mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6567 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150 ... 329  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 cze 2012, 12:38 
Cytuj  
Randą alda is randą


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 2 cze 2012, 13:10 
Cytuj  
Yarrow napisał(a):
karzde


Jezu Chryste... D:

@ragna: tak czy siak nie prawda, bo Barb radzi sobie na inferno z dobrym 2h. Monk to nie wiem.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

**
Avatar użytkownika

Posty: 264
Dołączył(a): 9.11.2009
Offline
PostNapisane: 2 cze 2012, 13:24 
Cytuj  
jeśli ten barb nie miałby itemów z AH to nie jest w stanie grać 2handera bo po prostu nie dojdzie do aktu 3 gdzie dropią bronie a wczesniej nie ma gdzie czegos takiego zdobyc

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 2 cze 2012, 13:31 
Cytuj  
Lolwut napisał(a):
jeśli ten barb nie miałby itemów z AH to nie jest w stanie grać 2handera bo po prostu nie dojdzie do aktu 3 gdzie dropią bronie a wczesniej nie ma gdzie czegos takiego zdobyc

W pierwszym akcie jest możliwe, że wypadnie 2h 1200dps tylko trzeba mieć turbo farta.


_________________
Duh, winning

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 2 cze 2012, 13:35 
Cytuj  
Jest jakiś dobry sposób na te gobliny z workami? :)


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 13.09.2006
Offline
PostNapisane: 2 cze 2012, 14:10 
Cytuj  
zagonic kurwe w kat


_________________
http://steamcommunity.com/id/crunozaur

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 2 cze 2012, 14:48 
Cytuj  
shp napisał(a):
W pierwszym akcie jest możliwe, że wypadnie 2h 1200dps tylko trzeba mieć turbo farta.


Chyba trzeba być niesamowicie głupim i w czepku urodzonym jednocześnie żeby taki w act I wydropił :wink:


_________________
Mam leniwe szare komórki.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 2 cze 2012, 14:57 
Cytuj  
Byłem świadkiem jak na streamie typkowi z 0mf i 5 stackami taki wypadł przed butcherem :wink:


_________________
Duh, winning

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 cze 2012, 14:59 
Cytuj  
Polecam farmę goba w II akcie inferno(wszystko jest na diablofans opisane). Najlepszy goblin ever :P. Jeszcze z 100 runów i może przyfarci jakiś dobry item;].


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 2 cze 2012, 15:46 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Polecam farmę goba w II akcie inferno(wszystko jest na diablofans opisane). Najlepszy goblin ever :P. Jeszcze z 100 runów i może przyfarci jakiś dobry item;].



Najpierw to trzeba do waypointa dotrzeć ;)


_________________
Mam leniwe szare komórki.

****

Posty: 1410
Dołączył(a): 14.05.2009
Offline
PostNapisane: 2 cze 2012, 16:02 
Cytuj  
ja pierdole. co sie wejdzie na streama 'act3 farm' czy cos w tym stylu to ludzie cheesuja jak tylko sie da. teraz widzialem jakiegos wiza co blokuje moby na krawedzi i zbija je sobie z pagorka przy okazji napierdalajac macro na zmiane gearu.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 2 cze 2012, 16:13 
Cytuj  
A dziwisz się skoro blizz sam napisał że mobki na inferno mają większy damage spike niż oczekiwali.

Apropos goblina act 2 to ja solo nie jestem w stanie cholery nawet w małpie ubić.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

****

Posty: 1410
Dołączył(a): 14.05.2009
Offline
PostNapisane: 2 cze 2012, 16:25 
Cytuj  
mnie bardziej irytuje to, ze cheese = miliard zgonow = gra gdzie zdychanie jest oplacalne.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 2 cze 2012, 16:28 
Cytuj  
Ja nie mam miliarda zgonów i farmie act4 na barbie :wink:

Po za tym ja się nie dziwię że ludzie robią wszystko żeby mieć jak największą szansę na dorby loot z tak zjebany affixami jak sa teraz, podam tylko 2 przykłady z ostatnich dni, chest armor idealny dla mnie, duzy upgrade stam, str, ress all ofc pelerynka dla dh, dziś chełm 609 armor, 78 ress all, 156 stam, 162 str i ofc co, wizard hat.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 2 cze 2012, 16:47 
Cytuj  
Bloodleaf napisał(a):
chełm

Mam tam niedaleko rodzinę, fajne miasto.


A ten hełm dla wizza to ja bym sobie zostawił, nastrzelal ss i wstawił na forum blizza z podziękowaniami za piękny loot dla Twojego tank barba ;)


_________________
Duh, winning

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 2 cze 2012, 17:21 
Cytuj  
shp napisał(a):
Bloodleaf napisał(a):
chełm

Mam tam niedaleko rodzinę, fajne miasto.


A ten hełm dla wizza to ja bym sobie zostawił, nastrzelal ss i wstawił na forum blizza z podziękowaniami za piękny loot dla Twojego tank barba ;)

A Blizz zwyczajnie odpowie:
working as intended :]


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 cze 2012, 17:21 
Cytuj  
Blood jak ty nie jestes w stanie go ubic, skoro ja moim noob barbem go ubijam :E?? Gorzej z mobami ale wiadomo, mozna skipować.

W ACT IV farma spoko, ale chyba wole tego gobasa niz rozpierdalac dzbany i zdychac co chwile w sprzecie pod mf :).


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 2 cze 2012, 17:47 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Blood jak ty nie jestes w stanie go ubic, skoro ja moim noob barbem go ubijam :E?? Gorzej z mobami ale wiadomo, mozna skipować.

W ACT IV farma spoko, ale chyba wole tego gobasa niz rozpierdalac dzbany i zdychac co chwile w sprzecie pod mf :).


No nie mogę go ubić, do 50% najwięcej go zjechałem, co do act4 to ja tam ginę może z 4 razy dziennie :P


_________________
Mam leniwe szare komórki.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 13.09.2006
Offline
PostNapisane: 2 cze 2012, 19:54 
Cytuj  
Kole0 napisał(a):
ja pierdole. co sie wejdzie na streama 'act3 farm' czy cos w tym stylu to ludzie cheesuja jak tylko sie da. teraz widzialem jakiegos wiza co blokuje moby na krawedzi i zbija je sobie z pagorka przy okazji napierdalajac macro na zmiane gearu.


robie dokladnie to samo. niektore elity sa nie do zabicia bez glitchowania. no i gear pod MF na koniec walki obowiazkowo, ale w makra sie nie bawie (w ogole da sie?)

do bugowania polecam most, drzwi (iron gate czy te drewniane, ktore trzeba otworzyc). no i jeszcze pare innych sposobow sie znajdzie ;p


_________________
http://steamcommunity.com/id/crunozaur

****

Posty: 1410
Dołączył(a): 14.05.2009
Offline
PostNapisane: 2 cze 2012, 20:34 
Cytuj  
ja juz nie mam nic do tego bugowania, ale do tego ze pullujac packi pod takie blocki ludzie czesto sie skladaja po kilka razy itp.

co do argumentu nie do zabicia - znam barba i witch doctora, ktorzy maja na farmie akt 3 i czesc aktu 4 grajac normalnie i w normalnym zbalansowanym gearze, tylko ze ich gear jest jakies 5 razy lepszy od tych cheeserow.
wkurza mnie takie gadanie, ze niektore packi sa niemozliwe. gra ma niecale 2 tygodnie, a ludzie chcieli by miec na farmie akt4 od bram nieba az po diablo lacznie.
gear, ktory teraz jest dostepny to zapewne dopiero namiasta tego co mozna wydropic i w czym powinno sie progresowac.

gdyby naprawa kosztowala 100k za zgon na 60tym, badz wypadal by randomowy item z inventory to do dzis wiekszosc by siedziala na pierwszym akcie, a nieliczni by sie bawili w akt2, a w farmienie goblinow/skrzynek na spotach, gdzie czasem spawnia sie elite packi cwaniacy przestali by sie bawic jak by zobaczyli rachunek za naprawe po kilku takich lol zgonach.


i o ile mysle, ze inferno nie da sie przejsc na 1 zyciu(hardcore) bo faktycznie zdarzaja sie insane przypadki totalnie broken packow z najgorszymi affixami, ktorych nie da sie uniknac, to juz zwiekszajac dozwolona liczbe zgonow do kilku przy dobrze zorganizowanym gearze jest to bardzo mozliwe.
tylko wtedy, zeby wejsc na akt4 potrzeba by bylo tygodni/miesiecy, a nie jak to jest teraz - godzin/dni.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6567 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150 ... 329  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.