mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6567 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210 ... 329  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 9 lip 2012, 22:50 
Cytuj  
randomzforumblizza napisał(a):
Stop spreading this misinformation. Blizzard has said multiple times, THERE WILL BE MATCHMAKING BASED ON YOUR GEAR.


Blizz poster napisał(a):
More specifically, based off of your win/loss record. It's not dissimilar from the matchmaker found in StarCraft II, which is based off of the Elo system used for Chess championships. Your win/loss and who they were against determines a 'skill rating', which is used to match up against other players of a similar rating. The intent is to get an even/fair match. Regardless of any individual factors like build, gear, or player ability, you'll find some equilibrium where you're facing off against players that you're about as likely to beat as you are to lose. If getting better gear raises your abilities then you're simply matched against players of a higher rating. Changing builds or just getting better at PvP could have the same effect. But regardless if you move up or down you're ultimately still netting around a 50/50 win/loss as you're always matching against similarly rated players.



Lol, jaka kurwa wymijajaca odpowiedz.


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 lip 2012, 22:58 
Cytuj  
Jak to wymijająca. Dokladnie napisane ze jakas odmiana ELO bedzie. Czyli na podstawie wygranych i porazek dobierani przeciwnicy z rankingu.
Gear ma wplyw posrednio, ale nie na MM, lecz na wygrana. Lepszy gracz z gorszym gearem trafi na gorszego z lepszym, dążenie jest naturalne to osiagania 50% win ratio poza osobami z malego odcinka z góry i dolu rankingu.

Nie wiem co tu moze byc dla ciebie skomplikowanego czy "wymijajacego".


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 9 lip 2012, 23:03 
Cytuj  
Nie chodzi mi o jakosc systemu, tylko o to ze bylo mowione w uj dawno temu, ze glownym factorem bedzie gear, a potem porobia sie 'dywizje' w danych przedzialach gearowych na podstawie hidden ELO.


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 lip 2012, 23:25 
Cytuj  
Nie przypominam sobie, cos kombinujesz za bardzo.

Grajac na swoim ratingu nie patrzac czy masz slaby gear, jedna reke, czy najczesciej grasz jak jestes najebany lub zwyczajnie skilla nie masz trafiasz na przeciwnika ktory wygrywa ze slabszymi od ciebie i przegrywa z mocniejszymi.
Nie wiem jak mozna wymyslic bardziej sprawidliwy system.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***

Posty: 755
Dołączył(a): 12.10.2005
Offline
PostNapisane: 10 lip 2012, 10:38 
Cytuj  
Takie planowane z gory PvP jest dla mnie przekreslone na wstepie. Dla mnie cala radosc z pvp to wolnosc tego co robie, wybierania sobie przeciwnikow, poczucie zagrozenia, godzenie sie na to, ze jak jestem slaby i mam slaby gear to zeby w okreslone miejsca nie chodzic, bo mi nastukaja. A tu po co mam farmic lepszy gear jak i tak system sparuje mnie z kims kto ma crapowaty gear jak ja wiec walka bedzie dokladnie taka sama jakbym mial imba gear i walczylbym z kims z imba gearem.

Takie wolne od ograniczen PvP jest chyba najwierniejsza "symulacja" prawdziwej wojny czy walki, jesli mozna tak to w ogole okreslic. Podoba mi sie, ze premiuje graczy, ktorzy chca sie rozwijac - zarowno poprzed coraz to lepszy gear i zwiekszanie swojego skilla. Podam przyklad WoW-a, bo dla mnie w tam PvP jest najblizsze temu co chcialbym ogladac (choc i tak zbyt delikatnie poprowadzone w pewnych kwestiach). Mozesz isc na world pvp (oczywiscie dalekie od idealu w tym momencie, choc dlugo juz nie gralem, ale moze dodatek cos zmieni), gankowac low levele (oczywiscie nie mowimy o czerpaniu sadystycznej przyjemnosci z zabijania non stop low leveli, bardziej o zgode na poczucie zagrozenia, ze w kazdej chwili mozesz dostac np. kose w plecy od rogala, mi sie to strasznie podobalo) atakowac w owtatrym swiecie kogos z uber gearem albo slabszym niz twoj, robic raidy itp. Chcesz czegos rankingowego mozesz isc na BG's, chcesz sprawiedliwszej rozgrywki w formie turnieju, wybierasz areny.

Wiec jak slysze, ze pvp ma byc tak ograniczone, praktycznie sprowadzac sie do FPS-a w swiecie D3 to ja podziekuje. Nie wiem dla mnie jedna z przyjemnosci w pvp jest to, ze zbierasz gear, rozwijasz swoja postac, skilla po to zeby czuc pozniej przewage w tym pvp. A jak, nie wiem, wszyscy dostana na starcie to samo albo bedzie pairing to po co sie gearowac jak i tak bedziesz taki sam jak wszyscy. To samo sie tyczy jednego swiata dla wszystkich bez zadnych instancjowanych wersji tego samego, no ale to juz inna historia.

Odnosnie D3 szkoda, bo moznaby ten item hunt ladnie w to pvp wplesc. Bylby wreszcie jakis powod do tego biegania za swiecidelkami. Teraz 3 tyg bez logowania i w ogole nie ciagnie.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1514
Dołączył(a): 5.10.2009
Offline
PostNapisane: 10 lip 2012, 10:42 
Cytuj  
Lol nostalgia by neo-kid.
To jest diablo nie wiem czego ty sie spodziewasz.
Chcesz prawdzie pvp wyskakuj na prive shard uo ziom


_________________
PSN_id: Adhoc8810

**

Posty: 301
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 10 lip 2012, 11:57 
Cytuj  
ten system brzmi zbyt ładnie, jestem pewien że coś będzie skopane w tym matchmakingu :D

***

Posty: 756
Dołączył(a): 9.10.2003
Offline
PostNapisane: 10 lip 2012, 18:36 
Cytuj  
Akurat scena PvP w D2 koło 1.9 była w EU dość rozbudowana - było sporo lig, turnieji etc. Działało to dobrze, ponieważ to gracze tworzyli wszystkie zasady - jakiego gearu/skilli można używać, gdzie ma toczyć się walka itd. Prawdę mówiąc to taka zabawa była dla mnie ciekawsza, niż wszystkie późniejsze MMO w które grałem a na pewno była dużo bardziej skillowa. ;)

Duża część tego community gra(ła) w D3 i czeka. Jeżeli Blizzard wprowadzi jedynie te arenki a nie da możliwości zakładania zwykłych gier z enabled PvP to gg (kiedyś coś o tym przebąkiwali, ale wiadomo, to Blizz).

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 10 lip 2012, 19:55 
Cytuj  
http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/ ... 031?page=1

Blizzard zrobił mały upgrade layoutu swojego forum. ;)


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 10 lip 2012, 20:23 
Cytuj  
Ładnie im się css posypało.

trolling już ofc odchodzi: "Wonder if they can double it?" ;p

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 11 lip 2012, 06:45 
Cytuj  
A jaki sens ma PvP w tej grze? Jak 99% zalezy od sprzetu, a 1% od tego czy nie przylaguje jak użyjesz teleporta i nie dostaniesz melee hita z drugiego końca planszy.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 11 lip 2012, 09:33 
Cytuj  
Pytam bez flame attemp.

Jeżeli devsi, napisali że nie da się unikać ataków mobów itd bo to by było nieuczciwe i jest working as intended, (lol) to tak samo będzie na PVP? Bo jeżeli tak, to pomysł już umiera IMO w zarodku.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 lip 2012, 10:44 
Cytuj  
O mechanice PvP nic na razie nie wiadomo.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 11 lip 2012, 15:09 
Cytuj  
coz znowu dzisiaj zmienili w dropach?

do dzisiaj za 1 run akt I mialem z srednio 2x63 ilvl
teraz po patchu po 10 runach znalazlem 1x63 ilvl
rozumiem ze probka mala a statystyka to biatch ale jednak..

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 11 lip 2012, 15:29 
Cytuj  
Postal napisał(a):
rozumiem ze probka mala a statystyka to biatch ale jednak..

To rozumiesz czy nie? Zdecyduj się.


_________________
Χ Ξ Σ

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 11 lip 2012, 15:52 
Cytuj  
z innych obserwacji zwiekszyli chyba drop golda :)

***

Posty: 873
Dołączył(a): 23.07.2007
Offline
PostNapisane: 11 lip 2012, 16:03 
Cytuj  
http://diablo3x.com/cool-future-content-d3/

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 lip 2012, 16:11 
Cytuj  
Szkoda, że to marzenia fanów, a nie zapowiedzi blizzarda. Blizzard ma fanów w dupie, więc znowu człowiek nie ma w co grać (więcej funu sprawiało mi odpalenie raspberry pi niż wchodzenie do d3 :( ).


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 11 lip 2012, 16:13 
Cytuj  
Ale to są zapowiedzi Blizzarda, po prostu gra została odpowiednio okrojona.

Część ficzerów zniknęła bo Blizz przez swoją niekompetencję nie potrafił tego wrzucić, ale część na 100% zobaczymy w dodatkach.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 lip 2012, 16:15 
Cytuj  
Czekamy na ostatnia nadzieje bialych, czyli Torchlight II :) Swoja droga, gdzie nie patrze to wszedzie tematy o D3 zamieraja w coraz wiekszym tempie :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6567 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210 ... 329  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.