mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6853 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72 ... 343  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 9 gru 2012, 22:10 
Cytuj  
wodny ogólnie spam trolluje często ostatnio, trochę mu na bezrobociu chyba biję.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 9 gru 2012, 22:18 
Cytuj  
Taki, że po dłuższym czasie dochodzi do ciebie, że twoja postać jest do kitu. Ja jestem przeciwnikiem takiego prehistorycznego podejścia do buildów i pakowania punktów. Dlatego mimo całego uroku nie do końca spasowało mi takie "TII" na przykład. Jeżeli twórcy "PoE" wylatują z gigantycznym drzewkiem umiejętności pasywnych, to niech dadzą pasujące do tego możliwości respecu. Kilka punktów, to zdecydowanie za mało.

Grałem jakiś czas temu i nagle mi się uwidział dany build. Problem w tym, że wpakowałem już punkty w coś innego. Czy chciało mi się tworzyć nową postać? Nie. Po prostu wyłączyłem grę.

Nerwicy się z tego powodu nie nabawiłem, ale przyjemności w tym żadnej nie widzę.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 gru 2012, 22:20 
Cytuj  
wodny napisał(a):
Może i śmierdzi, ale jest przyjazny debilom i nie powoduje zaangazowania szarych komorek. ;)


Fix'd again.

Cytuj:
Grałem jakiś czas temu i nagle mi się uwidział dany build. Problem w tym, że wpakowałem już punkty w coś innego. Czy chciało mi się tworzyć nową postać? Nie. Po prostu wyłączyłem grę.


I dobrze, working as intended... bo to nie jest gra targetowana w ciebie, neogracza AD2012 z attention span wiewiorki na speedzie. Tal wiec odpusc sobie i idz grac w jakas popierdolke w stylu GW2 czy D3 z fajnymi 'systemami" i nara.

Brak free respeca = podstawa dlugowiecznosci dobrego HnS i deal with this. Dla debili jest D3.

Kurwa jakim kiepem trza byc zeby nie zrozumiec ze jedna z przyczyn faila D3 jest to ze po tygodniu widziales all skille i po zrobioniu tych 5 postaci nie ma absolutnie sensu grac?
A PoE ma byc gra na lata co wlasnie (tak jak w przypadku D2LOD) bedzie uzyskane min. prez brak free/full respeca.

Pomine juz fakt ze te 50 kulek to jeden/dwa dobre endgameowe itemy wg dzisiejszych cen. A w przeciwienstwie do D3 w PoE itemki dropia. Te dobre tez.

Geeezzz... tyle razy bylo tluczone a ten dalej. To samo z GW2 gra idealna w ktorej nie ma grindu bo robienie 200 raz tej samej instancji aby miec itemek to grrind w innym MMO a w GW2 fun. :roll: :roll:

Ic sopie zaloz temat o choince w GW2.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 9 gru 2012, 22:30 przez Kabraxis, łącznie edytowano 5 razy
****
Avatar użytkownika

Posty: 1203
Dołączył(a): 24.09.2004
Offline
PostNapisane: 9 gru 2012, 22:21 
Cytuj  
Powinni dać punkty respec do cash shopa. Nie jest to p2w a jest coś z czego mogą mieć kasę.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 gru 2012, 22:36 
Cytuj  
Drusek napisał(a):
Powinni dać punkty respec do cash shopa. Nie jest to p2w a jest coś z czego mogą mieć kasę.


Nie da rady ze wzgledu na laddery i competitive charakter gry. Raczej takich rzeczy w sklepiku nie bedzie.

Wyobraz sobie ze wychodzi patch z jakimis zmianami w skillach i jeden robi sie lekko OP i w jednym wielkim spazmie "kup kulke respeca w sklepiku i uzyj" cala meta zmienia sie w jeden build bo kazdy chce wymiatac Masakra i groteska. Takto chociaz kulki trza bedzie zakupic ingame co napedzi ekonomie, ewentualnei ludzi zaczna levelowac alty co rowniez napedzi ekonomie. Same plusy. Przeszczepy takie jak wodny tego nie ogarniaja bo on musi miec juz i teraz.

Nie moge sie doczekac na PvP w D3 bo tak to tam bedzie wygladalo i bede sie napierdalal do rozpuku z tej fuszerki i groteski. A trust mi.. bedzie z czego bo przy 'systemach' z D3 PvP bedzie absolutnie chujowe bo nie moze byc inne.


_________________
Obrazek

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 9 gru 2012, 22:38 
Cytuj  
Jak zwykle nie umiesz nawiązać dyskusji na jakimkolwiek poziomie.

Najlepiej bronić prehistorii. Jak wychodziło "D2" to miałem 12 lat. Naparzałem z kolegami jak szalony i kwestia drzewek umiejętności była na ostatnim planie. Teraz człowiek ma więcej latek i uświadamia sobie, że taki system to było od zawsze złe posunięcie. Śmieszy mnie to bronienie niektórych rozwiązań z gier starej szkoły dla zasady.

Oczywiście jest sens by grać w "D3" nawet mimo tego złego według ciebie pomysłu. Wystarczy mieć fajną grupę znajomych i po prostu grać mając z tego duże pokłady zabawy. Po to są gry by w nie grać. Gry są dla przyjemności. Gry to rozrywka. Brak free respeca to taka jazda samochodem, w którym ciągle trzeba coś wymieniać.

Teraz każda gra jest na lata a potem okazuje się co innego. Z tymi latami to nie byłbym taki pewny.

No ja w "GW2" nie grinduję. Także jak się chce to można nie grindować. Wszystko zależy od gracza i jego nastawienia. Jeden gra, bo gra i ma z tego radość. Drugi gra i ma ciśnienie by mieć te złote majty i latać z jakimś wypasionym mieczem po wszystkich zonach krzycząc "patrzcie jaki jestem fajny!!!".


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 gru 2012, 22:45 
Cytuj  
Czlkowieku. zeby nawiazac dyskusje to musisz dac argumenty. Ja ci podaje przyklady z obu gier a ty mi pierdolisz o tym ze stare systemy sa zle bo sa (bez zadnych przykladow i mimo tego ze sprawdzaja sie od 15 lat a NIE SPRAWDZILY sie w D3 co widac, slychac i czuc) i o funie, ktory jest subiektywny i jakies porownania do samochodow (WTF?).

Krotka pilka z mojej strony... spierdalaj neokidzie bo nie masz pojecia o czym piszesz. PoE to gra dla ludzi ktorzy lubia 'stare' i ktorzy potrafia to stare obronic (zreszta samo sie broni) a ty potrafisz napisac tylko ze grasz for fun (bo w POE ludzie graja za kare pewnie) i ze w D3 tak jest to musi byc dobre bo nowe = lepsze.

Kurwa... kto go tu wpuscil?

Powtorze po raz ostatni.. dla debili jest D3 - enjoy.
Natomiast PoE to gra dla ludzi ktorzy tesknia za starymi czasami i ktorzy rozumieja ze za zajebistoscia starych gier stoja wlasnie stare systemy czesto troche brutalne) a nowe = uproszczone i zestreamlinowane jest chujowe, plytkie i nudne. Tak jak D3. I wiekszosc nowych gier dla debili.

EoT bo nie ma o czym tutaj gadac dluzej.

I przestan mi pisac ze gry sa 'for fun' i jechac podworkowa filozfia bo ja doskonale wiem co sprawia mi fun.


Gram w bete PoE ponad rok i brek respeca jest rzecza ZAJEBISTA. Gdyby bylo tak ja w D3 to pewnie bym juz nie gral a takto mam na kartce buidow na 10 postaci do przetestowania w OB = grania na pol roku. ROZNYMI Postaciami a nie jedna w kolko. No ale ofc to bedzie granie nie for fun bo wodny tak twierdzi i Jay "co to HnS?" Wilson tak zrobil inaczej w D3. Pffff...


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 9 gru 2012, 23:16 
Cytuj  
zaczyna sie 8)
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 9 gru 2012, 23:42 
Cytuj  
wodny napisał(a):
Jak zwykle nie umiesz nawiązać dyskusji na jakimkolwiek poziomie.

Najlepiej bronić prehistorii. Jak wychodziło "D2" to miałem 12 lat. Naparzałem z kolegami jak szalony i kwestia drzewek umiejętności była na ostatnim planie. Teraz człowiek ma więcej latek i uświadamia sobie, że taki system to było od zawsze złe posunięcie. Śmieszy mnie to bronienie niektórych rozwiązań z gier starej szkoły dla zasady.

Oczywiście jest sens by grać w "D3" nawet mimo tego złego według ciebie pomysłu. Wystarczy mieć fajną grupę znajomych i po prostu grać mając z tego duże pokłady zabawy. Po to są gry by w nie grać. Gry są dla przyjemności. Gry to rozrywka. Brak free respeca to taka jazda samochodem, w którym ciągle trzeba coś wymieniać.

Teraz każda gra jest na lata a potem okazuje się co innego. Z tymi latami to nie byłbym taki pewny.

No ja w "GW2" nie grinduję. Także jak się chce to można nie grindować. Wszystko zależy od gracza i jego nastawienia. Jeden gra, bo gra i ma z tego radość. Drugi gra i ma ciśnienie by mieć te złote majty i latać z jakimś wypasionym mieczem po wszystkich zonach krzycząc "patrzcie jaki jestem fajny!!!".


Dawno nie czytałem takiego lania wody, brnięcia w zaparte i próby zejścia na inne tory w dyskusji.

Congrats.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 gru 2012, 23:48 
Cytuj  
Wyluzujcie zwieracze. Te gry sa kierowane do dwoch zupelnie roznych grup odbiorcow i spinanie sie, ze jedno jest lepsze od drugiego jest zwyczajnym flejmowaniem bez zadnego celu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 10 gru 2012, 00:04 
Cytuj  
Coś trzeba robić do czasu open bety. Miała być niedługo. :l


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 10 gru 2012, 00:26 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Coś trzeba robić do czasu open bety. Miała być niedługo. :l


Nie ładnie jest śmiać się z gorszych, to nie po katolicku.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 16.03.2009
Offline
PostNapisane: 10 gru 2012, 15:49 
Cytuj  
ale faktem jest ze brak respecu jest dużą wadą POE. Może dadzą w przyszłości respec za kase albo golda - byłoby dużo lepiej.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 gru 2012, 15:54 
Cytuj  
Bahamut napisał(a):
Może dadzą w przyszłości respec za kase albo golda - byłoby dużo lepiej.


Ze co? Przeciez juz jest free respec za in-game currency. Od dawna był.

Sprawdzajcie moze info zanim takie posty piszecie, potem możecie innych zmylyć pisząc nieprawdę.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 gru 2012, 16:16 
Cytuj  
Bahamut napisał(a):
ale faktem jest ze brak respecu jest dużą wadą POE. Może dadzą w przyszłości respec za kase albo golda - byłoby dużo lepiej.


Nie ma full respecu i nie jest to zadna wada w senie ogolnym, bo tak zostala ta gra zaprojektowana. Moze ci to co najwyzej nie odpowiadac i byc wada DLA CIEBIE, ale wtedy to nie jest po prostu gra pasujaca do twoich gustow.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 gru 2012, 16:18 
Cytuj  
Gra pasuje do moich gustów a brak respecu jest dla mnie wadą.
Trochę pachnie mi to sztucznym wmuszaniem czasu na granie w daną pozycję.
Nie ma to kompletnie związku z vet podejściem do gier czy robieniem jej bardziej HC ponieważ jest to sztuczne.

"Hey, fuck it, let them make another char!"

Pewnie, jeśli to kogoś kręci i to dla niego jest motor ponownego przechodzenia gry / tworzenia postaci - go for it. Mnie nie.

Inna sprawa, mark my words, to prędzej czy później będzie płatny feature hehe albo tylko feature.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 gru 2012, 16:27 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Gra pasuje do moich gustów a brak respecu jest dla mnie wadą.

Pewnie, jeśli to kogoś kręci i to dla niego jest motor ponownego przechodzenia gry / tworzenia postaci - go for it. Mnie nie.


Przeczysz tu sobie :) Jak Kabra napisal, w tej grze nie moze byc opcji full respeca nie tylko dlatego, ze devsi sobie powiedzieli "Chuj w dupe casualom" (choc to tez :P), ale dlatego, ze PoE jest mocno competitive: masz roznego rodzaju laddery, ligi czy rozgrywki PvP - w takim srodowisku full reset jest nierealny bo wywrocilby do gory nogami cala dynamike tej gry.

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 10 gru 2012, 16:30 
Cytuj  
niech zrobia respec tylko w default league i nie bedzie problemu.


_________________
steam: Deathel

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 gru 2012, 16:45 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Oyci3C napisał(a):
Gra pasuje do moich gustów a brak respecu jest dla mnie wadą.

Pewnie, jeśli to kogoś kręci i to dla niego jest motor ponownego przechodzenia gry / tworzenia postaci - go for it. Mnie nie.


Przeczysz tu sobie :) Jak Kabra napisal, w tej grze nie moze byc opcji full respeca nie tylko dlatego, ze devsi sobie powiedzieli "Chuj w dupe casualom" (choc to tez :P), ale dlatego, ze PoE jest mocno competitive: masz roznego rodzaju laddery, ligi czy rozgrywki PvP - w takim srodowisku full reset jest nierealny bo wywrocilby do gory nogami cala dynamike tej gry.


Nie zgadzam się, za tym na pewno kryje się coś jeszcze.
To w ogóle się kupy nie trzyma - co ma wspólnego respec z pvp i ladder?
Przecież tu chodzi o skill człowieka a nie to jaką drogę, być może przez przypadek albo przed patchem, obrał.
No i właśnie wg mnie oni sami sobie trochę bicz na siebie kręcą, co z patchami? Imo porywają się na coś bezsensownie dorabiając do tego dziwną ideologię.
Sam jestem ciekawy jak im to w praniu wyjdzie.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 10 gru 2012, 16:45 
Cytuj  
Brak free respecu lub taniego respecu jest zły bo:
- to karanie gracza, gry według mnie nie powinny karać (oczywiście są wyjątki, ale action RPG to napierdzielanka a nie jakiś symulator)
- prowadzi do zrobienia wielu postaci, które będą do kitu i trudno je naprawić
- jak się postać kiepawą zrobi, to jest to jakaś forma straty czasu
- długie ślęczenie nad buildem
- pojawianie się miliona kopii jednego buildu, bo tak łatwiej
- gracz łatwo się zniechęca
- nowy gracz może łatwo olać taki tytuł
- replay value z kolcami
- wpadłem na fajny build i muszę czekać wiele godzin na łaskę respecu lub robię nową postać z krzywą miną

"Diablo 3" niekoniecznie jest nowe i lepsze, ale ma swój urok. Mi się żonglowanie buildami podoba. Kilkanaście kliknięć i gram zupełnie inaczej. Taka swoboda to dla mnie zaleta. Z tym Wilsonem to pudło. Uważam, że ten pan nic nie wie o gatunku action RPG. Poza tym jego wypowiedzi w stosunku do fanów jak i twórcy serii "Diablo" są nie do przyjęcia na trzeźwo. "D3" miało to nieszczęście, że wzięli się za nie partacze.



A pośmiać się można z tego:
http://www.pathofexile.com/forum/view-t ... ath/page/4

Wiadomo, że tylko krowa nie zmienia zdania, ale nagle z kabry taki fan staroszklonych action RPG a jeszcze kilka miechów temu płakał na oficjalnym forum "PoE" i narzekał na to na co ja teraz narzekam. Parodia. Obrywa się nawet "D2", z którego "PoE" też czerpie. Perełka. ;)


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6853 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72 ... 343  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.