mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6567 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187 ... 329  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 cze 2012, 10:10 
Cytuj  
No na pewno przetestuje jak wróce, ale jak naprawy golda będą dużo większe i totalnie nie będzie się opłacało biegać w II 2, to dupa totalna. Sądząć po płaczu na forach, to zaraz poleci jakiś hotfix, bo ludzie póki co tylko na to narzekają i może na mf (ale tutaj odczucia są jakieś różne).

Kabra, zniknij z tąd bo nawet nie grasz więc się nie wypowiadaj, trollu większy niż ja.


Na sarkothcie może też zmniejszyli gold drop rate- sprawdzę, jak wrócę.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 cze 2012, 10:10 
Cytuj  
Kole0 napisał(a):
nawet jesli skoncze na kupowaniu golda to i tak juz zarobilem na tej grze ~700 zl, wiec mnie to pierdoli ;)

nie wiem, czy to pomoze kabra, ale kiedys slyszalem, ze jak kobieta tylko chodzi i zrzedzi to znaczy ze dawno sie nie kochala. wez moze sobie zwal czy cos to ci ulzy raz na zawsze, bo naprawde serce mi sie kraja jak ciebie czytam.


Naprawde mam na to wyjebane.


Problem jest taki ze dzisiejszy Blizzard, mysli kategoriami MMO i traktuje ta gre jak MMO a nie jak HnS. Zreszta Jay Wilson nie ma kurwa zielonego pojecia jak dobrego HnS zrobic (nie wiem skad oni go wieli ale juz dawno powienien wyleciec za to co odpierdala on i jego team).

Do tego tablica z goalsami designersko-developerskimi w Blizze dotyczaca D3 wyglada chyba tak:

1. RMAH Forcing
2. RAMH Forcing
3. RMAH Forcing
...
...
...
9. GAH Forcing
10. GAH Forcing
...
...
...
99. fun?

Ogolnie gra sie sprzedala dobzre bo nawet worek z kartoflami z napisen Diablo 3 by sie sprzedal dobrze. Duza ilosc ludzi jest gra rozczarowana a teraz probuja latac na sile i jak dwie rzeczy zalataja to 10 spierdola i nie lataja tych ktore sa naprawde zrodlem problemu tylko amputuja noge przy bolacym malym palcu ( o czym doskonale wiedza).
Widac jak na dloni ze sa rozdarci miedzy probami zrobienia gry lepsza i 'fajniejsza' a naciskami z gory (ACTI?) o Auction House itd...
Trzeba byc slepym fanbojem zeby tego nie widziec.

Ogolnie bede o tym pisal bo to naprawde ciekawa sytuacji, ktora jeszcze chyba nigdy nie maila miejsca w branzy na taka skale i z taka sila wiec zabolku drogi - wypierdalaj botowac jeza. :)


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 20 cze 2012, 10:15 przez Kabraxis, łącznie edytowano 2 razy
*

Posty: 77
Dołączył(a): 19.05.2008
Offline
PostNapisane: 20 cze 2012, 10:12 
Cytuj  
bliz wie jak zjebac gre doswiadczenie z wowa


_________________
http://warthunder.com/upload/image/comm ... sign_1.png

**

Posty: 462
Dołączył(a): 22.06.2004
Offline
PostNapisane: 20 cze 2012, 10:13 
Cytuj  
Kole0 napisał(a):
nawet jesli skoncze na kupowaniu golda to i tak juz zarobilem na tej grze ~700 zl, wiec mnie to pierdoli ;)


to zapierdalaj dalej a nie na forum siedzisz!

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 20 cze 2012, 10:15 
Cytuj  
No z tym funem to się zgodzę. Jak czytam wypowiedzi ludzi, którzy grają na Inferno to się zastanawiam czy czasem nie są masochistami. Bohater pada od 1 strzału byle potwora, co chwilę jakieś paczki potworów nie do pokonania i koszty napraw przekraczające wszystkie dopuszczalne normy. Po co się męczyć?! Wychodzi na to, że zrobili ten tryb trudności po najmniejszej ilości oporu.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 20 cze 2012, 10:15 
Cytuj  
Kole0 napisał(a):
nie wiem czy pech, czy nie ale wypadlo mi juz jakies 12 rarow na 50-52lvl ;<.



Zgadza się, chociaż mi już z jednego moba wypadły 2 epiki oba na ilevel 51


_________________
Mam leniwe szare komórki.

****

Posty: 1376
Dołączył(a): 6.03.2009
Offline
PostNapisane: 20 cze 2012, 10:15 
Cytuj  
za 3 zgony 22k repair cost... najs


_________________
"Gdy jesteś zły, licz do czterech, gdy jesteś bardzo zły, klnij."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 13.09.2006
Offline
PostNapisane: 20 cze 2012, 10:15 
Cytuj  
z ciekawosci sie zalogowalem, bo caly czas nie sprzedalem zjebanego konta.

dps spadl mi o 30k (z 62k), bug z hydra fixniety, naprawa za 1 zgon - 4500 golda. uber chujowa elite w 3 akcie bilem z 5 minut. oczywisty overnerf IAS, wszyscy teraz switch na overpriced crit/critdmg a w next patchu poleci buff/nerf innej staty utrzymac sztucznie rotacje sprzetu

cy@


_________________
http://steamcommunity.com/id/crunozaur

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 cze 2012, 10:23 
Cytuj  
Czyli już ceny na CritChance/CritDamages itemy poszybowały strasznie w górę :D?


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 20 cze 2012, 10:28 
Cytuj  
Zrobilem caly quest Road to Alcarnus (a2, 2 quest)

- Moby bija o duzo mniej - gra sie naprawde przyjemniej, jak wczoraj wipowalem w tej piwnicy z uwiezionym kapitanem tak teraz udalo mi sie za 1 razem ich pokonac. Mialem problemy z Shatterbonem ale po kitowaniu udalo mi sie go zabic Barbem
- Przez caly quest wypadly mi (doslownie) 6 magicow i 1 rare ( z czego 2 magic z Mahdy). Nie wspomne o tym ze to byly itemy na lvl 52-57
- Z 250k zostalo mi 170k bo wszystko poszlo na naprawy. ok


Niestety poraz pierwszy musze sie zgodzic z Kabra. Ten patch totalnie mi nasunal do glowy mysl zeby kupowac itemy na RMAH i gold przeznaczac tylko i wylacznie na naprawy.
Przepraszam, ale co mam zrobic jesli mam w bagu tylko 170k, itemy na GAH chodza po pare mln i cala kasa skonczyla mi sie na naprawach? Zaczac nowa postac, wyfarmic te 25k na act1 normal i wtedy sie naprawic na 60 toonie? A gdzie tu mowa o kupowaniu itemow za gold jak wszystko idzie na naprawy
Nie wspomne juz o tym drop rate itemow, te tabelki sa naprawde chyba z dupy zeby tylko zamydlic ludziom oczy


Patch ktory mial byc imba okazal sie mega failem


Ostatnio edytowano 20 cze 2012, 10:29 przez koci, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1410
Dołączył(a): 14.05.2009
Offline
PostNapisane: 20 cze 2012, 10:29 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Widac jak na dloni ze sa rozdarci miedzy probami zrobienia gry lepsza i 'fajniejsza' a naciskami z gory (ACTI?) o Auction House itd...
Trzeba byc slepym fanbojem zeby tego nie widziec.

sorry, ale na to stwierdzenie mam tylko jedna odpowiedz:
Trzeba byc przyjebanym przyjebem, zeby po 3 tygodniach nie potrafic wbic sobie do opoznionej lepetyny faktu, ze itemy na AH nie pojawiaja sie na pskryk palcami Blizzarda.
Jak trzeba miec ograniczone rozumowanie, zeby nie potrafic zrozumiec faktu, ze twoje wyimaginowane zmniejszenie dropu gowno ma wplyw na rozgrywke bo dotyka KAZDEGO JEBANEGO GRACZA.

nie zapomnij jeszcze dac jakiegos porownania z diablo2 jakie ono bylo zajebiste, bo przeciez o d2 masz tak kurewsko wielkie pojecie, ze zapewne wymiekles na 20tym lvlu jak sie dowiedziales, ze istenieje w grze jedyny sluszny build, a ty zle rozdales punkcik, albo to ze dany item mial 0.001% szansy na dropa z KONKRETNEGO bossa i mogles go robic miliard razy, a dobrego itema dla siebie nie wydropiles, jesli nie miales szczescia.


jednym slowem stary jestes takim handicappem, ze community WoWa, czy LoLa to przy Tobie calkiem elokwentni ludzie.



@up.

masz 200k w bagu, wiec starczy ci golda na naprawy za jakies kilka godzin farmy.
napierdalaj cokolwiek dajesz rade, a zapewniam cie ze nawet przy mega nie farcie looty sprzedasz za wielokrotnosc tego co stracisz na naprawde.


zreszta RMAH nie polega na tym, ze masz wplacac kase na PayPala i bulic za sprzet - wystaw cos swojego. mega crapy schodza po 3-4 euro. sprzedasz 10 takich itemow i juz stac cie na weapon 1k dpsu - WINNING!?


Ostatnio edytowano 20 cze 2012, 10:34 przez Kole0, łącznie edytowano 2 razy
**
Avatar użytkownika

Posty: 470
Dołączył(a): 9.10.2005
Offline
PostNapisane: 20 cze 2012, 10:30 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Kabra, mała prośba - idź się leczyć hejterze :).



az tak tego nie widzisz? przed premiera tez tak myslalem, ze kabra hejter, ze sie nie zna, diablo to diablo, blizz to blizz, nie spieprza tego, bedzie fajnie. a okazuje sie, ze kabra mial w 100% racje. czuje sie wrecz oszukany przez blizza i cala prognoza kabry sie sprawdzila.

-wiec kupilem kluczyk do poe i pykam :D


_________________
forfiter

****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 20 cze 2012, 10:37 
Cytuj  
Cytuj:
masz 200k w bagu, wiec starczy ci golda na naprawy za jakies kilka godzin farmy.
napierdalaj cokolwiek dajesz rade, a zapewniam cie ze nawet przy mega nie farcie looty sprzedasz za wielokrotnosc tego co stracisz na naprawde.

No tak, bo gra sie sprowadza do kilku godzin farmy kasy na naprawy zeby zrobic progress

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 cze 2012, 10:39 
Cytuj  
Jak mozna miec 170k golda bedac w II akcie inferno? WTF :o A co do napraw, to jak czesto ginicie to zapraszam do grania we wczesniejszym akcie.


Ostatnio edytowano 20 cze 2012, 10:41 przez raggnarok, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 cze 2012, 10:40 
Cytuj  
Ja po prostu nie jestem hejterem, jak coś blizz zjebie na tyle, że odechce mi się grać to po prostu przestanę grać. Napisze jednego posta w którym nie będę przeklinał i wyśmiewał tych, co jeszcze grają i quitne. Nie będę wpierdalał się do każdego topicu i obwieszczał, jaki to blizzfail etc i fapował się przy tym. To jest cały Kabra, no offence, ale debil z niego.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 20 cze 2012, 10:45 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Jak mozna miec 170k golda bedac w II akcie inferno?

Mozna, wystarczy wydac cala kase na itemy na AH

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 13.09.2006
Offline
PostNapisane: 20 cze 2012, 10:47 
Cytuj  
hahaha. WOW. DALEJ nie poprawili zbugowanego IAS.


_________________
http://steamcommunity.com/id/crunozaur

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 cze 2012, 10:54 
Cytuj  
Diablo 3 jest teraz pierwsza gra w ktorej trzeba farmic zeby moc farmic. : )
Ciekawe kiedy wprowadza an RMAH kategorie 'wynajmij murzyna'. :)


_________________
Obrazek

***

Posty: 654
Dołączył(a): 8.12.2006
Offline
PostNapisane: 20 cze 2012, 11:13 
Cytuj  
Mi tam ten patch pasuje, fakt gra powinna tak wyglądać od samego początku ale lepiej późno niż wcale. Koszty naprawy za duże ?
Za często padacie i nie stać was przez to na naprawy? to wypad na wcześniejsze akty, to miało być diablo a nie "Kraina Miodem i lootem płynąca:hej zapierdalaj przed siebie" :D

Mi tam się podoba, nawet jeśli oznacza to dla mnie cofnięcie się do 1 aktu :)


_________________
Elysium Project pvp: Vsqe


Posty: 41
Dołączył(a): 8.01.2011
Offline
PostNapisane: 20 cze 2012, 11:23 
Cytuj  
to sie nazywa wychowac sobie klienta

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6567 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187 ... 329  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.