mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6567 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184 ... 329  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1410
Dołączył(a): 14.05.2009
Offline
PostNapisane: 19 cze 2012, 17:44 
Cytuj  
a no to juz uroki glasscannona jak sie z 10k hp biega.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 cze 2012, 18:12 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
raggnarok napisał(a):


O kurwa jaki fail patch. Zmiany w crafcie niby dobre ale tylko na lvlach 1-59 i lovlvl gemy wiec who cares (i tak pewnie bedzie taniej na AH) i lepsza dystrybucja lootu na inferno/late hell tez na plus.

Cala reszta fail na maxa. Nawet sie nie spodziewalem ze Blizzard bedzie mial tupet jeszcze barzdziej znierfic drop rate w grze - okazuje sie ze jednak. :) Bo przeciez to co bylo to bylo za duzo (a nie bylo wlasciwie nic). Masakra jakas.
No i ofc zero zmian waznych rzeczy za to pododawali jeszcze wiecej gear checkow i enrage'ow zeby wyrownac zmiejszenie brick walla na mobkach to teraz bedzie to samo na bossach.

MIOD HnS lol.

Do tego zwiekszone koszty napraw - srsly nie wiem czy po tym patchu wogole to bedzie grywalne.
POdziwiam ich filozofie - odtrabic na caly swiat ze daja dwie rzeczy 2 tygodnie pzrd patchem a potem w tym samym patchu rownoczesnie zabrac 10 innych i sumarycznie wychodzi na to samo. Geniusze tam pracuja - serio. Szkoda ze nie od gier.

Serio myslalem ze posluchaja ludzi i wytna te idiotyczne gear checki, enrejdze i reszte mechaniki rodem w WoW'a a tu wpychaja tego jeszcze wiecej wszedzie i do tego nerfia drop rate na maxa juz chyba (kolejny krok to juz chyba wogole brak dropu ingame i wszytko na AH od Blizzarda). /rence


Nie wiem po co to pisze, no ale spoko:

1. Craft. Owszem, na AH bedzie taniej, ale to akurat normalne, w koncu wrzuca tam przedmioty kilkaset tys. osob. Celem zmniejszenia cen craftu i rozwoju BS na 1-59lvl jest zachecenie osob do zabawy z tym elementem. Poza tym ceny craftu na 60lvl tez maja byc zmniejszone:

    The gold cost of crafting items with 4 affixes and 5 affixes (including items in Inferno difficulty) has been reduced
    Weapon crafting costs have been reduced

2. Nerf MF wplywajnego na dropy ze skrzynek/urn etc. fakt, troche boli, ale na tym glowie korzystali boterzy/osoby biegajace z calym gearem +MF i rozwalajace urny - szczerze ci powiem, ze takich osob w o gole mi nie zal. Normalny gracz pewnie tego nerfa w ogole nie odczuje. Chyba ze mowisz o czyms innym.

3. Jak sam zauwazyles, itemy lepszej jakosci beda dostepne o wiele, wiele wczesniej - juz od III aktu Hella

4. Enrage dodali na bossach, a jakbys pogral w D3 to bys wiedzial, ze bossowie to akurat miekkie pipy w D3 (z wyjatkiem moze Beliala).

5. Zwiekszone koszty napraw? Zobaczymy w praniu, moby bija za mniej, moze bedziemy rzadziej ginac? Who knows...

6. O jakich ty gear checkach mowisz? Gear check zostaje wlasnie nerfniety i to w chuj razem z tym patchem.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 19 cze 2012, 18:15 
Cytuj  
po co jeszcze z tym debilem wogole klikacie? :roll:


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 cze 2012, 18:16 
Cytuj  
Bo sie troche ostatnio uspokoil...

****

Posty: 1410
Dołączył(a): 14.05.2009
Offline
PostNapisane: 19 cze 2012, 18:17 
Cytuj  
pewnie inferno progresuje :D.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 19 cze 2012, 19:15 
Cytuj  
ja mysle ze kabra sobie trzepie czytajac odpowiedzi na swoje posty.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 19 cze 2012, 19:31 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
ja mysle ze kabra sobie trzepie czytajac odpowiedzi na swoje posty.

Chyba dywan w siedzibie Blizzarda trzepie. :wink:


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 cze 2012, 19:35 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
2. Nerf MF wplywajnego na dropy ze skrzynek/urn etc. fakt, troche boli, ale na tym glowie korzystali boterzy/osoby biegajace z calym gearem +MF i rozwalajace urny - szczerze ci powiem, ze takich osob w o gole mi nie zal. Normalny gracz pewnie tego nerfa w ogole nie odczuje. Chyba ze mowisz o czyms innym.

Wydaje mi się, że to uderzy głównie w normalnych graczy. Boterzy po pierwsze już się nachapali, poza tym bot podziała trochę dłużej żeby wyszli na swoje. Normalny gracz będzie klął, że wypada mu sam blue crap albo nic.
raggnarok napisał(a):
3.(...) itemy lepszej jakosci beda dostepne o wiele, wiele wczesniej - juz od III aktu Hella

Ale te wartościowe dalej od A3 inferno :roll:, chociaż tu każda zmiana na plus będzie mile widziana.

***

Posty: 535
Dołączył(a): 2.01.2005
Offline
PostNapisane: 19 cze 2012, 19:40 
Cytuj  
Jak od A3, jak max ilvl bedzie leciec juz w Akt 1, tylko ze z 2 % szans.
A zmiana uderzy glownie w boterow, bo sorry, kto inny mial fun z farmienia waz? Teraz inferno po nerfie moze bedzie mozna farmic tak jak bozia przykazala, tj. elite packi + boss, a nie jakies gobliny czy rozbijanie sloikow.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 19 cze 2012, 19:40 
Cytuj  
MF i tak nie działa. Albo działa na tyle chujowo, że nie opłaca się w to pchać.

Przykład:
300MF
drop z bossa - 2 żółte i 7 niebieskich
125MF
drop z bossa - 2 żółte i 7 niebieskich


ZONK :/

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 cze 2012, 19:47 
Cytuj  
Dobrze poniżej 100 MF i same niebieskie z mięsnego jeża, chyba że akurat na nim mf nie działa :roll:

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 cze 2012, 19:47 
Cytuj  
Havok napisał(a):
raggnarok napisał(a):
2. Nerf MF wplywajnego na dropy ze skrzynek/urn etc. fakt, troche boli, ale na tym glowie korzystali boterzy/osoby biegajace z calym gearem +MF i rozwalajace urny - szczerze ci powiem, ze takich osob w o gole mi nie zal. Normalny gracz pewnie tego nerfa w ogole nie odczuje. Chyba ze mowisz o czyms innym.

Wydaje mi się, że to uderzy głównie w normalnych graczy. Boterzy po pierwsze już się nachapali, poza tym bot podziała trochę dłużej żeby wyszli na swoje. Normalny gracz będzie klął, że wypada mu sam blue crap albo nic.


Nigga, plz. Gadasz tak jakby z waz/cial/beczek lecialy tasmowo jakies super itemy. Ten nerf spowoduje, ze moze nie podniesiesz kilku rare itemow w perspektywie paru miesiecy grania, o legendary nie wspominajac...

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 cze 2012, 19:52 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Nigga, plz. Gadasz tak jakby z waz/cial/beczek lecialy tasmowo jakies super itemy. Ten nerf spowoduje, ze moze nie podniesiesz kilku rare itemow w perspektywie paru miesiecy grania, o legendary nie wspominajac...

Nie wiem jak lecą bo jakoś nic nie trafiłem z beczki/urny itp. Natomiast sam napisałeś, że boty z tego korzystały, więc jakieś profity musiały z tego być. Może pisz jaśniej czy wg ciebie ma to być znefrowane czy nie.

***

Posty: 535
Dołączył(a): 2.01.2005
Offline
PostNapisane: 19 cze 2012, 19:54 
Cytuj  
Boty to farmily, bo dalo sie takie napisac. Jakos nie wyobrazam sobie bota do farmienia elit na inferno... ( nie licze miesnego jeza)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1203
Dołączył(a): 24.09.2004
Offline
PostNapisane: 19 cze 2012, 20:06 
Cytuj  
Chyba botów nie widziałeś :D Jeden się reklamował takim filmikiem z gameplaya, ze grał lepiej niż człowiek (akurat monkiem) bo bot widzi i poza ekran i nie ma takich opóźnienie jak człowiek a przy małym %HP rozłączał się jakoś... relog i repeat. Jeszcze pisali, że robi niektóre akcje szybciej niż to możliwe standardowo przez użytkownika... Automatyczne zbieranie przedmiotów/golda, sprzedaż/przemiał crapu over and over again.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 19 cze 2012, 20:18 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
MF i tak nie działa. Albo działa na tyle chujowo, że nie opłaca się w to pchać.

Przykład:
300MF
drop z bossa - 2 żółte i 7 niebieskich
125MF
drop z bossa - 2 żółte i 7 niebieskich


ZONK :/



Bo akurat na bossów nie działa mf tylko nephalemy


_________________
Mam leniwe szare komórki.

****

Posty: 1410
Dołączył(a): 14.05.2009
Offline
PostNapisane: 19 cze 2012, 20:23 
Cytuj  
tego nie wiadomo. nigdzie afaik nie ma zadnego oficjalnego info.

***

Posty: 654
Dołączył(a): 8.12.2006
Offline
PostNapisane: 19 cze 2012, 23:49 
Cytuj  
Jeśli to co hamburgery piszą na forum jest prawdą to blizzard poleciał po calości z 1.03 ;D

Zatrzyma hiperinflację golda, ceny itemków na rmah będą utrzymywać ładny poziom i praktycznie (imo) zabił boty.

Ludzie piszą że za 1hit od moba koszt naprawy sięga nawet 500g a 4x dead to koszt 20k ; p
W kilku postach przeczytałem nawet że act2 jest dalej kurewsko trudny ale możliwe że paru cfaniaczków wystakowało vit i chcieli poszaleć. Nie mogę się doczekać tego co będzie się jutro działo ;p


_________________
Elysium Project pvp: Vsqe

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 20 cze 2012, 06:20 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):

Nigga, plz. Gadasz tak jakby z waz/cial/beczek lecialy tasmowo jakies super itemy. Ten nerf spowoduje, ze moze nie podniesiesz kilku rare itemow w perspektywie paru miesiecy grania, o legendary nie wspominajac...


to generalnie super:
Na bossy ponoć MF nie działa - bo mają przypisany loot zależny tylko od NV.
Drop z chestów/etc. będzie nerfnięty - a szczerze mówiąc to są miejsca z których dropnęły mi moje 3 legendary. Nie jestem pewien co do greena - ale bardzo możliwe, że to też drop z random chesta/mebelka..
Czemu legendary nie dropią z bossów? Patrz powyżej.

Okaże się, że drop uber raresów będzie tak rzadki, że przez pół roku nie zobaczymy ani jednego ;)

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 20 cze 2012, 06:24 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Czemu legendary nie dropią z bossów? Patrz powyżej.

Okaże się, że drop uber raresów będzie tak rzadki, że przez pół roku nie zobaczymy ani jednego ;)


Super, mi legendarny i zielone lecą z białych mobkow, z bossa na razie wypadły mi 3legendary i 1 zielony.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6567 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184 ... 329  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.