mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6567 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190 ... 329  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2012, 02:29 
Cytuj  
Jak melasy miały przed patchem trudno w inferno podczas kiedy glass cannony napierdzielały w act4 rare packi kitując to tylko było słychać że złe skille/zły gear, jakoś mi teraz nie żal :)

Potem jak znów nerfną melasy to pewnie będzie to samo.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 cze 2012, 02:41 
Cytuj  
Obrazek


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

****

Posty: 1410
Dołączył(a): 14.05.2009
Offline
PostNapisane: 21 cze 2012, 02:50 
Cytuj  
Bloodleaf napisał(a):
Jak melasy miały przed patchem trudno w inferno podczas kiedy glass cannony napierdzielały w act4 rare packi kitując to tylko było słychać że złe skille/zły gear, jakoś mi teraz nie żal :)

Potem jak znów nerfną melasy to pewnie będzie to samo.



bzdurny whine i tyle. ja ciagle widze ludzi co maja po 200k dpsu i rare packi zbijaja w doslownie 5 sekund, podczas gdy ja monkiem przy dobrych affixach bije z 2min, a jak trafi sie rangers to nawet i 5-7 min.

a ze zabija ich reflect dmg czy mortal? nie pograja melasem, bez ranged skilla(monk na thunderpunch build) i sprobuja zbic w miare komfortowo fire chainsy, albo ranged moba z moltenem/plaguem, ktory stoi jak jelop w tym co nasra i nie ma sily, zeby go ruszyc.

****

Posty: 1410
Dołączył(a): 14.05.2009
Offline
PostNapisane: 21 cze 2012, 03:25 
Cytuj  
http://www.youtube.com/watch?v=3j-_u-luWOA&feature=plcp

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 cze 2012, 06:37 
Cytuj  
Bloodleaf napisał(a):
Jak melasy miały przed patchem trudno w inferno podczas kiedy glass cannony napierdzielały w act4 rare packi kitując to tylko było słychać że złe skille/zły gear, jakoś mi teraz nie żal :)

Potem jak znów nerfną melasy to pewnie będzie to samo.


a glass canony przed patchemy miały łatwo? - ohh rotfl, ale pierdzielenie bez sensu.
Glass canony przed patchem gineły od jednego strzału, glass canony po patchu giną po jednym strzale.
Glass canony przed patchem miały DPS, glass canony po patchu mają 2/3 byłego DPS.

Dla mnie nic się nie zmieniło, ba jest nawet trudniej. Może mobki biją delikatnie słabiej, ale mój DPS spadł z 35k do 25k i dalej padam od jednego-dwóch strzałów, podczas gdy koszt naprawy wzrósł pięciokrotnie.

Niech mi teraz ktoś wytłumaczy w którym miejscu JA mam łatwiej? Bo uważam, że po patchu mam trudniej.

****

Posty: 1410
Dołączył(a): 14.05.2009
Offline
PostNapisane: 21 cze 2012, 06:45 
Cytuj  
mark bo ty to ty i o ile rozumiem problem przy gorszym gearze to sa dh/wizowie, ktorzy maja po 200-400k dpsu w gearze wartym tyle co typowy defensywny gear dla monka/barba, ktory daje mu 15k dpsu.

i tradeoff byl taki ze barb/monk bili elite packa ~5min, a szklanka bila 10sekund, bossa barb/monk bija kilka minut, a szklanki w 3-5 sekund itp - przez to sredni farm run w akt3 szklanka robila w 10min, a tank w 40min przez co roznica coraz bardziej sie powiekszala w mozliwosciach.
i naprawde przy 10-20 krotnie wiekszym dpsie od tanka szklanki naprawde mialy duzo latwiej, bo nawet jesli sie skladales co packa to i tak overall szybciej farmiles.

co do tego, ze teraz jest mniejszy dps to nie do konca prawda. dps jest mniejszy dla tych co cheesowali i stackowali tani IAS, ktory cholernie boostowal dps.
teraz trzeba bedzie miec troche drozszy gear z intem i widze tez trend na critical chance + crit dmg sie pojawia, ktory przywraca dps do podobnych wartosci co przed paczem.

natomiast co do skladania sie, to jest mozliwosc iscia w defensywne staty - na hardcore graja wizardzi/demon hunterzy, ktorzy biegaja z tarcza oraz 500-600 all resist + 30k hp i farmia akt2.


Ostatnio edytowano 21 cze 2012, 07:14 przez Kole0, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2012, 06:49 
Cytuj  
Całkiem w pytkę z buffem się farmuje itemz :]

Mam rozumieć, że dalej najlepszymi itemami są te z afixami klasowymi + res to all na inferno?

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 21 cze 2012, 06:51 
Cytuj  
No po patche jest napewno lepiej w party z melee, wczoraj z kumplem czyscilismy caly A2 bez wiekszych problemow, co prawda moj DPS z 42k spadl do 27k i bicie trwalo strasznie dlugo, ale ogolnie w party jest fajnie. To jest na pewno na plus - premiowanie gry w party. Natomiast zgonow mam i tak od cholery, maly DPS to jednak masakra, nawet na A1 teraz mam troche problemow z niektorymi packami. Boost melee ma na pewno, przed patchem kumpel gina od trashy na A3 teraz spokojnie leci :)
A co do enrage timerow powiem jedno: World of Diablocraft LOL

ps. wydaje mi sie ze z 5xNV leci wiecej kasy z mobow, ogolnie ginalem naprawde duzo i kasy mi raczej sporo przybylo niz ubylo :D


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 cze 2012, 07:05 
Cytuj  
kole0 - ale jak ktoś wydał 20-25mln na sprzęt i nagle blizz wprowadza patcha który robi z jego sprzętu kupę złomu i dokładnie wszystko wcześniej kupowane z grube miliony jest aktualnie vendorowym syfem to coś kuzwa jest nie halo.

Kto mi zwróci te godziny biegania w kółko jak debil i farmowania kasy na ten sprzęt? Mam znów przez 50h biegać po akt I, zbierać kasę by Blizz następnym patchem znów straszował cały mój sprzęt? Aktualnie to nawet nie możliwe, bo na naprawy wydaję WIĘCEJ niż NORMALNIE dostaję GOLD-a z runów, więc itemy MUSIAŁBYM kupować na RMAH i prawdopodobnie dokupować gold-a na RMAH by w ogóle pograć..

Generalnie z mojego punktu widzenia:
Miało być łatwiej - jest trudniej. Możliwe, że inne klasy rzeczywiście mają łatwiej.
Cały mój sprzęt nadaje się na złom - potrzebuję 20-25mln na nowy by grać dalej.

Bodziu - run na Butchera to mniej więcej 50-60k kosztów napraw. Za ch.. nie zbiorę tylko gold-a. Sprzedając cały trash wyjdę na zero, może z 10-20k na plus. Chyba, że trafi się coś warte sprzedania na AH - ale wiadomo jak z tym jest.


Ostatnio edytowano 21 cze 2012, 07:14 przez Mark24, łącznie edytowano 1 raz
*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2012, 07:14 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
jak ktoś wydał 20-25mln na sprzęt


Tak? A jak ktoś przed patchem wydał 30mil na sprzęt i ledwo mógł zrobić a2 jak za połowę albo mniej tej kasy szklanki farmiły a4 rare packi bo nawet nie musiały do nich podchodzić, co z tego że ginąłeś na 1 hit?
Wiesz na ile hitów padał melas?
Na jeden tyle że melasem nic nie zabiłeś.

I teraz jest jedna olbrzymia różnica, teraz a a1 możesz sobie wyfarmić sprzęt, wcześniej tego nie było takiej możliwości, zostawało ci melasem kupienie sprzętu z a3/4 na AH albo stałeś z progresem w 99% przypadków.


_________________
Mam leniwe szare komórki.


Ostatnio edytowano 21 cze 2012, 07:16 przez Bloodleaf, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 cze 2012, 07:15 
Cytuj  
Za połowę tej ceny żadne szklanki nic nie farmiły. Sama broń by uzyskać kilkaset tys. DPS to aktualnie okolica raczej 100mln.
Też byłem w połowie drugiego aktu. Też wydałem 25mln.
Różnica taka - że Tobie znerfowano content, mi boostnięto.


Ostatnio edytowano 21 cze 2012, 07:17 przez Mark24, łącznie edytowano 1 raz
*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2012, 07:17 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Za połowę tej ceny żadne szklanki nic nie farmiły.


Za mało widać wiesz o tej grze żeby zabierać głos, EOT w takim razie z mojej strony.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 cze 2012, 07:19 
Cytuj  
a proszę bardzo - mam za dużo lat by się podniecać dziecinnym H&S gdzie o wszystkim decydują itemy kupione na AH, a cała gra polega na farmie tychże itemów robiąc setki razy to samo..

Generalnie sam się sobie dziwię, że po tylu prawdziwych mmorpg, w ogóle zagrałem w to gówno.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 21 cze 2012, 07:29 
Cytuj  
Mark - z moim gimpnietym gearem poza A1 solo nie biegam, bo i tutaj mam czasem problem ;) Za to z kumplem biegam po A2 i tez padam bo mob do mnie leci a ja w tym gimp gearze zabije go po 3-5 strzalach z 1.7 att/s, a jak ich idzie wiecej to jeszcze gorzej bo prawie padam :D Wszystko sie zmieni jak podciagne troche sprzet, teraz jest choc sens farmienia A1 bo z packow wypadaja itemy z ilvl 62/63 zawsze cos mozna sprzedac czy dogearowac sie. Za to w waskich przejsciach barb fajnie blokuje moby i mozna poszalec z DPSem: Hydra+Blizz i z daleka seekerem :)
Choc zastaniawiam sie nad zmiana seekera na cos innego skoro IAS znerfiony, za to zawsze mozna na chwile przystanac 2 strzaly oddac w kierunku moba i biegac dalej to na pewno na plus seekera :/


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 21 cze 2012, 07:31 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
a proszę bardzo - mam za dużo lat by się podniecać dziecinnym H&S gdzie o wszystkim decydują itemy kupione na AH, a cała gra polega na farmie tychże itemów robiąc setki razy to samo..

Generalnie sam się sobie dziwię, że po tylu prawdziwych mmorpg, w ogóle zagrałem w to gówno.


Marek za powaznie podszedles do tej gry.

d3 (a tak naprawde kazdy h&s) to taki wspolczesny saper polaczony z lotto. Ma odstresowywac przez bezmyslne klikanie. Czasem sie trafi trojka (item ktory mozna sprzedac za kilkaset golda) i mozna miec nadzieje ze sie trafi szostke (item za 10$).

**

Posty: 263
Dołączył(a): 21.01.2007
Offline
PostNapisane: 21 cze 2012, 07:48 
Cytuj  
Mark24 - tak naprawdę to dmg nie spadł ci z 35k do 25k:
Magic weapon no longer duplicates its effect on your character sheet display (it used to stack double)

Magic weapon dodawał 2 razy więcej dpsu w widoku postaci, natomiast dmg pozostawał na normalnym poziomie, ja na początku po tym nerfie IAS tez byłem mocno zdziwiony ze mi dps spadł z 74k do 54k (miałem IAS tylko na 3 itemach), a mobki i tak padają tak samo szybko jak nie szybciej.
Na 1 hita też już nie padam, na przykład od koników w wyrhmshire, więc nerf jest jak najbardziej odczuwalny.
Jedyna odczuwalna zmiana to taka, że arcane orb teraz stał się głównym źródłem dmgu, bo z magic missisile już nie można strzelać jak z karabinu.

Imo na wizardzie IAS i tak był przeceniany.
Jeszcze coś dla płaczków, którzy piszą, że w 1 akcie nic nie dropuje:
http://imgur.com/hu8uE


_________________
flidais#2625

*
Avatar użytkownika

Posty: 138
Dołączył(a): 24.03.2009
Offline
PostNapisane: 21 cze 2012, 08:04 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Marek za powaznie podszedles do tej gry.

d3 (a tak naprawde kazdy h&s) to taki wspolczesny saper polaczony z lotto. Ma odstresowywac przez bezmyslne klikanie. Czasem sie trafi trojka (item ktory mozna sprzedac za kilkaset golda) i mozna miec nadzieje ze sie trafi szostke (item za 10$).


Całkowicie się pod tym podpisuję. Czytając inne posty użytkownika Mark24, odnoszę wrażenie że za bardzo On się wczuwa. Inna bajka że jeżeli ktoś "zdobywa" 20-30 mln złota i ubiera za to postać we wczesnym etapie gry no to musi mieć jakiś cel. Nie oszukujmy się, przed nami jeszcze będzie parę większych poprawek hotfixów itd. Jeżeli ktoś już teraz, dzień po premierze chce wymiatać (btw. 35k dps glaskiem to nie wymiatanie ;p) to musi zaryzykować i zainwestować w ubieranie postaci, a potem musi liczyć się z tym że byle fix przewróci wszystko do góry nogami. No kurde nie ma jeszcze buldów cookie cutterskich nie ma itemków BiS, nie ma taktyk itd. No chyba to jest zrozumiałe.

Na moim przykładzie podam że owszem korzystam a GAH ale moja górna suma wykupu wynosi ZAWSZE 15k (tak, 15 tysięcy golda, mogę ci nawet printscreena z historii aukcji dać, Marku ;p). I na DH jestem w Act2 Inferno (zatrzymałem się przed 1.0.3). Teraz doganiam tam barbem i mam kurde zero stresów. Gold systematycznie rośnie, czasem coś opcham na AH. Na częste padanie o loot nie narzekam i mam zajebongo fun. Oby tak dalej, czego i tobie życzę Mark. I kurde więcej luzu :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 21 cze 2012, 08:18 
Cytuj  
Tez zawsze sie dziwilen czemu ludzie wydaja taka kase i na co? Swoj sprzet zebralem sam z kumplami na zasadzie ja tobie - ty mnie jak cos wypadlo i literalnie kupilem ze dwa itemy ktore cos mi tam podniosly. Ale dalem za nie jakies smieszne pieniadze, dosc powiedziec ze w gotowce nie mialem wiecej jak 1.5 mil a doszedlem do izuala przed patchem 1.0.3 na inferno


_________________
Sathorn#2230

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 cze 2012, 08:43 
Cytuj  
Ale ja się wcale nie spinam tylko kuzwa miało być wg. zapewnien blizza łatwiej - a wszystkie ranged klasy zostały mocno gimpnięte i mają trudniej.
Szczególnie jak gra jest w 100% item based i te itemki sprzedaje się za real cash - tylko czekać jak jakiś amerykanin poda Blizza do sądu, bo zapłacił za itemek który został po 2 tygodniach nerfnięty.

Co do reszty to mnie mało interesuje czy ktoś korzysta czy nie korzysta z AH, i gdzie doszedł. Jakie to ma dla mnie znaczenie? Udowodnienie, ze się da? Wygrać w totka też się da...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 21 cze 2012, 08:58 
Cytuj  
powiedzcie mi co jest bardziej opłacalne dla wiza z 15k dps i 30k hp ( tak :) - niektórzy mają taki dps na 60 lvl ) farmic Kaprysowo i Rzeznika na hellu czy latac po act 1 inferno?


Ostatnio edytowano 21 cze 2012, 09:00 przez lordyp, łącznie edytowano 1 raz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6567 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190 ... 329  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.