mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6567 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124 ... 329  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 maja 2012, 17:30 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
Rozbijanie przez kilka miesięcy wszystkich tematów o d3, wyzywanie ludzi a teraz milicjantem się stałeś ?


Tak. I kazdy twoj post dotyczacy mnie w jakikowiek sposob bedzie zglaszany bo mi sie znudzilo przegadywanie z toba i twoje doczepki do kazdej mojej rozmowy bo sam dyskutowac nie potrafisz.

A no i moje posty o D3 > twoje posty. Wiem ze boli ale deal with it. :)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 21 maja 2012, 17:34 
Cytuj  
Myślisz, że ktoś czyta jakieś zgłoszenia od ciebie, czy od razu lądują w koszu ? :)
Jak się nie podoba to nie odpisuj, masz opcję "ignore", ale wiem, że nie potrafisz się oprzeć i dlatego Ja > ty.
Pogódź się z tym.


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 maja 2012, 17:42 
Cytuj  
Czyta, czyta. Wycieczkami osobistymi przekroczyles granice dopuszczalne w dyskusji w kilku miejscach. Opanuj sie.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**

Posty: 495
Dołączył(a): 18.01.2012
Offline
PostNapisane: 21 maja 2012, 17:42 
Cytuj  
gra jest słaba miks d2 i wowa i wychodzi d3 jak dla mnie crap

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 maja 2012, 17:46 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Czyta, czyta. Wycieczkami osobistymi przekroczyles granice dopuszczalne w dyskusji w kilku miejscach. Opanuj sie.


Tu niechodzi nawet o wycieczki osobiste. To jest mmorpg.pl, przyzwyczailem sie. Chodzi o to ze atherius nie robi nic innego na tym forum tylko lazi za mna i przylacza sie do kogos w opluwaniu mnie itp... bo sam sie boi i nie portafi dyskutowac ze mna merytorycznie i zaraz sie zaczynaja wjazdy.
Jak to mowia..... "nigga plz".
Obsesja, prywatna vendetta czy poprostu zwykla niechec za to ze mam wieksza wiedze o grach od niego bo jak sam przyznaje jest casualem - malo mnie to interesuje, znudzilo mi sie i nie bede dluzej tego tolerowal.
Trwa to od dluzszego czasu i wystarczy przejrzec historie postow. :)


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 21 maja 2012, 17:48 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 21 maja 2012, 17:47 
Cytuj  
Tomu zmien nazwe topika na "d3 jest failem" albo wyjeb te placzki. Rzygac mi sie chce od tych trzech stron placzu.


_________________
Sathorn#2230

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 maja 2012, 17:50 
Cytuj  
Sathorn napisał(a):
Tomu zmien nazwe topika na "d3 jest failem" albo wyjeb te placzki. Rzygac mi sie chce od tych trzech stron placzu.


Tobie tak a mnie i innym nie. Temat sie nazywa.... UWAGA!!!! DYSKUSJA (pierwsze wazne slowo) OGOLNA! (drugie).
Nie - "chwalimy Diablo 3" a tych co "placza" wyrzucamy bo sathornowi sie rzygac chce. Nie chcesz to nie czytaj albo zaloz sobie temat do chwalenia gry i napisz wlasna recenzje (no ale po co, lepiej wjechac i napisac dwie bezwartosciowe linijki). Tutaj DYSKUTUJEMY OGOLNIE i o wadach i o zaletach Diablo 3 i pomijajac takie wajzdy jak twoj czy atheriusa to idzie nam w miare dobrze jak na to forum.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 21 maja 2012, 17:53 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
tomugeen napisał(a):
Czyta, czyta. Wycieczkami osobistymi przekroczyles granice dopuszczalne w dyskusji w kilku miejscach. Opanuj sie.


Tu niechodzi nawet o wycieczki osobiste. To jest mmorpg.pl, przyzwyczailem sie. Chodzi o to ze atherius nie robi nic innego na tym forum tylko lazi za mna i przylacza sie do kogos w opluwaniu mnie itp... bo sam sie boi i nie portafi dyskutowac ze mna merytorycznie i zaraz sie zaczynaja wjazdy.
Jak to mowia..... "nigga plz".
Obsesja, prywatna vendetta czy poprostu zwykla niechec za to ze mam wieksza wiedze o grach od niego bo jak sam przyznaje jest casualem - malo mnie to interesuje, znudzilo mi sie i nie bede dluzej tego tolerowal.
Trwa to od dluzszego czasu i wystarczy przejrzec historie postow. :)


A ty łazisz po wszystkich tematach o d3 i w kółko piszesz to samo mimo, że wszyscy już znają twoje zdanie od kilku miesięcy. Takiego spamu też ludzie nie tolerują a mimo to robisz to cały czas. Może pora spojrzeć w lustro a nie udawać niewiniątka, które nie potrafi się obronić.
I tak jestem casualem, nie siedzę całą noc przy kompie, przykro mi.


_________________
@polygamia

****
Avatar użytkownika

Posty: 1514
Dołączył(a): 5.10.2009
Offline
PostNapisane: 21 maja 2012, 17:53 
Cytuj  
fakt jest taki, ze ty placzesz w dziale diablo a topic o T2 nikt ci nie rujnuje.
myslisz, ze jestes takim super alternatywnym nonkonformista skoro nie podoba ci sie diablo?
ok napisz to raz albo zaloz sobie blog bo jestes bardziej meczacy niz kaczy.


_________________
PSN_id: Adhoc8810


Ostatnio edytowano 21 maja 2012, 17:56 przez Adhoc, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 maja 2012, 17:56 
Cytuj  
Moj "spam" jest przynajmiej na temat misiu.

I na serio nikogo nie obchodzi ile kto mniej siedzi przed kompem i sie tym chwali a tych co siedza dluzej wyzywa bo mu zal ze sam nie ma tyle wolnego czasu. To jest forum o grach video a nie o tym jak to uzywam zycie nie marnujac go przed kompem.
Tak wiec skoncz juz i odpusc bo ty tutaj nie pasujesz.


"myslisz, ze jestes taki super alteratynym nonkonformista skoro nie podoba ci sie diablo?"

Mysle ze posiadam wlasne zdanie i potrafie go bronic. Polecam.
A forum jest po to zeby dyskutowac.

I mnie sie podoba Diablo - nawet bardzo. Tylko ze jedynka i dwojka.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 21 maja 2012, 17:59 
Cytuj  
kurcze od 50 lvl ceny na ah mocno podskoczyly :(

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 21 maja 2012, 17:59 
Cytuj  
Ja pierdole Kabra, dla twojej wiadomosci mialem na mysli tych co wpadaja, mowia "ale to d3 jest hujowe... " I tyle ich wypowiedzi. Wasze zdanie na temat d3 z argumentami przyjmuje do wiadomosci i zlewam, bo ja mam fun a reszta mnie wali. Ty Kabra jako wojownik poprawnosci rozpierdalasz mnie na czesci pierwsze :D
Kurrwa krzyzowiec za dyche napierdalajacy cichaczem w obsrana wlasnoustnie wielokrotnie gra piszczacy "widzialem u kumpla".
Ja pierdole widzialem wiele, ale takich jak ty ze swieca szukac.


_________________
Sathorn#2230

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 21 maja 2012, 18:03 
Cytuj  
http://www.youtube.com/watch?v=I43GUnZN ... _embedded#!

HEHE

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 maja 2012, 18:06 
Cytuj  
Sathorn napisał(a):
Ja pierdole Kabra, dla twojej wiadomosci mialem na mysli tych co wpadaja, mowia "ale to d3 jest hujowe... " I tyle ich wypowiedzi. Wasze zdanie na temat d3 z argumentami przyjmuje do wiadomosci i zlewam, bo ja mam fun a reszta mnie wali. Ty Kabra jako wojownik poprawnosci rozpierdalasz mnie na czesci pierwsze :D
Kurrwa krzyzowiec za dyche napierdalajacy cichaczem w obsrana wlasnoustnie wielokrotnie gra piszczacy "widzialem u kumpla".
Ja pierdole widzialem wiele, ale takich jak ty ze swieca szukac.


Lecz sie. Serio. Dobra rada.

Boze ilez agresji wyzwala w ludziach to ze komus moze sie D3 nie podobac i to jeszcze jest w stanie (o zgrozo) to uargumentowac. :)

Cytuj:
przyjmuje do wiadomosci i zlewam


taaa..... i to podobno ja psuje topici, jak tu od razu taki scierwoslowotok leci. GZ.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 maja 2012, 18:15 
Cytuj  
Tak sobie to tlumacz ale to nie ja sam ze soba od 10ciu stron prowadze dyskusje na temat faili Diablo 3, tylko robi to kilkanascie osob i (o zgrozo ponownie!) niektorzy sie nawet ze mna zgadzaja lub maja swoje roznie nieprzychylne zdanie na temat pewnych elementow gry. A wlasnie to tutaj sie dzieje.

NIe chcesz nie czytaj, kto chce to dyskutuje i odpisuje. Bo jest o czym, bo grze jest daleko od idealu.

Przestan probowac wprowadzac cenzure na D3 usilnie wmawiajac (chyba sobie zreszta najbardziej) wszytkim dookola ze tylko mnie sie cos w D3 nie podoba bo to nieprawda. Newet fanboje (sobek) juz poznali sie na D3, az niemoge sie doczekac jaki whine bedzie za tydzien-dwa. :)


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 21 maja 2012, 18:16 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 maja 2012, 18:16 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Temat sie nazywa.... UWAGA!!!! DYSKUSJA (pierwsze wazne slowo) OGOLNA! (drugie).
(...)

Ty nie prowadzisz dyskusji tylko non stop powtarzasz swoją mantrę "diablo chujowe a cośtam lepsze". Nie dochodzi do ciebie, że nie każdy zgadza się z twoją opinią. Myślisz że jak napiszesz to milion razy to co? Ludzie pójdą dyskutować na inne forum czy może przyznają ci wreszcie rację? Zresztą, do kogo ja pisze :roll:

*
Avatar użytkownika

Posty: 50
Dołączył(a): 21.02.2012
Offline
PostNapisane: 21 maja 2012, 18:17 
Cytuj  
Zna ktoś jakąs dobrą miejscówke do grindu golda na hellu?

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 maja 2012, 18:19 
Cytuj  
"Ty nie prowadzisz dyskusji tylko non stop powtarzasz swoją mantrę "diablo chujowe a cośtam lepsze". Nie dochodzi do ciebie, że nie każdy zgadza się z twoją opinią. Myślisz że jak napiszesz to milion razy to co? Ludzie pójdą dyskutować na inne forum czy może przyznają ci wreszcie rację? Zresztą, do kogo ja pisze "

No zanim nie przylazl atherius i reszta, ktora usilnie jak zwykle probuje mnie obrazac za poglady i za to ze smiem ich bronic to rozmawialismy o itemizacji i potencjalnej dlugowiecznosci gry i chcialbym dotego wrocic jesli mozna. kkthx.

I nie musze nic powtarzac bo wystarczylo ze gra wyszla i juz ludzie przyznaja mi racje. :)


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 21 maja 2012, 18:20 
Cytuj  
ja w 3 akcie w piwnicach
latwe moby dobre duzo miuejsca na rare/championow

kilka runow i troche golda wplywa

a jak nie to proponuje akt 1 drop golda porownywalny zakup za jakies grosze +gold i tez dorbze idzie

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 21 maja 2012, 18:21 
Cytuj  
A to czy ja pojde sie leczyc misiu to moja sprawa ;) ty masz gowno do gadania.
I nie napinaj sie bo sie posrasz :)


_________________
Sathorn#2230

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6567 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124 ... 329  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.