mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6567 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140 ... 329  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 28 maja 2012, 19:05 
Cytuj  
Jak sie komus nudzi to z checia przyjme pomoc z diablo na koszmarze ;C Moje barba jebie w dupe jak mloda tajwanke
tiomor#2117

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 28 maja 2012, 19:06 
Cytuj  
yhy. daliby chociaz normal i nastepny poziom trudnosci od razu, bo normal to bleh...

przyjme za darmo konto D3 od hejtera co chetnie spalilby te gre na stosie.


_________________
.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 28 maja 2012, 19:17 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
przyjme za darmo konto D3 od hejtera co chetnie spalilby te gre na stosie.


O takie konto będzie trudno, oficjalnie plują na grę i Blizza ile wlezie, im więcej tym wydaje się im że są fajniejsi (obecnie takie zachowanie jest trendy, co potwierdzają artykuły największych branżowych czasopism, np: Bravo Girl czy WCHITH).
Ale w domowym zaciszu, gdzie nikt ich nie widzi, grają w Diablo 3 ile wlezie. Dlatego właśnie, kiedy spytasz pierwszego lepszego hejtera z brzegu, on odpowie, że gry nie miał i nigdy nie wyda na nią pieniędzy (jest to po części prawda, bo dostał ją za darmo, płacąc Annual Passa za WoWa).
Spytaj pierwszego lepszego hejtera, jego odpowiedz potwierdzi, to co tu napisałem ;).


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 28 maja 2012, 19:23 przez Perrin, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 495
Dołączył(a): 18.01.2012
Offline
PostNapisane: 28 maja 2012, 19:19 
Cytuj  
perin sory pojebało ciebie tak jestem hejterem gre mam ale załuje ale wybacz ale d3 to gniot chyba ze jestes chory umysłowy by zrozumieć ze własnie tak jest i to jets gniot

**
Avatar użytkownika

Posty: 264
Dołączył(a): 9.11.2009
Offline
PostNapisane: 28 maja 2012, 19:45 
Cytuj  
póki nie ma pvp to oprócz zarabiania $ na goldzie i acc nie ma sensu grać :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 28 maja 2012, 19:51 
Cytuj  
moralltach napisał(a):
perin sory pojebało ciebie tak jestem hejterem gre mam ale załuje ale wybacz ale d3 to gniot chyba ze jestes chory umysłowy by zrozumieć ze własnie tak jest i to jets gniot



gief acc plox.


_________________
.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 28 maja 2012, 19:53 
Cytuj  
@h1gh
dałbym tobie, ale nie jest moje ;>
póki jest z kim grać to można pograć, chociaż brak prawdziwych beta testów to skandal


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 28 maja 2012, 20:18 
Cytuj  
Perrin napisał(a):
Highlander napisał(a):
przyjme za darmo konto D3 od hejtera co chetnie spalilby te gre na stosie.


O takie konto będzie trudno, oficjalnie plują na grę i Blizza ile wlezie, im więcej tym wydaje się im że są fajniejsi (obecnie takie zachowanie jest trendy, co potwierdzają artykuły największych branżowych czasopism, np: Bravo Girl czy WCHITH).
Ale w domowym zaciszu, gdzie nikt ich nie widzi, grają w Diablo 3 ile wlezie. Dlatego właśnie, kiedy spytasz pierwszego lepszego hejtera z brzegu, on odpowie, że gry nie miał i nigdy nie wyda na nią pieniędzy (jest to po części prawda, bo dostał ją za darmo, płacąc Annual Passa za WoWa).
Spytaj pierwszego lepszego hejtera, jego odpowiedz potwierdzi, to co tu napisałem ;).

"Trochę" upraszczasz sprawę.
Bo powiedzmy, że kupiłem diabełka 3 i przypisałem już do swojego konta battlenet, na którym mam bodajże ze 4 gry przypisane. Jeśli nawet hate-ował bym to za uja bym nie sprzedał konta - bo jakby nie patrzeć w D2 od czasu do czasu jeszcze pogrywam, tak jak i inne stare tytuły ze stajni Blizzarda.
No chyba, że jest możliwość przekazania pojedynczej gry ale nie sądzę.


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 28 maja 2012, 20:21 
Cytuj  
Dlatego każdą grę rejestruje się na osobne konto hehe. ;)


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 maja 2012, 20:29 
Cytuj  
Lolwut napisał(a):
póki nie ma pvp to oprócz zarabiania $ na goldzie i acc nie ma sensu grać :P

Problem w tym że jak już dodadzą pvp to też może nie być sensu bo AH ;p, chyba że w małym gronie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 28 maja 2012, 20:38 
Cytuj  
Niah napisał(a):
@h1gh
dałbym tobie, ale nie jest moje ;>
póki jest z kim grać to można pograć, chociaż brak prawdziwych beta testów to skandal


jak nie Twoje to tym bardziej ;d

do pvp moze sie cos zmieni, w kazdym razie w raz z pvp pewnie duzo znudzonych powroci.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 maja 2012, 21:39 
Cytuj  
Fail to AH jest, wczoraj kupiłem 4 przedmioty a pojawiły mi się w skrzynce 7, te 3 pozostałe miały błąd w kupieniu aukcji i myślałem że kasy nie wzięło, na szczęście drobnica, ale sam fakt.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 maja 2012, 21:54 
Cytuj  
Dlatego RMAH wciaz opzniaja, bo takie wtopy nie moga sie tam zdarzac.

****

Posty: 1410
Dołączył(a): 14.05.2009
Offline
PostNapisane: 28 maja 2012, 22:15 
Cytuj  
no ja wczoraj kupilem okazyjnie weapon za 800k. dostalem timeout i juz tej aukcji nie bylo to kupilem inny weapon. oczywiscie kase mi wjebalo za dwa mimo ze pierwszego weapona wedlug info nie kupilem. rano dostalem item, ale co mi po tym jak juz inny zakupilem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 maja 2012, 22:21 
Cytuj  
Dokładnie miałem to samo, FAIL.

****

Posty: 1410
Dołączył(a): 14.05.2009
Offline
PostNapisane: 28 maja 2012, 22:31 
Cytuj  
swoja droga, szkoda ze nie ma jakiegos trybu minihardkor, gdzie powiedzmy za zgon tracimy exp+random item z inventory. sam bym wybral hardkor over normal, ale niepewny internet niestety nie pozwala, a taki tryb minihardkor bylby akurat - strata przy zgonie duza, ale nie na tyle zeby komputer przez okno wyrzucac to i DC by tak nie bolaly.

osobiscie nie widze sensu grac na normalu, bo przez te samobojcze farmienie skrzynek/bossow/glass cannon buildy/exploity i inne shiety ekonomia jest strasznie rozjebana. czlowiekowi padnie weapon ~600-700 dpsu to sprzeda za grosze, bo inni cheesowali i podropili 1k dps weapony w 4 akcie.

widzialem jak kungen streamowal gre na hardkorze to tam jest bajka - nikt nie siedzi jeszcze na akcie drugim, kazdy najpierw sie ubiera co by nie byc zaskoczonym w kolejnym akcie przez co ceny na AH sa mega zajebiste. ogolem wypas - tak powinnien wygladac normal pomijajac jedno zycie.

edit. no i ofc community imba na hardkorze - na diablofans.com/forum w sekcji hardkor ludzie uzupelniaja tabele progressu, jak ktos zginie to skladaja kondolencje itp :P

edit2. no i bossy aktowe maja sens - wiekszosc z nich ma banalna mechanike, ale jednak potrafia oneshootowac niektorymi umiejkami i hardkor takich bledow nie wybacza.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 28 maja 2012, 23:52 
Cytuj  
Farin napisał(a):
No chyba, że jest możliwość przekazania pojedynczej gry ale nie sądzę.

Zaloz nowe konto na identyczne dane co pierwsze i popros support o przeniesienie licencji, powinno dac rade.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***

Posty: 755
Dołączył(a): 12.10.2005
Offline
PostNapisane: 29 maja 2012, 11:02 
Cytuj  
Cytuj:
Maybe not in a manner such as this but in a future patch, most likely the one to include PvP, we are planning to outright buff legendary items :) We also want to over time expand the current affix diversity as well as the unique bonuses of legendary items, we are looking to share more details regarding this after the PvP patch.


Z EU forum

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 29 maja 2012, 11:17 
Cytuj  
po dodaniu pvp, wiekszej ilosci afiksow, ztuningowaniu inferno to moze byc naprawde d2 killer xD

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 maja 2012, 11:20 
Cytuj  
Podstawowe pytanie - kiedy pojawi się PvP patch? Bo jeśli dopiero pod koniec roku to mają spokojnie czas na buffniecie legendary i poprawę itemizacji jako takiej. Pytanie też kiedy będą poprawki dla inferno właśnie.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6567 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140 ... 329  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.