline
PostNapisane: 20 maja 2012, 18:01 
Cytuj  
Wydaje mi sie, ze wyniki sprzedazy nijak sie maja do aktualnej jakosci gry, do tego czy jest dobra czy slaba.
To chyba logiczne, ludzie kupujacy gre nie wiedza jaka ona bedzie. Mnostwo kupuje ze wzgledu na marke, jedynie maly % gral w bete. Wyniki sprzedazy nie sa zadnym miernikiem gry. Swiadcza tylko o tym ile Blzz zarobi.

Co do samej gry, to nie bylo przypadkiem tak, ze poczatkowo D3 mialo byc robione przez ludzi z Blizzard North, odpowiedzialnych za poprzednie gry z serii ? W sprawe wlaczylo sie jednak Vivendi, chcialo produkcji pod masowego odbiorce wiec panowie z Blizz North spakowali manatki i odlaczyli sie od Blizzarda. Stad byc moze taki ksztalt D3 a nie inny.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 16.03.2009
Offline
PostNapisane: 20 maja 2012, 18:02 
Cytuj  
Niedzielne popołudnie a oni serwery wyłączaja, ja pierdo.. Ja rozumiem, że w dniu premiry są problemy z logowaniem, ale To to jest przegięcie. Blizzard ssij!

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 20 maja 2012, 18:03 
Cytuj  
Ja gdzies czytalem ze Blizz zakladal sprzedaz 5,5 mln kopii ale chyba po tym co sie dzieje to ten wynik spokojnie przebija albo podwoja :O rekord maja jak w banku.


_________________
https://www.twitch.tv/kaczy_

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 20 maja 2012, 18:06 
Cytuj  
@simo - Tylko, że np. na nowego duke'a nabrali się najbardziej naiwni, którzy nie oglądali filmików z yt, nie czytali for itp. i do końca wierzyli, że może mi się akurat spodoba i to nie może być prawda z failem ich kochanej gry.
Zresztą było demo dnf, tak samo jak tutaj dali betę d3 - kto chciał przetestował przed zakupem.


_________________
@polygamia

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 maja 2012, 18:08 
Cytuj  
simo napisał(a):
Co do samej gry, to nie bylo przypadkiem tak, ze poczatkowo D3 mialo byc robione przez ludzi z Blizzard North, odpowiedzialnych za poprzednie gry z serii ? W sprawe wlaczylo sie jednak Vivendi, chcialo produkcji pod masowego odbiorce wiec panowie z Blizz North spakowali manatki i odlaczyli sie od Blizzarda. Stad byc moze taki ksztalt D3 a nie inny.


Dokladnie tak bylo. i dltego mamy to co mamy. Choc z drugiej strony gdyby nie ten ciag wydarzen to pewnie nie byloby GW1/2 wiec moze to i dobrze. Dostaniemy zajebiste GW2 a T2 i PoE zastapia i ukoja bol po zabiciu marki Diablo i wypelnia puste miejsce w niszy "hardcore HnS". :)
Nie taki zly deal.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 maja 2012, 18:14 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
No po to są mniej więcej gry Kabraksis. Trochę niezobowiązującej rozrywki. Jak szukasz głębi w zabijaniu mobków dla itemków miesiącani to może czas na refleksje nad sobą.

To straszne, ze ktoś moze gry traktować jak hobby, takie samo jak ktoś inny ma za hobby klejenie zdalnie sterowanych samolotow i też traktuje je bardzo poważnie.
BLASPHEMY.

Aha T2 > D3. Discuss.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).


Posty: 6
Dołączył(a): 12.05.2012
Offline
PostNapisane: 20 maja 2012, 18:19 
Cytuj  
T2 nie podoba mi się, to nie mój klimat. PoE poczekam, będą chieli napewno zarobic i zobaczymy jak mikro płatności wpłyną na rozgrywkę, obyś się nie roczarował. GW2 niestety nie miałem okazji spróbować i mam nadzieję, że pozwolą sprawdzić wszystkim zainteresowanym. Diablo 3 win.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6567 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118 ... 329  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.