mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6567 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122 ... 329  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 50
Dołączył(a): 21.02.2012
Offline
PostNapisane: 21 maja 2012, 12:26 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
"mam nadzieje tak samo jak co niektórzy że przejrzą na oczy i coś poprawią w dodatkach."

Watpie... sprzedalo sie, sukces jest, gazety napisza, Kotick sie cieszy. To jest przeciez najwazniejsze.



Skandal. Przeciez wiadomo że kluczowe jest zdanie Kabraxisa xD

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 maja 2012, 12:26 
Cytuj  
"Ponoc na Night/Hell/Inferno mialy byc nowe affixy"

Mialy byc affixy, nowe skille dla bosow, nowe zachowania dla mobkow (zwyklych) - nie ma nic z tych zapowiedzi. Poprostu byly to marketingowe klamstwa dla takich zabolkow.

Ok lvl 30 pojawiaja sie affixy z resami i klasowe i sa 2-3 affixy mobow, ktore pojawiaja sie na lvl51+. Wlasciwie jak zagrales do konca normala i kawalek nigtmare to widziales wszytko w grze. Poziomy trudnosci nie roznia sie niczym oprocz mnoznika obrazen i HP. NAwet w D2 bylo lepiej (kary za smierc, kary do resow, inne szanse dla hazardu na item, itd...) juz nie mowiac o takim TQ, ktory mial content unikalny dla danego poziomu trudnosci (pewnie GD tez bedzie mial bo to ci sami devsi).


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 21 maja 2012, 12:31 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Buffchef napisał(a):
Dobrze piszesz - wydaje Ci się.
Łatwo zrobić dwójkę Killera (wcale nie lepszą, ale porównywalną), ale czy łatwo jest zrobić dwójkę Misia Barei? :)

Niestety wiem ze dobrze pisze. Bo zamiast "wydaje mi sie" powinno być "jestem pewny", ale to nie oddaje sytuacji na rynku...

a ja bym chciał, żeby szynka ze sklepu była coraz tańsza i lepsza, a jest na odwrót

D3 na dziś nie ma konkurencji, _może_ T2 czy PoE coś tu zmienią
jak dla mnie D3 jest grą po prostu świetną a itemizacje można przeboleć i czekać na patche albo iść na auction house


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 maja 2012, 12:36 
Cytuj  
Czyli gra w ktorej jedynym sensem (po przejsciu jednokrotnym fabuly) jest zbieranie itemow i ulepszanie przez to postaci ma te itemy zrobione chujowo i mozna to przebolec? OK.

Nawet mniej niz zerowe wymagania :)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 21 maja 2012, 12:40 
Cytuj  
Nawet sobtainer otworzył oczy i widzi prostotę tego produktu. Może to być zarzut i nie, kwestia podejścia do tego tytułu. Na prawdę robili tyle lat? Śmiać się chce.


_________________
Χ Ξ Σ

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 maja 2012, 12:53 
Cytuj  
Wy jak choragiewki, wpierw 100 stron zachwytu a teraz jedna osoba ktora gra u kolegi mowi wam co macie myslec.
gl

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 maja 2012, 12:58 
Cytuj  
Buffchef napisał(a):
iniside napisał(a):
Buffchef napisał(a):
Dobrze piszesz - wydaje Ci się.
Łatwo zrobić dwójkę Killera (wcale nie lepszą, ale porównywalną), ale czy łatwo jest zrobić dwójkę Misia Barei? :)

Niestety wiem ze dobrze pisze. Bo zamiast "wydaje mi sie" powinno być "jestem pewny", ale to nie oddaje sytuacji na rynku...

a ja bym chciał, żeby szynka ze sklepu była coraz tańsza i lepsza, a jest na odwrót

D3 na dziś nie ma konkurencji, _może_ T2 czy PoE coś tu zmienią
jak dla mnie D3 jest grą po prostu świetną a itemizacje można przeboleć i czekać na patche albo iść na auction house

Szynka to nie gry. Kurwa. Skad ludzie wogole biora takie porownania ? ;s

I ciekawe. Jak glowny ficzer HnS (czyli zbieranie itemkow), mozna przeboleć kiedy jest zjebany ?
To w T2, nad którym pracuje 20-30 osob, i robia to zaledwie 2 lata (albo 3), ten ficzer wrecz blyszczy.

Ja nie wiem co oni robia w blizzardzie ? Ale robota jak marzenie, bo wyglada na to ze sie przychodzi i wychodzi..


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*
Avatar użytkownika

Posty: 50
Dołączył(a): 21.02.2012
Offline
PostNapisane: 21 maja 2012, 13:01 
Cytuj  
W sumie to czytam whinerów, i mają racje, tylko co z tego skoro siedzę w pracy i czekam aż znowu zacznę napieprzać w tą cukierkową grę i zbierać te beznadziejne itemki... po prostu wciągą mnie w cholere i to w sumie sie tylko liczy jak dla mnie.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 maja 2012, 13:03 
Cytuj  
No przeciez animacje i filmiki robia. :) 10 lat ale robia.

BTW. W T2 ten ficzer blyszczy bo T2 robi koles, ktory zrobil Diablo 1 i 2 a nie koles ktory zrobil wczesniej FPSa i RTSa.


"W sumie to czytam whinerów, i mają racje, tylko co z tego skoro siedzę w pracy i czekam aż znowu zacznę napieprzać w tą cukierkową grę i zbierać te beznadziejne itemki... po prostu wciągą mnie w cholere i to w sumie sie tylko liczy jak dla mnie."

Pogadamy tak za 2 tygodnie ok? Pozatym juz pisalem o niskich wymaganiach.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 21 maja 2012, 13:03 
Cytuj  
@papies Bo to zajebista gra na te 100h gry. Tylko większość tego nie rozumie. Coś jak "Crimsonland". Miód. Tylko tamci nie chcieli tyle kasy. ;)


_________________
Χ Ξ Σ

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 maja 2012, 13:05 
Cytuj  
Mam podobnie. Co do itemizacji to się zgodzę że jest słaba. Ale gra wciąga i gra się zajebiście. A to najważniejsze.


_________________
whiteman#2717

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 21 maja 2012, 13:11 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Szynka to nie gry. Kurwa. Skad ludzie wogole biora takie porownania ? ;s

I ciekawe. Jak glowny ficzer HnS (czyli zbieranie itemkow), mozna przeboleć kiedy jest zjebany ?
To w T2, nad którym pracuje 20-30 osob, i robia to zaledwie 2 lata (albo 3), ten ficzer wrecz blyszczy.

Ja nie wiem co oni robia w blizzardzie ? Ale robota jak marzenie, bo wyglada na to ze sie przychodzi i wychodzi..


Szynka to nie gry, celna uwaga, nie skumałeś jednak o co mi chodziło.


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 21 maja 2012, 13:22 
Cytuj  
Fajnie, ze porownujecie d2, ktore bylo znaczaco poprawione w dodatku z d3 od ktorego premiery nie minal tydzien.
Kurwa naprawde nikt nie pamieta premiery d2 i rozdzielczosci 480 na 640?

Jak AH bedzie kiepsko dzialac i generalnie itemizacja sie nie sprawdzi to blizz napewno zrobi revamp systemu i bedzie git.

Wazne ze sama mechanika gry jest zajebista. Naprawde zaden singleplayer nie dawal mi tyle fanu od KILKUNASTU LAT.

Bossy na koniec aktow sa rzeczywscie banalne, ale ja mam to w dupie, bo wiekszy fun jest z przezycia w kotle z 3 NMami na plecach niz z zabicia jednego bossa na ktorego taktyke i tak kazdy opanuje po tygodniu grania.

*

Posty: 77
Dołączył(a): 19.05.2008
Offline
PostNapisane: 21 maja 2012, 13:23 
Cytuj  
Gra super stop cry nabs


_________________
http://warthunder.com/upload/image/comm ... sign_1.png

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 21 maja 2012, 13:29 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Fajnie, ze porownujecie d2, ktore bylo znaczaco poprawione w dodatku z d3 od ktorego premiery nie minal tydzien.
Kurwa naprawde nikt nie pamieta premiery d2 i rozdzielczosci 480 na 640?


Dodatek do Diablo 2 wyszedł 11 lat temu. Wypadałoby dać jakiś postęp w kontynuacji.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*

Posty: 103
Dołączył(a): 2.02.2010
Offline
PostNapisane: 21 maja 2012, 13:53 
Cytuj  
Nie rozumiem tego płaczu, ta gra zawsze na tym polegała, zastepy mobków i siekanie na prawo i lewo. ktoś się spodziewał rozbudowanej fabuły? kilku tysięcy rożnych questów? Bosów, do których podchodzi się tysiąc razy żeby ubić? Nie!

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 21 maja 2012, 13:54 
Cytuj  
tomk81 napisał(a):
Nie rozumiem tego płaczu


To może poczytaj o czym jest dyskusja, zanim weźmiesz w niej udział.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 maja 2012, 13:56 
Cytuj  
tomk81 napisał(a):
Nie rozumiem tego płaczu, ta gra zawsze na tym polegała, zastepy mobków i siekanie na prawo i lewo. ktoś się spodziewał rozbudowanej fabuły? kilku tysięcy rożnych questów? Bosów, do których podchodzi się tysiąc razy żeby ubić? Nie!


Nie na tym polega płacz. Chodzi o itemizacje, co moze powodować, ze przy skupieniu sie na 3 statach na krzyż za 2 miesiace nie będzie co zbierac.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 maja 2012, 14:00 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
tomk81 napisał(a):
Nie rozumiem tego płaczu, ta gra zawsze na tym polegała, zastepy mobków i siekanie na prawo i lewo. ktoś się spodziewał rozbudowanej fabuły? kilku tysięcy rożnych questów? Bosów, do których podchodzi się tysiąc razy żeby ubić? Nie!


Nie na tym polega płacz. Chodzi o itemizacje, co moze powodować, ze przy skupieniu sie na 3 statach na krzyż za 2 miesiace nie będzie co zbierac.


I jak domniemam nikt tego u blizza nie zauwazyl tylko wy.
Wiecej wiary, przeciez maja swoim testerow i doskonale sobie zdaja sprawe co nalezy poprawic.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 21 maja 2012, 14:05 
Cytuj  
druzil napisał(a):

I jak domniemam nikt tego u blizza nie zauwazyl tylko wy.



Lol, "nie zauważył". Skoro tak to zrobili to znaczy, że tak chcieli to zrobić.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6567 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122 ... 329  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.