mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6853 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87 ... 343  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 16 sty 2013, 22:25 
Cytuj  
Nie chcę konstruktywnej krytyki na temat tych tytułów, bo ja jestem w stanie cieszyć się każdą z tych gier. Każda reprezentuje coś, co mi się podoba i dlatego w każdą z nich gram. Z przerwami, ale gram. Niektóre osoby po prostu muszą wybrać jeden tytuł i bronić go zaciekle jak wilczyca swoich dzieci. :)

"PoE" nigdy nie zdominuje rynku action RPG pod względem popularności. Pod względem jakości - czemu nie, w sumie nic lepszego z tego gatunku nie widać na horyzoncie. W "PoE" ostatnia nadzieja. "Grim Dawn" i inne pierdy, o których prawie nic nie wiadomo to daleka przyszłość. "PoE" jest czymś namacalnym, już teraz można pograć i prezentuje się całkiem zacnie mimo niektórych chybionych pomysłów.

No przy okazji "PoE" możemy obserwować jak to było od czasów alphy do teraz. W przypadku "D3" takiej możliwości nie było a szkoda, bo pewnie niejednokrotnie można by się uśmiać z nieudolności twórców i geniuszu pana Wilsona.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.


Posty: 16
Dołączył(a): 12.01.2013
Offline
PostNapisane: 16 sty 2013, 22:35 
Cytuj  
wodny napisał(a):
Nie chcę konstruktywnej krytyki na temat tych tytułów, bo ja jestem w stanie cieszyć się każdą z tych gier. Każda reprezentuje coś, co mi się podoba i dlatego w każdą z nich gram. Z przerwami, ale gram. Niektóre osoby po prostu muszą wybrać jeden tytuł i bronić go zaciekle jak wilczyca swoich dzieci. :)


No to wyjdź stąd, jeżeli nie podoba Ci się ta gra... Ja tobie nie wmawiam, że D3 i GW2 to gówno. Ja stwierdzam fakty wynikające z mojego rozumowania.
Ja bronie PoE(200% lepsza niż D3 + GW2 razem wzięte), a ty bronisz swoich "trupów"...

Nie rozumiem po co tutaj jesteś. Po co się udzielasz w temacie gry, która Cie nie interesuje? Szukasz kłótni? Idź na jakieś onet czat i się pokłóć z równymi sobie...

Pozdro..

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 16 sty 2013, 22:49 
Cytuj  
Przeczytałeś 2 pierwsze zdania mojej ostatniej wypowiedzi? Chyba nie.

Chyba słowo "fakt" pomyliło Ci się ze słowem "opinia".

"Trupów"? Radzę zajrzeć do "GW2" i sprawdzić jakie są kolejki do "WvW" i nie tylko.

Nie szukam żadnej kłótni. W "PoE" gram od września 2011 roku a Ty? Chyba musiałbym na głowę upaść by grać w coś co mi się nie podoba. Radzę przeczytać najpierw moje posty na temat tego tytułu. Wystarczy skrytykować kilka elementów danej gry i już się jest jej antyfanem.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 16 sty 2013, 22:51 
Cytuj  
no bez przesady - nie róbcie z PoE gry stulecia :)
PoE jest dobre, choć ja osobiście do tej pory ( w sumie półtora roku) mialem kilka podejśc na zasadzie - kilka większych patchy to trzeba looknąc co to dało , pograłem ze 2-3 dni i znów przerwa - to po prostu siekanina i tyle- owszem ma kilka fajnych rozwiązań, ma bardzo dobre widoki na przyszłość bo siedzi nad nią grupa zapaleńców, którym zależy na grze ( grywalności) pewnie równie mocno co na zyskach- czyli nie tylko na zyskach i to jest też olbrzymi plus, bo nie zmienią nagle czegos tam bo beksy będą płakać na forach
ma swoje plusy , ale ma też minusy - jak każda gra
hm i nie wiem czy rzeczywiście coraz więcej ludzi będzie w nią grało z czasem- chyba będzie tak jak i przy innych grach- największy hype teraz przed OB , a po kilku miesiącach to osłabnie, bo tak szczerze co bedzie do roboty jak się zrobi wszystkie akty na wszystkich poziomach trudności?
zostaje laboratorium , jakieś tam pvp i robienie altów- ot standard
ja tam już przestałem się napalać na cokolwiek - wszystko cholera się nudzi po kilku miesiącach :(


Posty: 16
Dołączył(a): 12.01.2013
Offline
PostNapisane: 16 sty 2013, 22:53 
Cytuj  
wodny napisał(a):
Samuraj napisał(a):
Osłabnie. Dzieje się tak z każdą grą, ale PoE jest już grywalną grą w Closed Becie... W Open Becie przybędzie ludzi. D3 i GW2 to totalne shity od początku.

A co jesteś kolejnym psiaczkiem osoby o nicku rozpoczynającym się na literę "k"?


Serio nie szukasz kłótni?
W GW2 są kolejki do WvWvW bo to jedyne co można tam robić.

Gram od Alfy, nie pamiętam dokładnie od kiedy.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 sty 2013, 22:59 
Cytuj  
Samuraj napisał(a):
wodny napisał(a):
Nie chcę konstruktywnej krytyki na temat tych tytułów, bo ja jestem w stanie cieszyć się każdą z tych gier. Każda reprezentuje coś, co mi się podoba i dlatego w każdą z nich gram. Z przerwami, ale gram. Niektóre osoby po prostu muszą wybrać jeden tytuł i bronić go zaciekle jak wilczyca swoich dzieci. :)


No to wyjdź stąd, jeżeli nie podoba Ci się ta gra... Ja tobie nie wmawiam, że D3 i GW2 to gówno. Ja stwierdzam fakty wynikające z mojego rozumowania.
Ja bronie PoE(200% lepsza niż D3 + GW2 razem wzięte), a ty bronisz swoich "trupów"...

Nie rozumiem po co tutaj jesteś. Po co się udzielasz w temacie gry, która Cie nie interesuje? Szukasz kłótni? Idź na jakieś onet czat i się pokłóć z równymi sobie...

Pozdro..


PoE to gra której brakowało, wnosi jakiś tam powiew świeżości i na pewno warto w nią zagrać. Jednak chore krucjaty niektórych to po prostu przegięcie pały. Wpierw wrzuć trochę na luz tak samo jak co poniektórzy i nie obrażaj innych za to, że posiadają mózg i się z tobą i niektórymi personami nie zgadzają. Bo przecież niektórzy sobie mogą napisać, że gw2 to gówno ale broń boże napisać coś złego o PoE. Ban na internet i tyle.

Jak można w ogóle gadać pierdoły typu "gra x jest o 200% lepsza od gry a i b razem wziętych", przecież to tekst na poziomie gimnazjum jest. Pomijając fakt, że GW2 to mmo i z PoE nie ma nic wspólnego oraz to, że D3 uderzało w zupełnie inny target i gra może jeszcze totalnie ewoluować (coś zmieniają cały czas i jednak jest lepiej z pve niż wczęsniej ale to wciąż nie to co d2:lod, pomijając fail z pvp i jaya debila wilsona) żadna z tych gier nie jest trupem. Masz jakieś dane mówiące o tym, że te gry są trupami? Jak nie, to zamilcz na wieki wieków amen.

Faktem jest, że Kaczor żyje i w USA rządzi czarny prezydent a nie jakieś tam twoje widzimisie. To jest co najwyżej twoja opinia, z którą każdy się może nie zgodzić. Jednak sam fakt, że nazywasz gry "gównem" pokazuje jakim wielkim znawcą jesteś.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach


Posty: 16
Dołączył(a): 12.01.2013
Offline
PostNapisane: 16 sty 2013, 23:08 
Cytuj  
Gówno to określenie gry bardziej dobitne niż dno. Mogę wyrażać swoją opinię (fakt to pomyłka). Ja co do PoE też mam trochę zarzutów.

Co do kłótni o D3 i GW2 to widzę, że wypowiadają się ludzie którzy w podpisach mają Diablo 3. NVM! Oczywiście musiał się znaleźć wybawca, który pociśnie. Trudno. Takie postawy w internecie są w jakiś sposób cenione. Nie dla mnie.

Koleś na mnie wjechał to i ja mu wjechałem (lżej, nie ma w naturze flamu i rage'u).

Czemu w internecie, jeżeli ktoś wyrazi swoją opinię, to zaraz masa znawców jak panowie wyżej zaczyna wjeżdżać...

Nie ja zacząłem kłótnię, ale ja ją skończę, bo jedyni, którzy mogą być z gimnazjum to wy. :)

NVM!

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 16 sty 2013, 23:18 
Cytuj  
lordyp napisał(a):
ja tam już przestałem się napalać na cokolwiek - wszystko cholera się nudzi po kilku miesiącach :(

Myślałem ostatnio na ten temat i doszedłem do wniosku, że najwięcej czasu zainwestowałem w gry, które zdobyłem legalną drogą czyli inaczej mówiąc/pisząc kupiłem. Teraz jest znacznie większy wybór wszystkiego niż kiedyś i to chyba przez to. Zmieniła się też mentalność ludzi. Wszystko jest łatwo dostępne i co chwilę można bawić się w inną grę.

Ludzie też czekają na dobrze zapowiadające się tytuły jak na jakieś objawienia. Potem gra ma premierę i następuje przykre zderzenie z rzeczywistością i psioczenie jak to twórcy oszukiwali biednych graczy przez tyle miesięcy. Tylko jakoś nikt ich nie namawiał do wyciągania mamony z portfeli.

Niech dadzą jakieś release packi do "PoE" to jest duża szansa, że sypnę kasą. W sklepik nie zainwestuję raczej, bo jestem arcywrogiem tych ustrojstw. Nawet jeśli mowa tylko o typowo kosmetycznych rzeczach.

zaboleq dobrze prawi. Raz na jakiś czas, ale jednak. :)

Krytykuję "PoE" za pewne elementy, ale nigdy nie nazwałbym tej gry gównem. Dlatego przytocz jakieś bardziej konstruktywne działa niż porównywanie danej gry do odchodów.

Samuraj, po prostu nazywasz trupami gry, które trupami nie są. Jedna sprzedała się w ponad 3 milionach kopii, druga w astronomicznej liczbie ponad 10 milionów. I teraz niby z tych milionów nic nie zostało? Jakoś trudno mi w to uwierzyć.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.


Posty: 16
Dołączył(a): 12.01.2013
Offline
PostNapisane: 16 sty 2013, 23:21 
Cytuj  
Arena Net banuje graczy, za to, że nie dopatrzyła się bugów :) Perma Ban. Taka osoba musi kupić drugie pudełko.
Mhm 3 mln kopii :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 sty 2013, 23:22 
Cytuj  
wodny napisał(a):
Niech dadzą jakieś release packi do "PoE" to jest duża szansa, że sypnę kasą. W sklepik nie zainwestuję raczej, bo jestem arcywrogiem tych ustrojstw. Nawet jeśli mowa tylko o typowo kosmetycznych rzeczach.


https://www.pathofexile.com/purchase a jak to nazwiesz jesli nie release packi? Pluszaka chcesz dostac?

Anyway, panowie, ogarnijcie sie. Albo sio tutaj.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent


Posty: 16
Dołączył(a): 12.01.2013
Offline
PostNapisane: 16 sty 2013, 23:24 
Cytuj  
Tak jak mówiłem. Ja już skończyłem.

Pytanie. Ma ktoś jakiś build pod duelista 2x 1h szpada na attack speed i ten skill taki przeskakujący? (flicker strike?)

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 16 sty 2013, 23:27 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
https://www.pathofexile.com/purchase a jak to nazwiesz jesli nie release packi? Pluszaka chcesz dostac?

Pluszaków mam wystarczająco dużo. ;)

Wiem o istnieniu tych packów. Jak zrobią nowe to chętnie kupię. Klucz do CB mi nie jest potrzebny.

W OB zagram na początek Marauderem - daleko nim kiedyś zaszedłem i dawał radę. Tutaj ryzyko spieprzenia buildu jest dość małe. :)


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.


Posty: 16
Dołączył(a): 12.01.2013
Offline
PostNapisane: 16 sty 2013, 23:31 
Cytuj  
Wodny. Te realese packi są najkorzystniejsze.
1$ = 10 pkt do IS
za 25$ dostajesz 250 pkt czyli tyle co po OB, tylko że tutaj jeszcze otrzymujesz peta i inne pierdółki gratis :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 16 sty 2013, 23:31 
Cytuj  
Samuraj napisał(a):

Co do kłótni o D3 i GW2 to widzę, że wypowiadają się ludzie którzy w podpisach mają Diablo 3. NVM!
...
Nie ja zacząłem kłótnię, ale ja ją skończę, bo jedyni, którzy mogą być z gimnazjum to wy. :)

NVM!


grałem w D3 jakos do wakacji, GW2 zaglądam co jakis czas- ja po prostu właściwie gram we wszystko co wychodzi i tyle :)- stać mnie to kupuje grę choćby , żeby pograc kilka godzin :)
a że nie usunąłem w co gram to z lenistwa i już :)
zreszta 90 % piszących tu ludzi grało i w D3 i w GW2
sam piszesz , ze kazdy ma prawo się wypowiadać na dany temat a potem temu sam zaprzeczasz

skończ waść , wstydu oszczędź :)

ps
ostatnio właśnie grałem duelistą 2x szpada na atack speed + fikers , ale że pyskujesz to ci nie pokaże :)- w sumie wielkiej filozofii nie ma - looknij na drzewko
i fakt szybośc wtedy potrafi być oszałamiająca, dodatkowo miałem sporo w hp regen i szedłem jak po maśle


Posty: 16
Dołączył(a): 12.01.2013
Offline
PostNapisane: 16 sty 2013, 23:41 
Cytuj  
Nikomu nie zabraniałem wyrażania własnej opinii.

Łaski bez. Poczekam, może ktoś inny odpowie.

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 16 sty 2013, 23:56 
Cytuj  
duelista pod flickerstrike, żeby dobrze napierdalał, musi mieć mocny gear i na początku nie będzie łatwo. Ale po 60tce z poniższym buildem i gearem powinno iść jak masełko.

Spoiler:


ten hp regen to mus zeby zniwelowac dote z bloodrage. do tego potrzebujesz life leecha dosyć sporo żeby móc jakoś sobie hp odnawiać, szczególnie że IMO gem Blood Magic to mus w tym wypadku. Żeby to działało będziesz potrzebować drogiego gearu (6l chesta z slotami G-R-R-R-R-R pod Flicker Strike, Reduced mana cost, Blood Magic, Melee Damage, Life Leech i Life on Hit), ale jeśli będziesz go miał to myślę że może być całkiem ciekawie. Do tego ofc aury Vitallity i Hatred. W buildzie możesz dalej musiałbyś iść pod DPS żebyś był w stanie oneshotować przeciwników Flicker strikiem, oczywiście wymagane też są topowe bronie jako że nie masz dużo nodów do dpsu na tym etapie, w których DPS > reszta (att speed Ci nie będzie aż tak potrzebny jak dmg jako że musisz oneshotować zwykłe mobki). I unikaj wszelkich elemental dmg, bo nie skaluje się on z life leechem.


_________________
steam: Deathel

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 sty 2013, 00:00 
Cytuj  
No to sie nie nadaje raczej na pierwszy build. Pewnie nawet nie na drugi i trzeci. ;)


_________________
Obrazek

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 17 sty 2013, 00:01 
Cytuj  
on nie pytał o build dla pierwszej postaci :P poza tym jak ktoś ma szczęście to może akurat mu coś konkretnego wypadnie. na takiego chesta jak by był potrzebny do tego buildu to pewnie ok 7 - 8gcp trzeba wydać, może nawet więcej. Do tego bronie też coś koło tego jedna. Wskazany by był ten unikatowy pasek co dodaje 10% hp, 10% phys dmg i jakiś tam phys dmg (ja mam taki 12 - 24 phys dmg), osobiście dałem za niego 3gcp, ale słyszałem że jest znacznie droższy normalnie :P Także trzeba się przygotować na konkretne wydatki albo dużo farmy :D.


_________________
steam: Deathel

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 17 sty 2013, 00:24 
Cytuj  
@EloNis
nie ma tu Blood Magic co troche mnie zaciekawia , bo sporo jest w max life i hp regen- ta postac musi szybko zabijac, niekoniecznie oneshot , ale ze 2-3 a wtedy mana potrzebna- ponaparzac i odskoczyć
trochę więcej miałem też w dual wielding i % psych dmg , niż jak tu w samym strenght i w sumie cały czas mi się fajnie grało
ja właśnie mam nadzieję , że w PoE nie będzie jedynych słusznych buildów i każdym da sie fajnie pograć

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 17 sty 2013, 00:34 
Cytuj  
wodny napisał(a):
No ja nie byłem za działem dla "D3". Jeden z największych bezsensów na tym forum.

A ja bylem za i zdania nie zmienilem, nie wiem co jest takiego strasznego w admin panelu i czemu tak trudno niektorym pojac ze stary syf ktorego nikt juz nie potrzebuje mozna usunac 2 kliknieciami. W dziale diablo przez pierwsze kilka tygodni pojawiala sie przeciez masa postow w kilku topikach, w ogolnym, byl jakis flame no i dla wiekszosci klas, w jednym topiku ciezko bylo by to ogarnac, a tak przynajmniej byl jakis porzadek. Teraz moze kilka osob na calym forum gra, nikomu sie juz praktycznie nie chce pisac i moglby byc juz zrobiony jeden ogolny topik dla gry w grach pozostalych, a reszte z dzialu wypierdzielic. No ale na tym forum dla ludzi z adminem jest to najwyrazniej mega problem by te 30 sec poswiecic na usuniecie kilkunastu tematow i zmiane nazwy z Diablo 3 na Path of Exile. Tak samo mozna by jednak przesunac kilka mmo z glownej do mniej popularnych, a wrocic np dzial dla Rifta na glowna.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6853 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87 ... 343  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.