mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6853 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54 ... 343  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 sie 2012, 11:43 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Obrazek
1 Red Socket

Za free ofc, tylko mnie zlap w grze. Nie wiem kiedy bede ale pewnie jutro wieczorkem poznym bede na chwile chociaz (a moze wczesniej).

IGN: Zirrael


Zbawco ty moj, postaram sie zlapac cie dzis w grze :)

A mapki faktycznie, wolniej sie jakos wczytuja, gra mi sie tez uruchamia wolno, wolniej niz kiedys...

BTW, Kripp sie strasznie wciagnal w PoE, napierdala codziennie, wystarczy spojrzec na jego dzial Videos: http://www.twitch.tv/nl_Kripp Jest tam tez 9 godzinny zapis z eventu PvP jesli kogos interesuje ten element w PoE: http://www.twitch.tv/nl_kripp/b/327336320 Walki zaczynaja sie gdzies od 2h30min afair. W sumie fajnie, ze robi im reklame, Chris Wilson tez czasem siedzi na jego streamie.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 7 sie 2012, 12:05 
Cytuj  
imo to mu za to normalnie płacą


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 sie 2012, 12:07 
Cytuj  
Varenthin napisał(a):
imo to mu za to normalnie płacą

Kto mu placi? GGG?
Not sure if trolll or...

BTW. Od ostatniego free weekendu doszlo prawie 50k kont na stronce. Bylo 440000 a jest juz ponad 490000. Kriparrian sie na pewno do tego przylozyl - nie watpie. I dobrze. Akurat on robi grze bardzo dobra reklame bo jest ogarniety i tbh jego fanbase, ktore wrecz 'zalalo' forum poe niejest jakos szczegolnie przykre (mimo ze to w glownej mierze uciekinierzy z D3).

BTW2. Bralem udzial w tym ostatnim evencie cutthroat - i powiem ze mimo dysbalansu i licznym bolaczek systemu to fun niesamowity. PvP bedzie zajebiste jak juz je dopracuja. Teraz czekamy na arenki (choc troche lipa bo na paczotku tylko matchmaking i duel)


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 7 sie 2012, 12:18 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 7 sie 2012, 12:17 
Cytuj  
mam rarity 37%- w akcie 1 itemki zólte lecialy z każdego mini bosika- nawet po 3 szt, lecialy tez z normalnych mobków- w akcie 2 z mini bosikow nawet niebieskie nie leca- 6 lvl wbitych i moze ze 4 zolte tylko mi wylecialy-w sumie na 24 lvl dualistem spokojnie sie gra , ale bron mam z lvl 10 i 12- przydałoby sie cos lepszego a tu przestało leciec :/

cos zmniejszyli drop?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 sie 2012, 12:34 
Cytuj  
Ja pierdole, ogladam stream krippa z wczoraj i patrzcie co mu kurwa dropnelo:

Obrazek

MA-SA-KRA.

***
Avatar użytkownika

Posty: 586
Dołączył(a): 15.09.2010
Offline
PostNapisane: 7 sie 2012, 12:51 
Cytuj  
Zajebiście się w to gra. Budowanie postaci i itemizacja jest po prostu mind blowing jak to mówi Kripp.

A jak Wam odpowiada ta grafika? Ja pierdole, wiem, że to nie ma żadnego wpływu na gameplay, ale nie wiem czy dam radę zdzierżyć grafikę rodem z Prince of Persia z Amigi 600...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 sie 2012, 12:54 
Cytuj  
Mi sama grafika pasuje, nie wiem do czego sie mozna w niej przyczepic. Postawili po prostu na realistyczny styl i tyle. Szkoda tylko, ze wybrali taki, a nie inny kat kamery :(

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 7 sie 2012, 12:57 
Cytuj  
lucky napisał(a):

A jak Wam odpowiada ta grafika? Ja pierdole, wiem, że to nie ma żadnego wpływu na gameplay, ale nie wiem czy dam radę zdzierżyć grafikę rodem z Prince of Persia z Amigi 600...

Co? Przecież grafika jest bardzo ładna.

Ja rozumiem, że ci może styl nie pasować albo kamera ale na h&s sama jakość grafiki jest niezła.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 7 sie 2012, 13:00 
Cytuj  
ja do grafiki nic nie mam. Niektore miejscowki wrecz bardzo ladne. O lochach nie wspominajac - pierwsze wejscie i wtf, co ja patrze, powialo klimatem z pierwszego diablo, az milo:)
teraz tylko czekam na wipe, bo inaczej mi sie grac nie chce.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 sie 2012, 13:01 
Cytuj  
Grafa jest zajebista, zwlaszcza w dungeonach. Oswietlenie i cienie tez sa first class. Jedyne do czego bym sie mogl doczepic to mala roznorodnosc skinow 3D armorow i broni ale to przyjdzie z czasem no i bedzie dye system.

PS. Ragna... zajebista bron jak na 1H. Praktycznie perfect staty jak na ten lvl (IAS jest perf i do perf ENCHDMG brakuje 3%). Jakby mi cos takiego droplo to bym zrobil sobie nowego dueliste/zealota-paladyna (ktorego w PoE odtwarza sie za pomoca Double Strike, mega ilosci IAS, Shield Charge, Elemental Hit i aurom) na 1H zeby z tym pomykac. :)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 sie 2012, 13:09 
Cytuj  
candidoser napisał(a):
ja do grafiki nic nie mam. Niektore miejscowki wrecz bardzo ladne. O lochach nie wspominajac - pierwsze wejscie i wtf, co ja patrze, powialo klimatem z pierwszego diablo, az milo:)
teraz tylko czekam na wipe, bo inaczej mi sie grac nie chce.


1. Teraz mozesz testowac buildy i juz przymierzac sie do tworzenia perfekcyjnej postaci na Open Bete, ktora przejdzie do retaila. Respecowanie jest dosyc kosztowane, takze wiedza jak robic postac zdobyta w tej becie bedzie bezcenna :)
2. Pikeno tej gry polega na tym, ze masz tak duzo mozliwosci tworzenia postaci, ze mozna grac sobie teraz np. buildem, ktorego robic nigdy nie zamierzales

***
Avatar użytkownika

Posty: 586
Dołączył(a): 15.09.2010
Offline
PostNapisane: 7 sie 2012, 14:32 
Cytuj  
Wy tam siedzicie więcej i się na pewno orientujecie czy jest duża szansa na to, że będzie ta OB w mid-August?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 7 sie 2012, 14:33 
Cytuj  
lucky napisał(a):
Wy tam siedzicie więcej i się na pewno orientujecie czy jest duża szansa na to, że będzie ta OB w mid-August?


Obrazek

A tak serio to nie za bardzo. Toć mid-August jest za kilka dni. :)


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 sie 2012, 14:40 
Cytuj  
lucky napisał(a):
Wy tam siedzicie więcej i się na pewno orientujecie czy jest duża szansa na to, że będzie ta OB w mid-August?


Niestety nie, szanse na OB w tym miechu sa zerowe:

http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/39998

Dwa duze patche jeszcze beda co najmniej przed OB. Liczcie miesiac na kazdy plus po dwa tygodnie minimum na feedback i poprawki (w zaleznosci czy beda dodawac np nowe skille czy nie). OB bedzie najwczesniej pozna jesienia.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 7 sie 2012, 14:52 
Cytuj  
raggnarok, to wszystko prawda. Tyle, ze mnie juz gry nie wciagaja w takim stopniu. O braku czasu to nawet nie wspominam.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 sie 2012, 18:20 
Cytuj  
Obrazek

fajne :)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 7 sie 2012, 20:44 
Cytuj  
To jest jednorazowego użytku?


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 7 sie 2012, 21:16 
Cytuj  
'Maps can only be used once'.


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 7 sie 2012, 21:26 
Cytuj  
Failed so hard... :(


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

**
Avatar użytkownika

Posty: 359
Dołączył(a): 12.05.2005
Offline
PostNapisane: 8 sie 2012, 15:14 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
(...)Btw, nie macie wrazenia ze mapy loaduja sie coraz wolniej? Kiedys bylo to meczace, teraz jest wrecz dobijajace. Moze to wina wszystkich patchy ktore przyjal moj klient przez 9 miesiecy. Czy reinstal pomaga? Raz nawet komp mi sie zwiesil przy pierwszym wejsciu do drugiego campa.

Sprawdz katalog My Documents/Poe/Minimap, duzo temp syfu tam leci ktory pewnie mieli klient.


_________________
[ i rooted crap here ]

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6853 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54 ... 343  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.