mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6853 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57 ... 343  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 12 sie 2012, 13:05 
Cytuj  
Jaki build - Templar z łukiem:
http://youtu.be/Qmq6TZKlPVM

Czad! Kusi mnie by zacząć grać i zrobić coś podobnego. :D


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 12 sie 2012, 13:49 
Cytuj  
anastol napisał(a):
Swinki drogie, powiedzcie czy warto teraz zainteresowac sie ta gra? Majac wzglednie niewiele czasu (ok 2h dziennie)?


zainteresować się warto na pewno
gra ma bardzo dużo ciekawych i zupełnie nowych rozwiązań :
- gemy to skile- wybór bardzo duży i sam gracz wybiera jaki gem/skil używa
- gemy lvl z graczem- robi się ciekawie jak znajdzie sie nowy , lepszy gem i trzeba go expić od nowa
- ciekawy , acz dziwny system handlu - za itemki dostaje się różne fragmenty, z których robi się orby a za nie kupuje u NPC- choć w sumie u NPC nie ma nic ciekawego- w sumie są tylko do wymiany tych orbów
- bardzo dużo możliwych modyfikacji przy pomocy tych orbów- z każdego zwykłego itemu można przy ich pomocy uzyskac masę różnych innych itemów- od magicznych po rzadkie, można zmienić właściwości itemów, ilości soketów, ich połączęn- no tu faktycznie jest raj dla craftu, choć bardzo odbiegającego od standardu
- jest pewien klimat, nie ma cukierkowatości
- system jak w Diablo- robisz krainy i questy w kółko na różnych poziomach trudności
- faktycznie czuć progres postaci wraz z rozwojem
- olbrzymie pole manewru przy wyborze ścieżki rozwoju postaci- słynne drzewko skili na pewno może spowodować , że 10 graczy z tej samej klasy postaci na tym samym lvl może być bardzo różnych od siebie- tu z kolei istnieje ryzyko zainwestowania pkt w miecze a potem wypadnie nam super imba topór, który za cholere do buildu nie pasuje :)

czy wciąga to sam nie wiem :)
jakoś pół roku temu odpuściłem , bo mnie znudziło i teraz wróciłem i szczerze to gram dlatego , że nie ma nic innego ciekawego :) - może to też kwestia tego , że wiem , że będzie wipe
spróbować jednak na pewno warto

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 sie 2012, 14:49 
Cytuj  
No niestety ten wiszacy nad glowa wipe troche przeszkadza, ale ja sie bawie caly czas swietnie :D Nie moge sie natomiast doczekac open bety, jak dla mnie moglaby sie rozpoczac juz teraz :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 586
Dołączył(a): 15.09.2010
Offline
PostNapisane: 12 sie 2012, 19:44 
Cytuj  
Ja z pewnością będę grał, bo na horyzoncie i tak nic nie ma (GW2 mnie nie interesuje). Ktoś się interesuje jakie są "liczby"? Ile jest aktywnych graczy teraz? Ile zarejestrowanych itd. Pytam, bo lubię jak wokół gry jest jakieś community...

P.S. Ktoś wie co zamierza Kripp, będzie grał w OB czy nastawia na GW2 twardo ?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 12 sie 2012, 20:07 
Cytuj  
Mysle, ze bedzie gral gw2 bo na 100% bedzie mial 3-4 krotnie wieksza ogladalnosc, a wkoncu o to chodzi wiekszosci przy streamowaniu.
Z czym ze i tak dlugo zapewne nie zabawi bo Kripp juz od kilku miesiecy dudni, ze ma zamiar stworzyc najlepsza gildie US w wowie jak wyjda pandy.


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 sie 2012, 20:29 
Cytuj  
Ravushimo napisał(a):
Chris pokazuje co zmienilo sie w ciagu ostatniego roku http://www.youtube.com/watch?v=RHsw2zIafgg ;)



Hehe nice, pamietam te czasu bez sell w sklepie i start ze srodka passive tree z dziurka na kamerke na hero. Nie bylo tez support gemow (!), staty na itemach zupelnie inne. Jak za Kononowicza normalnie ;] (tylko evasion najgorszym def statem do dzis zostalo).


@templar z lukiem (taka opcje tez kombinowalem). Wszystkie te buildy opieraja sie o mix templar/witch i bonus fire/aoe.
Ja szukam czegos robiacego zwykly dmg, a jednoczesnie korzystajacego totalnie z energy shield. Shadowa z lukiem nie bylem w stanie jednak wymyslic.

Jest jeszcze opcja na rangerke/maraudera(iron grip) z lukiem, tona zycia/armor i dmg z multiple poison arrow. Tanky tanky, ale tez jakos bez feelingu archerskiego.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 sie 2012, 21:09 
Cytuj  
Filmik imba. Pomyslec jak ta gra bedzie wygladac za nastepne 12 miechow :)

Anyway, moj build jak na razie miazdzy. Chyba na 25-26lvl poszedlem jednak w Dual Wielda i od tamtego czasu juz sie nie ogladam na tarcze :) Obecnie 41lvl, 1 akt na Cruel i po prostu rozpierdalam wszystko co sie rusza i na drzewo nie ucieka. Wypadl mi tez drugi unikat, tym razem pasek i tez dla mnie przydatny tak wiec mam farta w chuj na razie :) BTW, komfort gry z Blood Magic i Hitem na 100% jest niewiarygodny.

Mowiac krotko, ja chce open bete juz TERAZ! :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 sie 2012, 21:15 
Cytuj  
Ja marauderem gralem przed X patchami z always hit/never crit. +blood magic i fire dmg. 2h mace.
Chyba problem mam taki, ze zmienili gre na tyle ze na moim lvl nie powinienem byc tam, gdzie jestem. Odtworzylem builda i dalej gine na 2-3 hity od unique mobkow.
Chyba ze cos pomiedzalem, ale solidny sie build wydaje Hapeków i armora duzo, chyba wina przeskalowania gry pod wyzsze charki.


EDIT: a jednak mialem pecha, a potem mnie crashnelo, teraz pobiegalem po zonkach typu fell i jest EZ. Czasem ktos mnie hitnie za 1/3hp ale przed drugim hitem hitem polowe z tego zregeneruje. No i gear prawie caly na +rarity +quantity nastawiony, z normalnym byloby prosciej.
Szkoda ze zadnej aury czy nowych support gemow nie mam w legacy dostepnych.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 12 sie 2012, 21:56 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
http://www.youtube.com/watch?v=rgb4kRHRLcI

Lead Designer ownuje w PiViPi :) Z wczorajszego cutthroat eventu.


This, mam ochotę :)


_________________
Obrazek

**

Posty: 488
Dołączył(a): 16.01.2011
Offline
PostNapisane: 12 sie 2012, 22:34 
Cytuj  
Spoko, dzieki za odpowiedzi! :D


_________________
BF3: hungrymumin

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 13 sie 2012, 11:49 
Cytuj  
no dobra jak jest z tym pvp?
muszę dojśc do Cut-throat, czy możliwe to jest na innych poziomach juz?
czytam o tych ligach i czyżby chodziło o przystąpienie do konkretnej ligi?- teraz jestem w legacy- standardowej dla "starych" kont

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 13 sie 2012, 12:04 
Cytuj  
Pytanie: Postacie z open bety przejdą do retaila?


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 sie 2012, 12:35 
Cytuj  
lordyp napisał(a):
no dobra jak jest z tym pvp?
muszę dojśc do Cut-throat, czy możliwe to jest na innych poziomach juz?
czytam o tych ligach i czyżby chodziło o przystąpienie do konkretnej ligi?- teraz jestem w legacy- standardowej dla "starych" kont


Teraz chyba nie ma jako tako dzialajacej 24/7 ligi PvP, co jakis czas sa tego typu eventy.

@Razoth: Tak.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 sie 2012, 12:41 
Cytuj  
PvP w formie dueli oraz aren (matchmaking narazie tylko) ma byc w 0.9.12 czyli kwestia kilku tygodni mysle.
Narazie co jakis czas sa organizowane eventy Cutthroat parogodzinne.

Jesli ktos chce PvP juz teraz koniecznie to zakladamy party i idziemy robic questa z bandytami (pomoc lub zabicie jednego z trzech)... kazda osoba w party moze dokonac swojego wyboru podczas dialogu (zabic/pomoc)... jesli te wybory sie roznia to ci co wybrali pomoc staja sie hostile dla tych co wybrali walke z bossem (na czas tej walki). Wiec zabijamy moby i potem mozna sie napiedalac.

Taki trik ;)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 sie 2012, 15:32 
Cytuj  
Ta gra zaczyna niebezpiecznie pozerac moj wolny czas. Jak nie gram, to siedze na stronie robiac buildy albo ogladam/slucham streamu Krippa (albo lacze jedno z drugim :D). Fuck me...

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 sie 2012, 11:35 
Cytuj  
Daliby ta open bete. Ja za chuj nie czuje motywacji do grania z perspektywa kolejnego wipe (przezylem juz chyba 3 czy 4). Ostatnio skasowalem postac na 40+lvl bo doszedlem do wniosku ze 'nie ma sensu'. ;)

Ehhh... A tu jeszcze minimum dwa miechy a praktycznie pewnie duzo wiecej bo jak wyjdzie PvP to bedzie taki peirdolnik z balansem ze w pol roku tego nie polataja. ;)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 sie 2012, 12:24 
Cytuj  
No ja gram bo:

1. Gra mi sie zajebiscie i chce zobaczyc chociaz te mapy - juz blisko, mam 52lvl :)

2. Nie ma na razie w co grac.

Jak wyjdzie Darksiders II, Sleeping Dogs, Borderlands 2 to z czystym sumieniem odloze PoE na bok i bede czekal spokojnie do open bety :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 586
Dołączył(a): 15.09.2010
Offline
PostNapisane: 14 sie 2012, 12:31 
Cytuj  
A PvP patch ma być przed OB, po OB czy w czasie? Myślę, ze mogliby śmiało puścić to teraz i organizować więcej tych cut-throatów, w czasie oczekiwań na PvP patch to by pewnie wystarczyło.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1203
Dołączył(a): 24.09.2004
Offline
PostNapisane: 14 sie 2012, 21:09 
Cytuj  
Czy jak postać zginie w HC to do SC idzie z ekwipunkiem czy bez?

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 sie 2012, 21:10 
Cytuj  
Z ekwipunkiem. Stash zostaje w HC.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6853 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57 ... 343  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.